PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Manisa MT] 9 Mayis Haftalik Toplantisi...

MECİT
07 Mayıs 2007, 11:30
EVET ARKADAŞLAR,,

ÇOCUK ESİRGEME YURDU ZİYARETİMİZDEN SONRA SANIRIM BAYAĞI ÖZLEDİK BİRBİRİMİZİ.......
EEEE OZAMAN ARAYI PEK UZATMAMAK GEREK,,HEMEN TOPLANIP KAYNAŞMAK GEREK..

BU ARADAAAAAA,,, ARAMIZA YENİ KATILAN TÜM DOSTLARDAN "TAM KATILIM BEKLİYORUM"...

TOPLANTI YERİMİZ = MESİR RESTAURANT(KALFAOĞLU PETROL) MANİSA
TOPLANTI SAATİMİZ= 20,30BİRŞEY DAHA SÖYLEMEDEN YAPAMICAM,,SAKIN AMA SAKIN MOTORSUZ GELMEYİN,,VURURUM VALLAHA...(ANLADIN SEN ONU)

Tuncer Sezen
07 Mayıs 2007, 12:01
Hadi bakalım Manisa,size iyi toplantılar:)

lodos
07 Mayıs 2007, 12:05
oradayız mecit :)

tüm dostlarımızı bekliyoruz çünki önümüzdeki şu bir ay içerisinde yapılacak etkinlikler ve organizasyonlar hakkında herkesin fikrini öğrenmek istiyoruz orada görüşmek dileği ile :rendeer:

gürkay
07 Mayıs 2007, 12:11
kardeşim mekanın adı hoşuma gitti buraya açmı gelicez yemek yiyiptemi gelicez beni bu konuda aydınlatın lütfen bi aksilik olmazsa aranızdayım

linkinpark
07 Mayıs 2007, 12:20
manisa mt gelmeye çalısıcamm

lodos
07 Mayıs 2007, 12:28
kardeşim mekanın adı hoşuma gitti buraya açmı gelicez yemek yiyiptemi gelicez beni bu konuda aydınlatın lütfen bi aksilik olmazsa aranızdayım

bu çocuk aç ayında dünyaya gelmiş :queen: sen tok gel en az benim kadar yine yersin, diğer arkadaşlarada bir kaç kırıntı bişey kalsın :cherry:

Wallace
07 Mayıs 2007, 14:34
haftalık toplantısı mı? haftalık mı dağıtacaksınız? gelmek istiyorum izmirden de gelmek isteyenler varsa haberleşelim beraber gidelim.

rots
07 Mayıs 2007, 14:42
Şartları zorlayıp gelmek isterim üstadlar.Eminim güzel bi toplantı olacaktır.

lodos
07 Mayıs 2007, 14:48
bu toplaşmalar artık il sınırlarını aştı ;çünkü tüm etkinliklerimizi izmir ve manisa beraber yapıyoruz (tamam belki kimi arkadaşlarımız bu güzel birliktelikler için biraz daha zaman harcıyo ve özveride bulunuyor ama her yapılan bu site aracılığı ile güzel dostluklar kurmak ve hoşça vakit geçirme için)

MT ailesinde gezi ve etkinliklere katılacak her MT üyemizi bu toplantıya bekliyoruz ,çünkÜ herkesin söyleyecek sözü, tanıyacağı yeni yeni insanlar grubumuzda mutlaka olacaktır...:)

cartman
07 Mayıs 2007, 15:38

kardeşim sen ac gel :) cok güzel çöp şiş yapıyolar. yeriz doya doyaaaa :)

myheart
07 Mayıs 2007, 16:34
o gün benim dogum günüm.. Hem sarhoş hem yastayım :P

Neyse sizlere iyi eglenceler... :wiinkk:

Wallace
07 Mayıs 2007, 17:03
ya abi beşiktaş izmire kupa finaline geliyormuş şimdi öğrendim. ama baktım yemek çöpşiş falan diyorlar hoşuma da gitti. bu mekanı bize tarif edin de yollarda helak olmayalım. beşiktaş sen bizim herşeyimizsin ama manisaya gidecem kusura bakma

MECİT
07 Mayıs 2007, 20:23
AARKADAŞLAR MEKAN BİRAZ FİYAT KONUSUNDA normal SAYILIR..UFAK ÇAY 1 YTL,,DİĞER SICAK İÇECEKLER 2 YTL CİVARI..
MEKANDA PATETES KIZARTMASI,TOST ÇEŞİTLERİ VE ÇOK GÜZEL ÇÖP ŞİŞ VAR..

