PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : montların içindeki kokulardan şikayet ve çözümler

Alper_tim
28 Eylül 2006, 17:31
valla arkadaşlar yardımcı olun yaw montum acaip kötü kokuyo yıkatıyorum 3 gün hiç bi sorun yok ama 3 gün sora aynı koku dewam ediyo bende hergün deodurant sıkıyorum ancak öle koku olmuyo başka fikir warmı yoksa bu sorunu bi ben mi yaşıyorum acil yardım arkadaşlar

johnny_rook
28 Eylül 2006, 17:41
reklam yapmak istemiyorum, kendileri ile aram yok da pek, sirkecideki mağazalardan birinde mont için özel bir şampuan satıyorlardı, 17 euro mu neydi, faydası olacagını söylemişlerdi ama şahsen ben alıp da kullanmadım, bilgin olsun diye yazdım,
bu arada aynı şey ben de yaşıyorum, montu normal şampuan ile yıkadım ve iki gün sonra aynı şekide sorun oldu

roadcarver
28 Eylül 2006, 17:45
alper baba araba pafümü sık bence :))en azından fikir yada kalorifere takılan var ya ondan rüzgar estikçe buram buram kokar ne güzel:cat:

Starsailor
28 Eylül 2006, 18:00
Alper montun içindekini değiştirmeli bence eheheheheh:)

zuhtupasa
28 Eylül 2006, 18:15
Alıosun dandik dundik montları..:P ondan sonra kokuo..kokar tabi..ucuz etin yahnisi sert olur..:P
S&S

Alper_tim
28 Eylül 2006, 18:17
alper baba araba pafümü sık bence :))en azından fikir yada kalorifere takılan var ya ondan rüzgar estikçe buram buram kokar ne güzel:cat:

eywallah güzel fikir bi denemek lazım:cat:

Alper montun içindekini değiştirmeli bence eheheheheh:)

bu öneriyi hiç tutmadım:farao:
seninde eldivenlerin içindekini değişelim mi:queen: :queen: :queen:

Alıosun dandik dundik montları..:P ondan sonra kokuo..kokar tabi..ucuz etin yahnisi sert olur..:P
S&S

hiçde dandik dundik değil benim montum teeessüüf ederim paşam:salut:

Starsailor
28 Eylül 2006, 18:22
Alper cidden yaaaa gitti güzelim eldivenler:salut:
Seninkiler de aynı hale gelecek yakında ben o zaman sorarım sana:cherry:

Alper_tim
28 Eylül 2006, 18:34
Alper cidden yaaaa gitti güzelim eldivenler:salut:
Seninkiler de aynı hale gelecek yakında ben o zaman sorarım sana:cherry:

tabi kullanıma bağlı ben tırnaklarımı uzatmadan kullanayım:P :queen: :queen:
beni msn e nie eklemedin sen bakemmm:queen:

Starsailor
28 Eylül 2006, 18:43
tabi kullanıma bağlı ben tırnaklarımı uzatmadan kullanayım:P :queen: :queen:
beni msn e nie eklemedin sen bakemmm:queen:

Benim tırnaklarım parmaklarımın iç yüzünde tabi mutant ım ya ben:)
Ekledim yav ama msn i çok fazla kullanmıyorum:pale:
(bu arada msn e çevirmeyelim burayı aaaa ayıp oluyo:P )

Alper_tim
28 Eylül 2006, 18:53
hahahahahahahahahahahaha msn yasssak kardeşim aman hhhaaa:P :mrgreen:

evt arkadaşlar başka çözüm önermek isteyen war mı kendimi tek sorunlu olarak görüyorum:silent:

Kartafilis
28 Eylül 2006, 19:00
arkadaşım kaliteli bir mont la sorununu halledebilirsin ama gerçekten kaliteli bir montla deri mont kullanmanı tavsiye ederim

Arkadaslar Su monta bi göz atmanızı tavsiye ederim bakmayanlar pisman olmasın http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ICON-LEGION-MOTORHEAD-JACKET-BLACK-NEW-2006_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6750QQihZ014QQitem Z330033286127QQrdZ1QQsspagenameZWDVW

