PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT [İZMİR] 27 Eylül Çarşamba Pasaportta seyir teraslarında buluşalım

Sayfa : [1] 2

EgeKnn
26 Eylül 2006, 12:11
Ramazan malum ... çay,kahve,nargile ve uzun sohbetler için pasaport taki seyir teraslarında buluşuyoruz..

saat : 20,00

http://img227.imageshack.us/img227/1598/pasaportst8.jpg (http://imageshack.us)

Tuncer Sezen
26 Eylül 2006, 12:17
Bir aksilik çıkmazsa orada görüşmek üzere...:cat:

(Birde ramazan bitmeden bir iftar yemeği düzenlersek çok güzel olacaktır diye düşünüyorum,ailecek yemek yemek:wiinkk: )

izcade
26 Eylül 2006, 12:19
Arkadaşlar bi aksilik olmazsa bende katılmak istiyorum tanışırız. :)

Wallace
26 Eylül 2006, 12:43
valla ömerağanın çayı çay değil kahvesi kahve değil. ben derim ki ömerağa ayarında bi yerde toplanacaksak pasaportta seyir teraslarında buluşalım. topçunun tam denize çıkan hizası yani kilim otelin yanında çok güzel bir mekan var. sürekli takıldığımız. kahvesi 10 numara. çay sürekli taze. bi de motorcu dostlarım benim selamımı söylerseniz çok da güzel bir indirim yapar

EgeKnn
26 Eylül 2006, 12:50
muratcım teklifin derhal değerlendiriliyor ve başlık la beraber ilk mesajım değiştiriliyor söylediğin yerde toplanalım kardeşim :wiinkk: bahsettiğin yeri anladım..

bu arada sen gelmeyecekmisinki selamını sölicez orasını anlayamadım ??

Wallace
26 Eylül 2006, 13:03
yok ben sürekli ordayım. ama siz yine de selamımı söyleyin:queen: :queen:

EgeKnn
26 Eylül 2006, 13:05
yok yok bikere bir arkadaşın selamını söledim daha çok para aldılar :P

çarşamba görüşürüz

egelim
26 Eylül 2006, 13:43
ölmez sağ kalırsam orda olucam:rendeer:

aakreeep
26 Eylül 2006, 14:24
İyi fikir ve çook güzel bir yer..İnşallah bir aksilik olmaz ise görüşürüz.herkese selamlar..:rendeer:

ümmet perkitan
26 Eylül 2006, 15:04
sıcak çaylardan benim yerimede için karadenizin samsunundan selamlar hepinizi çok özledım yeni resimler 24.25.26.27.sayfada benim başlıkta

turlabo
26 Eylül 2006, 16:43
ben de ordayım inşallah.görüşmek üzere

KARAKIZ
26 Eylül 2006, 17:31
orada görüşmek üzere

ruzgar_bey
26 Eylül 2006, 19:43
Bende varim

Bart
26 Eylül 2006, 20:33
uzun süredir katılamıodum ama yarın orda olucam:)

okram
26 Eylül 2006, 20:38
Ben zaten oradayım:queen:

EgeKnn
26 Eylül 2006, 21:04
Bart çıkaramadım ben seni :) neyse gel hatırlarız :P

marko abi sen zaten hep heryerdesin alsancak senden soruluyomuş hatta bi dar gelme söz konusu sanırım karşıyaka semalarında bile hedef üsler belirlemişsin :P

APV41
26 Eylül 2006, 22:43
yetişmeye çalışacağım ( denizlideyim ) siz çayı sıcak tutun :pr:

BaByFaCe
26 Eylül 2006, 23:22
ben de gelecegım ama yerı tam anlamadım karakızla gelırız bız..

TESS
27 Eylül 2006, 00:46
Gelicem büyük ihtimal hatta misafir bile getirebilirim :)

Arthur75
27 Eylül 2006, 03:11
Benide listeye ekleyin. Aliağa'da bir kısmınızla tanıştımıştım. Yarın akşamda tüm mt izmir ailesi ile tanışmaktan mutluluk duyarım.

kuvva
27 Eylül 2006, 09:29
tamam,
ayrıca ailecek bir akşam
palmiye cafe de iftar yapalım, iyi olur ramazanın hayrına, yemekleri mükemmel ve fiyatı gayet uygun.

egelim
27 Eylül 2006, 09:34
bencede çok güzel olur ailece iftar yaemeği ama hafta sonu cumartesi ye falan denk gelirse daha iyi olur heralde herkes için:rendeer:

edizel1
27 Eylül 2006, 10:26
nasip olursa...gelmeye çalışacağım..umarım tanışma fırsatı buluruz..epeydir..fırsat olmadı..buluşma yeride oldukça güzel bir mekan..selamlar..

kılıçbalığı
27 Eylül 2006, 10:56
selamlarrrrrr hepinizi seviyorummm:)
http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=22301

izcade
27 Eylül 2006, 12:11
Arkadaşlar tam olarak pasaporttaki bu yeri tarif ederseniz ilk katılıcaklar olarak daha iyi olur. Teşekkürler.

EgeKnn
27 Eylül 2006, 12:33
http://img227.imageshack.us/img227/1598/pasaportst8.jpg (http://imageshack.us)

Tuncer Sezen
27 Eylül 2006, 12:41
tamam,
ayrıca ailecek bir akşam
palmiye cafe de iftar yapalım, iyi olur ramazanın hayrına, yemekleri mükemmel ve fiyatı gayet uygun.

Kuvva abi ve Egelim aynı şeyi 1. mesajımda bende söyledim.Böyle bir organizasyon MT İzmir adına çok güzel olacaktır:cat:

egelim
27 Eylül 2006, 12:51
Kuvva abi ve Egelim aynı şeyi 1. mesajımda bende söyledim.Böyle bir organizasyon MT İzmir adına çok güzel olacaktır:cat:

ne yani sen bizden evvel söyledin de boyunmu uzadı forrapım tuncerim:cherry: :mrgreen: elbette güzel olacaktır mt izmir adına biz çirkin şey istermiyiz hiç:cherry: :mrgreen: :rendeer:

Tuncer Sezen
27 Eylül 2006, 13:14
ne yani sen bizden evvel söyledin de boyunmu uzadı forrapım tuncerim:cherry: :mrgreen: elbette güzel olacaktır mt izmir adına biz çirkin şey istermiyiz hiç:cherry: :mrgreen: :rendeer:

Toplantıya gel ben sana neremin uzadığını göstercem:P Evet biz çirkin şey istemeyiz hiç, o yüzden bundan sonra seni aramızda görmek istemiyoruz:queen: Töbe töbee:POlm ben ilk ben söyledim fikir bana ait diye demedim,bende aynı düşüncedeyim böyle bir organizasyon bencede kesinlikle yapılmalı baabında söyledim:wiinkk: Akşam toplantıda görüşmek üzere...:rendeer:

Wallace
27 Eylül 2006, 13:20
Yerin Tarifi: Pasaportta topçu çöp şişi sırtına al, denize doğru yürü. denizi görünce dur, etraftaki kasklı masaya otur:queen: :queen: nasıl tarif ama. hatta mekanın önünde bi tane satılık yeşil kawasaki var. tanıdıklara uygun fiyattan veririz.

yeni gelenler bence bu hafta bez ve deterjan getirmesinler malum yağmur yağar falan motorları yıkadıklarına değmez.

marko sen de mi bülentin oralara takılıyorsun? (bülent gidilecek mekanın sahiplerinden) hayret ben seni pek göremiyorum da oralarda:queen: :queen: (ya oraya bir karavan mı koysak uyumak için ya da bi tekne mi alsak bilemedim ki)

kırık işler müdürüm, sen mekanı biliyorsun götürmüştüm seni oraya kahve içmeye. çaylar hep sıcak sen yeterki gel sahura kadar servis var.

bedri - forrap yarışır gördüm sizi:queen: :queen: bak ninja bedri fena yapar caretta caretta forrap dikkat et kendine.

bora_Vstrom
27 Eylül 2006, 13:30
:queen: çaylaaaaaaaarrrrrrr :queen:

zuhtupasa
27 Eylül 2006, 13:30
Pasaportta topçu çöp şişi sırtına al, denize doğru yürü. denizi görünce dur, tanıdıklara uygun fiyattan veririz.