VE ORADA DİGİTuRKTE VAR AYRICA..

YERİMİZ ÇOK GÜZEL,,ÇİMLERİN ÜSTÜNDE RAHATÇA YAYILACAĞIMIZ HAVADAR GÜZEL BİR YER...

BU ARADA MESİR RESTAURANTA GİTMEK İÇİN,,ÇOCUK ESİRGEMEYİ ZİYARET ETTİMİZ GÜN TOPLANDIĞIMIZ YERDEN(bix cafe-anemon otel) İZMİR İSTİKAMETİNE DOĞRU 500m ilerlemeniz yeterli..

FAVORİİ
07 Mayıs 2007, 21:18
Abİ Gelmeyİ İstİyorum
Ama Bu Motorsuzluk
Benİ OldÜrÜyo
Varsa Burdan Yanliz Gelen Varsa Gelmeyİ İsterİm Abİlerİm
:)

MadBikerMert
07 Mayıs 2007, 22:17
orada olacagim nasipse :) mecit abi bu arada cimlerin ustunde yayılacaz falan demissin sadece cimlerin ustundeki sandalyelere oturacagiz abi :cherry: bu arada kalabalık olmasını umid ederim ve herkesi beklerim bu arada mesir e bayadır gitmiyorum degisikLik olacak eski mekan nede olsa:bounce:

morningstar
07 Mayıs 2007, 22:36
her zaman sizlerleyim dostlarım:cat:

duslemek
07 Mayıs 2007, 23:29
gelmek isterdim ama daha motoru alamadım cumaya ancak alırım ama bir daha ki toplantıda söz ordayım. Mesir çayı , zeytinyağlı acılı kekikli ekmek te varsa tabi ki

lodos
08 Mayıs 2007, 00:27
ne demek kardeşim sana kapımız her zaman açık artık yanyana tekerde çeviririz (sabit hız 100 km :) )
motoru yetiştiremesen dahi ,atla artçı GEL ...

@FAVORİİ
Abİ Gelmeyİ İstİyorum
Ama Bu Motorsuzluk
Benİ OldÜrÜyo
Varsa Burdan Yanliz Gelen Varsa Gelmeyİ İsterİm Abİlerİm DEDİ

BENDE diyorum ki ;hadi demeyeyim :) makinelerden birinin artçısı olursun olur biter seni buralarda yaya koyacak halimiz yok :)

racing iski
08 Mayıs 2007, 00:28
serkannnnn.
msn ni açar mısınnnn??????

belifeless
08 Mayıs 2007, 09:24

sen tok gel mümkünse gürkay
sonra bize yiyecek bişey kalmıyor

orada olacagim nasipse :) mecit abi bu arada cimlerin ustunde yayılacaz falan demissin sadece cimlerin ustundeki sandalyelere oturacagiz abi :cherry: bu arada kalabalık olmasını umid ederim ve herkesi beklerim bu arada mesir e bayadır gitmiyorum degisikLik olacak eski mekan nede olsa:bounce:

bayadır uğramıyorsun he mert
bi lokal bi mesir mekanlardan çıktığın mı var :queen:

Tuncer Sezen
08 Mayıs 2007, 13:25
Geleceğiz kısmetse:wiinkk:

sokemon
08 Mayıs 2007, 13:51
bende gelecegim......................................... ......

Wallace
08 Mayıs 2007, 15:33
arkadaşlar ayarlayabilirsem gelirken sizlere bir de süprizimiz olacak. dün akşam gerekli görüşmeleri yaptım karşı taraftan onay gelirse hoş bir süpriz olacak. Sevgilerle

gürkay
08 Mayıs 2007, 16:05
kardeşim sen ac gel :) cok güzel çöp şiş yapıyolar. yeriz doya doyaaaa :)

sagol dostum sen bundan sonra en iyi dostumsun baksana herkez neler diyo benim için özlem bile demiş ki sen tok gel bize yemek kalmaz :pr: halbuki yiyeceğim 10porsiyon çöp şiş 5 porsiyon patates bir kasa kola eeee birazda salata vs canım nevarki bunda demii:P

haaaa bu arada 9 mayıs benim doğum günüm sevgili dostlarım sizleri seviyorum:queen:

o gün benim dogum günüm.. Hem sarhoş hem yastayım :P

Neyse sizlere iyi eglenceler... :wiinkk:

:cat: dostum doğum günümüz kutlu olsun:cat:

umutus
08 Mayıs 2007, 18:34
Allah' tan başka bir şey istesem olucakmış haftasonu kuşadasına gidicektim tekrar toplantıya katılamıcam diye üzülüyordum valla..Mutlak oradayım..:queen:

lodos
08 Mayıs 2007, 22:00
bende gelecegim......................................... ......

