Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'daki Motorculara Soru

-R6-
22 Mart 2007, 17:52
Arkadaşlar ..... şimdi beni trafikte çevirip çevirip ... hangi gruptan olduğumu soruyor insanlar ...... benim haberdar olmadığım bir gruplanma mı var acaba?:silent: :silent:

Arthas
22 Mart 2007, 17:56
Ben de ilk defa duydum bunu :silent:

-R6-
22 Mart 2007, 17:57
walla inanılmaz sık bir şekilde trafikte başka motorcular tarafından çevrilip bu soru ile karşılaşıyorum

olmadı bizler bir grup kurarız :)

2move
22 Mart 2007, 18:28
saçma sapan şeyler bunlar ,olmaz olurmu.var tabi.her site kendine göre grup ...
md,mt,motur zart,zurt...
millet bu yüzden kavga edip birbirini yiyor.

beyler ben biraz cıkıp dolanacam motorla,,yıldızdayız..çıkacak olan varsa burdan hbrleşelim.yrm saate cıkıyorum

-R6-
22 Mart 2007, 18:37
birbirini yesinler napalım o zaman :)

ben ankaradaki tüm racingcilerle tanışmak istiyorum doğrusu ... buna gruplaşmak diyen diyebilir ... ama niyettim o değil ... ben tek tabanca takılmayı sevenlerden değilim o yüzden

2move
22 Mart 2007, 18:43
yok dostum oyle race di chopper dı gruplaşması değil bu.dediğim gibi BOŞ gruplaşması.gereksiz ,saçma saapan,
yok onun t-shirtü bunun t-shirtü,stikerı... vs....
geçenlerde MD de bi tartışma oldu öyle ,olaylar kırıcı hale geldi,halbuki heğpimiz başkentliyiz hepimiz komşuyuz birbirine...

var mı gelen çıkıyorum:) ?

-R6-
22 Mart 2007, 18:48
şu an işteyim malesef çıkamam ... ama dediğim gibi ... böyle tek tabanca takılmak da olmuyor ya

2move
22 Mart 2007, 18:53
ben 1 seneye yakın %90 tek tabanca gezdim.zamanı uyduramadık hiç.bu sezon kararlıyım mumkun oldugunca gezılere katılıcam. :) tüm ankaranın gezilerine,sadece MT ye değil ,nerde gezi varsa orada olcam:P
en yakın zamanda tanışmak dileği ile...

R3N
22 Mart 2007, 19:10
üye olduğun siteleri vs. soruyorlardır herhalde
benim masai ye talep yok kimse sormadı bugüne kadar gruptan mısın falan diye :P

Boğaçhan
22 Mart 2007, 19:11
Arkadaşlar ..... şimdi beni trafikte çevirip çevirip ... hangi gruptan olduğumu soruyor insanlar ...... benim haberdar olmadığım bir gruplanma mı var acaba?:silent: :silent:

Hiç başıma gelmedi ama...

Soruyu soruş tarzları nasıl? Bir şey anlaşılabiliyor mu?
Yani kısaca niyetlerini belli edecek bir davranış biçimi sezinlediniz mi?

benim masai ye talep yok kimse sormadı bugüne kadar gruptan mısın falan diye

Anlaşıldı...! çok basit şekliyle; ''benim motorum, senin motorunu döver'', ''Benim sitem senin siteni döver'' tarzı çocuksu gruplaşma düşüncesine sahip, karekteri oturmamış, Beyninin yerinde motosiklet pistonu bulunan tiplerin, var olduğunun farkına varabilmek için ortaya konmuş basit bir davranış şeklinin yansımaları.

-R6-
22 Mart 2007, 19:48
Hiç başıma gelmedi ama...

Soruyu soruş tarzları nasıl? Bir şey anlaşılabiliyor mu?
Yani kısaca niyetlerini belli edecek bir davranış biçimi sezinlediniz mi?

