PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet şortu

Sayfa : [1] 2

xxxxx
09 Mayıs 2007, 01:18
gitti gidiyorda gezinirken gördüm garibime gitti. başka böyle bi şey gören bilen var mı?

böyle bi şey ne kadar amacına uygun ve işlevsevdir sizce?

http://img369.imageshack.us/img369/5065/45620480vv8.jpg (http://imageshack.us)

MOTOSİKLET ŞORT FULL BASEN KORUMA WOW MARKA

Darbe emici pedler

Maksimum havalandırma için delikler

Terlemeyi önceleyici, anti-bakteriyel ve yumuşak iç yüzey

Yanlarda ve arkada korumalar

Terlemeyi önleyici, özel petek doku

http://urun.gittigidiyor.com/MOTOSIKLET-SORT-FULL-BASEN-KORUMA-WOW-MARKA_W0QQidZZ4562048

alp_tunay
09 Mayıs 2007, 01:19
Bu ne işe yarar ki...Aklıma bişey geliyo ama....İsteyene özelden yazayım....:P
Burda olmaz....:queen:

Motorize_deli
09 Mayıs 2007, 01:20
hocam bunu sormaya bile gerek yok akıl var mantık var allah korusun düştüğünde parçalanır tüm bacakların çünki bacakların açıkta bu şortla pataklanmışsın kasksık düşmenden bi farkı yok bence

siyahlimuzin
09 Mayıs 2007, 01:23
böyle bi şey ne kadar amacına uygun ve işlevsevdir sizce?

dizleri korumadıktan sonra ne önemi var ki :farao:

alp_tunay
09 Mayıs 2007, 01:23
hocam bunu sormaya bile gerek yok akıl var mantık var allah korusun düştüğünde parçalanır tüm bacakların çünki bacakların açıkta bu şortla pataklanmışsın kasksık düşmenden bi farkı yok bence

Adam bacaklarını düşünmüyor herhalde....Başka yerleri daha önemli görmüş icat etmiş.....:queen: :queen: :queen:

xxxxx
09 Mayıs 2007, 01:27
düşünüyorum acaba pantolon altı için mi diye. pantolon altı içinse gerek yok. eğer düştüğünde kendisi başlı başına koruma sağlıyacaksa nasıl sağlayacak. aklım almadı

her iki durumda da kimse buna 50 kağıt bayılmaz bence:queen:

alp_tunay
09 Mayıs 2007, 01:29
düşünüyorum acaba pantolon altı için mi diye. pantolon altı içinse gerek yok. eğer düştüğünde kendisi başlı başına koruma sağlıyacaksa nasıl sağlayacak. aklım almadı

her iki durumda da kimse buna 50 kağıt bayılmaz bence:queen:

50 kağıtmıymış.....:pr: :silent: :pr:

Sortuma 5 tane sünger yapıştırırım ona o parayı vermem.....:cat: :cat:

rEnE
09 Mayıs 2007, 01:31
Şort bu hoca

25 karakter 25 kar

siyahlimuzin
09 Mayıs 2007, 01:31
neeee 50 milyon mu :silent: allahım ya :pr:
ben bir adet erkek olsaydım eğer bu şotu alacağıma ;;;
kaskı olmayan bir arkadaşıma üzerine 3 - 5 daha katıp kask alırdım :cat:
daha çok sevaba girerdim doğrusu :mrgreen:
yanlış mıyım :silent:

xxxxx
09 Mayıs 2007, 01:32
dizleri korumadıktan sonra ne önemi var ki :farao:

öyle deme siyahlimuzin sen bi bayan olarak anlayamazsın:P erkekler için düşünülmüş bu şort. baksana bi erkek için dizden daha önemli yerleri korumayı ilke edinmiş:queen: ne kadar korur ciddi şüpelerim var ama:mrgreen: :mrgreen:

~~immigrant~~
09 Mayıs 2007, 01:33
bir adet kız oldugun için şanslısın o zaman aytaç :flower:
en gereksiz ürünler bolumunde satılıyor heralde bu.........
lem bunun korumlaarını gerektırıcek kadar kaza yapsan zaten oooooooooooo

alp_tunay
09 Mayıs 2007, 01:33
Bence bisikletçi şortu bu....

