PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selam arkadaşlar

goCHan
26 Nisan 2007, 11:43
Selam arkadaşlar bende bu aralar acaip bir motor hevesi var bu ara almayı dusunuorum araştırmalarım sonucu düşük cc olan kanuni racer 200 almayı düşünüyorum tabi motorla birlikte ehliyete de gideceğim yanlız çevremdeki insanlar motorları canavar olarak görüyorlar alıpta kaza yapmayan yok gibilerinden kousmalar yapılıor açıkcası cok tepki gordugum için ara sıra kararsız kalıyorum..Sizlerden bana yardımcı olmanızı istiyorum benım daha onceden bir kere bile motor kullanmışlığım yok kendimi her konuda kontrol edebilen bi insanım aldığım zaman acemılık donemınde nerelerde kullanabilirim bu motoru.. yardımlarınızı bekliyorum..

babaçi
26 Nisan 2007, 11:50
Selam arkadaşlar bende bu aralar acaip bir motor hevesi var bu ara almayı dusunuorum araştırmalarım sonucu düşük cc olan kanuni racer 200 almayı düşünüyorum tabi motorla birlikte ehliyete de gideceğim yanlız çevremdeki insanlar motorları canavar olarak görüyorlar alıpta kaza yapmayan yok gibilerinden kousmalar yapılıor açıkcası cok tepki gordugum için ara sıra kararsız kalıyorum..Sizlerden bana yardımcı olmanızı istiyorum benım daha onceden bir kere bile motor kullanmışlığım yok kendimi her konuda kontrol edebilen bi insanım aldığım zaman acemılık donemınde nerelerde kullanabilirim bu motoru.. yardımlarınızı bekliyorum..

dostum hiç tecrüben yoksa işin zor.bence kontrolu kolay bir scooter alsan daha iyi olur en azından trafikte karşılacağın sorunları görürsün:cat:

deer_152
26 Nisan 2007, 12:11
bencede ilk önce scooterla basla ama araba tecrüben varsa vitesli motosikletede kolayca ayak uydurabilirsin

kirke
26 Nisan 2007, 12:14
hosgeldınnn:mrgreen: :mrgreen:

ama arkadaslar bıde bısey dıcem scooter dan sonra vıyeslıye alısmak zor oluyor galıba ya en azından benım ıcın oleydı bılmıyorumda:mrgreen:

goCHan
26 Nisan 2007, 12:27
evet arkadaşım otmobil tecrübem var trafikte zaten ben hemen trafiğe atlamayı dusunmuorum ilk olarak boş alanlarda yanıma kullanmayı bilen biri alarak başlayacagım trafik zamanla..en azından alır almaz trafiğe cıkmam..

DARKDIAMOND
26 Nisan 2007, 12:27
Önce ehliyet ve eğitim! Site sponsorumuz olan Gelişim sürücü kursu bu konuda sana gayet net yardımcı olacaktır.Ehliyet alma sürecinde kursa ait olan motorlarla pratiğini geliştirebilirsin.Sonrada tercihin neyse onu alabilirsin.Her motorcunun düşme riski vardır ama eğitimliyle eğitimsiz arasındaki fark düşerken ortaya çıkar.Şimdiden kolay gelsin.Aramıza hoşgeldin.:rendeer:

rots
26 Nisan 2007, 13:27
Vatana millete hayırlı siteye uğurlu olsun üyeliğin.Hiç tecruben yoksa mutlaka site içersinde konuyla ilgili detaylı yazıları sıkılmadan üşenmeden oku.DD amcanın yazılarını bul okuu,Diğer sitelerdeki bilgileri bul oku,Kısaca bulabildiğin hertürlü bilgiyi oku.Unutma orda okuduğun bir cümle birgün mutlaka işine yarayacaktır.Şahsi fikrim 125 cc vitesli bir motorla başlamandır.Ama herşeyden önce Ehliyet ve korumaları tamamla.Bunlar olmadan motorun üzerine binmeee bile.Tekrar hoşgeldin.

goCHan
26 Nisan 2007, 18:33
arkadaşlar yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.. en iisi Darkdiamond arkadaşımızın dediği gibi önce ehliyet ve orada o motorlar daha sonra yeni motor..