PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki Intruder Vl 250

TRUCKER
13 Nisan 2007, 15:24
arkadaslar bu motordan kullanan yada test etme imkanı bulan varmı nedir ne değildir? bu yaz scooterdan vazgeçip buna terfi etmek istiyorum nasıl bir cruıser dır? 11.500 ytl edermi sizce? artı 2 yıldır scooter kullanıyorum ilk kez manuel vitesli motor kullanacağım sizce bu makina baslangıç için uygunmudur?

srhtsglm
13 Nisan 2007, 15:44
fiyatı pahalıda olsa suzuki her zaman cruiser de iyidir.bu motoruda kullanan biri olarak DİYEBİLİRİMKİ kesinlike başlangıçtada hatta sonrasındada uzun süre kullanabileceğin bir makina.gözün kapalı al tabi maddi durumun uygunsa.

Kaiser
13 Nisan 2007, 19:10
Bence bu hacimde bir motor için yüksek fiyatı.Eğer illaki 250 cc düşünüyorsan başlangıç için bu segmentte en uygun fiyat/performans oranı Hyosung gv250'de. Gayet güçlü bir motor olduğu için artçıyla bile çok rahat yol alırsın.Ama iyi bir motosiklet sürücüsüysen ben temiz bir 650 cc almanı böylece uzun süre değiştirme ihtiyacı hissetmemeni öneririm

talkie
24 Nisan 2007, 19:38
Dostum 2 sene scooter deneyimin varsa hiç zorlanmadan bahsettiğin makinayı kullanabilirsin.

jameika34
24 Nisan 2007, 20:04
arkadaslar bu motordan kullanan yada test etme imkanı bulan varmı nedir ne değildir? bu yaz scooterdan vazgeçip buna terfi etmek istiyorum nasıl bir cruıser dır? 11.500 ytl edermi sizce? artı 2 yıldır scooter kullanıyorum ilk kez manuel vitesli motor kullanacağım sizce bu makina baslangıç için uygunmudur?

Selam Dostum, Bu makinanın 2nci elini düşünüyorsan çoook temiz pırıl pırıl 2005 model 10.000km.de hiç kazası olmayan çizik bili olmayan bir makina lacivert renkli tertemiz. Fiyatı çook uygun 7500ytl. istersen makinayı görebilirsin. Kendine iyi bak dostum.:cat: