PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çocuga Çarptım

ohyeah
13 Temmuz 2005, 18:16
sabah işe gitmek için çarşının içinden geçiyodum , 20 km ile filan gidiyodum, esnaf toz kalkmasın diye yerleri sulamıs , bir anda koseden bi cocuk fırladı. frenlere asıldım ama yerler ıslak oldugu için duramadım ve ne yazıkki cocuga çarptım. fakat on frene reflex olarak fazla basmısım ki motoru tam yere yapısırken tutabildim. allahtan ne cocuga ne bana nede motoruma hiç bişey olmadı. ama öldüm korkudan cocuga birsey olacak diye. ders oldu insanların icindeyken dahada yawas gitmek gerekiyormuş :salut:

doziz
13 Temmuz 2005, 18:19
Geçmiş olsun...

Demir73
13 Temmuz 2005, 18:23
Çok geçmiş olsun. Çocuklara gereğinden fazla dikkat etmemiz lazım

MeTaL
13 Temmuz 2005, 18:33
Geçmiş olsun kardeş, 20 km. den de daha yavaş gideceksen in motordan al elinde yürü :), zaten hem yayalar hem arabalar hiçbir surretle motorları araçtan saymıyorlar ve atılı veriyorlar önlerine :pl:

Olcay Avşar
13 Temmuz 2005, 18:37
Geçmiş olsun, dikkat etmek lazım ama 20 km ile giderken önüne fırlayan çocuğada bişey yapılmaz ki...

GokhanWolf
13 Temmuz 2005, 18:38
geçmiş olsun allah beterinden saklasın...

ODUNCU
13 Temmuz 2005, 18:44
Geçmiş olsun, Ben şahsen arablardan çok yayalardan korkarım gözümün içine baka baka önüme geçenler oluyor.

UNBEATEN 21
13 Temmuz 2005, 18:56
ohyeah,

Canım kardeşim,çok geçmiş olsun.Yapabileceğin bişey yok canını sıkma. :)

Colakoglu
13 Temmuz 2005, 19:05
zeminin ıslak olması (10km/h ile gitsen bile) hız yapmaktan daha tehlikeli.
ISLAK ZEMİNE DİKKAT!!!!

hondaxl
13 Temmuz 2005, 19:33
Abi sen ne diyosun..Kışın bir yaya bana çarpmıştı!!
Caddeden karşıya geçiyordu, ben de bir taksinin arkasından yavaşça gidiyorum,adam taxi önünden geçer geçmez kaldırımdan sola bakarak indi ve bana çarptı..
Birde fırça attı!gülmekten birşey diyemedim.. :queen:

murat_by
13 Temmuz 2005, 23:02
bu gün bende bir adamın önünden biraz hızlı geçtim arkamdan yavaş len (tabi bunun birazdaha kaba şekli) diye bir ses çıkardıgını duydum ve asıldım firene kapattım kontagı indirdim sehpayı indim motordan adama dogru yürümeye başladım
ben:bişeymi dedin birader (tabi dayı bir tavırla)
adam:yavaş git insanlar geçiyor yazık olur
dedi az önceki kendine güven gitmişti tabi ve arkasını dönup gitti bende uzatmaya gerek yok dedim ve yoluma devam ettim

powerbyaydin
13 Temmuz 2005, 23:33
ıslak zemine dikkat ve en uyuz olduğum yolu sulamaları

Kaan
13 Temmuz 2005, 23:36
lastıklerde uyzu oluyor kesın baksana ıslanınca hemen kayıyorlar aslında serınlemelerı lazım ama lastik işte

fromalanya
13 Temmuz 2005, 23:49
gecmis olsun hocam yaw bu cocukları (gerci bılmıyom kac yasında) neden ailesi sahip cıkmaz yolun ortasına bırakırlar bilmem

BARBOOO
13 Temmuz 2005, 23:50
geçmiş olsun kardeş :cat:
olur böyle şeyler,kimseye bir şey olmaması güzel. :)

tokanzi
14 Temmuz 2005, 15:39
büyük geçmiş olsun, ya çocuğun saçı bozulsaydı????? mazallah,,, :santa: halk linç ediverirdi :silent:

barisci26
14 Temmuz 2005, 19:07
Geçmiş olsun bende çocuğa değilde arabaya çarpıyordum. Bide adam camdan bana bağırıyor sanki suuçlu benim. :santa: