PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT(İzmir) 27 Aralık Toplantısı

Sayfa : [1] 2

TESS
24 Aralık 2006, 23:19
Teras kafedeyiz bu hafta da!
Yoğun istek üzerine bu hafta da klasik mekanımız Teras kafe olsun dedik!

Buluşma Saati : 19.30

ruzgar_bey
24 Aralık 2006, 23:59
Selamlar,

Allahtan bir mani cikmazsa herzamanki gibi ordayim.

volkancimen
25 Aralık 2006, 00:00
Çok iyi demişsin Tess.Görüşmek üzere millet...

KARAKIZ
25 Aralık 2006, 00:09
toplantıda görüşürüz de yoğun isteği kim yaptı çok pardon :silent: :silent:çok merak ettim de....

Çok iyi demişsin Tess.Görüşmek üzere millet...

artı iyi denilen şey neeee:silent: :silent: birisi cevaplayabilir mi????

kedii
25 Aralık 2006, 00:13
bizde varız...

racing iski
25 Aralık 2006, 01:09
bir aksilik çıkmaz ise oradayım.

rots
25 Aralık 2006, 01:16
Herşeyin bir ilki vardır değilmiii....görüşmek tanışmak üzere...

speedygirl şule
25 Aralık 2006, 01:32
iki haftadır katılamıyordum toplantıya. özledim herkesi. görüşürüz arkadaşlar. bir aksilik olmazsa mutlaka oradayım.

Herşeyin bir ilki vardır değilmiii....görüşmek tanışmak üzere...

hoşgeldin arkadaşım güzel bir toplantı olacak eğlenirsin

volkancımmm :rendeer: cevaplamak istermisin:cherry: ::koop:: ::dalga:: ::deliir::

hedowich
25 Aralık 2006, 01:38
gecen hafta son anda işim çıkmıştı gelememiştim,bu hafta geliyorum kesin hem 2-3 ocak organizasyonunu konuşalım gorusmek uzere.

TenTen35
25 Aralık 2006, 08:54
Yoğun istek üzerine bu hafta da klasik mekanımız Teras kafe olsun istedik.:silent:

Arkadaşlar, toplantıda 2-3 Ocak ta yapılacak gezi için kesin sayı belirlenicektir. katılım göstericeklerin mutlaka toplantıya katılmasını rica ediyorum. Birlikte karar verilmesi gereken konular var lütfen katılım gösterelim...
Görüşürüz.

kuvva
25 Aralık 2006, 09:49
herhangibir sorun çıkmaması halinde görüşürüz,
ayrıca gezi programını görüşmüş oluruz..
sevgiler,

belifeless
25 Aralık 2006, 19:35
bir aksilik çıkmaz ise oradayım.

istanbuldan bir misafirim gelicek
bi mani çıkmazsa bizde gelicez birlikte.
manisa mtden etti 2 kişi!!

Tuncer Sezen
25 Aralık 2006, 20:17
Bu hafta akşam vardiyasında olduğum için aranızda olamayacağım.İyi toplantılar.

ümmet perkitan
25 Aralık 2006, 20:42
antalyaya yola başladım marmariste mola verdim yarın devam edicem adanaya kadar gitmeyi düşünüyorum. oyüzden aranızda olamıcam sizlere iyi eğlenceler yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın

bur-k@
25 Aralık 2006, 20:45
Bu hafta akşam vardiyasında olduğum için aranızda olamayacağım.İyi toplantılar.

tuncercim sen gelseydin belki ben de gelirdim :P

coldfire
25 Aralık 2006, 21:22
inşallah bişey çıkmazda gelirim bu arada turlabo nerelerde sesi soluğu çıkmıyor yaw?

racing iski
25 Aralık 2006, 21:31
evet beşirciğim nerelerdesin? yanımada uğramaz oldun artık.

MECİT
25 Aralık 2006, 21:36
iskenderabi neyle gidiceksin toplantıya????

candyksk
25 Aralık 2006, 22:06
geçen hafta hasta olduğum için gelememiştim ama bu hafta terastayım.çarşamba görüşmek üzere.

