PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marş Motoru Garantiye Girmiyormu

musti81
20 Kasım 2006, 13:42
Bizim arkadaş para vermiş jantla 210 lira
Marş motoru nasıl garanti dışı oluyor :silent:
eski parçaları da orda bırakmış

Tequ
20 Kasım 2006, 13:57
fiziksel , kullanıcıdan kaynaklanan bi problemse qirmez.. fakat garanti kapsamında olacağı durumlarda var..

Barış Şuşut
20 Kasım 2006, 14:08
jantla birlikte verdiyse motoru çakmıştır bir yere kullanıcı hatasından kaynaklanan hiç bir şey garantiye girmez..

iptaluyelik06
20 Kasım 2006, 14:20
marş'a bas çiv çiv çiv çiv yak marşı sonra garanti kapsam dışı olur tabi :) ama eğer sağlam bi servis ise sana kıyak yapıp garantiye sokar :D özellikle adamın cebine bi paket marlbora alırsan :)

kemerlim
20 Kasım 2006, 14:38
motor ne marka neden arzalanmış olduna balı

musti81
20 Kasım 2006, 15:06
barış abi jant olayı tekeri patlamış servise kadar götürmüş patlak tekerle
mondial 150rs mi işte ondan

alp_tunay
20 Kasım 2006, 15:27
Marş tek şekilde yenir....Motor çalışırken marşa basarsan sadece dişliyi yersin..Marşa dişli yendikten sonrada ısrarla basmaya devamm ederseniz ya kömürler ya da içerdeki sarmaları yakarsınız ki onun içinde değişim yapılmaz...

Kömürlerin değişmesi çok basit bir işlem....
Neden marşı değiştirmişler anlamadım.......

viper_1
20 Kasım 2006, 15:59
Benim jant yamuktu.Bozuk yola girdim.Tabi iyice yamulup , lastiği indirdi.
Ben tamamen inik tekerle 28 km yol geldim. Hem de yol inanılmaz bozuk ve kötüydü. :) Sonra 190 lira verdim sadece canta... :cyclopsan

BlackMoon
20 Kasım 2006, 18:55
eski parçaların orada bırakılması akılda sorulara neden oluyor. madem arızalı bir parça servisin işine yaramayacak bu şekilde bir değişim yapılması soruları beraberinde getirir. bütün yetkili servislerde parça kataloğunda son kullanıcı fiyatları yazar oradan fiyatın gösterilip eski ve hurdaya ayrılan parçanın teslim edilmesi gerekirdi. yetkili servislerde garanti dışı da olsa servis formu düzenlenmesi gerekir.

viper_1
20 Kasım 2006, 19:43
Garanti kapsamında değiştirilen parçalar , zaten firmaya geri gönderiliyor!
Onun haricindeki parçalar da ; dükkanda kalır.
Ufak tefek parçaları,vidalar vs vs olarak kullanılır...