PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E-5'te değişmeyen sahne motosiklette 4 kişi (video)

Erhan Erdil
27 Mayıs 2007, 20:31
StarTV Haberi
E-5'te değişmeyen sahne. Moto(r)sikletteki 4 kişilik aile ölüme meydan okudu.
http://video.milliyet.com.tr/m.swf?id=7401&tarih=2007/05/27

ilnapoli
27 Mayıs 2007, 20:35
Yok canım sahne baya değişmiş... adamda ve kadında kask var bi de kadın motora yan oturmamış...

alp_tunay
27 Mayıs 2007, 20:47
Felaket diil yani....Ne felaketler vardı....

Adamın elinden gelse çocuklarada kask alır zannediyorum...O kadar deşifre etmeye gerek yoktu...

Gökhan
27 Mayıs 2007, 21:00
adamın çocuklarının hayatını nekadar önemsedigini görüyoruz işte.

lafa gelince atıp tutarlar "evlatlarımdan başka kimsem yok onlar için canımı veririm" derler ama iş uygulamaya gelince görüyoruz işte

hangi beyinsiz bir aile çocuklarını böyle bir trafikte bu şekilde taşırki....

ülkemizin numunelik ailesi oluyor kendileri.:pr:

maddi sorunların arkasına sıgınmayada hakları yok. çocuklarına kask alacak durumu yoksa o motora çocukları bindirmemeli. kendine ve eşine kask almış cocuklara gelince yok. :pr:

hadi kaskta aldı diyelim. motora 4 kişi binmeleri bir beyinsizilik ne diyecegimi bilemiyorum:pr:

forum ortamında olmasak söyleyecek okadar çok cümlem varki ama seviyeyi düşürmemek için susuyorum

tek dilegim şu aileye birazcık beyinnnn.... başka bir dilegim yok:pr:

Syriana
27 Mayıs 2007, 21:07
yahu yazık günah beya insan hayatı bu kadarmı ucuz....hadi kendinizi bi kenara bırakın o önde oturan çocuk ani bi frende kendini nerde bulacak acaba...::cekic:: yazık çok yazık...eğitim şart...bu tarz sürücülerinde trafikten men edilmesi şart...bizim adımızıda kötüye çıkarıyolar sonuçta...:jocolor:

mostwanted_57
27 Mayıs 2007, 21:08
Bunlar yüzünden adımız kötüye çıkıyor...

Motosiklet sürücülerinin sayısı arttıkça trafik kuralları ihlalide artıyor.

Bu muhabire ne denirki şimdi. :pr:

fatalix
30 Mayıs 2007, 16:07
Yok canım sahne baya değişmiş... adamda ve kadında kask var bi de kadın motora yan oturmamış...

:cherry::cherry::cherry: Haklısın

desperadost
30 Mayıs 2007, 16:12
biz uğraşalım uğraşalım bravo valla yazıklar olsun...............

ErTech
30 Mayıs 2007, 16:16
Allah Akıl fikir versin böyle insanlara,,, diyecek bişey bulamıyorum....

çocuklarda kask yok, hiçbirisinde mont yok... Yazık....

Böyle bir riske gireceğine bin belediye otobüsüne yarım saat geç git gideceğin yere...

Gültekin
30 Mayıs 2007, 16:19
haberin veriliş tarzı da hiç hoş değil.
alttan alttan giydirmişler azıcık.

kıllıtarkan
30 Mayıs 2007, 16:28
Herkes motosikleti kötülüyor ama doğruluk payı çok !

İnsanlarda önyargı oluşmuş birkere bunu düzeltmek yıllar sürecek :farao:

Tanju
30 Mayıs 2007, 16:59
rezillik ya olan bizlere oluyo bizim adımız kötüleniyor, bende çok görüyorum böyle neden böyle yapıyorsun yaptığın yanlış diyincede sanane diyolar :pr:

bluewind
30 Mayıs 2007, 17:22
Bir şeyi nesneyi tam olarak görmek için 3 açıcan kontrol etmek gerekir,kesinlikle ve kesinlikle yanlış yapan bu babanın çok suçu var,ancak

ailesinin en ucuz yoldan biryerlere taşımak için elinde motosikletten başka bişey bulunmayan bu adamı bu hallere düşüren iktidarların hiçmi

suçu yok,neden avrupada görmüyoruz bunları?bodrumdada bir çok kez gördüm ne acıdırki,biz bu açlık sefalet yoksullukla daha bu ülkede neler

göreceğiz neler....

black_dog_rr
30 Mayıs 2007, 19:48
yaw ne deyim ki diyecek bişey yok yani bilmiyom ama adam ilk önce beyin taksın sonra kask adanada ouruyorum arkadaşlar balkonda okey oynarken bir ses geldi balkondan yola bir baktım ne görim adam yerde kanlar içinde çocukları allah korumuş ve metro köprüsünün altındaki yumuşak topraklı bir alana düştü öbürünü tam göremedim bayan mı bay mıydı ama o kanlar içinde yatan adam hemen arabayı kulanan adam hastaneye götürdü adamın ön camı komple iptal olmuştu yaw ama düşünsenize eyer o çocuklar sert bir şekilde kafalarını yere çarpsaydı ne olurdu orasını düşünemiyorum neyse dediyim gibi allah korumuş duyduma göre adamın i kaburgası kırılmış yani anlicamız gördümüz yerde adamlara abi yapma etme diyecez ben mesala gördümde abi senin kafa baya sert galiba diyom adam şaşırıyor tabi nasıl yani abi kask tak kask diyom sinirleniyor neyse ben devam edecem uyarmaa inşalah dayak yemem paylaşım için saul Skullhunter:rendeer:

eyer yanlış bir cümle yada harf eksikliyi varsa özür

abal
30 Mayıs 2007, 19:54
bu tür haberciler zaten haberde 1 varsa 5 gösteriyorlar..
o 4 kişilik durum kötü ama haberi sunanda kötü..

siyahlimuzin
30 Mayıs 2007, 20:16
5 kişi olmadıklarına dua edelim :pr:
evet ben de kaskları görünce sevindim ama aradan bakan çocuğu ve
güneş gözlüğü ile etrafı izleyen çocuğu görünce accayip sinirlendim.
tabi ki kime :silent: onları öyle bindiren babaya :farao:

megadeth
30 Mayıs 2007, 20:32
en öndeki çocuğa gözlük takmayı unutmamışlar kendilerinde kask var ama çocukları güşünen kim double kaşarlı tost gibi gidiyolar yolda allah göstermesin bi denge kaybında hepsi domino taşı gibi serilecek yere çok yazık bu manzaraları görmek istemiyorum yaa ha düştüler ha düşecekler diye ödüm kopuyo bide bazı bayanlar arkaya yan oturuyo bunu nasıl beceriyolar bilemiyorum...

cakalaz
30 Mayıs 2007, 20:50
Naapsın aile :) BeLKi adrenalin yaşamayı sewiyolardırrrr :queen:

xnode
30 Mayıs 2007, 21:03
Adam ailesini mangala et dizer gibi dizmiş. Bir çocuk bir kasklı büyük bir çocuk bir kasklı büyük :)

qwertyuıop
05 Haziran 2007, 14:22
ya çok mu zor yani yani yanlışlıkla ön freni sıkıp motoru yatırması çok mu zor sanki sen 2 teker üstündesin ya motoru bi yatırsa onlara bişi olmaz adamın koruması var bi kask demeyin beni ölümden o döndürdü ama o çocuklar mapcak bi dfe e 5 de yanlışlıkla adam arabayı sdurdurumayıp hepsini ezse nolcak allahım yarabbim ya