PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorunu sattığınızda ne hissedersiniz

motopirate
15 Mayıs 2007, 17:52
dün motorumu sattım ve alım satım işlemleri bittikten sonra motoru alan kişininardından bakakaldım.adam bir zamanlar üstünde çok güzel anılar yaşadığım motoruma binip uzaklaştı.insan biraz üzülüyo ama bunu ben istedim tabi.neyse yenisini yakında alırım artık.siz ilk göz ağrınızı satsanız ne hissederdiniz?motora ihanet etmiş gibi hissettim şimdi.

moto-girl
15 Mayıs 2007, 18:02
aaaaaaaaa ben maf olurdum ama yenisini alacaksan sorun yok ki yenisi ondan üst model olacagı kesi o zaman daha çabuk alışırsın hiç merak etme

siyahlimuzin
15 Mayıs 2007, 18:05
depresyona girerdim :mrgreen:

exile
15 Mayıs 2007, 18:08
insan bi boşluga düşüyor kız arkdaşından ayrılmışçasına..

ondan sonra minibüslere otobüslere binmek çok koyuyor hep gözlerin bi motor arıyor :D

Bende motorumu sattıgımda mont ve kaskla otobüse binip geri dönmek çok koymuştu :'(

motopirate
15 Mayıs 2007, 18:08
250 lik bi chooper düşünüyorum ama istediğim marka(keeway supershadow)
artık türkiyede yapılacakmış ve yenisinin çıkması uzun zaman alır.bende başka
markalara bakıcam artık.bisan rodstar205 olabilir mesela.gerçi o paraya daha kaliteli motor alırım(mesela cbr 125)ama daha kaliteli chooper etmez o paraya.
baklaım artık..

muvattali
15 Mayıs 2007, 18:10
İlk motorum innova idi. Falcon aldıktan 1 yıl sonra üzülerek de olsa satmak gereği duydum çünkü hakkını veremiyordum ve gerçekten ihtiyacı olan biri kullansın istemiştim. Her baktığımda boynu bükülmüş gibi geliyordu bana. Nitekim genç bir polis arkadaş almak istedi ve ihtiyacı olduğuna inandığım için oldukça ucuz bir fiyata verdim.

Velhasıl karışık duygular yaratıyor insanda bu durum. Üzülmedim desem yalan olur.

motopirate
15 Mayıs 2007, 18:11
insan bi boşluga düşüyor kız arkdaşından ayrılmışçasına..

ondan sonra minibüslere otobüslere binmek çok koyuyor hep gözlerin bi motor arıyor :D

Bende motorumu sattıgımda mont ve kaskla otobüse binip geri dönmek çok koymuştu :'(

bu konuda çok haklısın.iki gündür hep yoldaki motorculara bakıp duruyorum.

Starsailor
15 Mayıs 2007, 18:11
Hiç üzülmem(Yenisini alacağım için:P )

AYDEMİR
15 Mayıs 2007, 18:13
belki inanmassınız motorumu sattıgım da cok kötü oldum 1 hafta motor aradım az daha hasta olacaktım sıtresten sıkıntıdan o kadar zor anlatılmaz yaşanır

trinacria
15 Mayıs 2007, 18:16
yenisini almak için sattıysam anılar bir yana derim üzülmem; ama başka bir sebeple sattım mı kahrolurum, anılar inadına gözümün önünden ayrılmaz üzüntümden verem olurum.

motopirate
15 Mayıs 2007, 18:17
belki inanmassınız motorumu sattıgım da cok kötü oldum 1 hafta motor aradım az daha hasta olacaktım sıtresten sıkıntıdan o kadar zor anlatılmaz yaşanır
şu an o sıkıntıyı yşıyorum bende.

GeCe__
15 Mayıs 2007, 18:18
bence sattıgın konu baglı belkı harbı cok uzulurdun yada oh be gıttı dıye sukrederdın.ama sen nede olsa yenısını alıcakmısın ben bu durumda hıc uzulmezdım hem daha ıyısını alıcagın ıcın. keeway konusunda tebrık ederım senı:)

motopirate
15 Mayıs 2007, 18:23
bence sattıgın konu baglı belkı harbı cok uzulurdun yada oh be gıttı dıye sukrederdın.ama sen nede olsa yenısını alıcakmısın ben bu durumda hıc uzulmezdım hem daha ıyısını alıcagın ıcın. keeway konusunda tebrık ederım senı:)
yukarıda yazdığım gibi keewaysupershadow un 0kmsi yok diyo bayii.
ama bu adamlara pek güven olmaz.belki istanbulda varsa kargoyla alabilirim motoru ama fiyattada kimse bişey bilmiyo.

Barış Şuşut
15 Mayıs 2007, 18:33
motorunuzu sattış sebebinize göre farklı şeyler hissetmeniz doğaldır..

mesela honda beat aldım ..beklediğimin çok altında bir performansı vardı 1500 km gibi nerde ise aldığım fiyata sattım ..arkadaşlara mangal ziyafeti vermiştim sattığım gün ..

ama maddi sıkışıklık yüzünden satıyosanız o zaman iş deişiyo ..en güzeli arkasından hiç bakmamak..unutmayınki çok daha iyisini alabilirsiniz..

kirke
15 Mayıs 2007, 18:33
cook kotu bır durum ya:salut: ama umarım dıledıgın motora en yakın zamanda kavusursun:wiinkk:

yzfomer
15 Mayıs 2007, 18:36
çok kötü bir his arkadaşım ben motorumu çok yakın bir arkadaşıma sattım hemen yeni bi tane alıcaktım bir sürü terslik oldu alamadım bi türlü 3-4 ay oldu gerçekten eskiden bırakayım abi seni dediğim adam şimdi abi bırakayım seni dio hemde benim motorumla :pr: :pr: :pr:

ennginn
15 Mayıs 2007, 18:38
benim gibi yap eskiyi bırak yenisini al

o zaman heyecanlı oluyor.

bırakıp gidersen yalnız ve rüzgarsız kalırsın

o zamanda hasta olursun

gupilya
15 Mayıs 2007, 19:36
Çin malı motoru satınca bayram, Japon malı motoru satınca :salut:

black_dog_rr
15 Mayıs 2007, 19:44
:mrgreen: hımm motorsuz kalırdım haha :mrgreen: :P

efsane_35
15 Mayıs 2007, 19:53
bilmiyom o duyguyu ben pc yi satmıştım 6 ay sonra albildim çok kötüydü heralde motoru satmakta aynıdır