PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaslar bu 4 tekerlıklıler bızı ne zaman farkedecek

crazyrider
09 Haziran 2007, 11:09
arkadaslar bu sabah ıse gelırken ufak bı kaza atlattım ben yolumda gıderken karsımdan da servıs mınıbusu gelıyordu mınıbus soforu geldıgımı gore gore ufak bı cukura gırmemek ıcın benım ustume geldı mınıbuse carpmamak ıcın bıranda motorla beraber kaldırıma cıktım kaldırım yuksek degıldı allahtan on takımımda bıraz egılme oldu ama bu 4 tekerler ne zaman farkedecek bızı hadı arabaları gectım yayalar bıle saymıyor bızı ya :salut:

Predator[23rd]
09 Haziran 2007, 11:27
minibüscü bunu karsidan kamyon gelse de yapar.

muratoygur
09 Haziran 2007, 11:43
hepsi kör ve candan çok araabasına öne veriyor hanzolarr
geçmiş olsun

crazyrider
09 Haziran 2007, 12:20
saolun arkadaslar da keske bızlerıde ınsan yerıne koysalar sankı motorlular can tasımıyor motorsıklet dısında tum araclar haklıda olsa haksızda olsalar hemen zeytınyagı gıbı uste cıkmaya calısıyolar buna polısler de dahıl

SeRHaTeKiNci
09 Haziran 2007, 12:32
kardeş böyle sorumu olur . onlar bizi hiç bir zaman farketmeyecekler.
Üzgünüm ama gerçek bu.
saygılar..

crazyrider
09 Haziran 2007, 12:38
valla en sonunda farkedılmek ıcın motoruma ıkı teker daha takcam baska turlu olmayacak heralde :cherry:

demirgursel
09 Haziran 2007, 17:55
vallahi benim aklıma bikaç tanesini çarpmaktan başka bişey gelmiyor.

Discordian
09 Haziran 2007, 18:46
valla ne yapsan boş ben hep yasıyorum trafikte bunu bugünde yaşadım dönüyorum düzgün bir şekilde sola doğru adam daha dar dönüp tam bana arkadan çarpacaktıki ben sağa kırdım yolun kenarına attım kendimi bu gibi olaylarla nerdeyse her trafiğe cıktıgımda oluyor kendini hızlı şöför zannedip sıkısık tarifkte bir o seride bir öbür şeride zıplayanları iyi kollamak lazım

By Mükemmel
09 Haziran 2007, 19:48
Hiç bir zaman...:pr:

Çok geçmiş olsun....

sanalex
09 Haziran 2007, 20:35
önemli olan farkedilmesini bilmektir.
nasıl olcağını sormayın bende bilmiyorum ama kendi içimizde çözüm aramalıyız gibime geliyo

efsane_35
09 Haziran 2007, 20:54
önemli olan farkedilmesini bilmektir.
nasıl olcağını sormayın bende bilmiyorum ama kendi içimizde çözüm aramalıyız gibime geliyo

neymiş acaba....................... :silent:

marten1907
09 Haziran 2007, 21:35
Minibüs Ve halk otobösü şoförleri hepsi aynı SEref..........::angry2::

paylasimciturk
10 Haziran 2007, 02:04
temiz dayaklık bu servisciler.iyi bi dayak atacan görecekler geneli öle.hazo çok ayaga bi terlik alta bi şort üste bi atlet halk otobüsü peguoet süren çok.

tnc
10 Haziran 2007, 02:10
Arkadaşlar bende foruma yeni katıldım, aranızda yeniyim. Bende pro. bisikletçi sayılırım hergün binerim. Aynı şey banada oluyor. Üstelik hep laf atanlar oluyor. Acaba motor kullanırkende aynı laf atmalar oluyor mu? Bazıları laf atıyor bende yokuş yukarı sinirlenip geçiyorum:)

TuğrulÖzbek
10 Haziran 2007, 02:14
ticari araç kullananlar her zaman trafikte umursama oluyorlar. buna şirket arabaları kullanan kişiler dahil. trafiğe çıkıyorsak afrika savanlarından daha tehlikeli olduğunu unutmamamız gerekir.

desperadost
10 Haziran 2007, 02:16
tnc aramıza hoş geldiniz ! ........
arkadaş'lar yakında 'farkedin artık ' adlı şarkımıza clip çekeceğiz o zaman bir nebzede olsa tv lerde clip döndükce farkedilmeye başlayacağız umarım...

DARKDIAMOND
10 Haziran 2007, 02:19
MOtor kullanan adrenalin bağımlısıdır arkadaşım.Özellikle Türkiye'mde bu iş en tehlikeli doğa sporundan bile daha tehlikeli.Bizler öncüyüz,çok fire vericez ama bizden sonrakiler rahat edicek.

hızlıcesi2
10 Haziran 2007, 02:31
çok geçmiş olsun kardeşim zaman zaman bizimde başımıza geliyor büyle insanların hayatını hiçe sayan hanzolar bunlara ehliyet verenleri asmak lazım gerçekten insan hayatı çok ucuz olmuş saygılar...:silent:

ender99108
14 Haziran 2007, 11:16
ben bu adamlara söyleyecek söz bulamıyorum arkadaşlar allah izin verirse haftaya mezun oluyor emniyet teşkilatında göreve başlıyorum hepsinin plakalarını alacağım sizden gördüğümü affetmeyeceğim.hatta sizi de çağırırım temiz dayak atarsınız ben atamam insan haklarına aykırı oluyo biz döversek :wiinkk:

Marlboro Man
14 Haziran 2007, 11:25
Aslında söylenecek çok şey var..............................................İ şte bunlar.:mrgreen: