PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ufff ya kazaya bak :(

black_dog_rr
18 Mayıs 2007, 18:13
arkadaşlar sizce hangisi suçlu arkadaki mi öndeki mi bence arkadaki:pale::silent::pr::cyclopsan

yorumlarınızı bekliyom

not:bu video varsa özür

http://www.youtube.com/watch?v=0cZrLOePj-0

GeCe__
18 Mayıs 2007, 18:17
vıdeoyu daha yarısına kadar ızledım tabıkı arkadakının hatası cıkcık cok kotu olmus

helal olsun ama ıkısıde kalktı belkıde arabaların azızlıgıne ugramamak ıcın can havlıyle yusuf hesabı :)

dur havada ucan yere yatmıs ama:)

sheltox
18 Mayıs 2007, 18:22
daha videoyu tarif ederken anladim hangi videoyu izleyecegimi:mrgreen: bu arada arkadaki hatali bence onune ii bakmio gec farketmis

chopper-delisi
18 Mayıs 2007, 18:23
arkadaki suçlu elbete : adam yola bakmıyorki sağda kamera var oraya bakıp kameranın önünde bir show daha yapayım derken yapışıyor öndekinin kuyruğuna :)

kkarabidan
18 Mayıs 2007, 18:35
arkadaki suçlu elbete : adam yola bakmıyorki sağda kamera var oraya bakıp kameranın önünde bir show daha yapayım derken yapışıyor öndekinin kuyruğuna :)

arkadaki artis suç onda sana katılıyorum

genç kaptan
19 Mayıs 2007, 22:39
kahramanlıga ne gerek var?

mostwanted_57
19 Mayıs 2007, 22:41
0cZrLOePj-0

http://www.motosiklet.net/images/spacer.gif

CİHAN
19 Mayıs 2007, 22:43
bence öndeki adamda suç adamda görüyo arkadan tam gaz geldigini niye sola dönüyo,düz gitseyaa

hızlıcesi2
19 Mayıs 2007, 22:46
buğdayın peşine verirken evdeki arpadan oldu hastanede ünlü olmuştur kesin bizede geçmiş olsun demek düşer:mrgreen:

cakalaz
19 Mayıs 2007, 23:06
oyoyoyoyooyyyyyyyy :silent: kazayaa bak :silent: Çok pis gömüyoo walaaa :silent:

SerseriMayın
19 Mayıs 2007, 23:06
arkadakı ondekınden daha suclu desek daha dogru olur bnce ondekıde de bıras kusur war ama arkadan gelende tam bı odun

bypro
20 Mayıs 2007, 02:42
Emeğin ve paylaşımın için teşekkürler

yamyamaha
20 Mayıs 2007, 02:43
al birini vur otekine zaten ole olmuş.
bir bunlar tek teker gıtmeyı sevıyorsa neden fazladan ikinci tekere para vermişler.
eyer gösteriyse ondeki neden son anda aeste bir şekilde sola kıvrılıyor
eyer gosterı deyolse arkadaki neden bu kadar ağrasif bir şekilde hızlanıp sonradan durmaya çalışıyor. aslında yer ıslak olmasaydı arkadaki duracaktı yarıbın gırtı guzelım motorlar işleri guclerı yoksa elın japonuna para kacandıracaklar .
bu arada gereksız yere yaktıkları benzınde sanırım arabı zengın edecek.
işallah bişilerı yoktur garıplerin

patriote
20 Mayıs 2007, 04:17
Öndeki suçlu arkadaşlar.

Neden diye soracak olursanız?

Bu arkadaşlar normal trafikte seyretmiyorlar.

Kamera önünde şov yapıyorlar.

Önde giden,
arkadakinin, tek teker ya da stopi yapacağını biliyordu.
Onu tehlikeye atmamak için çizgisini koruması gerekirdi.

Oysa birden sola kırıyor.

