PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KIZ GİBİ ALET :) (SATILDI)

MeTaL
20 Temmuz 2005, 17:09
Arkadaşlar daha önceden moderatör bir arkadaşıma sordum "bu bölümde sadece motor mu satılıyor" diye ve o da bana "hayır istediğin şekil ilanı verebilirsin" demişti. İşte ilanım

Satılık Bilgisayar :

Celeron Prescot 2.4 İşlemci
Gigabyte Rz 651 FX Ses+Lan+VGA Board
80 Gb. 7200 RPM Hdd.
P4 Çift Fan Kasa
512 MB DDR 400 Ram
FX 5200 Ekran Kartı
Philips 107 E 17 " Monitör
Floppy + A4 Optik Kablosuz Mouse + Standart Klavye
56 K V.90 Modem
LG 52X32X52 CD-RW
2+1 Speaker + Jaguar Web Cam

3 Aydır kullanıyorum evimdeki 2. Pc olarak ve artık gereksinim duymadığımdan dolayı satmayı istiyorum.19 ay garantisi halan devam etmekte, rodajını kendi ellerimle yaptım :cherry: . Hepimizin bilgisayar kullanıcı olduğunu bildiğim için sanırım fazla uygunsuz bir satış ilanı olmaz :) ...

Fiyat : 700.00 YTL , Resim filan istemeyin döverim :P ...

- Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.
- Bu başlık amacına ulaşmıştır.
- Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://www.motosiklet.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3) kabul etmiş sayılır.
- Şikâyetler için... info@motosiklet.net
*********************I*********************

fromalanya
20 Temmuz 2005, 17:15
laptopla takasa ne dersin :bounce:

MeTaL
20 Temmuz 2005, 17:19
Abi laptop dan nefret ederim :cherry: bunu tüm bilgisayarcı arkadaşlarıma söylemişimdir hep, laptop taşıyacağıma bir masa üstü pc yi bavulda taşımayı tercih ederim. Ama nasıl olsa satacağım özelliklerini yazarsan anlaşabiliriz :) ...

salihgureli
20 Temmuz 2005, 17:38
http://www.toshibatr.com/modelozellik.asp?modelad=187

ARKADAŞLAR BİDE BUNA BAKIN 1 AYLIK DAHA 1200 $ İSTİYORUM ASLINDA KANUNİ İSTİYORUM 250C ÜSTÜNÜ ANLAŞIRIZ

MeTaL
20 Temmuz 2005, 17:49
Ahanda ne kadar dolu insan varmış memlekette :) ...

MeTaL
20 Temmuz 2005, 17:57
salihgureli, sat abicim sat bakalım :P ...

Gültekin
20 Temmuz 2005, 17:59
size ufak bi taktik vereyim :cherry:
http://www.motosiklet.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4899
:cherry:

Barış Şuşut
28 Ağustos 2005, 00:43
kaç kilometrede bu :cherry:

cakamo
05 Eylül 2005, 22:17
bendede bir alet var ama kız gibi degil. :bounce: bence bu kandırıkçılıga girer :jocolor:

okulyolu
05 Eylül 2005, 22:22
dostum bahsettiğin alet 350-400 den fazla etmez... uçmuşsun bence :bounce:

Tuncer Sezen
05 Eylül 2005, 22:37
Başlık önemini yitirmiştir tarih geçmiş biraz ama...

cakamo, adam latife yapmış neden bu kadar kızıyosun anlamadım ne var kız gibi dediyse kız gibi olmadığını herkez biliyo yoksa adam monitöre sarışın mavi gözlü iri dudaklı dememiş ki yada kasa çok sağlam görenlere uhşşş yavru falan dediriyo dememiş ki neden kızdın anlamadım insanlar ortamı tatlandırmak için bu tür şeyler yaparlar...Biraz daha mantıklı olalım :farao:

dostum bahsettiğin alet 350-400 den fazla etmez... uçmuşsun bence :bounce:

Ciddimisin adam 19 ay garantisi devam ediyor yazmış ve bende bilgisayarcıyım sonuçta sıfıra yakın bi cihaz ve bence fiyatıda çok değil tamam az demiyorum ama öyle uçma falan yok bence heee eğer sende aynı özelliklere sahip bilgisayar varsa bana bi 15 tane civarı lazım 350 ytlye alırım hemen delikanlı gibi bana varsa özelden mesaj at hee eğer yoksa da bu tür yazılar yazarken biraz daha düşünelim...

Barış Şuşut
05 Eylül 2005, 22:38
okulyolu eder baba ya yapma sende
hah bak abudik :cherry: gubidik bilgisayarcıda demiş 700 ii fiat :bounce: :cat:

Tuncer Sezen
05 Eylül 2005, 23:09
BBRR, eywallah abi... :cherry:

Sevgili okulyolu düşen bilgisayarlardan kaynaklı o fiyatı söylemiş sanırım düşen derken olay şu arada bizede geliyo blok halinde 10 tane misal adamın internetcafesi var batmış iş yapmamış acilen satması lazım veriyo semih dostumuzun bilgisayarına benzer özelliklerdeki 10 bilgisayarı 3-4 milyara...Yada adam bilgisayarlarını yeniliyo bock gibi para kazanmış cafesinden son model bilgisayarlarla değiştiriyo onlarıda savuşturuyo 400-450 civarı...Ama konumuz bu değil o tür bilgisayarlar her zaman denk gelmez.Birde belki bizim için fazla bi fiyat olabilir ama bunu alıcak adam muhtemelen son kullanıcı olucak yani bizim gibi işi bilen kendi makinasını kendi toplayan olacak diye bi şart yok.Eğer son kullanıcı olarak gelip böyle bi bilgisayar istese birisi acaba okulyolu ne kadar fiyat çıkarır merak etmedim desem yalan olur...

Barış Şuşut
05 Eylül 2005, 23:26
abicim okulyolu bmw parası denkleştirmeya çalışıyo adama para deme aklı çok karışık :cherry:

okulyolu
05 Eylül 2005, 23:38
okuyan okudu, alanada satana da mani olmak istemem.. herkes kendi ekmeğinin peşinde.... Hayırlı olsun arkadaşlar...

Tuncer Sezen
05 Eylül 2005, 23:58
okulyolu, yanlış anlama ama tekrar söylüyorum direk olarak söyle bana başka şeylerden bahsetme elinde 350 ytlye bu özelliklerde bilgisayar var mı yok mu??? Çok ciddiyim niyetim laf sokmak veya onun gibi şeyler değil tek soru, var mı yok mu???Aynı özellikte 10-15 tane lazım hepsinin parça garantisi devam eden faturalı olan ve anakart dahil olmak üzere sallama parçalardan oluşmayan yani en azından semihin cihazına benzer 17'' phılıps monitörlü falan???
Celeron Prescot 2.4 İşlemci
Gigabyte Rz 651 FX Ses+Lan+VGA Board
80 Gb. 7200 RPM Hdd.
P4 Çift Fan Kasa
512 MB DDR 400 Ram
FX 5200 Ekran Kartı
Philips 107 E 17 " Monitör
Floppy + A4 Optik Kablosuz Mouse + Standart Klavye
56 K V.90 Modem
LG 52X32X52 CD-RW
2+1 Speaker + Jaguar Web Cam

Bu arada ben mesajı yazarken mesajını değiştirmişsin ben öncekine göre yazdım ama hala düşüncem aynı...

okulyolu
06 Eylül 2005, 00:19
Arkadaşlar yapmayın ben internet cafe işletiyorum... Bende 60 tane makina var böyle.. bu makinede driv3r bile oynatamazsınız... Laf kalabalığına gerek yok.. Vaktim olsa inanın bu sayılan özelliklerin hepsini fiyatlarını tek tek yazardım size.. ama index.com girin bakın fiyatlara.. reklam yaptırmayın bana... hatta açık artırma sitelerinde bu fiyatların altınada mal bulabilirsiniz.. ben geçen hafta 50 ytl peşin para aldığım kamerayı bugün açık artırmada 24,5 ytl ye aldım 10 tane... Şu internet olayını biraz genişletin... araştırmacı olun.. Zaten eparçalar 24 ay garantili... Bir bilgisayar toplaması karbüratör temizliğinden daha kolay yaww

Iceburn
06 Eylül 2005, 05:20
Walla Dostum Ben Kendi Makinemi Sattım Daha 2 Hafta Once 1000 Ytl'ye Bence Sen Baya Ucmussun Ya Bi Bak Bakalım Benim Makinanın Ozelliklerine;
Amd Athlon 3000 64 Bit(Ama su anda deseklyen bi board yok 64 bit'i)
Lg Tft Lcd L1750s Monitor
Klasik Dandik Siyah Kasa:)(cıvcıvlı neonlu fln.)
ıkı adet 512 ddr ram bi tanesi kingston
Lg Supermulti Dvd-Writer(Dual Ve Dvd-Ram Yazabilior)
Lg 52x Cdrom
Philips 52x32x52 Cd-Writer
Nvidia Fx 5200 128 Ddr
Dandik bi tv karti(genesis)
Creative Broadband Adsl 2+ Destekleyen Modem
Hewlett Packard PSC 1315 Multi Sistem Yazici+Tarayici+Fotokopi(renkli+Siyah Beyaz)
Creative 4400 4+1 Ses Sistemi
Microsoft Optical Series Klavye Mouse Seti(Kablosuz)

Şimdi bi düşün bakalım ne kadar eder senin alet...(yinede bolsans)

ali1yilmaz
06 Eylül 2005, 09:04
sattırmadınız adama bilgisayarını. :cherry: Metal sen git onu yeni açmış bir acenteye sat.

MeTaL
06 Eylül 2005, 09:43
ali1yilmaz, güzelim satalı 2 ayı geçti neredeyse :P, sen kendi narına yan :cherry: ...

ali1yilmaz
06 Eylül 2005, 20:39
@metal temmuz 20 de açmışsın.2 ayı nasıl geçiyor.?

Barış Şuşut
06 Eylül 2005, 23:26
sattıktan sonra açmış acaba kazık mı yedim diye :cherry:

okulyolu
06 Eylül 2005, 23:30
BBRR,

sattıktan sonra açmış acaba kazık mı yedim diye

bence metal dostum ne kadar kazıkladığını merak etmiş o yüzden açmış topiği