Harika tarif :mrgreen: :cherry: :mrgreen: :mrgreen:
S&S

Wallace
27 Eylül 2006, 13:34
alican abi bekleriz. bak o gün alsancakta balık yerken mekan sahibi arkadaş aramıştı al gel misafirlerini de kahve ikram edeyim demişti. laf ağızdan bir kere çıkar abi gel ziya abimizide al. çaylar kahveler nargileler benden.:cat: :rendeer:

egelim
27 Eylül 2006, 13:56
Toplantıya gel ben sana neremin uzadığını göstercem:P Evet biz çirkin şey istemeyiz hiç, o yüzden bundan sonra seni aramızda görmek istemiyoruz:queen: Töbe töbee:POlm ben ilk ben söyledim fikir bana ait diye demedim,bende aynı düşüncedeyim böyle bir organizasyon bencede kesinlikle yapılmalı baabında söyledim:wiinkk: Akşam toplantıda görüşmek üzere...:rendeer:

forrapım tuncerim bayanların da forumumuzda aktif olduğunu unutmayalım lütfen :farao: toplantıda kozlarımızı paylaşırız benim nargilerinin kozunu sana veririm sen vermesende olur:cherry: :mrgreen: :queen: :rendeer:

Tuncer Sezen
27 Eylül 2006, 14:07
Bedri senin için kötüyse ben napıyım,ben onu kastetmemiştim:wiinkk:Ben nargile içmiyorum bu arada,kozun sana kalsın(o köz olum):)Uzatmayalım artık sayfa bulanmasın,seninle görüşcezzzz:cherry:

Bu arada wallace ben asla bir ninjayla kapışmam:PMekanın tarifini çok güzel yapmışsın:)Neyse ki orayı biliyodum zaten:P

EgeKnn
27 Eylül 2006, 14:17
tüm teknolojik imkanlarımı kullandım ve uydu fotosunu koydum beee :P şu tarife bak hehe :P

TenTen35
27 Eylül 2006, 14:18
akşama görüşürüz hanımlar beyler, karşıyaka ekibi beraber gidelim. Haberleşelim.

Akşama görüşmek üzere.....

EgeKnn
27 Eylül 2006, 14:21
ben alsancakta olucam karşı taraf tan tehdit aldım :P karşıyaka grubunu çökertme düşüncesi içindeler eeeeee bizde çökertmeyi iyi oynarız hani demi kanka :P

Wallace
27 Eylül 2006, 14:24
teknoloji iyi ama bazende anlatmak lazım. ben şimdiden grup için iki semaver sipariş verdim. gelen çok gibi gözüküyor. hem grubumuzun bayan üyeleri de kek börek çörek yapacakmış, kenan da kısır yapacak, tentende yaprak sarması, marco kleaydi klops yapacakmış, cengüz abi de kuzu tandır getirecek gelirken oooo piknik tadında olacak yani:queen: :queen: :queen:

kenan abicim sen o fotoğrafları çekmek için nereye çıkıyorsun asansöre falan mı? aman diyeyim dikkat et düşmeyesin.

ayrıca bizim tam 35 sınırlarımız içine girdiniz arkadaşlar. gölgelerin gücü adına güç bende artık, atıl kurt.... bittiniz olm siz bittiniz.

zahit
27 Eylül 2006, 14:43
Bir aksilik olmazsa gelmek istiyorum geçen sefer gelememiştim. İzmir grubu ile hiç tanışmadım.İşten eve ancak akşam sekizde geliyorum. Uğramam 9 10 u bulur
Saygılar

EgeKnn
27 Eylül 2006, 14:47
atıl kurt atıl kurt bi günde katıl kurt de alıyorum haberlerini fena yapıcam bak :P hala sözünü tutmadın

zahit
27 Eylül 2006, 15:52
Bir aksilik olmazsa bende geleceğim.
Saygılar

bur-k@
27 Eylül 2006, 16:03
ben gelemiyorum :( şuan okuldayım yaşasın internet - teknoloji :P ne güzel yaw okuldan bile takip ediyom siteyi ehueh
bu arada bornova da ne zaman toplancaz

egelim
28 Eylül 2006, 14:20
evet dün akşam kötüşeyler yine beni buldu yaklaşık 13.000 km sonra sezon'un ilk yağmurunda diyebilirim yine asfaltla arkadaş oldum:cherry: tabi üzeimde bütün korumalar vardı yavaş gidiyordum o dümdüz uzun olan demir tantanların üzeine çıktım ve çıkmamla motor altımdan sabun gibi kaydı ve yere düştüm motoru bi elimle tamponunu yere sürttüm ve durdurdum hemen ayağa kalktım sol taraf çizildi motorun ben de hiç bişey yok :pr: :salut: sonra toplantıya gittim seyir teraslarında 5 -6 kişi vardı millet maç izlemeye gitmiş moralim dahada bozuldu sözde toplantı yapcaz organizasyonu yapanları açık bir dille kınıyorum :farao:

EgeKnn
28 Eylül 2006, 14:30
maçtan zaman olarak baya bir süre önce kalkıp denizatına gittik ve deniz atında olduğumuzu da biliyordu oradaki saygı değer arkadaşlar..

deniz atında kalabalık bir grup vardı ve bilinirki Grup kişiye değil kişi gruba uyar siz gidin ben bir kahve içiyorum geliyorum dendi ancak gelen giden olmadı ortak bir karar la yağmur yağmaya başladığı için ve gidilen yerin kapalı alanı olmadığı için ve üstelik önemli birde maç olduğu için bu karar alındı

sevgili bedri bukadar çok istiyordun deniz atına gelirdin toplantı orada devam etti isteyen maç izledi kimileri dönüp bakmadı bile televizyona tercih meselesidir bu işler toplantı amacımız bir arada olmak adı toplantı ama aslında yanlış bir telafuz buluşma desek daha iyi olur...

orada bulunan bütün insanların vermiş olduğu karar için biraz daha dikkatli konuş açık bir dille kınamak nedemekmiş?? Densizliğin alemi yok