MNY46
25 Aralık 2006, 22:41
bende gelebılırım dersım uzun surmessse :D:P

Tuncer Sezen
25 Aralık 2006, 23:00
tuncercim sen gelseydin belki ben de gelirdim :P

Burak iş olmasa kesin orda olacaktım ama vardiya sistemi var bizde biliyosun.Bu hafta böyle oldu.Bi daha ki toplantıya geleceksin bak bu sözünü unutma:)

MNY46 neyle gidiceksin Nezih'cim:)?Dolmuşla mı gitcen bornova ya ?Gelişin sakat olur bak sonra yurda almazlarsa karışmam:wiinkk:

deepimpact
25 Aralık 2006, 23:01
inşallah orada olucam arkadaşlar görüşmek üzere.

racing iski
25 Aralık 2006, 23:46
iskenderabi neyle gidiceksin toplantıya????

eğer debriyajdaki sorunu aşarsam motorla.

bur-k@
26 Aralık 2006, 00:05
Burak iş olmasa kesin orda olacaktım ama vardiya sistemi var bizde biliyosun.Bu hafta böyle oldu.Bi daha ki toplantıya geleceksin bak bu sözünü unutma:)

MNY46 neyle gidiceksin Nezih'cim:)?Dolmuşla mı gitcen bornova ya ?Gelişin sakat olur bak sonra yurda almazlarsa karışmam:wiinkk:
dostum parazitler kaybolursa niye olmasın :rendeer:

Wallace
26 Aralık 2006, 12:33
dersim var ama erken bitirebilirsem gelmek isterim. güzel günleri ve dostları özlemişim onu farkettim. Eminim ki güzel bir toplantı olacak.

KARAKIZ
26 Aralık 2006, 19:11
dersim var ama erken bitirebilirsem gelmek isterim. güzel günleri ve dostları özlemişim onu farkettim. Eminim ki güzel bir toplantı olacak.

muratcımm gel tabiiii bekliyoruzz:cat:

TESS
26 Aralık 2006, 21:00

aaa
wallace olmazsa ben de yokum dememişmiytim yoksa :P
hatta
hani okram(Marko Abi) ?

by_screem
26 Aralık 2006, 21:24
arkadaslar gelemicektim :P baktım ki tess geliooo inadına gelmeye karar verdim :cherry: artıkkk yarınn bende ordayımmm:) :rendeer:

bur-k@
26 Aralık 2006, 22:04
arkadaslar gelemicektim :P baktım ki tess geliooo inadına gelmeye karar verdim :cherry: artıkkk yarınn bende ordayımmm:) :rendeer:

dostum merhaba sen teksif sitesinde mi oturuyosun :cherry: seni daha önce gördüm galiba burada bir tane burgman var arkasında MT amblemi var galiba o senin motorun :bounce: bide aynı yerde gsx r görmüştüm beyaz -mavi :)

speedygirl şule
26 Aralık 2006, 23:17
dostum parazitler kaybolursa niye olmasın :rendeer:

ooooo burak kardeşim uzun zaman oldu gelmedin toplantılara özlettin kendini. çarşamba günü mutlaka bekliyoruz. hem biliyorsun sana sürprizim var:cat:

bur-k@
27 Aralık 2006, 00:02
ooooo burak kardeşim uzun zaman oldu gelmedin toplantılara özlettin kendini. çarşamba günü mutlaka bekliyoruz. hem biliyorsun sana sürprizim var:cat:
belki gelebilirim yanımda birisi ile birlikte :bounce:

kuvva
27 Aralık 2006, 10:51
sevgili arkadaşlar,
her insan kendi hareketlerinden sorumludur ve yargılanır, olgun ve sağduyulu insanlarsa, konuşmak istediklerini medeni cesaretlerini kullanarak birebir görüşür ve konuşurlar.
alt yazı ve imzalarıyle
değil, bu sadece genel bir kınamadır.
bizim gurubumuzda böyle kişiler zaten yok.
sevgilerimlr.

by_screem
27 Aralık 2006, 12:31
dostum merhaba sen teksif sitesinde mi oturuyosun :cherry: seni daha önce gördüm galiba burada bir tane burgman var arkasında MT amblemi var galiba o senin motorun :bounce: bide aynı yerde gsx r görmüştüm beyaz -mavi :)

ewt teksifte oturuyorum o motora airbrush yaptırdık ve kahretsinki satıldııı:salut: galiba yakında srad'm da gidiooo:salut: :salut: :salut: :pr:

Wallace
27 Aralık 2006, 15:33
sevgili arkadaşlar,
her insan kendi hareketlerinden sorumludur ve yargılanır, olgun ve sağduyulu insanlarsa, konuşmak istediklerini medeni cesaretlerini kullanarak birebir görüşür ve konuşurlar.
alt yazı ve imzalarıyle
sevgilerimlr.

evet arkadaşlar yapmayın böyle anlamlı alt imzalar falan yazmayın bencede. huzurlu bir ortam olsun bu site izmir için. :cat:

bur-k@
27 Aralık 2006, 18:26
sevgili arkadaşlar,
alt yazı ve imzalarıyle
sevgilerimlr.

sevgili kuvva bir sıkıntın varsa özel mesaj yoluyla belirtirsin ben kendi adıma imzamdan memnunum :wiinkk: zamanıında girmediğim bir sınavım yarın olacak onu için toplantıya gelemiyorum... bir daha ki sefere inş...
unutmayalım ki medeniyetin bittiği yerde şiddet başlar karşımdaki insan ; adam gibi adamsa(adamına göre muamele yapmayan biriyse) herşekilde yüz yüze konuşuruz biz ;)
NOT:imzalarıyle değil imzalarıyla ;)

Tuncer Sezen
27 Aralık 2006, 18:43
Arkadaşlar lütfen bu ortamı bir tartışma ortamına çevirmeyelim.MT İzmir grubu bir dostluk grubudur,çekişme-birbirine laf sokma grubu değil.Bizim grubumuzdaki herkes gereken sağduyuyu gösterecek kadar elit insanlardan oluşmakta ve bu ortamın bozulmasına hiç birimiz izin vermeyiz.
Şu andan sonra tartışma içerikli mesaj olursa silmek zorunda kalacağımı belirtmek isterim.

by_screem
27 Aralık 2006, 20:07
arkadaşlar selam bugün 6:30sularında bornova merkezde park halindeki motoruma çarptılar o yüzden toplantıya gelemicem size iyi eğlenceler tess kusura bakma söz wermiştim

bur-k@
27 Aralık 2006, 20:15
geçmiş olsun

uglychild
27 Aralık 2006, 20:50
arkadaşlar selam bugün 6:30sularında bornova merkezde park halindeki motoruma çarptılar o yüzden toplantıya gelemicem size iyi eğlenceler tess kusura bakma söz wermiştim

gecmis olsun...

sevgili arkadaslarim,
bu toplantiya katilip sizlerle olmayi cok isterdim... Ancak bazi sebeblerden dolayi gelemedim...
umarim bi cok sey her zamanki gibi konusularak cozume ulasmistir... Sevgili Sule en kisa zamanda haberleselim...
KOL KIRILIR KEMIK ICINDE KALIR...

MECİT
27 Aralık 2006, 23:08
yine keyifli bir toplantı oldu
ama bu sefer erkenden dağıldık
havaların soğukluğundan kışın rehavetinden olsa gerek :)

ümmet perkitan
27 Aralık 2006, 23:26
yine keyifli bir toplantı oldu
ama bu sefer erkenden dağıldık
havaların soğukluğundan kışın rehavetinden olsa gerek :)
evet doğru antalyada buz gibi.

yusufika
27 Aralık 2006, 23:27
izmirde olmak vardı oh ne guzel hava dimi

belifeless
27 Aralık 2006, 23:32
izmirde olmak vardı oh ne guzel hava dimi

aldım havadisleri istanbulda kar varmışş
ama inanın burada da kar soğuğu varr :mrgreen:

Tuncer Sezen
28 Aralık 2006, 00:14
Arkadaşlar siz saat kaçta dağıldınız:cyclopsan Saat 22:10 da gittim teras da kimse kalmamış.Elektrikler kesildi iş yerinde bende fırsattan istifade erken çıkmışken 10 dakika da olsa uğrayım dedim ama çoktan çıkmışsınız:silent: Baya erken dağıldınız sanırım bu sefer.

volkancimen
28 Aralık 2006, 00:23
Toplantıya katılanlara teşekkür ederim

hedowich
28 Aralık 2006, 00:55
sizleri görmek güzeldi arkadaşlar herkese iyi bayramlar şimdiden,sağlıcakla kalın

coldfire
28 Aralık 2006, 00:57
valla nasıl bir toplantı ben anlamadım zaten,gelmemizle gidmemiz bir oldu:silent:

YAS
28 Aralık 2006, 16:04
Arkadaşlar bu arada biz de biraz erken kalktık toplantıdan ama zamanımız kısıtlıydı ve biraz alkol alabileceğimiz bi yere gitmek içindi herhangi bir kasıt filan yoktu umarım yanlış anlaşılma olmamıştır..

linkinpark
28 Aralık 2006, 16:43
bi vakit bendee gelecem şu izmir toplantısınaa okulu asmak zor gleıyoo devamsızlık baya olmuss lanet olsun ünivertsi geçe eğitimi

okuduguma gore baya erken dagılmısınızz olmamıss arkadslar yahuu malum hava soguk oldugundan dırr

en kısa zamanda ben katılmak istiorum aranızaa

Wallace
28 Aralık 2006, 16:57
linkinpark
her zaman bekleriz.