PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bende buradayım artık merhaba

furkankyl
15 Mayıs 2007, 11:53
tüm motosiklet tutkunlarına merhaba:cat:

~~immigrant~~
15 Mayıs 2007, 11:54
hoşgeldin varya çok doğru iş yapmışın buraya gelerek helal olsun diyorum....
aaa şaşırdım kaldım bak :flower: kutlayalım bunu....
biraz bılgı versen kendınle ılgılıde daha fazla merak etmesek

Syriana
15 Mayıs 2007, 11:56
hoşgeldin arkadaşım kazasız belasız bi motosiklet hayatı temennisiyle...

furkankyl
15 Mayıs 2007, 11:59
manisalıyım ama ankaradan katılıyorum kısmetse 1000 motorla anıtkabirdeyiz organizasyonunada geleceğim...bundan sonra hep burada olmak ve sizlerle tanısıp motosiklet sewdamı hergecen gün daha ileri sewiyeye tasımak dileği ile furkan

~~immigrant~~
15 Mayıs 2007, 12:00
manisalıyım ama ankaradan katılıyorum kısmetse 1000 motorla anıtkabirdeyiz organizasyonunada geleceğim...bundan sonra hep burada olmak ve sizlerle tanısıp motosiklet sewdamı hergecen gün daha ileri sewiyeye tasımak dileği ile furkan

heh süper olmus tebrikler
tekrar hosgeldın

furkankyl
15 Mayıs 2007, 12:01
teşekkür ederim bilo ilk kazamı yaptım gecen hafta komyon trfikte birden geri geri kaptırdı kurtaramadım motosikletin ön düzen gitti...:salut: ama bende hata yok kamyoncunun sigorta ödeyecek şimdi motor serviste dua edin ctesiye kadar alayım...

immigrant biz tanıttık kendimizi sıra sende:)

sheltox
15 Mayıs 2007, 12:03
aramiza hos geldin , umuyorum cok begeneceksin burayi , hadi kolay gelsin:rendeer:

Syriana
15 Mayıs 2007, 12:04
teşekkür ederim bilo ilk kazamı yaptım gecen hafta komyon trfikte birden geri geri kaptırdı kurtaramadım motosikletin ön düzen gitti...:salut: ama bende hata yok kamyoncunun sigorta ödeyecek şimdi motor serviste dua edin ctesiye kadar alayım...

geçmiş olsun arkadaşım allah beterinden saklasın....böyle kazmalarla aynı yolları paylaşıyoruz malesef...her zaman aşırı dikkat...:cat:

furkankyl
15 Mayıs 2007, 12:08
bi suçum olsa içim anmayacak ben bu adamın neyse ben terbiyemi bozmayayım....aman arkadaşlar buyuk araçların arkasına yanasmayalım gerçi biliyosun ama ben yinde söleyim adamlar görmüyoruz diyolar ezip atıyolar..:pale:

~~immigrant~~
15 Mayıs 2007, 12:08

immigrant biz tanıttık kendimizi sıra sende:)

eyw hocam tanıttım tabı....
yas 20
sehır ıstanbul...
motor zat....
iş turızm....
okul: itü jeoloji.....
motor zat.....
hayat güzelmi fena diil....

kaza için cok gecmıs olsun benden ufak bı uygulama yontemı muhtemelen sende bılıosundur arabanın sol lastıgının hızasında ol araba kullanan adam sol aynaya bakar genelde ......
kolay gelsin yatma vaktı benım.....

kirke
15 Mayıs 2007, 12:29
hosgeldinn sefa geldin:mrgreen: :mrgreen:

docHONDA
15 Mayıs 2007, 12:39
kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin

serdar23_Bilgem
15 Mayıs 2007, 12:43
Hoş geldin.

Seninle aynı motosikleti kullanıyoruz.Bir problemin olursa haberimiz olsun.

Bu arada çok çok geçmiş olsun diyorum.

DARKDIAMOND
15 Mayıs 2007, 12:54
Hoşgeldin.Geçmiş olsun.Çıkar inşallah 19 mayıs'a kadar.

furkankyl
15 Mayıs 2007, 18:54
teşekkür ederim hepinize:cherry: :cherry: :cherry:

Hoş geldin.

Seninle aynı motosikleti kullanıyoruz.Bir problemin olursa haberimiz olsun.

Bu arada çok çok geçmiş olsun diyorum.

teşekkür ederim hocam sorun bitmiyor bu tigerlerde heryeri çin pişmanım inan ki ne kadar tiger kullanıcısı ile konustuysam hepsi bin pişman seninkinin durumu nasıl

hızlıcesi2
15 Mayıs 2007, 20:36
merhaba dostum hoş geldin:cat:

furkankyl
15 Mayıs 2007, 20:41
merhaba dostum hoş geldin:cat:

eywallah cesi kardeşim hoşbulduk

R3N
15 Mayıs 2007, 20:44
yahu hem hoşgeldin hem geçmiş olsun , umarım önemli birşey yoktur

furkankyl
15 Mayıs 2007, 20:47
yahu hem hoşgeldin hem geçmiş olsun , umarım önemli birşey yoktur

yok allah a şükür bende bişide motor bayagı kötü oldu arka çamurluk gitti ve öndüzen yok oldu ama karsı tarafın sigorta ödeyecek saolsın tesekkür ederim dua edin 19 mayısa yetişsin etkinliğe katılamazsam çatlarım

alonso
15 Mayıs 2007, 23:09
aramıza hoşgeldiniz:rendeer:

cakalaz
19 Mayıs 2007, 21:45
aramıza hoşşşşşşşşşşşşşşgeldin :)

Barış Şuşut
28 Mayıs 2007, 02:14
Arkadaşım aramıza ::hosgeldi :rendeer:
Forum Kurallarını buradan okuyabilirsin. (http://www.motosiklet.net/forum/announcement.php?f=14) ::gazete::
Kan grubu listesine yazılmak için (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=5021) ::stretche
Ehliyetle ilgili her türlü soru için (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3377) :silent: ::ouestion
İleri sürüş teknikleri Hakkında bilgi almak için (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17954) :bounce:
Bulunduğunuz il / ilçe "de ki motorcularla bağlantı kurmak için (http://www.motosiklet.net/forum/forumdisplay.php?f=62) ::sefereee ::friends::bestmt: :thumleft: ::cheeeeer
uzun sürecek bir arkadaşlığın ilk adımları olması dileğiyle :rendeer: ::shake2::

::tutkuy:: ::tutkuy:: ::tutkuy:: ::tutkuy:: ::tutkuy::

ozaktasi
28 Mayıs 2007, 02:30
hoş geldin kazasız belasız günler dileğiyle..