PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hadi Köfte Operasyonu Yapalım ( İstanbul )

Sayfa : [1] 2

TanImsIz
19 Nisan 2024, 14:46
Grupta free takılan , fırsat buldukca gezebilen bikaç kişiden fazla değiliz.
Belkide birlikte yol yapmaktan çok keyif alıcaz. Sezon açıldı. Anadolu yakası olur , Avrupa yakası olur yapalım bi köfte operasyonu :rendeer:

https://i.hizliresim.com/3yeg7a5.jpg (https://hizliresim.com/3yeg7a5)

freasy
19 Nisan 2024, 15:48
valla ben müsait olursam gelmek isterim. iyi köfteci bulmak kolay iş değil ama maksat muhabbet olur.

okanbagiscan
19 Nisan 2024, 16:28
Bu hafta sonu full yağmurlu görünüyor.Haftaya falan organize etmek lazım.

okanius
19 Nisan 2024, 16:43
O anki duruma göre bende katılabilirim.

Yobaaz
19 Nisan 2024, 17:54
pazar günü güzel görünüyor hava

freasy
19 Nisan 2024, 18:29
bu başlığa tommygun şart

tommygun
19 Nisan 2024, 18:51
bu başlığa tommygun şart

Ben iş amaçlı Ptesi günü motorla İzmir'e gidiyorum, 3 gün kalacağım. Dolayısıyla haftaiçi program yaparsanız katılamam. Lakin bu program biraz sürüşü bol bir program olursa sanki daha keyifli olacaktır. Anadolu ya da Avrupa yakası kısa mesafeden ziyade Trakya, Sapanca ya da Orhangazi gibi rotalarda sürüşün ardından yenecek köfte daha lezzetli olacaktır.

F54
19 Nisan 2024, 20:31
Ben iş amaçlı Ptesi günü motorla İzmir'e gidiyorum, 3 gün kalacağım. Dolayısıyla haftaiçi program yaparsanız katılamam. Lakin bu program biraz sürüşü bol bir program olursa sanki daha keyifli olacaktır. Anadolu ya da Avrupa yakası kısa mesafeden ziyade Trakya, Sapanca ya da Orhangazi gibi rotalarda sürüşün ardından yenecek köfte daha lezzetli olacaktır.

sapanca da güzel köfte yok güzel köfte kazımpaşa da e5 ten gelirseniz çok yakın veya (köfte haritasında 112 numara ve civarı güzel yerler)
anadolu otoyolundan gelirken kocaeli doğu dan çıkış akmeşe sapağından içeri girince 20 km

tommygun
19 Nisan 2024, 20:50
sapanca da güzel köfte yok

Ben Şahin Islama Köfte'yi çok seviyorum, sırf orası için bile Sapanca'ya gitmişliğim çok. Tabi ki bu işler damak tadı işi, benim sevdiğim başkasına lezzetsiz gelebilir.

freasy
19 Nisan 2024, 21:13
sapanca da güzel köfte yok güzel köfte kazımpaşa da e5 ten gelirseniz çok yakın veya (köfte haritasında 112 numara ve civarı güzel yerler)
anadolu otoyolundan gelirken kocaeli doğu dan çıkış akmeşe sapağından içeri girince 20 km

direkt mekan tavsiyesi var mı?

TIGERSHARK
19 Nisan 2024, 21:35

https://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/213422-kofteci-koordinatlari.html

-Black-
19 Nisan 2024, 23:12

Sizin köfteciniz Tommygun aslında. Onu yanınıza alın, sonra nereye isterseniz oraya gidin. :) O size bulur bir yer.
Sadece, biraz yol yapmayı göze alacaksınız. :)

tommygun
19 Nisan 2024, 23:33
Sizin köfteciniz Tommygun aslında. Onu yanınıza alın, sonra nereye isterseniz oraya gidin. :) O size bulur bir yer.
Sadece, biraz yol yapmayı göze alacaksınız. :)

Git gel minimum 500 km yoksa resim de yok, paylaşım da yok, konu açmak da yok :)

Okan Sinan Ocan
19 Nisan 2024, 23:38
Git gel minimum 500 km yoksa resim de yok, paylaşım da yok, konu açmak da yok :)

Pazar günü Eskişehire beklerim ��

ilker a.
20 Nisan 2024, 00:08
Nispeten kısa sayılabilecek bir tur olursa, tarih de uygun olursa ben de katılmak isterim.

