PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Performance Egsoz

POYRAZ14
09 Ekim 2006, 12:12
Arkadaşlar Bende Scooter Motor Var 151cclik Ben Bu Motora Performance Egsoz Taktirmak Istiyorum Ama Hangi Marka Ve Model Bilmiyorum Bu Scootrt Motora Han Performance Egsoz Takilir Bana Marka Ve Model Verirseniz çok Sevinirimm

EFTELYA01
09 Ekim 2006, 12:19
arkadaşım sana kolay gelsin. çünkü aynı dert bende de var benim cbr 125r var güzel ses çıkaran bir performans egzozu arıyorum

Incredible
09 Ekim 2006, 12:46
arkadaşlar remusun performans eksoztları var onları bi incelerseniz.. yanlız biraz tuzludur kendileri...:P

DAYI
10 Ekim 2006, 22:49
www.oto erbaylar.com adresinde ben birkaçtane eksoz beğendim ama
cesaret edip getirtemiyorum sizde inceleyip bilgi paylaşırsanız sevinirim

Mel-a-ku
10 Ekim 2006, 23:02
DAYI;
bunlar otomobil için

arkadaslar performans egzos dıyorsanız akrapoviç veya yoshimura dan baskasına bakmayın. tabı bunlar pahalı sistemler. o yuzden cbr gıbı bır motora gereksiz.

+ scooter a performans egzos takmak baş agrısından baska bırseye sebep olmaz. ses aynı ve rutin çıkacagından can sıkacaktır. gereksız oldugu kanısındayım. ıyı gunler..

crxforever
10 Ekim 2006, 23:19
4 zamanlı ve küçük hacimli motorlarda egzozdan çok bir performans alınır mı bilmiyorum.amaam ses artınca daha hızlı gidiyormuş gibi oluyor.bence arabalardaki vanalı egzoz muhabbeti motorlarda olurda daha iyi olur.şehiriçinde insan içinde kısık boş alanlarda da açık halde kullanılıp sürüş keyfi artabilir.

enis89
11 Ekim 2006, 00:19
böyle egzostan mondial 150zc de var sanırım...
bu motor çin malı egzosta çin yani iş degismiyor performans sadece egzos modifiyesiyle olmuyor zat asıl performans ı
1.buji
2.varyatör kayısı(japon kayısları var çin işine benzemez forumda konusmalar oldu kayıs çok kalitesiz çin mallarında ses+performans kaybı+çabuk yıpranma
3.karbüratör'ü upgrade(yenileyerek veya runner ın karbüratörünü takarak olur)
son olarak performanslı olması için şu benzin reklamlarına bir göz at :)

melik17
12 Ekim 2006, 17:55
slm arkadaşlar eksoz sorunu bendede wardı sonra bi kişile tanıstım kendisi performans eksoz yapıomus bende ilk iş olarak kendi 250 cc lik scooterime yaptırdım aha bu da fotosu isteyen arkadaslara yardımcı olabilirim http://img59.imageshack.us/my.php?image=tmp5426aw9.jpg

jameika34
12 Ekim 2006, 18:07
Arkadaşlar Bende Scooter Motor Var 151cclik Ben Bu Motora Performance Egsoz Taktirmak Istiyorum Ama Hangi Marka Ve Model Bilmiyorum Bu Scootrt Motora Han Performance Egsoz Takilir Bana Marka Ve Model Verirseniz çok Sevinirimm

Yardımcı olmak maksadıyla imalat yapan ve herçeşit motorsiklet için performans egsozu ve aksesuarı yapan bir arkadaşımız hem uygun fiyat hemde kaliteli vede çok iyi bir insan.
ERCAN MOTORCYLE
ADRES: Kartal Köprüsü, Yalnız Selvi Cad. Pelit Çıkmazı No.6 Yakacık-Kartal
tel :0216 3770143
Ercan ALTINDİŞ

NOT : Pazarlık şansınızda var tabiki.

bathu
12 Ekim 2006, 18:31
AROR marka ii 2 yıl paslanmazlık garantiside war unutmadım kadarıyla

