PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Pazarı

suvari_mertkan
20 Nisan 2007, 19:52
Arkadaşlar İstanbul Avrupa Yakasında motosiklet pazarları hangi günler nerelerde kuruluyor???:silent:

Arkadaşlar halaa cevap yazan yok mu yaw?

suvari_mertkan
26 Nisan 2007, 18:31
Yaa arkadaşlar bilen birileri bu konuda yardımcı olabilirmi???

GeCe__
26 Nisan 2007, 18:41
dostum ben motosıklet pazarı dıye bısey duymadım artı ınt. her ıstedgın modelı bulursun artı magazalara gıdıceksın coğu 2. el satıyor nede olsa başkada bılemıcem vala yada belkı normal araba pazarlarında motor satanda olabılır

mithrelios
26 Nisan 2007, 18:48
böyle bir pazar ben de duymadim. www.sahibinden.com a gir bak orasi her gün motosiklet pazarı.

frog
26 Nisan 2007, 18:53
arkadaş pazarda daha ucuz olur die sormuş galiba...
benim öyle bir pazar olup olmadığından haberim yok ama bence senin çeşitli internet sitelerine bakman lazım bu konuda.mesela gittigidiyor.com war.
orada bulamazsan sahibinden.com war.bunlara benzer birçok site daha war.
buralara bakarsan pazarlarda dolaşmana gerek kalkmaz:cat:

musartar
26 Nisan 2007, 23:49
Pazar günleri Topkapı da Zeytinburnu anadolu teknik lisesinin önünde 30 40 bilemedin 50 motoluk bi pazar oluyo . İstersen bi bak oraya .... trramvaydan geçerken görürsün

bbaday
26 Nisan 2007, 23:59
sene 98-99 'larda eskişehirde motosiklet pazarı olurdu pazar günleri herkes motosikletini getirirdi mz marka motosikletimi bahsi geçen pazarda satmıştım aradan yıllar geçti ama o pazarların tadını hala unutmadım hem sohber ortamı olurdu hemde ticaret keşke her ilde olsa bu tip motosiklet pazarları

cengizim
27 Nisan 2007, 00:23
musartar hala o yerde pazar kuruluyormu ben kaltı biliyom way be

walla en güzeli www.sahibinden.com tıkla bi dünya elinin altında olsun ben motorumu ööle aldım iyikide girmişim o siteye

aspirin
27 Nisan 2007, 00:32
istinyede ikinci el motosiklet pazarı kuruluyormuş galiba

abal
27 Nisan 2007, 00:40
evet pazar günleri topkapıda ufak bi pazar oluyor