Kısa mefaden kastım 200-250 km civarı.
Bütün kış yattığım için, uzun mesafe yol yaparsam hem yolculuk sırasında hem de sonrasında çok yorulurum, grubun temposuna yetişemem gibime geliyor.

F54
20 Nisan 2024, 00:14

uzunköy köftecisi olabilir kazımpaşaya 3 km
kazımpaşa merkezde erdoğan ve ethem hariç herhangibir yer olabilir salaş yerler daha güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Ben Şahin Islama Köfte'yi çok seviyorum, sırf orası için bile Sapanca'ya gitmişliğim çok. Tabi ki bu işler damak tadı işi, benim sevdiğim başkasına lezzetsiz gelebilir.

aga ıslama köfte nin tek farkı salçalı ekmek :)

Opportunist
20 Nisan 2024, 00:18

Hocam yazı bekleyin trakya için motoru sattık :cherry:

-Black-
20 Nisan 2024, 00:19
uzunköy köftecisi olabilir kazımpaşaya 3 km
kazımpaşa merkezde erdoğan ve ethem hariç herhangibir yer olabilir salaş yerler daha güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

aga ıslama köfte nin tek farkı salçalı ekmek :)

Dönüş de Şile'den olsa ya. :):king:

tommygun
20 Nisan 2024, 05:26
Pazar günü Eskişehire beklerim ��

Sağolasın üstat Ptesi sabahı erken yola çıkıp İzmir'e gideceğim için Pazar günü dinleneceğim evde.

espresso
20 Nisan 2024, 10:49
Hocam yazı bekleyin trakya için motoru sattık :cherry:

Ben de motoru satılığa çıkadım, Trakya rotalarına uygun bir motorla bu yaz Trakya'da köfte yemediğim köfteci bırakmayacağım.

alp_tunay
20 Nisan 2024, 14:41
Sağolasın üstat Ptesi sabahı erken yola çıkıp İzmir'e gideceğim için Pazar günü dinleneceğim evde.

İzmir de ne iş yapıyorsun ? Sık sık geliyorsun anladığım kadarıynan.. :).. Yakınlarda olursan kahve ısmarlayabilirim...

IRau
20 Nisan 2024, 14:59
şarköy sağlamtaş köftecisinde fiyatlar

porsiyon 150

yarım 75

basmadan gelirseniz 750 lira git gel yeter istanbul-şarköy arası

Opportunist
20 Nisan 2024, 15:06
Ben de motoru satılığa çıkadım, Trakya rotalarına uygun bir motorla bu yaz Trakya'da köfte yemediğim köfteci bırakmayacağım.

Hocam trakyaya geldimi köfte değil ciğer yenir ya motor olursa gel bi ciğer gömelim

tommygun
20 Nisan 2024, 15:24
İzmir de ne iş yapıyorsun ? Sık sık geliyorsun anladığım kadarıynan.. :).. Yakınlarda olursan kahve ısmarlayabilirim...

Bizim genel müdürlük orada, ben gayrimenkul sektöründe franchising veren bir şirketin operasyon ve franhise geliştirme departmanını yönetiyorum. Zaten Mayıs ayı içinde komple yerleşiyorum İzmir'e.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

porsiyon 150

yarım 75

Uçmakdere-Mürefte-Şarköy rotası harika. Şarköy'de mola için de Sağlamtaş köftecisi enfes yer.

alp_tunay
20 Nisan 2024, 17:11
Bizim genel müdürlük orada, ben gayrimenkul sektöründe franchising veren bir şirketin operasyon ve franhise geliştirme departmanını yönetiyorum. Zaten Mayıs ayı içinde komple yerleşiyorum İzmir'e.[COLOR="Silver"]
gaziemire yolun düşerse beklerim..

espresso
20 Nisan 2024, 17:43

porsiyon 150

yarım 75

Ucuz kalmış diğerlerine göre.

Ahmetbey Bahar köftecisi Lüleburgaz içinde de şube açmış, az önce orada köfte yedim, köftenin kilosu 1200 lira olmuş yani bir porsiyon 250gr desek 250gr köfte 300 lira, yanında piyaz, kola falan derken 420 lira hesap ödedim, pahalanmış dedim. Neyse ki evden yürüyerek gittim, benzin yakmadım. :)

Yeni motoru alayım ilk işim Şarköy'e köfte yemeğe gitmek olacak.

tommygun
20 Nisan 2024, 18:43
Artık hakikaten dışarıda yemek enayilik olmaya başladı. Geçen hafta biz de Cyan ile kanat yemeye herzamanki yerimize gittik. Kişi başı 1,5'er kanat, 1 küçük salata, 1 ayran, 1 Cola ve 2 suya 1340 TL ödedik. Bizi bir masaya yatırıp şey etmedikleri kaldı. Köfte de artık pahalı, eskiden ayı gibi yedikten sonra 80-90 TL hesap ödediğim günleri bilirim, şu an kişi başı 500 TL altı hesap gelse "oooo amma ekonomik yer bura" der hale getirildik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Yeni motoru alayım ilk işim Şarköy'e köfte yemeğe gitmek olacak.

Abi önce bir alış motora, oraya 2 farklı güzergahtan ulaşım var, 2 yerde de çok sakat virajlar var.

espresso
21 Nisan 2024, 00:27
Artık hakikaten dışarıda yemek enayilik olmaya başladı. Geçen hafta biz de Cyan ile kanat yemeye herzamanki yerimize gittik. Kişi başı 1,5'er kanat, 1 küçük salata, 1 ayran, 1 Cola ve 2 suya 1340 TL ödedik. Bizi bir masaya yatırıp şey etmedikleri kaldı. Köfte de artık pahalı, eskiden ayı gibi yedikten sonra 80-90 TL hesap ödediğim günleri bilirim, şu an kişi başı 500 TL altı hesap gelse "oooo amma ekonomik yer bura" der hale getirildik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Abi önce bir alış motora, oraya 2 farklı güzergahtan ulaşım var, 2 yerde de çok sakat virajlar var.

Motora alışana kadar Ahmetbey'e gider gelirim buradan.
Zaten motoru alıcam eğitim alana kadar istanbul'da kalacak.

Alpbatur
21 Nisan 2024, 15:41
Zaten motoru alıcam eğitim alana kadar istanbul'da kalacak.[/QUOTE]
Belirlediğiniz bir model var mı?

-Black-
22 Nisan 2024, 01:58

Köfte yiyeceksen tommygun'ı alıcan abi yanına. Ben onu bunu bilmem. Lokasyon desen var, menü ve fiyat desen var. Adam işi biliyor yani. *ittir edin diyosa da, yemeyin len. Alın termosa kahveyi, gezin gelin :queen:

tommygun
22 Nisan 2024, 02:00
Köfte yiyeceksen tommygun'ı alıcan abi yanına. Ben onu bunu bilmem. Lokasyon desen var, menü ve fiyat desen var. Adam işi biliyor yani. *ittir edin diyosa da, yemeyin len. Alın termosa kahveyi, gezin gelin :queen:

İzmir'e taşınacağım diye 2 gündür full İzmir, Aydın, Manisa köftecilerini araştırıyorum. Kafamda güzel bir ziyaret listesi hazırladım.

Mallaca
22 Nisan 2024, 08:19
İzmir'e taşınacağım diye 2 gündür full İzmir, Aydın, Manisa köftecilerini araştırıyorum. Kafamda güzel bir ziyaret listesi hazırladım.

Kardeşim İzmir güzel memleket. Bursa da yaşamasam tercih edeceğim ilk şehir olurdu. Yeni mekanın sana mutluluk ve huzur getirsin. Bursa ya yolun düşerse uğrama sözün vardı unutma. Yemeğimi yemeden göndermem. Telefonum sen de var..

