PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT 2006 - En iyi motosiklet dergisi

Sayfa : [1] 2

Erhan Erdil
09 Aralık 2006, 18:30
http://img144.imageshack.us/img144/3121/enler1hb7.gif

Motorbike - http://img291.imageshack.us/img291/6049/webot7.gif (http://www.motorbike.com.tr/motorbike/anasayfa.html)

Motonews - http://img291.imageshack.us/img291/6049/webot7.gif (http://www.vha.com.tr/motonews/index.htm)

Motoron - http://img291.imageshack.us/img291/6049/webot7.gif (http://www.motor-on.com)

Motosiklet Dünyası - http://img291.imageshack.us/img291/6049/webot7.gif (http://www.motosikletdunyasi.com)

Motorize

Not: ankete eklenmesini istediğiniz yeni adayları bize bildirin.

Prometheus
12 Aralık 2006, 22:40
Motorize dergisini neden koymadın erhan??

bence Motorize ve Motosiklet Dünyası. İkisi de güzel, askerde okuyup durdum ikisini de :cat:

samet_1987
12 Aralık 2006, 23:10
evet motorize neden yok bunların ıcınde?? her sayısını alan bırısı olarak uzuldum:salut:

Burcu
13 Aralık 2006, 01:40
motorizeyi hiç bilmiom ama motorbike fena değil

linkinpark
13 Aralık 2006, 01:44
mt dünyası

roadcarver
13 Aralık 2006, 01:45
motorbike:cat:

hedowich
13 Aralık 2006, 01:55
motor -on içeriğini severim,motorbike ında belli bi çizgisi var alınabiliritesi olan bir dergi motorize gördüm ama almadım bu ay alıyım merak ettim şimdi:)

Prometheus
13 Aralık 2006, 02:12
Motorize biraz daha avrupa dergisi olmaya çalışıyor (İngiliz Bike dergisi gibi). Bikinili kızlar falan var :queen:

ozkansava
13 Aralık 2006, 02:52
Ben motoron okuyorum.Fena değil.

Erhan Erdil
13 Aralık 2006, 10:53
Motorize'yi de ankete dahil ettim.

Motorize biraz daha avrupa dergisi olmaya çalışıyor (İngiliz Bike dergisi gibi). Bikinili kızlar falan var :queen:

Bike dergisine benzemelerinin sebebi çoğu yazıyı o dergide almalarından kaynaklanıyor. :cherry: Tabii Bike dergisi ile özel anlaşmaları var. :bounce:

TanImsIz
13 Aralık 2006, 10:58
Motorize o kadın resimlerini marka ya ilginin daha çok çekilmesi icin koyduğunu açıklamıstı tabi erkek milleti olarak uzuuun uzuun inceledigimiz giydigi kıyafet (kask mont korumalık vb) değildir heralde :)

ozi2002
13 Aralık 2006, 11:34
Motorbike...

Barış Şuşut
13 Aralık 2006, 11:58
her ne kadar oyumu motoron dan yana kullansamda Motorize de çok iyi bir dergi fakat her ne kadar yayınlandığı söylensede ben bayilerde hiç rastlamadım ..Bölgesel veya büyük kentlerde satılıyo olabilir

pazer
13 Aralık 2006, 12:21
Bu dergiler Türkiye'de satılıyor mu?Henüz ben hiçbirine rastlamadım da!

mes
13 Aralık 2006, 12:32
Hiç birini yeterli bulmuyorum.Okura yanlış bilgi veriyorlar.Hele bi tanesinde okumuştum tüylerim diken diken olmuştu,DL 650 V STROM'u başlangıç motoru olarak tavsiye ediyordu.Başka ne diyeyim.Motosiklet ciddi iştir beyler .Bilmeyen yapmasın.:farao:

Serpico
14 Aralık 2006, 21:06
motonews i takip etmiyorum ama bir kaç defa göz attım.

motorize'yi ise ilk defa burada duyuyorum.

Motorsiklet Dünyasının sayfa sayısı çok az...uzun yıllar önce okuyordum ama bıraktım.

Motorbıke ise 2-3 yıldır yılda ortalama 5-6 dergisini alıyordum tavsiye eebileceğim bir dergi...

Motor-On ise; son 4 aydır seri olarak alıp okuduğum ve benim için içeriği en doyurucu dergi...

diğerlerinden

crato
15 Aralık 2006, 10:05
motoaktüel ???

:P

ledo
15 Aralık 2006, 10:29
motoaktüel ???

:P

Valla bence de en güzel dergi : www.motoaktuel.com :cat: :cherry:

Q-zen
15 Aralık 2006, 11:23
Ben motorize yi seviyorum internetten indirme haberler basmıyor bayaa dergi gibi kendi yazıyor, motoron da kaliteli bir dergi ama sponsorların gölgesinde bence sürekli bir ducati ktm olayı var dergide (gerçi başka türlü ayakta nasıl durur bu dergiler onu da bilmem)
gerçi bütün dergilerde ay be ay kalite tutmuyor, motorize deki bikinili kızlar konusu hep gündem oluyor şahsen karşı değilim, yollarda 5 metreye 5 metre bikinili kadın reklamları var artık, herkes internette istediği bikinili kıza ulaşabilir.
Motor sporları halen erkek egemen birşey olduğundan bütün dünya da bu tip dergilerde adettir bir kaç fıstık koymak :)
Amma yazdım arkadaş dert olmuş motor dergileri herhalde ehehuhe

esattuncer
15 Aralık 2006, 11:33
bence motobike
:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Gokhan2433
15 Aralık 2006, 11:53
Motoron içerigi hosuma gitti.Digerlerine bakamadım hiç:)

MaRaNtZz
28 Aralık 2006, 19:54
MT Dünyası derim...

samet_1987
28 Aralık 2006, 20:05
ya bence motorıze sureklı olarak kapak kızlarını gorebılıyoruzz:))) gazete bayıılerınde bulunabılıyor bıraz daha avrupa olmaya calısıyor bılmıyorum ama benım hosuma gıdıyor renklı sayfalar oluyor sahsen ama poster verdıgı az oluyo kalıtelı ama arada verıyo ıste bazen bıletler cıkıyo mesela fuar nerdeyse gıttın ucretsız park bıletı falan cıkmıstı bıkere.

limp65
30 Aralık 2006, 15:21
ben de sürekli motorize alıyorum. Geçen gün dergide Spormoto'nun verdiği reklamı dikkatlice inceleyince şok oldum Ducati Monster ın başlangıç yapacaklar için çok uygun olduğu yazıyordu:farao: (aralık sayısı sf.9)

mostwanted_57
03 Ocak 2007, 16:35
Bu dergilerin satış rakamları nedir?

Benim motoron hoşuma gitti. şimdi gidip motoron dergisini alacağım :cat:

Khutuck
03 Ocak 2007, 17:29
Hepsi birbirinden beter. Piyasada bir tane Autocar'a, hatta onu da geçtim OtoHaber'e denk motosiklet dergisi yok.

mostwanted_57
03 Ocak 2007, 19:42
yaw bu bostancıya ne olmuş. her yeri kazmışlar. aşağıya alt geçitmi ne bişey yapıyolar heryer kırık dökük, çamur... bataklık gibi olmuş. bir dergi için bütün üstüm çamur oldu. tam enduroluk yollar olmuş.

işin kötüsü dergiyide bulamadım. chip le pcnet i aldım geldim bende.

bu dergiler yay-sat bayilerinde bulunmuyormu? hiç bir yerde bulamıyorum.

praetorian
17 Ocak 2007, 20:09
motor-on a gıttı oyum:)
bostancı ole uzun zamandır ya ne zaman baksam bı yamukluk var mınıbus caddesınde..

