PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hız!!!

cemkurt
28 Mart 2004, 06:54
şunuda unutmadan eklemeliyimki bi yarış motorunun geçerken izleme şansı çoğu zaman olmaz çünkü çok hızlılar rengini bile zor görüyorum ben siz görüyosanız banada anlatın :queen:

iptaluyelik06
28 Mart 2004, 15:54
valla cok kıyaklar bizim burası sahil olduğu için 30-40 üzerinden geçmezler cünkü hem yasak hemde manitalar bakar :) manitalar baktıklarında dahada yavaşlarla sonra debraja basarak boom boom yaparlar ara gazı verip ucurlar :) :flower:

toblerone
29 Mart 2004, 02:12
eh durup poz versinler bariii kardeşimm aslında ii de yapıolar inceleeme fırsatı veriolar

hondacbr1100xx
29 Mart 2004, 02:15
abiler. siz bu muhabberı aldınız götürüyorsunuz ama bizede acıyın. bare bu kadar i&ten anlatmayın.
burda o kadar motor olmadıgı ıcın sızın kadar zevklı sarmıyor anlatması:)))
ama ben burdakı motorların rengınıde hatta ıbresını bile okuyabiliyorum.
&ünkü buranın milleti hava atmayı &ok sever. helede motor sayısı az olunca. ondna yane şanslıyım:))
kalın sağlıcakla

Disastrous1
05 Mayıs 2004, 22:58
bizim burda izLemE şansı yoq.! herkes rekor dener gibi uçuyo.! bende onLarın arasında yetişince banada buLaştı.! LambaLarDa DRAG yapmak hoş oLuo.!

Mr-Metal
07 Mayıs 2004, 01:33
abi ne işiniz var yaa.. gidin kendiniz binin adam akıllı.. milletin makinesinden ne istiyonuz.. ben duran motorun başına geçip inceleyen tiplerden neret ediyorum da birazcık.... ben sadece yanımdakine bak kardeşim bu şu model diye anlatmaya başlıyorum sonunda SUUUUS diyolar. o kadar :)

Disastrous1
07 Mayıs 2004, 02:10
ben zati kendi makinama binip LambaLarda DRAG yapıom kardeş.! .başkaLarının motoruna bakmıom.sen rahat oL :pl: :pl:

:pl: DİSASTROUS :pl:

boy
07 Mayıs 2004, 02:41
Disastercim senin motorun ahı çıkmış vahı kalmış, nesiylen drag yapıyon? Ayrıca lambalarda drag yapmak iyi birşey değildir. Şehir içinde trafikte yarışanlara kıl olurum... Yarış pistte olur. Pazar günü sen de gel olur mu? :cherry: