PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selam Tek Tek

tek serhat
24 Temmuz 2005, 12:39
merhaba arkadaslar nasılsınız benı hatırlıyan var mı bı kanala gıryım dedım baya oldu gırmeyelı askerdeyım su an bılenler vardır belkı cok ozledım sızlerı ve motorumu 5. ayda bıttı allahın ıznıyle seneye yazın nasıpse racıng motorumu alıp tr turu yapmaya baslıcam sızlerıde cok ozledım neyse harkese tek tek selam maceralara devammmm.. :queen:

chopy
24 Temmuz 2005, 13:49
bir teker show yapmadın bize... alacağımız olsun...

_Si_BeMoL_
24 Temmuz 2005, 21:54
bıter askerlıkte ısallah.tura cıkınca beklerım eskısehıre.hayırlı tezkereler sımdıden.

barisci26
25 Temmuz 2005, 19:22
Serhat senin resimlerini siteme koydum. Bi bak istersen. Site adresim aşağıda.

powerbyaydin
25 Temmuz 2005, 19:28
Serhat senden görevi ben teslim alıcam meydanı boş bırakma ben yokken nasipse asker sonrası görüşücez artık :wiinkk:

tek serhat
25 Temmuz 2005, 20:47
saolun arkadaslar benı dusunduğunuz ıcın barıscı sıteye baktım saol resımler ıcın guzel resımlerı secmısın bı ıkı tane daha vardı ama olsun bunlarda guzel aydın sana gelınce ee bu isler sırayla sen gelınce benım 6 ayım kalıcak ınsallah sı bemol ınsallah deklesırız gezerız beraber tek tek chopy sana gelıncede vallahı aklımdaydı sov planı gıtmeden toplıcaktım marmara bılgesındekı motorcuları ama olmadı aceleye geldık askerlık falan ne yapacağımı sasırdım neyse herkese selam tek tek askerlığe devammmmmm :queen: