PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [MT Adana] 15.04.2007 Dağılcak - Feke - Saimbeyli - Obruk Şelalesi Gezisi

Makine
12 Nisan 2007, 17:45
Merhaba

Bu haftasonu rotamız Adana'nın Kuzey tarafındaki ilçelerinden Feke ve Saimbeyli. Ayrıca Saimbeylideki ünlü Obruk Şelalesi.

Buluşma Saati: 08:00

Hareket Saati: 08:15

Not: Hareket saatinde kesinlikle yola çıkılacaktır. Geç kalan arkadaşlar mevcut güzergahtan gruba katılabilir.
Lütfen herkes vaktinde gelsin.

Buluşma Yeri: Ç.M.S.K - Süleyman Demirel Bulvarı

Rota: Kozan yoluna üniversite tarafından çıkılıp Kozan - Dağılcak'a kadar yol alınacaktır. Burda mola verildikten sonra Feke Kalesi daha sonrasında Saimbeyli Kalesi ve Obruk Şelalesi gezilecektir.

Menzil: 350km civarı

Seyir: Yerine göre 30-100km/h arası

Yol Durumu: Asfalt - Yer yer stabilize olabilir

Hava durumu: Açık

Yemek: Yemek Obruk Şelalesindeki lokantada yenecektir.

Gezilecek Yerler: Kozan - Dağılcak, Feke Kalesi, Saimbeyli Kalesi ve Obruk Şelalesi

Görüşmek üzere.

teknikhoca
12 Nisan 2007, 18:23
Tüm dostlara selam.
İnşallah bu hafta bende varım.

Yanlız Hasan, bizimkiler daha önce gitmişler. Yol uzun deniliyor. Acaba biraz daha mı erken çıkılsa?

mattet
12 Nisan 2007, 19:49
abı bende arnızda olmak ısterım yalnız donus yolu tekrar kozandanmı olacak?
bıde abı ben aranıza kozandan katılırım eger gelebılırsem nasıl bırbırımıze ulasacaz:silent:

ahmetnr
12 Nisan 2007, 19:59
bu hafta da yokum arkadaşlar size iyi eğlenceler

Makine
13 Nisan 2007, 09:53
@teknikhoca Evet yol uzun Çarşamba akşamı da konuşmuştuk. Saat 08:15 kesin yolda olmamız gerek.

@mattet bana özelden adını - soyadını telefonunu gönder. Kozandan katılırsın dönüş yoluda aynı güzergah üzerinden olur.

@ahmetnr Sağlık olsun Ahmet'im. Başka zaman inşallah. Herkese selamlar.

qrar
13 Nisan 2007, 12:50
motosikletsizim. artçı olarak geleceğim.... bu geziden mahrum olmak istemiyorum.

yol haritamız:

http://img218.imageshack.us/img218/2912/obrukoy0.jpg (http://imageshack.us)

hava tahmini:

http://img157.imageshack.us/img157/3752/havatg2.png (http://imageshack.us)

TT532
13 Nisan 2007, 22:14
Yupi yupi bende geliyorum! Hemde hatunumla..:))))
Erhan inşallah kısa zamanda motorize olursun..
Yemek olayını ne yapacaz? Benim kamyona azık alayım mı?

mattet
13 Nisan 2007, 22:15
Yupi yupi bende geliyorum! Hemde hatunumla..:))))

walla abı ıyı olur aslında :D
Yemek: Yemek Obruk Şelalesindeki lokantada yenecektir.

qrar
14 Nisan 2007, 00:30

tamerciğim sen, senin motora kamyon mu diyorsun; ben ve hasan transalp'i daha çok traktör olarak tanımlıyoruz:P

yemeği oradan yiyeceğiz. yemeği düşünme.

TT532
14 Nisan 2007, 12:21
tamerciğim sen, senin motora kamyon mu diyorsun; ben ve hasan transalp'i daha çok traktör olarak tanımlıyoruz:P
yemeği oradan yiyeceğiz. yemeği düşünme.

Aç kalırsanız yanıma gelmeyin ama..:P

SaLToN
14 Nisan 2007, 19:57
Güzel gezi olacağı şimdiden belli. Resimleri bekliyoruz. Kazasız belasız geziyi bitirmeniz dileğiyle. Adanaya sevgiler.

Cbr125repsol
14 Nisan 2007, 20:11
Hayırlı yolculuklar dileriz hasan abi yolunuz açık olsun selametle inş....

(GAZİANTEP MT)

better27
14 Nisan 2007, 21:58
hayırlı gezmeler inşallah guzel ve harika bir gezi olur siz ADANA MT ye hayırlı yo lculuklar dilerim GAZİANTEP MT

kayasertac
14 Nisan 2007, 22:21
herkese merhabalar,
motoru anneme kaptırdığımdan beri kulübe de gezilerde gelemez oldum, bu hafta olmasa bile başka bi haftasonu artçıya yeriniz varsa gelebilirim yada önümüzdeki haftalarda arabayla takip edim sizi napalım artık arabada 2 teker yaparız :p

tamer abi, beni unutmadıysan sana bi laf atasım geldi ; yerköprü gezisinde bizi inandıramamıştın kız arkadaşın olduğuna ;) bu sefer inanırlar artık :mrgreen:

TT532
14 Nisan 2007, 23:07
tamer abi, beni unutmadıysan sana bi laf atasım geldi ; yerköprü gezisinde bizi inandıramamıştın kız arkadaşın olduğuna ;) bu sefer inanırlar artık :mrgreen:

Sorma Sertaç yine inanmayacaksınız ama planda değişiklik oldu,:pr: geziye gelemiyor, eğer ben gelebilirsem ve de yetişebilirsem 9:00 da Adana dan çıkıp yolda katılacam gruba..:salut:
Kendinize ii bakın.

AKKURT01
15 Nisan 2007, 01:17
Hasan kardeş pazar günü gelmek isterdim,ancak Fethiye Ölüdenizde Türk Hava Kurumu Eğitimine katılacağım,siz gezerken Alanya,Anamur Antalya güzergahında paraşütçülerle yolda olacağım,size iyi gezmeler birdahaki sefere katılmak üzere hoşçakalın; Fatih

msoysarac
15 Nisan 2007, 12:49
hepinize ii eglenceler.. lastiğinize taş değmesin.. malesef bu hafta da gelemeyeceğim. Eminim cok güzel bir gezi olacak... yolunuz açık olsun..

ertuğrul
15 Nisan 2007, 19:21
kazasız belasız bir gezi yaparsınız işallah iyi eğlenceler

erdo2002
15 Nisan 2007, 22:09
hani gezi fotografları yok :)

nightwatcher
16 Nisan 2007, 11:27
arkadaşlar ben de bu hafta er-6n aldım nasip olursa haftaya gezide beraberiz. Allah hepimizin yolunu açık etsin.

qrar
16 Nisan 2007, 13:08
yanlış oldu yaaa..........................

kayasertac
19 Nisan 2007, 15:43
Sorma Sertaç yine inanmayacaksınız ama planda değişiklik oldu,:pr: geziye gelemiyor, eğer ben gelebilirsem ve de yetişebilirsem 9:00 da Adana dan çıkıp yolda katılacam gruba..:salut:
Kendinize ii bakın.

başka zamana artık tamer abi...