kardeşim özletmiştin kendini :)

arkadaşlar ayarlayabilirsem gelirken sizlere bir de süprizimiz olacak. dün akşam gerekli görüşmeleri yaptım karşı taraftan onay gelirse hoş bir süpriz olacak. Sevgilerle

murat' ım yine neler karıştırıyorsun :)

Allah' tan başka bir şey istesem olucakmış haftasonu kuşadasına gidicektim tekrar toplantıya katılamıcam diye üzülüyordum valla..Mutlak oradayım..:queen:

umut yazmasaydın arayacaktım zaten, akşam üzeri gün batmadan orada ol :)

belifeless
08 Mayıs 2007, 22:07
serkan erken falan gelirseniz haberim olsun
işten geç çıkıyorum o gün direk yanınıza gelirim eve uğramadan o durumda

bu arada mecitin sesi soluğu çıkmıyor noluyorrrrr kankaaa yaşıyormusun
:silent:

uglychild
08 Mayıs 2007, 22:41
kendim gelemesemde, beni temsilen wallace Murat ve bi kac İzmirli arkadasimi gonderiyorum sizlere...:mrgreen:

keske gelebilsem... toplantida alinan etkinlik ve diger kararlari burdan aciklarsaniz bi kac yorum ve ekleme yapmak istiyorum.... Manisa nin yaptigi tum organizasyonlarda bulunmaya calisacagim...

linkinpark
09 Mayıs 2007, 00:48
serkannn abii ve manisa mt sizden cok özür dılıyorumm
benımm dersımm varmışş aklımdann cıktıı gittii geçen hafta girmemiştimmm girmek zorundayımm abii nolurr affett serkan abii gelıcem dedım ama gelemıyorum yaaa sizdenn cokk özürrrrrrrr diliyorummmmmmm..........
afedınnnn tamam mı serkan abııııııııııııı

lodos
09 Mayıs 2007, 00:53
tamam kemal kasma kendini bu kadar :)

dert etme önemli olan senin tahsilin , olmadı toplantıyı bi dahaki sefere senin kampüste yaparız olur biter.arkadaşlar motor görsün MT'yi görsün :P
sen kafanı dağıtma dersine çalış, arıza istemem :bounce:

rots
09 Mayıs 2007, 00:59
Çocuk yuvası toplantısında tanışma ve konuşma fırsatı bulduğum ve bulamadığım tüm arkadaşlarla tekrar bir arada olmak güzel olacaktı.Ancak tüm çabalarıma rağmen işlerimi erteleyemedim ve yarın yola çıkıyorum gönlüm sizlerle arkadaşlar.İnşallah bundan sonraki toplantı ve etkinliklerde buluşuruz.Lodos,İski,Mecit ve diğer arkadaşlar neşeli muhabbetinizi şimdiden duyar gibiyim:)

lodos
09 Mayıs 2007, 01:07
ne demek kardeşim her zaman yerin burada ayrılık :) görüşürüz en kısa zamanda ...

linkinpark
09 Mayıs 2007, 01:32
tamam kemal kasma kendini bu kadar :)

dert etme önemli olan senin tahsilin , olmadı toplantıyı bi dahaki sefere senin kampüste yaparız olur biter.arkadaşlar motor görsün MT'yi görsün :P
sen kafanı dağıtma dersine çalış, arıza istemem :bounce:
saol abıı
serkan abi ilk baş gelırım diyom ama sonra muhakkak bişi cıkıyorr
abi varyaa cok gücenıyorum yaa

şimdidenn herkese iyi eğlencelerrrr dikkatli olun giderkenn
sizleri sefıyorumm

hee bu aradaaa özlem ablaa bnm nazarr boncugumu unutmaa serkan abıye yada iskender abiye verebılrıısnn :::D:D:D:D:D

MECİT
09 Mayıs 2007, 12:52
Herkes Mesİr Restaurantin Yerİnİ Bİlİyor Demİ ArkadaŞlar...

Ben İzmİre Kadar Gİdİcem BugÜn,,varmi Bİr İsteĞİ Olan???

Telefondan BaĞlanabİlİrsİnİz Bana??

Gelen Gelmeyen TÜm Dostlarin Cani SaĞolsun,,bİz Bİr Aİleyİz Aramizda Bu TÜr Şeylerİn PolemİĞİ Olmaz...

