PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorcunun aşkı !!!

cemkurt
28 Mart 2004, 06:51
bi yarış motorunun uzaklardan gelen derin ve tok egsoz sess biz motor tutkunlarını motorcuları diyim nasıl heycanlandırır nasıl bi haz aldırır bi düşünün durur o ses büyük bi heycanla dinlenir ve önünden geçerken dikkatli inceleyici bakışlar alır yerini ve o heycan hep vardır motorcuda. Bence motor bi yaşam tarzıdır dikkat gerektirir erken bırakmamak için..

iptaluyelik06
28 Mart 2004, 15:50
aynısı bendede vardır çevremdeki kişilerde tanıdıklarımda hep yarış motoru vardır. ben daha genç olduğum için (17) ailem o tip motora izin vermiyor ama en geç 2 ay içinde allahın izniyle bende alacam kendi paramla. he sonra o ses benide çıldırır 4 eksoz çıkışı vardır ara gazı verdiğin zaman boom boom yapma sesi adamı delirtir. :thumright:

muRRat
28 Mart 2004, 20:40
hoşgeldin :cherry:

invent
28 Mart 2004, 21:39
hoşgeldin 2 :sunny:

toblerone
29 Mart 2004, 02:09
slm hoşgeldin zaten o ses yüzünden bigün bende camdan veya balkondan düşcem sesi duyunca cama nası koşacağımı şaşırıyorum hızımı alamayıp yapışıomm cama :rendeer:

hondacbr1100xx
29 Mart 2004, 02:10
abiler o ses ger&ekten bir başka oluyor.
hele burda (trabzon) bir zx 10 var şimdi yatıyor ama.
bir boğunuk sesi var. adamı yakıp bitirıyor. bir defasında ona &arşı i&inde rastlamıştım. bısıkletlen &ok uzun bir süre takip etmiştim onu.(oda galıba bankada ıslerı vardı. ikide bir duruyordun banka önlerinde)
neyse ama adam sonunda farketmıstı. bende o asvalta cıkınca rahatlamıstım.(pedal &evirmekten):)
kalın sağlıcakla
speed abi üzülme bende 17 yasındayım.
beraber bir cbr1100 alır cıkarız yollara:)

Erhan Erdil
29 Mart 2004, 13:19
bi yarış motorunun uzaklardan gelen derin ve tok egsoz sess biz motor tutkunlarını motorcuları diyim nasıl heycanlandırır nasıl bi haz aldırır bi düşünün durur o ses büyük bi heycanla dinlenir ve önünden geçerken dikkatli inceleyici bakışlar alır yerini ve o heycan hep vardır motorcuda. Bence motor bi yaşam tarzıdır dikkat gerektirir erken bırakmamak için..
Cemkurt aramıza hoşgeldin...

hondacbr1100xx
03 Nisan 2004, 14:12
zaten o ses olmasa ne anlamı kalır:)
delirtende o ya

Disastrous1
05 Mayıs 2004, 23:04
o güseL sesi oLmasa bukadar merakLı insan oLmasdı..! o ses varya o ses !! beni çıLdırtıyo! sesi duyunca transa geçiom ! aLLah ne verdiyse devam yakıyo asfaLtı :thumright: