PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jet & Porsche & Motosiklet Kalkış

Sayfa : 1 [2]

beto_977
07 Haziran 2006, 01:21
Yabancı siteleri bi gezin inanın çok ucuza jetler var. Bi ara bende kafayı bozmuştum ama meretin bakımı zor.

Walla motor baştan koptuğu gibi sonunu getirebilirdi, posrcheninde ilk 100 metrede jeti geçmesi gerekirdi çünkü jet aralarında en ağır olandı ancak jet hızlandıkça toparlar kendini.

Bide jetin sesi nasıl ama ne motorun sesi nede porschenin sesi bile gelmiyor.

Bide jetin insanlar varken o mesafeden geçmesi sakat yav o meretin altındaki etki çok sağlamdır.

burik
07 Haziran 2006, 01:36
resmen R1 cıvıtmış mümkünatı yok o motor rahat 300ü geçer hiç zorlanmadan bence adam yemedi korktu veya bişey olmuş olabilir o anda yoksa imkansız nede olsa araba motor kadar seri olamaz R1 kadar hiç olamaz

mostwanted_57
07 Haziran 2006, 01:40
sitede bu videodan kaç tane var acaba merak ediyorum

Gabe
07 Haziran 2006, 01:47
:) ben daha once yazmıştım kendim videoyu eklediğimde, bir kez daha belirteyim fikrimi:

kalkışta jet in eline veren motor, tabii ki R1

erzincanlı
15 Haziran 2006, 18:25
ya iide motorsiklet bence gas kesiyorr:):silent:

kimi
15 Haziran 2006, 22:48
güzel video paylaşım için saol....

SaLToN
04 Mart 2007, 08:28
Arama yaptım ama bi sonuç bulamadım işallah verilmemiştir. Verilmişse arama motorunun suçu :P

http://www.youtube.com/watch?v=Zxz4j94Dvuk

bbaday
04 Mart 2007, 10:48
Zxz4j94Dvuk

verilmişti ama bende bu videoyu arıyordum bi aralar bulamamıştım demekki motorun suçu :P

bathu
04 Mart 2007, 11:53
daha önce verilmişti ama yinede güzel

bilginozi
04 Mart 2007, 13:06
Valla motosiklet her yerde olduğu gibi burada da karizmasını öne çıkarıyor. Birde honda nın F1 - Boat ve MotoGP ile hepsi honda tabi ki yaptığı buna benzer yarış vardı. Videoyu eklemek isterdim ama büyüklüğü 100mb civarında idi yanılmıyorsam.

mete_han
04 Mart 2007, 13:32
kalkışta jet in eline veren motor, tabii ki R1

:queen: :P

motorun kekoluğu...basmıyoki şahabettin...biz kekiz ya sanki anlamıyoz...bas ülenn bassssssssss.....porche sana nasıl takar...:farao:

porschenin race motoru geçme şansı yok...bu nasıl iştir...motorcu sonradan cıvıtmış galiba...

bak 17 12 2005 te yazmışım bunu topikte...

Discordian
04 Mart 2007, 14:24
motor gaz kesmesinde ne yapsın yanında ucak geciyor sizin yanınızdan kamyon geçse rüzgarı sizi etkilerken uçak geçse ne olursunuz acaba hangi köşeye atarsınız kendinizi o motor yoksa bir dört teker tarafından geçilecek bir alet değil

Kaanhan
04 Mart 2007, 14:28
Anlamadım ki.. Belli bir mesafeye kadar zaten (kısa mesafede) motorun jeti ve 4 tekeri geçmesi çok da normal birşey.Jet zaten belli bir süre sonra havalanmak zorunda ve ulaştıgı hız uçuk :) Arabada zaten yakalayamaz. Bu bilinen bir gerçek neden herkez böyle tepki vermiş anlamadım.

mete_han
04 Mart 2007, 14:32
Porchenin motoru geçme olasılığı bence yok....Jeti konuşmaya bile gerek yok...

blck_chopper
23 Mart 2009, 16:34
tam bende bu videoyu sizlerle paylaşıcaktımki kontrol edeyim dedim sonucunu bilemem porschemi gecer motosikletmi gecer ama okadar aniden fark atamaz eminim yanii hatta jetin ateşinden yanmamak için yavaslayabilir diye düşünüyorum malum kaportası kendisi :) hortladı topic :P