Yalnız o sola kırmasa da arkadaki düşecekti.

Çünkü,

Stopi yaparken büyük bir hata yaptı.

Ama öndeki de hata yapınca,
bu kaza meydana geliyor.

black_dog_rr
22 Mayıs 2007, 15:35
yaw bence arkadaki daha suçlu

1, öndeki sinyal vermişse o niye dikat etmiyor
2,neden artistlik yapıyor
3,düştü işte acıdı galiba görünüşe göre ha

tbk_1980
22 Mayıs 2007, 15:57
yaw bence arkadaki daha suçlu

1, öndeki sinyal vermişse o niye dikat etmiyor
2,neden artistlik yapıyor
3,düştü işte acıdı galiba görünüşe göre ha

Öndeki sinyal verdiğinde bende dörtlüleri yaktım zaten dikkat edin diye:P:P :pr:

black_dog_rr
22 Mayıs 2007, 16:13
Öndeki sinyal verdiğinde bende dörtlüleri yaktım zaten dikkat edin diye:P:P :pr:

zuhahahaha vallah de :P:mrgreen:

turgay_gulec
22 Mayıs 2007, 17:29
bence öndeki adamda suçlu arkadan tam gaz geldigini goruyor ve sapıyor....?????

black_dog_rr
23 Mayıs 2007, 10:26
bence öndeki adamda suçlu arkadan tam gaz geldigini goruyor ve sapıyor....?????

:cat::rendeer::wiinkk:............................ .......

redrose
23 Mayıs 2007, 10:31
Adam sinyalsiz arkasına bakmadan dönüyor, arkadan gelende tabakaneye yetişiceği için kaza zuhur ediyor, arkadaşların ehliyetide yoktur anlaşılan .

msoysarac
23 Mayıs 2007, 10:37
bence arkadakinde de.. öndekinde de suç var... burdan görünmüyor ama sinyal verseydi belki böyle bişey olmazdı... tabi kamera çektiğinden,son artistliğini yapmak istemiş ama.. olmamış tabi..

navigator55
23 Mayıs 2007, 10:40
aynasına bakıp,dönüşe karar vermesi gereken öndeki vatandaş herhalde
aynanın bir süs ve aksesuar olduğunu sanıyor,tabii sonuç da kaçınılmaz
oluyor.
Burda önemli olan kaçınma manevrası işe yararmıydı,sizce niye yapamadı.

Muxa
23 Mayıs 2007, 10:56
Her zaman düşülecek diye bir kural yok :)

Hx7uO57EZsE

egemena
23 Mayıs 2007, 11:00
Hem otomobil hem motor kullanıyorum, maalesef bazı motorcular çok bilinçsiz. Dün bir kaza atlattım. Ben otomobil kullanıyordum. Yeşil ışık yandı döner kavşaktan sola dönerken bir baktım ki kırmızı ışıkta bir scooter ve üzerinde iki kask kafalı 70-80 km hızla gaz kesmeden geliyor. Allahtan çabuk farkettim ve bana yeşil yanmasına rağmen sağ tarafı kontrol ettim. Duramasaydım o iki öküz arabanın üzerinden 70-80 km hızla sorti yapıyor olacaktı. Polis lütfen motosiklet denetimlerini sıklaştırsın, ehliyetsiz ve kasksız bu öküzleri men etsin trafikten. Bahsettiğim sürücü o kadar cahil ki ya o hızla kavşakta durmasının imkansız olduğunu bilmiyor ya da intihar etmek istiyor. Son söz: Burası Türkiye, size yeşil yansada kavşakları bakmadan geçmeyin memlekette öküz popülasyonu oldukça fazla.

umut35
23 Mayıs 2007, 11:45
arkadaşlar valla motor kazansında ölenlerin çoğu sanırım bu tipte arkadaşlar efendi gibi sür artizliğin anlamı yok:mrgreen: bu işin sonu poh yolu malesef