PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorla kız tavlamak caiz midir?

furkankyl
23 Mayıs 2007, 01:00
maksat geyik olsun diye açıldı bu topic umarım kilitlenmez...ve art niyetli arkadaşlar saldırmazlar....onlar kendini bliyor

Shadow.Man
23 Mayıs 2007, 01:01
maksat geyik olsun diye açıldı bu topic umarım kilitlenmez...ve art niyetli arkadaşlar saldırmazlar....onlar kendini bliyor

Abi naptın? Atacaklar siteden walla, ben şaka demiştim :wiinkk:

ozkansava
23 Mayıs 2007, 01:02
Alem adamsın furkan.:cherry:Açmış topiği.:cherry:

furkankyl
23 Mayıs 2007, 01:02
yok abi bişi olmaz modaratör arkadaşlar biliodur herhal geyk yaptığımızı....atmasınlar ama ben mt yi çok sewiyorum yaaaaaa

bbaday
23 Mayıs 2007, 01:05
ulen açacam açacam dedin açmışsın fürek gelsin hemen başlıyalım tartışmaya bilirkişi olarak karşı tarafı o savunacak:queen:

alp_tunay
23 Mayıs 2007, 01:06
Konu dışında açsaydın barii.....

Caizdir caiz.......

Shadow.Man
23 Mayıs 2007, 01:06
Yaaa ben eşime yakalandım!!! Topiki açmış furkan ona gülüyordum, neye gülüyorsun dedi, bi baktı "motorla kız tavlamak caiz midir?" diye, ne o kız mı tavlayacaksın diyor??? Ben bittim :pr:

furkankyl
23 Mayıs 2007, 01:07
ulen açacam açacam dedin açmışsın fürek gelsin hemen başlıyalım tartışmaya bilirkişi olarak karşı tarafı o savunacak:queen:

okey baslayalım sabahlar olmasın caiz iyeti öğrenelim bu hafta sonu piyasadayım kimse tutamazzzzzzzzzz :bounce:

Yaaa ben eşime yakalandım!!! Topiki açmış furkan ona gülüyordum, neye gülüyorsun dedi, bi baktı "motorla kız tavlamak caiz midir?" diye, ne o kız mı tavlayacaksın diyor??? Ben bittim :pr:
muhahahah muhahah yaw heç gülecem yoktu beee abi sen de

ozkansava
23 Mayıs 2007, 01:09
Motorla yapılan herşey caizmişşşşşşş:P

furkankyl
23 Mayıs 2007, 01:10
namzda kılınabilir ozaman motor ustunde :queen:

ylmzzz
23 Mayıs 2007, 01:11
dishy gelir yarın topiğe.:mrgreen: dishy'den tırsmak caiz midir:P

alp_tunay
23 Mayıs 2007, 01:12

Onada ayrı başlık açarız....Erkek tavlamak caizmidir diye....

ozkansava
23 Mayıs 2007, 01:12

Aman dishy'i bulaştırmayalım.Hatta dişi sinek bile gelmesin yanarız bu topiğe:P

furkankyl
23 Mayıs 2007, 01:13
dishy abladan da taktik alırız inceliklerini biliyodur herhalde:queen:

Shadow.Man
23 Mayıs 2007, 01:14
Zamansız oldu, geç oldu, bu topic. Hadi bende kaçtım, şimdi anlat analatabilirsen... :silent:

furkankyl
23 Mayıs 2007, 01:14
keşke yazsaydık bayanların girmemesi uygundur diye

Zamansız oldu, geç oldu, bu topic. Hadi bende kaçtım, şimdi anlat analatabilirsen... :silent:
abi yukarıya çkereiz yarın dibini buluruz geyiğin hade eyi geceler:cat:

ozkansava
23 Mayıs 2007, 01:19

Yok abi hiç yorma kendini gardını al bence:cherry:

furkankyl
23 Mayıs 2007, 01:23
hade ii geceler yarın görüşürüz :king:

xnode
23 Mayıs 2007, 01:24
Arkadaşım geyik yapacaksanız başka konuyu seçin.

Nedir bu böyle caizmidir değilmidir ?
Dinle dalgamı geçilir ? Bu ne terbiyesizlik ne saygısızlık ?