Anlaşıldı...! çok basit şekliyle; ''benim motorum, senin motorunu döver'', ''Benim sitem senin siteni döver'' tarzı çocuksu gruplaşma düşüncesine sahip, karekteri oturmamış, Beyninin yerinde motosiklet pistonu bulunan tiplerin, var olduğunun farkına varabilmek için ortaya konmuş basit bir davranış şeklinin yansımaları.

ya direk çeviriyor ve sorduğu soru bu " kardeş ... hangi grupla takılıyon"

R3N
22 Mart 2007, 19:51
racing ortamını bilemiyorum da gel bize takıl dost olalım gibi bişey sanki :) race race dolaşırız gazlarız çevreyolu bizi bekler düşünceleri de devamında gelebilir belki :P

-R6-
22 Mart 2007, 19:54
zaten dediğim gibi tüm raceleri tanımak istiyorum ... tek başına olmuyor bu iş

rayjay
22 Mart 2007, 22:29
bilader dogru yerdesin, ben de sikiliodum 2. vitesten, gel de biraz tempo katalim mt toplantilarina :cat:

Arthas
22 Mart 2007, 22:31
Ben geçen sezon yine tek tabanca İncek yolunda gezerken iki arkadaşla tanışmıştım. Birinde 1000rr vardı diğerinde yeni r6 vardı. Muhabbetten sonra otobana çıktık, sonra birbirimiz kaybettik. Dönüş yolunda başka bi yeni kasa r6 lı arkadaşla tanıştım otobanda. Biraz da onunla gazladım. Otoban çevresi baya hareketli oluyor, herkes kopuk kopuk ve tek başına gezdiği içinde tanışıcak birilerini arıyor gözler. Bir gün içinde 3 ayrı kişiyle tanışıp gazlamıştım o gün. :)

R3N
22 Mart 2007, 22:35
bilader dogru yerdesin, ben de sikiliodum 2. vitesten, gel de biraz tempo katalim mt toplantilarina :cat:

siz önden gidin biz arkadan geliriz :P

alp_tunay
22 Mart 2007, 22:48
Gurubunu sorarlarsa Hitit Geyikleri dersin.....:P

Gazlayın gazlayın....3vırınıda alın arranıza....GYM si ile size eşlik etsin...:P

rayjay
22 Mart 2007, 23:10
Ben geçen sezon yine tek tabanca İncek yolunda gezerken iki arkadaşla tanışmıştım. Birinde 1000rr vardı diğerinde yeni r6 vardı. Muhabbetten sonra otobana çıktık, sonra birbirimiz kaybettik. Dönüş yolunda başka bi yeni kasa r6 lı arkadaşla tanıştım otobanda. Biraz da onunla gazladım. Otoban çevresi baya hareketli oluyor, herkes kopuk kopuk ve tek başına gezdiği içinde tanışıcak birilerini arıyor gözler. Bir gün içinde 3 ayrı kişiyle tanışıp gazlamıştım o gün. :)

ya bende arada cikiyim diyorum ama radar yerlerini bilmiyorum keklik olmialim simdi az uz bi meblag degil 220 ile radara girmek :P

alp_tunay
22 Mart 2007, 23:13
ya bende arada cikiyim diyorum ama radar yerlerini bilmiyorum keklik olmialim simdi az uz bi meblag degil 220 ile radara girmek :P

37 yıllık ankaralıyım..Yıllardır çevre yolunda gezerim..Bir kere radar görmedim....Hep diyorlar ama yok abi yaaa...Nerde bu radar?....

Ray jay 220 de kesiyomusun?...Aç sööle 2.80 2.90....:cat:

R3N
22 Mart 2007, 23:16
yazıyı genç motorcular okuyor olabilir 180 i geçmeyin bari :P

rayjay
22 Mart 2007, 23:18
37 yıllık ankaralıyım..Yıllardır çevre yolunda gezerim..Bir kere radar görmedim....Hep diyorlar ama yok abi yaaa...Nerde bu radar?....

Ray jay 220 de kesiyomusun?...Aç sööle 2.80 2.90....:cat:

abi ben 0.1 tondan agirim, hele 280 sanmam ki yapsin :P

alp_tunay
22 Mart 2007, 23:19
yazıyı genç motorcular okuyor olabilir 180 i geçmeyin bari :P

Ne o Pro telefondan talimatmı veriyo...:queen: :queen: :queen:

Sosyal mesaj verirken gördüm seni...:queen: :queen:

R3N
22 Mart 2007, 23:22
Ne o Pro telefondan talimatmı veriyo...:queen: :queen: :queen:

Sosyal mesaj verirken gördüm seni...:queen: :queen:

ahaha
cevapsız çağrısı var aradım açmadı , 180 e kızmıştır belki :cherry:

alp_tunay
22 Mart 2007, 23:30
abi ben 0.1 tondan agirim, hele 280 sanmam ki yapsin :P

Daha fazla yapışır yere....Daha iyi gider diye düşünüyorum....