Alper_tim
29 Eylül 2006, 10:33
evt dostum mont süpermiş paylaşım için saol:rendeer:

Aytekin
29 Eylül 2006, 10:45
Alper selamlar;

Tuzlayayım da kokma diyeceğim ama o da yakar adamın derisini falan ::xs06::

Hani şu marketlerde satılan koku giderici spreyler var ama deodorant gibi olanlar değil fıs-fıs olanlar Fabuloso muydu neydi hani kokunun içine işleyip dışarı atan cinsten, onlardan sıkıp havalandırırsan sanırım sorunun çözülür. Benim evde çok sigara içildiği için kül tablası gibi kokar odam falan da arada kullanırım bu tarz şeyler.

Dene, haberimiz olsun biz de uygulayalım daha sonra montlara.

Alper_tim
29 Eylül 2006, 10:59
Alper selamlar;

Tuzlayayım da kokma diyeceğim ama o da yakar adamın derisini falan ::xs06::

Hani şu marketlerde satılan koku giderici spreyler var ama deodorant gibi olanlar değil fıs-fıs olanlar Fabuloso muydu neydi hani kokunun içine işleyip dışarı atan cinsten, onlardan sıkıp havalandırırsan sanırım sorunun çözülür. Benim evde çok sigara içildiği için kül tablası gibi kokar odam falan da arada kullanırım bu tarz şeyler.

Dene, haberimiz olsun biz de uygulayalım daha sonra montlara.

tamam kardeş saol fikir için sanırım bunu denicem :cat:

FutureShock
29 Eylül 2006, 11:09
Yav Alper ne adamsın geçen bana sordun montlarımız aynı diye ben yok dedim kokmuyo benim mont gitmişsin topic açmışsın uheueh :)

Abi senin için çürümüş bence :P:P

Kızma kızma.Kızdın mı doğru söyle ??
Kızdıysan buz getirelim uheuhe ay sabah sabah bu enerji böyle.
Neyse tamam sustum ben :)

Arkadaşlar bu topicte kötü bi koku var sizde alıyomusunuz :silent:

godfather
29 Eylül 2006, 16:54
bendede var aybnı illet bide ben normalden fazla terliyorum her gün banyo apıyorum kollarım sivilcelendi yıkaması ayrı bi sorun kokusu ayrı bi sorun ne yapcaz bilmiyorum

thebarbarian
29 Eylül 2006, 17:11
dünya para verip mont aldık yinede kokuyor abicim

Alper_tim
11 Haziran 2007, 10:54
evt arkadaşlar bu soruna çözüm bulabilen var mııı:silent::silent:

Gece
11 Haziran 2007, 11:54
olaki yaw benim mont niye kokuyo bi koklasana derse alper kacın arkadaşlar ...
timmm kardeşim cıkar gece yatarken sende şu montu ... :D

redrose
11 Haziran 2007, 12:05
Yıka gitsin, daha iyi bir yolu yoktur heralde...:silent:

patriote
11 Haziran 2007, 12:43
AlperTim;
Bir sene önce açmışsın topiği.
Hala çözüm bulamadın mı?:)

Mağazalarda satılan küçük küçük kokulu sabunlar var.
Genellikle özel bir kese içerisinde oluyorlar.
Al bitane
Koy cebine......

Montunu da en kısa zamanda değiştir bence...:)

Atlas
11 Haziran 2007, 12:50
Montu çıkardığımda eğer terlemişsem, ters çevirip (kollar dahil) havalandırıyorum, sabaha bişeycik kalmıyor. Tek sorun korumalar bazen dönmemekte ısrar ediyor veya kaymış oluyor, onlarla biraz uğraşıyorsunuz o kadar.
Eğer kolları ters çevirmek sorun olacaksa, olabildiği kadar montu tersten havalandırın sonra kollarına saç kurutma makinasının en düşük ısı seviyesinde bir süre hava basın, böylece hem havalanmış hemde terden ıslanmış olan kumaş kurumuş olacaktır. Ama yüksek ısıda yapmayın iç astarı felan eritebilirsiniz.