Bradley
14 Ekim 2006, 14:36
slm arkadaşlar eksoz sorunu bendede wardı sonra bi kişile tanıstım kendisi performans eksoz yapıomus bende ilk iş olarak kendi 250 cc lik scooterime yaptırdım aha bu da fotosu isteyen arkadaslara yardımcı olabilirim http://img59.imageshack.us/my.php?image=tmp5426aw9.jpg
kacparaya maloldu

melik17
14 Ekim 2006, 15:58
benim eksoz 250 cc lik oldugu için normalden 2 kat daha fazla krom harcandı bana 220 ye mal oldu 3 yılda garanti diyolar bişey olmaz pas falan tutmaz ama normal scooterlerin ki ucuz senın motosiklet herhalde 150 lik onlarıda bildigim kadarıyla 170 e yapıo hemde hertarafı kromdan içi dışı bende çok memnun kaldım

TEK TEKER AGİ
14 Ekim 2006, 16:01
akrapowich dene:cat:

NearMiss
19 Ekim 2006, 14:20
AROR marka ii 2 yıl paslanmazlık garantiside war unutmadım kadarıyla
bende cbrda kullanıyorum ses mükemmel hatta korna kullanmıyorum artık:cherry:

Keane
19 Ekim 2006, 14:32
Silindi!..

TanImsIz
19 Ekim 2006, 14:40
Ne akropovici ya siz iyimisiniz söz konusu olan 150 cc tek silindir bi scooter ! Gideceksin Kartal a yan yol üzerinde egzoscu Ercan var ona yaptırcaksın hem ses hem görüntü güzel olacak.

Mx150RF
28 Ekim 2006, 15:47
arkdaslar benım bılıgım ant da eskı sanayıde 130 ytl dedıler wede cok gusel nıkelajlı bır sekılde harıka bısıler eger ant dan almak ısteyenler warsa yardımcı olabılırım

ama bır tane war onuda ben alıcam arkdaslar kusura baqmayın :(

dj_umit151rs
28 Ekim 2006, 18:55
bende cbrda kullanıyorum ses mükemmel hatta korna kullanmıyorum artık:cherry:

Baba senin avatarındaki de ne ya:cyclopsan

sonix
28 Ekim 2006, 20:09
Baba senin avatarındaki de ne ya:cyclopsan
minibikeee

burak8480
29 Ekim 2006, 21:10
mrb arkadaşlar mondial 150 hs ye göre bana bi egzos ayarlayabilirmisiniz yada bana tel numarası verin ben bildiginiz tanıdıgınız biri warsa ben arayıp bi konuşayım

c@n
01 Kasım 2006, 00:27
0505 589 12 65 tlf aç adı akif arkadaşın tamamı krom eksozlar varmış abi elinizde deyin (çoğunlukla motorlar için) c@n motorsikletine takmış deyin size yardımcı olur aksesuarcı 1 arkadaşım

GorkeM
01 Kasım 2006, 00:47
DAYI;
bunlar otomobil için

arkadaslar performans egzos dıyorsanız akrapoviç veya yoshimura dan baskasına bakmayın. tabı bunlar pahalı sistemler. o yuzden cbr gıbı bır motora gereksiz.

+ scooter a performans egzos takmak baş agrısından baska bırseye sebep olmaz. ses aynı ve rutin çıkacagından can sıkacaktır. gereksız oldugu kanısındayım. ıyı gunler..

AAA abi Cbr'a herşey mübarek. Ben alsam kesin yoshimura takardım. Ama orjinalciyim ben. Değiştirmeyi düşünmüyorum :mrgreen:
Scooter konusuna gelince , bence de boşuna para harcama olur bu. Görüntü değişir sadece.

delileoo
02 Kasım 2006, 06:23
arkadsm bırak adam en azından eqosunu tatmın etsın..tak ya walla ben de taktrıcam...mis qbi..en azından bisiklete binmedqnını anlarsn..qercı ben qölbası yolunda 2kişiyle 145e vurunca 125ccnn bıle bana fazla olqnu hıssettm..:pr:

EFTELYA01
02 Kasım 2006, 09:59
arkadaşlar ben o dertten kurtuldum darısı size cbr 125r si olan biarkadaşın arrow marka orjinal egzozu vardı internette satıyordu bende aldım. gayet güzel sesi memnunum. arrow cbr125r için üretmiş kutusunda öyle yazıyor. hadi size kolay gelsin...

ahmetkaraca
02 Kasım 2006, 10:53
ben yamaha bws 100 kulanuyom tecnigas egzosları iyi am bayisi yok www.tecnigas.com girin bakın varsa yapan msn falan verin