ice300
17 Ocak 2007, 23:45
motorbike ı 6 senedir, motor-on u ilk sayısından beri takip ediorum. motosiklet dünyasını 3 sene takip ettim, motorize yi ilk senesinde takip ediodum ama bırakmıştım 6 - 7 aydır yeniden başladım. Bu zaman içinde en iyi bana göre yurtdışındaki çok kapsamlı karşılaştırmalı testlerinin çevirisi, yabancı dergi ortaklığı (bike) ve güncel içeriğiyle MOTOR-ON. Motorbike çok boş artık, sadece tanıtım ve reklam dolu, motorize ise motor-on dan sonra 2. (kalite, scooter eki, içerik) ..

deer_152
11 Şubat 2007, 12:59
motosiklet dünyası bilgi ve haber zenginliği acısından daha iyi sanki motorize de kaliteli bir dergiydi ama bazı degişikliklere gitmişler daha önceden ek olarak verdiği scooter dergisi üzerinden satıs yapmaya baslamıs 6ytl olan fiyatınıda 3 ytl ye düşürmüş

ama elimden geldiğince hepsini alıyorum

motoaktüel de igüzel bi uygulama onuda her ay internetten takip ediyoruz

mes
15 Şubat 2007, 18:11
Motoron 'u dergi olarak çok beğendim.Canım test sayfaları okunmasın diye ellerinden gelen herşeyi de yapmışlar sağolsunlar.İnşallah mart sayısında daha iri punto ve siyah yazılarla karşılaşırız.:rendeer:

Aaron
28 Mart 2007, 01:12
arkadaslar bende motoron ve motorizeyi takip etmeye çalışıyorum ve motoron ideal bir dergi:cat:

BESTAPO
28 Mart 2007, 01:19
2TEKER den kimse bahsetmemiş.Kimse beğenmedimi budergiyi?Yoksa henüz emekleme aşamasında olduğu içinmi ankette yok? Yoksa Ayşe Şule ile ilgili bi durummu?
BIKE kalitesinde,MOTORRAD kalitesinde dergiler okumamıza daha çoook seneler var. 2TEKER diyorum...

tekirdağ
28 Mart 2007, 01:36
Benceee 2teker Yepyeni Dopdolu Veee Bizden
:) :) :)

mostwanted_57
11 Mayıs 2007, 11:10
Benceee 2teker Yepyeni Dopdolu Veee Bizden
:) :) :)

2TEKER den kimse bahsetmemiş.Kimse beğenmedimi budergiyi?Yoksa henüz emekleme aşamasında olduğu içinmi ankette yok? Yoksa Ayşe Şule ile ilgili bi durummu?
BIKE kalitesinde,MOTORRAD kalitesinde dergiler okumamıza daha çoook seneler var. 2TEKER diyorum...

Başlığa dikkat ettinizmi?

MT 2006 - En iyi motosiklet dergisi

2Teker 2007 yılında çıkmaya başlayan bir dergi. :wiinkk:

2006 nın en iyi dergisi MotorOn
2007 nin ise 2Teker :cat:

Birkaç mesaj yukarıda dergileri bulamadığımı söylemiştim. Artık bulabiliyorum. :)

Ocak ayından itibaren tüm MotorOn dergileri ve ilk sayısından itibaren bütün 2Teker dergileri aldım. İkiside güzel dergi ikisinide alıyorum.

Ayrıca ankette Motorbike 2 oyla önde. Nasıl olur anlamıyorum. Motorbike bomboş bir dergi. Verilen paraya yazık. Broşür niteliğinde. Üstelik MotorOn ve 2Teker ile fiyatları aynı. 6 YTL.

SeRHaTeKiNci
22 Mayıs 2007, 21:00
motobike
:cat:

hızlıcesi2
23 Mayıs 2007, 01:19
bencede motobike.:cat::wiinkk:

ilnapoli
23 Mayıs 2007, 20:06
bence de motor on aralarındaki en kaliteli dergi... 2007'de işlr değişecek galiba :) çünkü Ayşe Şule'nin dergisi 2teker her sayıdı bir adım ileriye gidiyor.. Şuan takip ettiğim iki dergi ve motor on ve 2teker.. umarım bu sayı artar :)

Bu arada ben bu motonews'i hiç bilmiyorum görmedim de? nerde satılıyo bu dergi bilen gören var mı...?

mostwanted_57
24 Mayıs 2007, 18:01
motorbike da ne buluyorsunuz anlamıyorum. :( bomboş bir dergi.

yaşasın MotorOn ve 2Teker ::xrock::

firtina110
24 Mayıs 2007, 18:41
motoron dergisinin mayıs sayısını aldım ama içinde fazlaca ecnebi!'lerden alıntı yazılar görünce pişman olmadım desen yalan olur inanın yabancıların yazdıklarını türkçeye çevirmişler ama bu türkçenin bir daha çevrilmeye ihtiyacı var bence.anlamadığımdan değil ama neden yabancılardan alıntı yapmak yerine kendileri tamamen test yapmıyor.sadece cem batırbaygil isimli editörün yazısı hoşuma gitti.600'lükleri test eden yabancılar malesef tamamen berbat test etmişler bence.K1200R'yi yerin dibine sokmuşlar!

diğer degileri okumadım yorum yapamam.

bence çıkan 3 sayısınıda aldığım ve çizgilerini bozmadan devam ederlerse alacağım 2teker en iyisi.
yerli malı türkün malı.Hele BARKIN yokmu onun yazılarına bitiyorum:) :mrgreen:

marwel114
10 Haziran 2007, 09:37
ben de motoron alıyorum. kaliteli fotoğraflar ve testler ve karşılaştırmalar :)

hatta karakter olarak "autocar" (araba dergisi) ne benzetiyorum.

gumusarda
19 Ağustos 2007, 18:41
motorbike ı 6 senedir, motor-on u ilk sayısından beri takip ediorum. motosiklet dünyasını 3 sene takip ettim, motorize yi ilk senesinde takip ediodum ama bırakmıştım 6 - 7 aydır yeniden başladım. Bu zaman içinde en iyi bana göre yurtdışındaki çok kapsamlı karşılaştırmalı testlerinin çevirisi, yabancı dergi ortaklığı (bike) ve güncel içeriğiyle MOTOR-ON. Motorbike çok boş artık, sadece tanıtım ve reklam dolu, motorize ise motor-on dan sonra 2. (kalite, scooter eki, içerik) ..

benim yorum yazmama gerek bırakmamışsın.. Teşekkürler :))

T_uruncu
19 Ağustos 2007, 19:30
bence motoaktüel..

www.motoaktuel.com

üstelik ücretsizz
ve de çok güzel..

bir bakın derim :)

snake77
19 Ağustos 2007, 20:14
Her ne kadar Motosiklet kullanmak nasip olmasada sürekli olarak Motor-On, 2Teker ve Motoaktüel diyorum. Üçünden de çok şey öğrendim ve öğrenmeyede devam edeceğim.

hedowich
19 Ağustos 2007, 21:50
ikiteker testleri ve yorumları oldukça güzel ve kaliteli içeriği oldukça iyi bu sene her sayısını aldım giderek de güzelleşiyor dergi ayrıca motor-on da alıyorum güzel testler oluyor yurt dışından

mukefe
15 Eylül 2007, 12:13
Motoron Ingiliz TWO dergisiyle anlasmali sanirim.Icerikleri neredeyse ayni. Ikıteker'de testleriyle goz kamastiriyor bence.

Tutkun22
15 Eylül 2007, 13:31
motoron da daha çok Karşılaştırmlar olduğu için ben Motoron diyorum...:cat:

UKYO
15 Eylül 2007, 14:07
benimde 2006 favorim motoron

Bicak
15 Eylül 2007, 16:06
motobike güzel dergidir :cat:

motopirate
15 Eylül 2007, 16:13
ne varsa motorizede var.diğer dergiler gibi ordan burdan buldukları teknik bilgilerin aynısını koymuyorlar dergiye hiç değilse.