PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KÖRFEZ BELEDİYESİNe tepkinizi gösterelim

victor54
25 Mayıs 2007, 11:54
KÖRFEZ BELEDİYESİNİ KINIYORUZ...!

Bilindiği üzere,5-Mayıs tarihinde,körfez pistine giden yolu kesen belediye zabıta ekipleri,piste gelen araç ve motosikletlerden işgaliye adı altında 5.-YTL almışlardır.
Neyi,nasıl işgal ettiğimizi anlayamadık.Zaten pistin otoparkı var ve giriş zaten ücretli.Bu işgaliyenin alınma amacı neydi ve yasalmıydı.?

İlgilileri göreve davet ediyoruz.

evet arkadaşlar aşağıda yadığım kısa metni kopyalayıp yada kendiniz birşeyler yazıp bu linklerden email atabilirsiniz.

email: thizmet@korfez.bel.tr

başkana mesaj: http://www.korfez-bld.gov.tr/tr/infoservices.asp?islem=bsk

-----------------------------------------------------------------------------------
Sayın başkan

5 mayıs 2007 tarihinde belediyeniz sınırları içerisinde bulunan, Körfez Yarış pistindeki organisazyonu izlemek için geldiğimizde piste giden yolun girşinde ilginç bir manzara ile karşılaştık.

Yol girişi belediyeniz personeli olan 4-5 zabıta memuru tarafından kapatılmıştı.Bu arkadaşlar piste girmek isteyen herkezden işgaliye bedeli adı altında kişi başı 5 ytl aldı.Bu bedel neyin bedelidir pek anlayamadık.Pistin zaten bir otoparkı bulunuyor ayrıca piste giriş zaten ücretli

Kısacası hangi hizmet karşılığında bu paralar alındı,alınıyor anlayamadık.Zira bu tip davranışların beldenizin tanıtımı ve cevre esnafın ekonomisine azda olsa katkı sağlayan bu organisazyonları baltalamaktan başka bir işe yaramayacağı görüşündeyim.Saygılarımla.....

UMARIM BU HAFTAKİ YARIŞLARDADA BU TİP UYGULAMALARLA KARŞILAŞMAYIZ

----------------------------------------------------------------------------------------

hdeniz
25 Mayıs 2007, 11:57
çok ayıp etmişler.nerden nasıl para çıkartırız diye yırtınıyorlar artık.

Gelişim Sürücü Kursu
25 Mayıs 2007, 12:13
Aynen gönderdim msj teşekkürler duyarlı davranışın için...

edy
25 Mayıs 2007, 12:19
böyle bir saçmalık olamaz. belediye bana yoldan geçiyorum diye para kesemez. bu hafta sonu yarışlar var, yolumu kesip para isterlerse gazı kökler toz attıra attıra önlerinden geçerim. durdura biliyorsa durdursun, isterse polis çağırsın

Luxor
25 Mayıs 2007, 13:23
ben yukarıdaki adres dışında mesajı kugm@ubak.gov.tr adresine de gönderdim.
Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğüne

AYDEMİR
25 Mayıs 2007, 14:25
email yerine ulaşti.............

DARKDIAMOND
25 Mayıs 2007, 14:42
Yol kesme işini ancak kanun dışı davranışda bulunanlar yapar.Bence bunlar zabıta kılığına girmiş soyguncular olabilir.Bence olay polise intikal etmelidir.

victor54
25 Mayıs 2007, 17:41
tabi haklısın burası türkiye mantığıyla düşünürsek herşey olabilir.Valla dolandırıcı olsalar daha az sinir olurdum .Ama sanırım %99.9 belediyenin ta kendisi

rainboss
26 Mayıs 2007, 00:33
Bir Deli Dumrul olayı daha :farao::farao::farao:

frog
26 Mayıs 2007, 00:38
burası dağ başı değil.ayak bastı parası almakta ne demek oluyo:pr::pr:
bunlar eşkıyalığa soyundular galiba:pr::pr::pr::pr:

yamyamaha
26 Mayıs 2007, 01:06
mesaj iletildi eşim ve ben cok üzüldük diye yazdım acıtasyon

babyboy
26 Mayıs 2007, 01:31
Çok doğru bir konuya değinmişsin.Geçen sezonki yarışlarda yoktu böyle bişey.Eski köye yeni adet.Bıktık başkalarını zengin etmekten:pr:

biker_boyz
26 Mayıs 2007, 02:46
evet arkadaslar bende katlıyorum bu tedbırsız bır davranıstır ne parası alıyorlar ordan ıcerı gırerken anlamadım otopark parasımı madem otopark parası alıyolar gorevlı koysunlar aracların basına nasıl ıs bu anlamadım pıst bu parayı haketmıyo zaten arkadaslar her yerı yamalı asfalt resmen aglamıs adam gıbı asfalt yapsalar hadı neyse bız her sene kolunu bacagını dusupte kıran gormek ıstemıyoruz artık.Neyse arkadaslar sıze bır sır verıyım pıste gırıste ucret odemek ıstemıyosanız pıste gelıste bayırı ınıce dırek saga donmeyın duz devam edın sahıle gelmeden ıkıncı aradan ıcerı gırın orası sızı pıste cıkarcak zabıtaları atlatmıs olursunuz:)

victor54
26 Mayıs 2007, 10:46
hiç tepki vermesen bunlar bunu her yarışta yapacak belkide parayı bile artıracak.zaten bu hafta böyle bir şeye kalkışacaklarını sanmıyorum.ama olursada

ErTech
26 Mayıs 2007, 11:01
Kesinlikle haklısın... Saçma sapan bir uygulama; ben oraya ilk ulaştığımda işgaliye olduğunu anlayamadım pistin parasını böyle alıyorlar sandım işin aslını piste girince anladım... Tamamıyle köhne ilk yapıldığı gibi duran sadece adı pist olan bir yer için birde işgalye alınıyor... Acizliğe bak...

victor54
26 Mayıs 2007, 20:08
bakalım yarın neolcak görecekmiyiz zabıtaları merak ediyorum

denizcimuzaffer
26 Mayıs 2007, 20:13
Körfez Belediyesine tepkimi buradan göstermeyeceğim kusura bakmayınız.
sadece şöyle diyeyim, bir gün motor binsinler ve birileri de onlardan haraç kessin:pr::pr:

ennginn
26 Mayıs 2007, 21:10
yarın giderken toplanalım beraber gidelim.............

denizcimuzaffer
26 Mayıs 2007, 21:47
enginn abi biz varız:cat: toplaşalım gidelim.
Ali kıran, baş kesen' lere kapak olsun:cat:

ennginn
26 Mayıs 2007, 22:19
yarın sabah 9.00 da otoban gişelerde buluşacaz.

bekleriz.

denizcimuzaffer
26 Mayıs 2007, 22:25
abiy:P Bizi beklemeyiniz yolda:rendeer: Sabah orada olabiliriz elbette, hiç sorun değil de, sonrası malum: 70Km ortalama:queen: Biz sizi buluruz orada:cat:
Maltepe'de çocuklar ile buluşup gelmek daha iyi fikir gibi :cat:

ennginn
26 Mayıs 2007, 22:29
körfezde görüşürüz.....................................