PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yerdeki yağ birikintilerine dikkat

Toqi
02 Mart 2007, 11:32
Dun aksam benimde basıma geldi bu kadar ucuz kazaya neden olabilecek baska bi nesne yoktur herhalde 50 60 ile giderken hafifce ön frene dokunmamla teker kilitlenip döndü zor topladım race süren bir arkadaşda böyle kaza yapmıştı ve sadece fren lambaları yansın diye çok az freni sıktığı halde motor altından kaçmıştıda inanmamıştım?

bbaday
02 Mart 2007, 11:45
aynı tehlike sokakrda kalan sabunlu sularda oluyor bir dükkanın yıkayan vatandaş sabunlu suyu yola süpürüyor zaten naylon olan çin motorlarının lastikleri yolda resmen dans ediyor her ne olursa olsun yolda su görürsem çok dikkatli ve kontrollü geçiyorum

SmirnouF
02 Mart 2007, 12:54
birdfe yagmur yagdiktan sonra sular kurudugu zaman ince kum tuzaklarina dikkat edin.titan ile babamin gozunun onunde karpuz gibi yere vurmustum ...

godfather
02 Mart 2007, 18:33
ben bu naneden bir kere düşmüştüm sadece ön freni çok az daha sıkmam,frenin kilitlenip motoru devirmeme yetmişti bir kaç metre sürüklendim akan trafikte bişey olmadı iyiki... arkadaşlar cidden dikkatli olun su birikintisidir diye zannedebilirsiniz yağ birikintilerini aman diyorum dikkat.

sencetyn
02 Mart 2007, 20:49
Birde metal mazgalların üzerinden geçerken dikkatli olalım arkadaşlar ıslakken üzerinde firen yaptım motor kaydı ve düştüm.

bluesharki
02 Mart 2007, 21:16
Hızlı olmamak gerekiyor şehir içinde çok hafif seyretmeli hız limitlerinde....

bahadinli
02 Mart 2007, 21:24
vallaha yoldakı sudan dolayı bende düşmüştüm....herhalde motorla sıfır çizen hatta 2 sıfır çizen ilk kişi benım..sokakta araba yıkamıslar sabunlu sabunlu....bende üstünden gectım....caddeye cıkıyorum..lastıklar ıslak....baktım yol bos karsıdanda liseli cıbırlar gelıiiii:cherry: bi şekil yapıyım dedım irezil malamat olsum:pr: :pr: .... 1.vıteste yarım debrıyajla hızlıca bı döndum tam döndum......2 tene sıfır cızdım...bide motoru minıbusun altına gönderdım....ben atlamısım o sırada.....ondan sonra zaten su gördun mu hemen yavaslıyorum.....vıraj da olsa resmen durup yavasca dönuyorum....

arkadaslar gercektende su cok tehılıkelı durma ve vıraj acısıdan...yoksa yüzmeyı cok severım......dıkkatlı olun arkadaslar...

cakalaz
03 Mart 2007, 13:33
arabaylaa bilee insanı zorluyo bazı yerlerdee... Kim bilir motor sürenler ne hale geliyodurrr :pr:

SmirnouF
03 Mart 2007, 20:37
arabaylaa bilee insanı zorluyo bazı yerlerdee... Kim bilir motor sürenler ne hale geliyodurrr :pr:
artik sende al bi motorda merak etme motorcularda nasil oluyo :queen:

cbalci
10 Mart 2007, 17:59
Islak Çamuruda Ekleyelim. Tecrübeyle Sabittir Çamurda Kalkarken Düşmüştüm Zira.