Benimki 2 kişi daha hızlı gidiyo her ne hikmetse...:queen: :queen: :queen:

shakulin
22 Mart 2007, 23:37
hemen geyik..
birakmaya gelmiyo sizi 2 dakka araziye
:)

Shakulin

alp_tunay
22 Mart 2007, 23:43
hemen geyik..
birakmaya gelmiyo sizi 2 dakka araziye
:)

Shakulin

Proyla karıştırdın:queen: ....Sanada mı tel etti?....:P

Bizim motor enduro diil ki 3vırınınki gibi...Geyik olup araziye çıkalım...:queen:

-R6-
23 Mart 2007, 15:09
arkadaşlar bu kadar laf yeter .... çıkıcaksak yarın c.tesi çıkalım o zaman ve gazlayalım :D

2move
23 Mart 2007, 17:17
arkadaşlar bu kadar laf yeter .... çıkıcaksak yarın c.tesi çıkalım o zaman ve gazlayalım :D

havaya ne oldu anlamadım,,,ruzgardan araba savruluyodur bgn incek yolunda.. ama cmrtsi veya pazar hava guzel olur iş,güç olmazsa ,cıkıp dolanalım

caya104
23 Mart 2007, 17:34
Hafta sonu yağış ve rüzgar motora binmemize pek müsade etmeyecek gibi

st_erdogan
23 Mart 2007, 17:38
havaya ne oldu anlamadım,,,ruzgardan araba savruluyodur bgn incek yolunda.. ama cmrtsi veya pazar hava guzel olur iş,güç olmazsa ,cıkıp dolanalım
Araba savruluyodur değil, savruluyor. Bizzat tecrübe ettim :)

-R6-
23 Mart 2007, 19:21
gitti güzelim hafta sonu o zaman

R3N
23 Mart 2007, 19:23
belki pazara açar hava içimde öle bi his var

2move
23 Mart 2007, 19:27
Araba savruluyodur değil, savruluyor. Bizzat tecrübe ettim :)

:P :P o cümleyi 1-2snyede yazdımçok acelem vardı..olsun o kadar.ama yinede saol:)

rayjay
23 Mart 2007, 22:48
belki pazara açar hava içimde öle bi his var
bilader sen motor satip cebine para koymaya giden ancak cuzdan kaybetme sonucu kurussuz kalan bi adamsin :P = haftasonu kar yagmazsa iyidir artik :mrgreen:

R3N
23 Mart 2007, 22:57
bilader sen motor satip cebine para koymaya giden ancak cuzdan kaybetme sonucu kurussuz kalan bi adamsin :P = haftasonu kar yagmazsa iyidir artik :mrgreen:

:mrgreen: olsun kalbim temiz arkamda mikser var :P yağmayacak pazar günü :cherry:

konu nerden nereye geldi yau :) biz meteoroloji grubuyuz arkadaşım :P

alp_tunay
23 Mart 2007, 23:19
:mrgreen: olsun kalbim temiz arkamda mikser var :P yağmayacak pazar günü :cherry:

konu nerden nereye geldi yau :) biz meteoroloji grubuyuz arkadaşım :P

Valla doğru dedin bak şimdi çopurdan bozma endurocu arkadaşım....(3vırın daha kısaydı ya...:queen: ) Abi her buluşmada metoroloji dede gibisiniz....
Hepiniz keçiörene taşının bari...Yakın olun meteroloji ye....:queen: :queen:

rayjay
24 Mart 2007, 04:05
yeni eve geldim disarda en son minik dereler akiodu :mrgreen:

-R6-
24 Mart 2007, 10:33
arkadaşlar meteoroloji der ki ..... pazar günü yağış yok .... vatana millete hayırlı uğurlu osun

http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin/tahmin-iller.aspx?m=ANKARA