Tuncer Sezen
28 Eylül 2006, 15:11
Kenan ustam yanlış anlama da dün o kadar büyük bir yağmur yağmadı benim bildiğim kadarıyla ve hatta orada bulunanların söylediği kadarıyla da öyle(saat 9 civarlarında gelebildiğim için öncesini bilmiyorum arkadaşların söylediği üzre yorumluyorum).Toplantı yeri olarak seyir terasları dendiği için ben orada kalmayı uygun buldum kendi adıma.Bu arada orada da 10 civarı kişi vardı yani öyle 3-4 kişi değildi.Bize toplantının daha doğrusu buluşmanın denizatına alındığını herhangi biri söylemedi.Söylenen şey hafiften yamurun çilemesiyle(çok hafif,kalkılmayacak kadar diye anladım ben yanlışım varsa affola)diğerlerinin hem bu sebepten hemde maçı izlemek istemesinden dolayı denizatına gittiğiydi.Dediğim gibi topicde yazıldığı üzere buluşma Seyir teraslarındaydı ve bende düşündüğümde eğer orada o on kişi bekleyebildiyse diğerleri de pekala bekleyebilirdi dedim kendi kendime.Bunu düşünmüş olmam da kusura bakmayın ama gayet doğal.Çıkıp denizatına gelemezmiydim?Gelirdim tabi ki de ama dediğim gibi bir yerde 10 civarı kişiden oluşan 1.grup diğer yerde sayısını tam bilemediğim 2.grup varken ikiye bölünmüş bir toplantı baştan canımı sıktı ve şevkimi kırdı.
Eğer toplantının orada olduğu diğer grup tarafından biliniyorduysa bence onlarda toplantının birliği ve düzeni açısından sizinle gelmeliydiler...Ya da bir şekilde siz orada kalmalıydınız.Bu şekilde neyin ne olduğu belli değildi ve bende bundan çok rahatsız oldum,saat 11 de de toplantıdan ayrıldık.Aklımda bir daha toplantılara kati olarak katılmamak vardı fakat eğer ortada bir şekilde yanlış anlaşılma varsa bu düşüncem tabi ki farklıdır.Amaç bir olmak...Herkes oraya bir şeyleri feda edip geliyor(günlerdir çok yorgunum evde istiraat etmedim oraya geleceğime istirahat edebilirdim veya paraya şu an çok ihtiyacım olmasına rağmen illaki istirahat etmiyeceksem toplantıya gelmek için başka zamana attığım bilgisayar tamirine gidebilirdim)bir grubun maç izlemesi bir grubun konuşması bir grubun farklı şeyler yapması bana birliği çağrıştırmıyor.Herkes eğer ortada bir amaç varsa bu amaç uğruna bazı şeyleri feda etmeli bence.Bu mesela maç izlemekten veya dendiği üzere kahve içip oraya gelecek grubun kahvesinden vazgeçmesi gibi...
Neyse...Olan oldu artık,grubun iyi niyetine inanmasaydım eğer bir daha aranızda olmazdım inanın ama bu gruptaki herkesi artık tanıyorum ve kimin ne yapacağını kimin ne yapmayacağını biliyorum ve bunu da bu yüzden bir yanlış anlaşılma olarak değerlendiriyorum.
Lütfen bir dahakine daha planlı programlı olalım,karışıklıkları minimuma indirmek için herkes elinden geleni yaparsa ortada problem kalmayacaktır diye düşünüyorum...

sulearinci
28 Eylül 2006, 15:26
arkadaşlar ben daveti şimdi gördüm gelmek isterdim ama biraz geç kaldım galiba :pr: :salut:

kuvva
28 Eylül 2006, 15:29
sevgili izmir li mt.üyeleri,
dün akşamki toplantımızdaki ani karar değişikliklerinin nedenini sizlere anlatmaya çalışayım.
toplantıya ilk gelenlerdenim, ve geldiğim saatlerde 19:00 yağmut çiseliyor ve duruyor sonra tekrar yağıyor havada iyice kapattı, şöyle düşündük bugün maçta var büyük bir ihtimalle yağmurda yağacak beraberliği bozmamak ve gelecekleri eğer yağmur yağarsa geri göndermemek ne yapalım ozaman üstü kapalı televizyonlu biryer ve deniz atı seçildi ilk yerden ayrılırken kalan arkadaşlarda buranın kahvesi güzel bir kahve içip geliyoruz dedi, sonradan muhabbete dalmış olabilirler yağmurda yağmadı bu yüzden karışıklık oldu
kısaca tamamiyle birliği düzene sokmak için yapılan bir davranıştı kesinlikle art bir durum yok, arasıra böyle durumlar olur bizler birbirimizi yeteri kadar tanıyan kişiler olarak fazla abartmamak gerektiği kanısındayım,
herkeze sevgilerimle,

EgeKnn
28 Eylül 2006, 15:31
sevgili dostlar Toplantı başlığı açıldı yer murat arkadaşımızın tavsiyesi üzerine belirlendi buluşma saatine yakın toplanılmaya başlandı.. Bu grup içerisinde Babyface Erhan da vardı o saatte 2. grup diye adlandırdığınız gruptan hiç kimse yoktu sadece biz yani deniz atına geçen kişiler vardık biz yağmurun atıştırmasıyla beraber hareketlendik dediğim gibi kapalı bir alanı yoktu toplanma yerinin bu sebepten yağmurun hızlanabileceüğini düşünerek daha sonra madur olmamak için ( gelecek insanlarıda düşünerek ) kapalı bir mekan düşündük böylelikle maçı da izleme imkanımız olacaktı yani tamamen iyi niyetle alındı bu karar