Irkla milletle ilgili bir konu olunca burada köprüyor aslan kesiliyorsunuz, milletinize duyduğunuz saygı kadar Allah (c.c.)'ye neden saygı duymuyor dini kavramlarla gırgır geçiyorsunuz ?
Başka bir örnek veremediniz mi ?

Düşünün artık işin edep kısmını hesaba katmıyorum.

musb07
23 Mayıs 2007, 01:27
bencede bu topic kilitlensin:farao:
gecenin bu saatinde polemik yaratacak bi konu açılır mı hiç:pr:
uykumuz var,şidi oturup mesajları mı bekleyelim:queen:
neyse sabaha kadar siz tartışın,ben sabah bakarım kim ne yazmış.
bayanlar bu topiğe uğrar mı aceba:silent: gelsinler,tüyo versinler bari biraz:queen:
iyi geceler herkese:rendeer:

alp_tunay
23 Mayıs 2007, 01:28

Irkla milletle ilgili bir konu olunca burada köprüyor aslan kesiliyorsunuz, milletinize duyduğunuz saygı kadar Allah (c.c.)'ye neden saygı duymuyor dini kavramlarla gırgır geçiyorsunuz ?

Dalga falan geçme yok arkadaşım nerden çıkardın?....Din konusu falan işlenmiyor.....Boşuna panik yapma...Kimse dalga geçemez kimsenin inançlarıyla...Merak etme sen.....

Caiz arapça kökenli bir kelimedir...Olumlu anlamında bir kelime....Dinle bağdaştırmaya gerek yok...Allaha şükür hepimizin inancı var....

xnode
23 Mayıs 2007, 01:29
Ben arapça biliyorum.
Bunun ne anlamla söylendiğini de biliyorum. Siz de biliyorsunuz.
Takiyyeye gerek yok.
İnançlı insanlara biraz saygı gösterin lütfen. Bu konu Türklük ve Atatük konusunda olsa anında kilitlenir ama din olunca böyle olmuyor.
Çok ayıp çok :(

furkankyl
23 Mayıs 2007, 01:30

abi haklısın ama ben bu tarafı düşünmeden açtım topiği bilen arkadaslar var zaten orada muhabbet konusu oldu dinimize sonuna kadar saygımız var elhamdülillah sen merak etme biz dimizle dalgada geçmeyiz geçtirmeyiz himmetle

Ben arapça biliyorum.
Takiyyeye gerek yok.
İnançlı insanlara biraz saygı gösterin lütfen. Bu konu Türklük ve Atatük konusunda olsa anında kilitlenir ama din olunca böyle olmuyor.

abi GAVS ın oğluyum ben...böle deme inan ki üzülüyorum

alp_tunay
23 Mayıs 2007, 01:33
Ben arapça biliyorum.
Takiyyeye gerek yok.

Sen sadece iyi niyetle açılmış başlık olduğunu bil yeter....Saygı gösterilmesini istemen doğal....Hakkın da....Ama terbiyesizlik olarak nitelendirmen bence biraz ağır kaçmış...Mod arkadaşlardan rica eder düzelttiririz ...

Sorun yapmayalım bence ...Neşemiz kaçmasın....:cat:

furkankyl
23 Mayıs 2007, 01:36
Sen sadece iyi niyetle açılmış başlık olduğunu bil yeter....Saygı gösterilmesini istemen doğal....Hakkın da....Ama terbiyesizlik olarak nitelendirmen bence biraz ağır kaçmış...Mod arkadaşlardan rica eder düzelttiririz ...

Sorun yapmayalım bence ...Neşemiz kaçmasın....:cat:

açıklamalar için :rendeer: abicim

Barış Şuşut
23 Mayıs 2007, 01:43
Forumda geyik yapılacak bir bölümümüz var konu dışında

Motosiklet.net Cafe (Geyik Muhabbetleri)

başlığı mevcut..

Caiz : arapça kökenli bir kelime ve herkes anlamını bilyomuş konunun kapanma nedeni dinle ilgili değildir..

Zaten dini ve politik mesaj yazma başlık açma uyarısız siteden uzaklaşitırma nedenidir..

Konuyu açan arkadaş PM ile uyarılmıştır..