PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [MT Adana]25.03.2007 / Mersin - Tömük - Dedekavak

Makine
24 Mart 2007, 10:20
Merhaba

Bu haftasonu rotamız Mersin - Dedekavağı.

Buluşma Saati: 08:00

Hareket Saati: 08:15

Not: Hareket saatinde kesinlikle yola çıkılacaktır. Geç kalan arkadaşlar mevcut güzergahtan gruba katılabilir.
Lütfen herkes vaktinde gelsin.

Buluşma Yeri: Ç.M.S.K - Süleyman Demirel Bulvarı

Rota: Otobandan Çeşmeli çıkışından çıkılıp Dedekavağı sapağına girilecektir.

Menzil: 100km civarı

Seyir: Yerine göre 30-100km/h arası

Yol Durumu: Asfalt - Stabilize olabilir

Hava durumu: Açık - Rüzgarlı olma ihtimali yüksek

Yemek: Yemek Dedekavağı içinde grup kararına göre yenecektir.

Gezilecek Yerler: Dedekavağı ve bulursak antik kent :mrgreen:

Görüşmek üzere.

qrar
24 Mart 2007, 10:30
umarım rüzgar bu şiddetle devam etmez

ertuğrul
24 Mart 2007, 17:22
gezi,ye katılacak tüm arkadaşlara şimdiden iii eğlencelr

ylmzzz
24 Mart 2007, 18:27
Herkese iyi eğlenceler. Umarım güzel bir pazar geçirirsiniz. :)

msoysarac
24 Mart 2007, 19:07
katılacak olan herkese iyi eğlenceler.. bu hafta sonu biraz işlerim var.. eminim güzel bir gezi olacaktır.. Yolunuz açık olsun..

Makine
24 Mart 2007, 20:46
Bugün çok rüzgar vardı. Bende ufak bir gezi yaptım. Rüzgar yer yer çok zorladı beni ama yılmadım. Yarın rüzgar olmaz inşallah.

demirgursel
24 Mart 2007, 20:51
katılacak arkadaşlar mümkünse iki kişi olun motorlarınızda ve hız yapmayın,motor yola daha saglam oturur:wiinkk: iyi eylenceler dilerim:)

buffer_özden
24 Mart 2007, 21:36
Bu hafta malesef sizlerle olamayacagım.. Eminim çok güzel bir gezi olacak.. hepinize iyi eğlenceler.. Tekerinize Taş değmesin Yolunuz açık ola...

teknikhoca
24 Mart 2007, 23:45
Arkadaşlar, bu hafta sonu firma eğitimleri devam ediyor. Bu nedenle yine geziye katılamayacağım. Katılacak arkadaşların yolu açık olsun. Ancak hava oldukça rüzgarlı. Biraz önce mersin tarafından geldim. Yolda araba sallanılyordu. Lütfen dikkatli gidin. Tüm Adana motorcularının duaları sizinledir.

adaminbiriyim
25 Mart 2007, 00:40
arkdaşlar arkadaşlar mersin tarafı ve ben ne yazıkki yokum kısmetse bu hafta motoru alıyorum kredimde çıktı ama sizinle ne zaman olabilirim bilmiyorum çünki adanadan ayrıldım size iyi eğlenceler rsimleri sabırsızlıkla bekleyeceğim

mete_han
25 Mart 2007, 01:11
Merhaba

Bu haftasonu rotamız Mersin - Dedekavağı.

Buluşma Saati: 08:00

Hareket Saati: 08:15

Not: Hareket saatinde kesinlikle yola çıkılacaktır. Geç kalan arkadaşlar mevcut güzergahtan gruba katılabilir.
Lütfen herkes vaktinde gelsin.

Buluşma Yeri: Ç.M.S.K - Süleyman Demirel Bulvarı

Rota: Otobandan Çeşmeli çıkışından çıkılıp Dedekavağı sapağına girilecektir.

Menzil: 100km civarı

Seyir: Yerine göre 30-100km/h arası

Yol Durumu: Asfalt - Stabilize olabilir

Hava durumu: Açık - Rüzgarlı olma ihtimali yüksek

Yemek: Yemek Dedekavağı içinde grup kararına göre yenecektir.

Gezilecek Yerler: Dedekavağı ve bulursak antik kent :mrgreen:

Görüşmek üzere.

makine hocam senin yerinde olsaydım böyle bir geziyi Kemal kardeşimizin şerefine iptal ederdim veya hiç düşünmezdim...ne alaka diyebilirsin ama ben olsaydım böyle üzücü bir kaza arefesinde bir geziye çıkmazdım...en azından bu hafta sonu adına...çıkanlarıda ayıplarım...sevgilerimle...

yada bu geziyi sessizce kendi çapımda yapar bitirirdim...Adanaya bu yakışırdı...

Makine
25 Mart 2007, 01:54
Herkesin sinirleri gergin. Bu gezi ile insanlar biraz rahatlar. Kemal'i hepimiz seviyoruz. Kemal'i yalnız da bırakmıyoruz. Eminim o bizim gezmemizi tercih ederdi. Bu ona saygısızlık değildir aksine onu onurlandırmaktır.

Görüşmek üzere.

fevri
25 Mart 2007, 03:03
@makine,
Kardeşim bu hafta gelemiycem size iyi geziler diliyorum. Sağsalim gidip gelin inşallah.

@mete_han isimli arkadaş.

Kendi adıma konuşayım, ben de o arkadaşın durumuna üzüdüm ama, kendisiyle hiçbir tanışıklığımız veya görüşmüşlüğümüz yoktur, ilk defa sitede resmini gördüm. Sana sadece işgüzarlık yapma derim....

Adanayı kınamak veya ayıplamak sana düşmez.

yürekçe
25 Mart 2007, 03:51
şimdiiiii,

1- topluca kemal arkadaşa bir moral ziyareti elbette iyi olurdu ama sanırım yoğun bakımda.

2 - ortada cenaze yok ki 40 gün yas tutalım

3 - göstermelik olaylara karşıyım. ben bu geziye katılmayacağım ama bütün 1 hafta çalışıp stres çekip de, sonra 1 arkadaşımız kaza yaptı diye geziyi erteleyip sıfır moralle çalışmak bana uymazdı.

4 - yas tutacaksak her gün şehit veriyoruz, ırakta her gün belki onlarca insan ölüyor, afrikada kuraklık, bush hala amerika başkanı.... daha sayayım mı?

fikrine saygı duyuyorum ama katılmıyorum sayın mete-han.

mete_han
25 Mart 2007, 03:52
hay demez olaydım....eyvallah...

stunc
25 Mart 2007, 04:01
sevgili metehan
seninkide bir düşünce tabii. katılan arkadaşlar olabilir.
yürekçeye yürekten katılıyorum.
bu hafta gerçekten üzücü birçok kaza haberi okuduk, duyduk. herkes sitresli.
bencede motosikletlerimizle kafamızı boşaltmak iyi olur.