Tuncer Sezen
09 Mayıs 2007, 13:27
Biz akşam 19:30-19:40 gibi hareket edeceğiz İzmir den,tahmini 20:15 gibi oralardayız:)
Görüşmek üzere...

Wallace
09 Mayıs 2007, 13:36
arkadaşlar bu mesir restoran izmirden manisa ya giderken sağ da mı sol da mı? Nerde yaw? Ne tarafa bakacaz?

İzmirden gelmek isteyenler için bizim planımız aşağıdaki gibidir
Buluşma yerimiz: Ege Üniversitesi Kampüs Girisi (Manisa Kavşağındaki Kapı)
Buluşma Saati: 19:30
Teker Dönüş Saati: 19:40
Çöp Şişlerin başına geçmeve tıka basa yeme: 21:00

Kesin Gelecek olanlar
1. Wallace+1
2. Sokemon+1
3. Forrap
4. Fuchs
5. Babyface+1

Benle temasa geçen diğer arkadaşları da 19:40 a kadar bekleriz. Eğer geçicecek olan olursa bir telefon etsin ona göre davranalım bizde.

lodos
09 Mayıs 2007, 13:52
arkadaşlar bizler(akhisar'dan)saat 19:00 da teker çevireceğiz gelecek dostların bilgisine ...
toplanma yerimiz: eski garaj önü

umutus
09 Mayıs 2007, 17:21
arkadaşlar bu mesir restoran izmirden manisa ya giderken sağ da mı sol da mı? Nerde yaw? Ne tarafa bakacaz?

İzmirden gelirken direk girmeniz mümkün değil anıtta gelmeden bir önceki benzinlik...Ulaşım için;

Organize Sanayii kavşağından yani anıtı geçtikten sonraki ilk kavşaktan İzmir yönüne doğru geri dönüş yapacaksınız 2. benzinlik...:cat:

Manisa - Merkez grubu nasıl buluşucaz herkes direk orayamı gidicek ? Ben Mert'i (MadBikerMert) alıcam...19:30 gibi orada olucaz...

racing iski
09 Mayıs 2007, 18:07
Çocuk yuvası toplantısında tanışma ve konuşma fırsatı bulduğum ve bulamadığım tüm arkadaşlarla tekrar bir arada olmak güzel olacaktı.Ancak tüm çabalarıma rağmen işlerimi erteleyemedim ve yarın yola çıkıyorum gönlüm sizlerle arkadaşlar.İnşallah bundan sonraki toplantı ve etkinliklerde buluşuruz.Lodos,İski,Mecit ve diğer arkadaşlar neşeli muhabbetinizi şimdiden duyar gibiyim:)

dostum canın sağolsun. umarım bir başka toplantıda birlikte oluruz. iyi yolculuklar..

Wallace
09 Mayıs 2007, 18:32
umutus sağol dostum bilgi için şimdi yerini tam olarak anladım

sokemon
10 Mayıs 2007, 10:15
iyidi iyidi....................................

Wallace
10 Mayıs 2007, 11:22
Çöpşişler, sohbetler, kahkahalar hepsi ve daha fazlası:queen:
Gezi Yazıları bölümünde
http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/31047-%5Bmanisa-mt%5D-9-mayis-mesir-rest-fotograflari.html

cartman
10 Mayıs 2007, 12:33
iyidi iyidi....................................

gercekten iyidi :) güzel bir gece geçirdik.....

uglychild
10 Mayıs 2007, 15:09
arkadaslar,
lutfen toplanti da bir sonraki etkinlikler icin aldiginiz kararlari buradan yaziniz....
yoksa karar almak yerine cop sis yiyip geyik mi yaptiniz....

lodos
10 Mayıs 2007, 22:17
sercan kardeşim bi çeşme gezisi görünüyor ufukta...bu hafta biliyorsun cumhuriyet mitingi var, bir dahaki haftaya da cumartesiden çeşmeye sabah erkenden hareket ederek gidiyoruz,
ve bomba !!! saat 11:00 da başlayacak ve tüm gün devam edecek bi tekne turu(tavada veya mangalda balık :) ) akşamıda çeşme'de bar& restourantta eğlence planlıyoruz akşamı şimdiden konuştuğumuz(mecit'in konuştuğu)bi pansiyonda da konaklama + kahvaltı ve pazar günüde deniz :)

pansiyon 20 ytl gibi di akşam mecit telefonda öyle konuşmuştu .tekne turuda 20/25 ytl idi konuştukları
ancak kesin bi şey diyemiyorum tabii pek yakın zamanda kesinleşir olay topik açılır
bu arada çocuk yurdu ziyaretinin devamını kararlaştırdık 6/12 yaş arası için neler yapabiliriz onu düşünüyoruz şimdi :)
en kısa zamanda onuda yapacağız

ayrıca tuncer kardeşim sokemon(çağatay ) kardeşim ve wallace(murat) kardeşim bi ilkyardım konusu hakkında bilgilendirme toplantısı organize edecekler bizde gideceğiz tabii :)
ana konuşulan konular bunlardı arkadaşlar eklemek isteyen veya kafasında soru olan arkadaşlar yazabilir buraya ...