25 şort.............

kirke
09 Mayıs 2007, 01:34
ya bunun motosiklet sortu dıye satıldıgına emınmısınız arkadaslar ya komikkk:mrgreen: :mrgreen: :queen:

siyahlimuzin
09 Mayıs 2007, 01:40
evet haklısınız bu bölüm biraz erkeksi kaçmış :cyclopsan
ben kaçtım bu topikten :cherry:
size iyi sohbetler :king:
rahat rahat yazışın ara sıra gelip okumam :P

alp_tunay
09 Mayıs 2007, 01:42
evet haklısınız bu bölüm biraz erkeksi kaçmış :cyclopsan
ben kaçtım bu topikten :cherry:
size iyi sohbetler :king:
rahat rahat yazışın ara sıra gelip okumam :P

Ya ne demek...Senin imzanda bile var..Korumalıksız çıkma diye....Her şeyiyle tam koruma....A dan Z ye....Kırmızı kurdela bağladık ya hani...:cat: :cat:

Motorize_deli
09 Mayıs 2007, 01:45
Adam bacaklarını düşünmüyor herhalde....Başka yerleri daha önemli görmüş icat etmiş.....:queen: :queen: :queen:

dayanamadın söledin dimiiii :queen: :queen: :queen:

neeee 50 milyon mu :silent: allahım ya :pr:
ben bir adet erkek olsaydım eğer bu şotu alacağıma ;;;
kaskı olmayan bir arkadaşıma üzerine 3 - 5 daha katıp kask alırdım :cat:
daha çok sevaba girerdim doğrusu :mrgreen:
yanlış mıyım :silent:

fazla iyimsersin aytaççım fazlaa

birazblues
09 Mayıs 2007, 01:49
Valla bunun motosikleti şortu olduğunu yiyen, giyer de elbet diye düşünmüş te olabilirler elbet :)

aybarssurucu
09 Mayıs 2007, 01:50
Bunu motocross 'ta pantolon altına giyiyorsunuz.

Amma geyiğe vurmuşsunuz yaa.

İHTİYAR
09 Mayıs 2007, 01:51
Ne oluyor burada bakiiiiiim.:P
Yahu bu bildiğimiz don üzerindekilerde pede benziyor.
Bu olsa olsa rüyada motora binersen korusun diyedir,malum yatağa pantalonla girilmez.:wiinkk:

Motorize_deli
09 Mayıs 2007, 01:53
http://img369.imageshack.us/img369/5065/45620480vv8.jpg (http://imageshack.us)

çokta garip bişi yaaa baksana tayt gibi
bence bunu uyanığın teki kesti taytın bacaklarını üzerine file kumaşı dikti
millete motosiklet şortu die ittirmeye çalışıyor :queen: :queen: :queen: :queen:

yermiyiz :silent: :silent: :silent:

alp_tunay
09 Mayıs 2007, 01:53
Ne oluyor burada bakiiiiiim.:P
Yahu bu bildiğimiz don üzerindekilerde pede benziyor.
Bu olsa olsa rüyada motora binersen korusun diyedir,malum yatağa pantalonla girilmez.:wiinkk:

Korumaylada girilmez be ihtiyar......:queen: :queen: :queen:

Motorize_deli
09 Mayıs 2007, 01:54
Korumaylada girilmez be ihtiyar......:queen: :queen: :queen:

yılın cevabı olarak not alın bi kenara :queen: :queen: :queen: :queen:

Bunu motocross 'ta pantolon altına giyiyorsunuz.

Amma geyiğe vurmuşsunuz yaa.

burda olma amacımızın %50 si bu değilmi zaten

nese siz tartışa durun ben yatıcam yarın sabah son noktayı ben koyarım iii geceler cümleten :queen: :queen: :queen: :queen: :queen:

MNY46
09 Mayıs 2007, 02:09
hoca ben onu kısın pantolonun ıcıne gıyyım desem hava delıklerı fılan dıyo yıne donarız farketmez :P

