PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagımlılık yaptıran motor satılırmı?

eby78
12 Şubat 2007, 19:25
Günlerdir sıtemızdekı arkadaslarımızın bazı kazaları morallerımızı bozmustu.bıraz gulelım nesemız yerıne gelsın ıstedım..cıbır cılar bayılacak!:queen:

http://img405.imageshack.us/img405/5914/bagmlxn5.png

alp_tunay
12 Şubat 2007, 20:07
Küresel ısınmadan daha mantıklı en azından..Amacı var..Haklı da olabilir...:P

CenkKeskin
12 Şubat 2007, 20:27
he bide mastırda yapıyor :pr:

praetorian
12 Şubat 2007, 20:36
bu benım bırdahakı seneye olan ılanım:D cok akıllıca
gercı kuresel ısınma daha orjınal ama olsun

PIERzig
12 Şubat 2007, 20:42
Şimdi anlamadıgım şey bu arkdaşın master yaptıgına mı inanmıyorsunuz yoksa cbr125'in bağımlılık yaptıgına mı :D

eby78
12 Şubat 2007, 20:43
Şimdi anlamadıgım şey bu arkdaşın master yaptıgına mı inanmıyorsunuz yoksa cbr125'in bağımlılık yaptıgına mı :D

bende orda kararsız kaldım zaten :queen:

alp_tunay
12 Şubat 2007, 21:06
Bende '' Allah yürü ya kulum dedi motorumu satmaya karar verdim'' Diye açıcam....Bu daha mantıklı...

BİSANCI_42
12 Şubat 2007, 21:43
satarım ama ne için satarım bi üst modeli almak için motor sevdası saman alevi değil hercai aşk değil ölene kadar bence 60 yaşınada gelsem kullanacak halim olsa az çok scooter bile sürerim....bu sevda bitmeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzz

topatapan
12 Şubat 2007, 22:00
Şİmdi motor aşkı saman alevi değil elbette ama masterı bitiremezsem ve bu sebeple asistanlıktan atılırsam daha mı güzel olacak. Tabii ki bende ileride daha iyi bir motor almayı düşünüyoum. Ama bunun için önce ders çalışmam lazım. Ankara MT'nin yaptığı her geziye katılarak, her buluşmaya giderek, öğle yemeği aralarında bie motora binerek olacak iş değil bu. En azından ben yapamam. Yapabilen arkadaşlar motorlarını satmayıp keyifle binmeye devam edebilirler. Herkese kazasız srüşler dilerim.

vampir112
13 Şubat 2007, 00:02
yorumsuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Erfer
14 Şubat 2007, 23:47
cok super yaaa...ben alıyım dıcem ama bende lıse okuyom....en azından lıse mezunu olabılelım....:queen:

R3N
14 Şubat 2007, 23:54
topatapan buuu , kırmızı t-shirtunden tanıdım :queen: ya topatapan haklı nedenin var ama tüm potansiyel alıcılarlada böyle paylaşılmazki, nakitten falan deseydin :queen: yau keşke yazmasaydım aslında kendinde böle böle oldu demişsin foruma ama kimse anlamamış senin olduğunu :mrgreen:

Prometheus
15 Şubat 2007, 04:16

bende orda kararsız kaldım zaten :queen:

he bide mastırda yapıyor :pr:

Bu motor topatapan arkadaşımızın motorudur. Herhangi bir soracağı olan ya da dalga geçmek isteyen varsa kendisine özel mesajla ulaşabilir.

13. Herhangi bir alanda kisileri,kurumlari,kuruluslari veya devlet'i küçük düsürecek resim,yazi,alinti vb. seyler kesinlikle yasaktir.Bu gibi durumlarda uyari yapmadan üyeyi forumdan silme hakkimiz saklidir.

15. Herhangi bir kullanicinin istegi disinda kisisel bilgilerini (ad, soyad, adres, tel no vb.) yayinlamak kesinlikle yasaktir. Baska bir site katilimcisini ya da üçüncü bir sahsi veya bir kurumu küçültücü veya hakaret edici yazilar yazilamaz.

63. Kişiye özel başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız. Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj göndermelisiniz. Özel soru ve sorunlarınızı mail Ö.M gibi kişiye özel yöntemlerle halletmelisiniz!