uglychild
11 Mayıs 2007, 04:10
cevabin icin tesekurler Lodos,
oncelikle eski bi Cesmeli olarak, Cesme de gunluk tekne turu yapan ve tekne sahibi olan 3-4 samimi arkadasim var, sanirim fiyatlari biraz daha makul yapabilirim...

digeri ise tarih ne zaman, yani ben Bodrum'a gitmeden once olsa super olur...
Katilamasam bile super gececek bi gezi ve organizasyon olacagina eminim ve yukaridaki yazdiklarimla ilgili de yardimci olabilirim...

~~immigrant~~
11 Mayıs 2007, 04:35
herkese iyi geceler dicem ama uglychild burda tek başına...
temmuz sonu gibi bir hafta manisa alaşehirde kalıcam sizlerlede tanışmak isterim.........
geldiğim zaman burdan yazıcam ....
gelmeden oncede ...

belifeless
11 Mayıs 2007, 09:00
sercan kardeşim bi çeşme gezisi görünüyor ufukta...bu hafta biliyorsun cumhuriyet mitingi var, bir dahaki haftaya da cumartesiden çeşmeye sabah erkenden hareket ederek gidiyoruz,
ve bomba !!! saat 11:00 da başlayacak ve tüm gün devam edecek bi tekne turu(tavada veya mangalda balık :) ) akşamıda çeşme'de bar& restourantta eğlence planlıyoruz akşamı şimdiden konuştuğumuz(mecit'in konuştuğu)bi pansiyonda da konaklama + kahvaltı ve pazar günüde deniz :)

pansiyon 20 ytl gibi di akşam mecit telefonda öyle konuşmuştu .tekne turuda 20/25 ytl idi konuştukları
ancak kesin bi şey diyemiyorum tabii pek yakın zamanda kesinleşir olay topik açılır
bu arada çocuk yurdu ziyaretinin devamını kararlaştırdık 6/12 yaş arası için neler yapabiliriz onu düşünüyoruz şimdi :)
en kısa zamanda onuda yapacağız

ayrıca tuncer kardeşim sokemon(çağatay ) kardeşim ve wallace(murat) kardeşim bi ilkyardım konusu hakkında bilgilendirme toplantısı organize edecekler bizde gideceğiz tabii :)
ana konuşulan konular bunlardı arkadaşlar eklemek isteyen veya kafasında soru olan arkadaşlar yazabilir buraya ...

tekne turunu cumartesi mi pazar mı planlıyoruz serkan
cumartesi deniz pazar tekne olsa çokk ii olacak

lodos
11 Mayıs 2007, 11:52
cumartesi tekne turu , pazar günüde deniz olacak geriye dönüşte yorgun olmak istemiyor kimse...öyle uygun gördü arkadaşlar doğrusuda o bence

çünkü akşam üstü tekneden inipte hazırlanıp o kadar yolu tekrar pazar gece karanlığında katetmek çok riskli...

sercan o dediğin konuda senin ile konuşacağız zaten kardeşim
gezimiz bu haftasonu değilde birdahaki haftasonu olacak nasipse :)

belifeless
11 Mayıs 2007, 19:25
cumartesi tekne turu , pazar günüde deniz olacak geriye dönüşte yorgun olmak istemiyor kimse...öyle uygun gördü arkadaşlar doğrusuda o bence

çünkü akşam üstü tekneden inipte hazırlanıp o kadar yolu tekrar pazar gece karanlığında katetmek çok riskli...

sercan o dediğin konuda senin ile konuşacağız zaten kardeşim
gezimiz bu haftasonu değilde birdahaki haftasonu olacak nasipse :)

tüh be serkan
biz 1-2 den önce yola çıkabilecek durumda değiliz
bizi en yakın koydan karşılarsınız artık tekneyle:queen:
üzüldüm ama ya
tekne turu - açıktan atlıcan falan içim gitmiştiii
helede denizi bu kadar özlemişken
offf offff be ya bende şans olsa anam erkek doğururdu zaten