PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Botu

duslemek
02 Şubat 2007, 19:12
Kendime bot bakıyordum dolaşırken bir internet sitesi buldum burdan bot
alan oldu mu hiç ?
http://www.moto-bot.com/

Görüntüsü fena değil fiyat da uygun .:)

silves
02 Şubat 2007, 21:54
Hiç bir koruması yok gibi görünüyor sıradan bir bot ile aynı sayılır ama bu fiyatada başka bir şey bulamassın

voldemort
02 Şubat 2007, 22:13
idare eder. Almadım ama kullananları bılıyorum. Koruma yok rahat ve ısı korumasının ıyı oldugunu anlatıyolardı

netbecks
03 Şubat 2007, 01:07
Yerli malı, yurdun malı :)

kontgerilla
03 Şubat 2007, 01:21
ssoguktan korusa yeter bu fiyata cok bile...

Prometheus
03 Şubat 2007, 01:32
Biraz para biriktirip Oxtar ya da SIDI almaya çalışın derim. :cat:

silverdiver
03 Şubat 2007, 01:50
bu firma hakkında şikayette bulunmadığım kurum kalmadı,ama bi netice alamadım,15 dkk hafif yağmurda içi su doluyor,bisiklet kullanırken giyeceksen al,yeri merterde ,satarken çok övdüler su geçirmez dediler,ama şimdi suya dayanıklı diyolar,sahibinden com da ve feyizoglu com da özel ilanları var,ama beş para etmes,biraz daha biriktir ve daha ii bişey al,istersen o botun 42 numarası ben de war 1 ay giyemedim bile sana yarı fiyatına weririm

isko-isko
03 Şubat 2007, 02:25
sitedeki kulanıcı yorumları diye link var aşağıda koydum.
hala satabildiklerine göre alanlar memnun herhalde.
http://www.moto-bot.com/yorumlar.htm

Prometheus
03 Şubat 2007, 03:57
Yorum yapıp da motosikletini yazanların hepsinde CBF var :cherry:

CBF botu heralde bu :P

Motorize_deli
03 Şubat 2007, 10:12
fena deel gibi ama ne bilim tırt bişeye benziyo

alp_tunay
03 Şubat 2007, 12:36
Yorum yapıp da motosikletini yazanların hepsinde CBF var :cherry:

CBF botu heralde bu :P

Hele bir tanesinde o bile yok...O da yorum yazmış....:queen: :queen:

godfather
03 Şubat 2007, 12:54
bot fena değil.hani daha iyileride var ama kullanışlıya benziyor.

Birşey hatırlatmak istiyorum: motor botunun amacı düşmelerde çarpmalarda ayak bileğinin zorlanmasını önlemek ve normal bot özelliklerini göstermek(yani soğuğa karşı korunmak).

Aslına bakrsanız bu korumayı ayak bileğini kapatan ve biraz daha dayanıklı deriden yapılan her bot yapıyor. Şahsen motor kullanırken, motor botunu değilde kış aylarında kullandığım botlarımı kullanıyorum . Fakat ufak bir ayrıntı daha var normal botlar vites değişimlerine dayanıklı yapılmıyor yani botlarımın sol tekinin üstü aşınıyor:) tabi kendimce bunada bir çözüm buldum : bir lostracıya gidip sol botun vitesle temas eden kısımlarının(aşındığı için anlamak zor değil) üstüne aynı renkte gerekli ebatta sert deri diktireceğim . aynı şekilde görüntü bozulmasın diye sağ tekinede uygulatacağım. bunları hani benim botum var masraf istemiyorum diyenler için alatıyorum

duslemek
03 Şubat 2007, 12:54
yorumlarınız için teşekkür ederim :cat: sanırım biraz daha para koyup adam gibi bir bot almak daha mantıklı koruması yoksa bir anlamı yok 100 ytl den kacalım derken ayağımıza bir şey olmasın.

Prometheus
03 Şubat 2007, 15:48
bot fena değil.hani daha iyileride var ama kullanışlıya benziyor.

Birşey hatırlatmak istiyorum: motor botunun amacı düşmelerde çarpmalarda ayak bileğinin zorlanmasını önlemek ve normal bot özelliklerini göstermek(yani soğuğa karşı korunmak).

Aslına bakrsanız bu korumayı ayak bileğini kapatan ve biraz daha dayanıklı deriden yapılan her bot yapıyor. Şahsen motor kullanırken, motor botunu değilde kış aylarında kullandığım botlarımı kullanıyorum . Fakat ufak bir ayrıntı daha var normal botlar vites değişimlerine dayanıklı yapılmıyor yani botlarımın sol tekinin üstü aşınıyor:) tabi kendimce bunada bir çözüm buldum : bir lostracıya gidip sol botun vitesle temas eden kısımlarının(aşındığı için anlamak zor değil) üstüne aynı renkte gerekli ebatta sert deri diktireceğim . aynı şekilde görüntü bozulmasın diye sağ tekinede uygulatacağım. bunları hani benim botum var masraf istemiyorum diyenler için alatıyorum

Normal botlar motor kullanırken işe yaramaz.

duslemek
03 Şubat 2007, 16:12
ben de postal gibi askeri bot MP var ama bugun işe yaramadı ayağım dondu resmen şimdi pazara gidip beyaz yün çoraplardan ve kalın içlik alacağım izmir çok soğudu.

ginger
03 Şubat 2007, 16:13
Arkadaşımda var.Burun kısmında ve ön kaval kemiğimi denir dizin altındaki kemik kısmına gelen yerde koruması var.Tek şikeyeti aşırı sıcak tutup ayağını terletmesi.
Tüm gün motor üstünde teknik servis veriyor sağa sola gidip.Kuryeler kadar geziyor.

alplion
03 Şubat 2007, 16:50
kaval ve aşık kemiği koruması var ve sürekli kullanıyorum ve memnunum hiç te su almıyo

godfather
05 Şubat 2007, 15:59
Normal botlar motor kullanırken işe yaramaz.haklısın koruması az bende kabul ediyorum ama işe yaramaz değil . elbette kaval kemiğini korumalı bir bot kadar koruyamaz ancak ayak bileğini geçen (biraz daha uzun ve sert deriden yapılan) botlar ayak bileğinin yanlış yönde dönmesini(burkulma çıkma kırılma) engelleyebilir.