Hesabımızı ödeyip kalktığımız sıra Murat geldi durumu anlattık tamam bende mekan sahibi arkadaşa bir merhaba diyeyim bir kahve içeyim gelicem dedi hatta benim muratla aramda şu konuşma geçti !! deniz atı müsaitse oraya otururz telefonunu çaldırırım gelirsin başka yer ayarlarsak mesaj atarım oraya gelirsin !! ve murat tamam anlaştık dedi bizde ayrıldık

yolda grup halinde giderken ömer abiye rastladık deniz atına gideceğimizi söyledik o da aynen bir kahve içip geliyorum dedi ve biz deniz atında maçın başlamasına 45 dakika kala oturduk sohbet ettik tabii maç başladığında da sohbet sürmedi değil.... ve muratı bu arada çaldırdım yine gelin diye ama gelen giden olmadı aramızda grubumuza yeni katılan üye arkadaş ta vardı şimdi diğer tarafta 10 kişinin oturması ve gelmemesi biraz düşündürücü olaylar bu yönde gelişmişken...

Bu konuda sitemleri şahsıma almıyorum zaten çünkü havanın bozuk olması nedeniyle başka yere gidilmesi kararı ortak alınmıştır ama grup arkadaşlarınıza bu sudan sebep için küsecek böyle kapris yapacaksanız siz bilirsiniz bu zihniyetler değişmediği sürece biz bu olaylara gebeyiz...

erhan sonra aramıza katıldı sorduk neden gelmediniz diye abi motor muhabbeti bir açıldı bitmek bilmedi gelemedim dedi çok önemli konular konuşuldu ve çözüme ulaştıysa ne mutlu size TİCARETTE LAZIM AMA ZAMANINA VE YERİNE GÖRE saygılar.....

BEN BU ALEMİ ÇOK İYİ TANIDIM KİR GÖSTERMEM ARTIK

Tuncer Sezen
28 Eylül 2006, 15:54
grup arkadaşlarınıza bu sudan sebep için küsecek böyle kapris yapacaksanız siz bilirsiniz

Ben kendi adıma cevaplayım ben küsme veya kapris yapmak baabında birşey demiyorum.Gönül koymak diyebiliriz ancak,ama asla ve asla sizi tam olarak dinlemeden saydırmadım şimdiye kadar saydırmam da,zaten diyorum ya eğer iyi niyete inanmasam asla ve asla bir daha aranızda olmazdım.Ben sadece yazımda yazdığım üzere bir daha toplantılara kolay kolay katılmayacağımı düşünüyordum akşamki sinirle,tabi bunun yanında açıklamanızı da okumadan asla bu kararımı aklımda netleştirmedim.Ve yine diyorum ki asla ve asla küsme veya kapris olarak bu yazdıklarım algılanmasın,ortada yanlış gözüken bir şey varsa bunun adabıyla açıklanmasını istemekten daha doğal hiç bir şey olamaz...Olanları anlattınız,maalesef ki olay akşam tam olarak sizin anlattığınız gibi anlayamayacağım şekilde aksettirildi.Bu kadar net konuşmalardan bahsedilmedi,haliyle bizde içimizde sonuca ulaştırmadığımız küçük bir kırgınlıkla eve döndük...Siz olsanız aynı şey olmazmıydı?Ben zaten bunun mantıklı bir açıklaması olduğunu tahmin ediyordum,dedim ya zaten gruptakileri artık tanıyorum...Kimin ne yapabileceğini de biliyorum.Daha fazla uzatmamak lazım,ortada kötü niyet olmadıktan sonra sorunda yoktur...