SerseriMayın
09 Mayıs 2007, 02:09
degısık bı calısma adamlar bızım ıcın calısıolar (bunlara nerden nasıl yedırırım bole seylerı)>dıye herhalde

ama bu sortu gıyıncede donup en azından bı kere bakmayan kalmaz herhalde:mrgreen:

killing_machine
09 Mayıs 2007, 02:10
ehuehuehue bu ne yaw:P zaten yazın sürüyolar diye yapmışlardır:cherry:

ozgurfeyiz
09 Mayıs 2007, 02:44
MAZOŞİSTLER İÇİN olSA GEREK... :cherry:

st_erdogan
09 Mayıs 2007, 03:09
Motoboxer bu :P
25 motoboxer :P:P:P

venox15
09 Mayıs 2007, 03:13
bunu giymeden motosiklet binmek yasahhh diyolarmı bi hehehe:queen: :queen: :queen: :queen:

birazblues
09 Mayıs 2007, 03:21
HADİ TUTKİ YASAK BUNSUZ MOTOSİKLETE BİNMEK DEDİLER.. kim trafikte durdurur da kontrol eder ki? Hayır kontrol ettirirmiyiz o da var :)

rayjay
09 Mayıs 2007, 10:46
bi deli kuyua atmis tasi pesinden diger deliler de atlamis :mrgreen: cikarmaya calisan 1-2 kisi var :P pantolonun icine giymek icin yapilmis bir koruma, aynisinin uzun pacalilari da var ayrica denilen dogru genelde mx binenler giyiyor surekli kase uzerinde zipladiklari icin :cat:

zeda3000
09 Mayıs 2007, 11:14
Dostlar neden yenilikleri gusel yorumlamaktansa boyle yadirgiyorsunuz anlamadim????

Bu gayet basit ve bilinen bir koruma tayti. Ozelikle enduro motor kullananlar tercih ediyor.Bildiginiz uzere motor kavisli zeminde surekli sekme halinde yukari ziplamakta sele surucunun iki bacak arasinda oldugundan o bolgedeki korumasiz bolgeyi koruma amacli dir. Basket yada diger sporlari yapanlar bilir "Kuki" denen bir ic camasir vardir ayni mantikla.Sanirim cogu erkek surucunun basina gelmistir bir cukurdan aniden gecince selenin nereye carptigi kotu anisi.:)

Ben bu urunde anormal yada gulunucek bir sey goremiyorum.Biz usta motorcuyuz diyorsaniz adiniza yakisir usta yorumlar yapin bari:rendeer:

msoysarac
09 Mayıs 2007, 11:46
zeda 3000 haklı. bu şort tam bir endurocu şortu. o selenin çarpması da yani İÇLER ACISI BİR DURUM :farao:

DARKDIAMOND
09 Mayıs 2007, 11:56
Yazın kısa pantalonla motor kullanıcam ve bazı durumlarda yuvarlanacağımıda tahmin ediyorum:) ,Valla bu şortuda ciddi ciddi düşünmeye başlamadım desem yalan olur.Zira sağ çanak hala sızlıyo:mrgreen: ....

birazblues
10 Mayıs 2007, 01:05
illa bu tarz korumalar düşünüyorsanız size bir önerim var arkadaşlar. böyle ped reklamlarından fırlamış şeylere bakacağınıza cidden bu konuda koruma amaçlı kullanılan (giyilebilir gerçek şeyler) şortlar var. bir örneğini de feyizoğlunun sitesinde bulabilirsiniz. o tarz şeyleri görmeden bunlara para vermeyin derim ben. tabi bu benim düşüncem. bu koruyor diyenlere bişi diyemiyorum çünki kullanmadım.

ylmzzz
10 Mayıs 2007, 01:13
Kros motorlar için korumalısı vardı. Kıçüstü düştüm mü koruyor :P

Komik gelebilir ama artçı olarak bir arkadaş racing motordan düştü, tek yaralanan yanı g.. dü:cherry:

patriote
10 Mayıs 2007, 03:44
Arkadaşlar;
Bu motosiklet şortu.
Motosikletçi şortu değil.

Bunu motosiklete giydireceksiniz.
Siz normal kıyafetinizi giymeye devam edin.

Motosikletlerin de canı var..

Şaka bir yana,
motokrossla ilgim pek olmadığından böyle bir şey giyip giymediklerini bilmiyorum.
Bunun cevabını en iyi king extrem verir.

