PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklete alarm

ReBeR
26 Nisan 2007, 14:53
merhabalar. ilk olarak forumda aradım fakat güncel bir konu bulamadım. motosikletimi aylardır apartma girişine koyuyordum, basamaklardan tahtayla çıkartıp yerleştiriyordum sorun olmuyordu fakat yönetici değiştirince sorun çıkardı ve 4 gündür dışarıya koyuyorum. motorda disk kilidi ve çelik zincir ve kaliteli bir kilit var fakat dün gece okuldan geldikten sonra elektrik direğine kilitledim motoru 2 saat kadar (23:30 gibi) sonra balkona çıktığımda birisi motoru kuurcalıyodu. bağırdım kovaladım ama dün gece hiç uyuyamadım.. motora branda alacağım ve birde alarm taktırmak istiyorum (aksi yönü otoparkta bana çok uzak).

http://www.otopol.com/index.php?cPath=3991_39930_3743

buradaki alarmlar işee yarar mı? ve tesisata bir hasar veri mi? yadımlarınız için şimdiden teşekkürler.

son samuray
26 Nisan 2007, 15:13
öncelikle geçmiş olsun aynı sorunu bende yaşıyorum gerçi benim bulunduğum sitede güvenlik görevlisi var ama adam kendini korumaktan aciz

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=2451152#aciklama

bunada göz atmanı tavsiye ederim yakın zamanda bende bu alarmdan alacağım

KAYA018
26 Nisan 2007, 15:45
arkadaslae gecmıs olsun benım makınaya alarm taktırdım motora kesınlıkle zararı oladıgı gıbı cok cok faydalı oluyor arkadas adresı vermıs ınvells 33,90 orada alarm var benımkı safebettı aldıgımda taktırmıstım arıza yaptı garantıden onunla degıstırdıler masallah ıyı calısıyor bunu ankarada yucer motorda taktırabılırsın gıttı gıdıyordan gen 2 brandayıda 24,90 alabılırsın fıyatı dısarıya gore cok cok uygun bende dısarı bırakıyorum acıyorum alarmı rahat rahat uyuyorum cunkı bu alarm devre kesıcı ozellıge sahıp yanı adam duz kontak vs yapsa bıle alarm kestıgı ıcın motor calısmıyor ha sen dıyeceksınkı alarmı ıptal ederse o edene kadar sen veya baskası sesını duyar sesı oldukca yuksek farzet duyan olmadı zıncırı ve dısk kılıdını taktıgınıda dusun bu kısı veya kısılerın senın motoru calması zor yuceer motor abıdınpasada hacı usta var orayla ırtıbata gecebılırsın askerlık sbsıne cıkan yol ustunde mondıal bayıı kazasız surusler dılerım