Fakat şimdiye kadar hiçbir mağazada rastlamadım...

xnode
10 Mayıs 2007, 11:14
buna bir de koruma demiri eklersek tam olur bence heh heh :cherry:

Cloud
10 Mayıs 2007, 11:29
Özellikle crosscular için pantolon içine giymeye yarar bunlar. çok daha kalın korumalı olanları da vardır. Çok da şaşırtıcı gelmedi bana.:)

Buyrun budur. Düşünen varsa bundan alsın daha iyi. feyizoglu.com 95ytl de fiyatı var. (Teşekküre gerek yok, sağolun sağoluun!!:P )
http://img522.imageshack.us/img522/8738/350ort1us9.jpg (http://imageshack.us)
http://img208.imageshack.us/img208/4244/351ort2wo7.jpg (http://imageshack.us)
Bu model tam zaman kötü... modeli olmuş.:mrgreen:

Düşününce aslında sadece crosscular değil belki de tüm motorculara lazım böyle bişey, özellikle yazın uzun yolda motopantolon giyemeyince.

xnode
10 Mayıs 2007, 11:52
bu tür şeyler beyoğlu laleli ve şehremini tarafından geçerken de giyilebilir.
güvenli bişeye benziyo :)

-CRiminAL-
10 Mayıs 2007, 13:31
bu tür şeyler beyoğlu laleli ve şehremini tarafından geçerken de giyilebilir.
güvenli bişeye benziyo :)

Puahahah işte buna gülünür.Abi daha çok sahnede striptiz yapacak gibi bi elbise be. :):):):)

paylasimciturk
10 Mayıs 2007, 14:00
bi boka yaramaz aslında dicektim ama şöyle olabilir sonucta bunu giymesek korumasız bi naylon short giyiyoruz ve kalcalar basenler alt takımlar heryer dağılıyo.yinede işe yarayabilir.

pre_lude
10 Mayıs 2007, 14:07
yok abi bu sahilde takılanlar varya deniz sortuyla motora biniyolar onlar icin :D

xxxxx
10 Mayıs 2007, 14:13
bi boka yaramaz aslında dicektim ama şöyle olabilir sonucta bunu giymesek korumasız bi naylon short giyiyoruz ve kalcalar basenler alt takımlar heryer dağılıyo.yinede işe yarayabilir.

abi ayıp ya:mrgreen: diceğini demişsin zaten:queen:

xnode
10 Mayıs 2007, 14:26
yok abi bu sahilde takılanlar varya deniz sortuyla motora biniyolar onlar icin :D

iyi de hoca, bununla jennifer lopez gibi oluruz giyersek. popo dışarıda falan. :mrgreen: gümbürtüye gitmeyelim yani düşücez derken heh heh

Motorize_deli
10 Mayıs 2007, 14:36
arkadaşlar bu şort bizim motorcumuzu bozarmı bozar :)

pre_lude
10 Mayıs 2007, 15:30
iyi de hoca, bununla jennifer lopez gibi oluruz giyersek. popo dışarıda falan. :mrgreen: gümbürtüye gitmeyelim yani düşücez derken heh heh

lopez gibi gemek istemeyiz tabi delikanlı motorcularız biz :D hem ben chooper kullanıorm kıcımn üstüne düşmem heralde sürat motoru kullanan kardeşlerimiz alsın bundan :queen:

illegalrider
10 Mayıs 2007, 15:59
Bu ne işe yarar ki...Aklıma bişey geliyo ama....İsteyene özelden yazayım....:P
Burda olmaz....:queen:

::plus1:: bencede hehheh:cat:

çaylak motorcu
10 Mayıs 2007, 22:01
bence bu deniz motoru yani jetski icin hem dusersen batmıyosun iste:queen:

Carcharoth
10 Mayıs 2007, 22:04
Ben iki kelime etmek istiyorum;
HADİ LEYYYNNN.... Motor şortuymuş bakalım daha neler duyucaz.

nitrious81
10 Mayıs 2007, 23:09
Bence ıc camasırı bu yaw kotun falan altına gıymek ıcın Bıldıgın korumalı Boxer bu yaw heheheheh :)