TanImsIz
22 Nisan 2024, 11:12
Köfte reis Tommy yoksa etkinliktik iptal :sunny:

espresso
22 Nisan 2024, 11:40
Zaten motoru alıcam eğitim alana kadar istanbul'da kalacak.
Belirlediğiniz bir model var mı?[/QUOTE]

Vstrom 650 alıyorum, satan kişiyle anlaştık, istanbula gidip benim motoru orada kardeşime bırakıp vstrom'u alıcam.

Alpbatur
22 Nisan 2024, 12:13

Vstrom 650 alıyorum, satan kişiyle anlaştık, istanbula gidip benim motoru orada kardeşime bırakıp vstrom'u alıcam.[/QUOTE]

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın....

espresso
22 Nisan 2024, 15:49
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın....

Teşekkür ederim.
Çarşamba günü devri yapacağız, bir süreliğine sanki zenginmişim gibi hem xmax hem vstrom motorum olacak. :)

lordmayros
22 Nisan 2024, 18:30
Herkese merhaba,
Uzun zaman oldu işlerin yoğunluğundan siteye giremedim ama hala köfte dönüyor konularda :)

@tommygun Aydına gidiyorsan balikla aran nasil bilmem ama Balikci Yusufta Barbun ye benim cok izmirden sirf onun icin gitmisligim vardir

Bu arada bende Domi yi degistirecegim bu yaza cift silindir ile girmek istiyorum ama kafam cok karisik Kawasaki Z500, Eliminatör 500, Suzuki SV650 hangisini alayim

-Black-
22 Nisan 2024, 18:46

Ben Antalya'dakilere bakarsın diye tahmin ediyordum. Ya da Konya'da etli ekmekçilere. Aydın, Manisa şehir içi sayılır. Sen köfte yemeye Sultanahmet'e gitmezsin ki. :queen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

Herkese merhaba,
Uzun zaman oldu işlerin yoğunluğundan siteye giremedim ama hala köfte dönüyor konularda :)

@tommygun Aydına gidiyorsan balikla aran nasil bilmem ama Balikci Yusufta Barbun ye benim cok izmirden sirf onun icin gitmisligim vardir

Bu arada bende Domi yi degistirecegim bu yaza cift silindir ile girmek istiyorum ama kafam cok karisik Kawasaki Z500, Eliminatör 500, Suzuki SV650 hangisini alayim

SV650 diycem, adım Suzuki fanboy'a çıkacak ama mevcut koşullarda ve şu motorlar arasında ne diyeceksin ki başka?

Cyan
22 Nisan 2024, 21:01
...

SV650 on numara.

Motoseverrr
22 Nisan 2024, 21:09
Teşekkür ederim.
Çarşamba günü devri yapacağız, bir süreliğine sanki zenginmişim gibi hem xmax hem vstrom motorum olacak. :)

Hayırlı olsun abi kazasız belasız, scooter devri bitti artık demek :).

espresso
22 Nisan 2024, 23:18
Hayırlı olsun abi kazasız belasız, scooter devri bitti artık demek :).

60 yaşıma kadar bir süre vitesli kullanayım hevesimi alayım, 60'ından sonra belki param olursa Tmax gibi büyük bir scoter ile tekrar scootera dönebilirim ama belki de dönmek istemeyecğim. İstanbuldan taşındıktan sonra şehir içi hiç sürmüyorum, köfteci rotalarında da köy yollarında xmax bozuk yollarda yoruyor, büyük tekerlekli bir motor olsun dedim. iş için İstanbula giderken de otobanda 130-140'la yormadan zorlanmadna gitsin gerektiğinde uzasın da arkamdan arabalar taciz etmesin deyince en makulu vstrom 650 oldu, çok da denk düşen bir tane bulunca da hemen giriştim. yoksa bir iki sene para biriktirip Cyan'ın vstrom'a niyetliydim.

Motoseverrr
22 Nisan 2024, 23:48
60 yaşıma kadar bir süre vitesli kullanayım hevesimi alayım, 60'ından sonra belki param olursa Tmax gibi büyük bir scoter ile tekrar scootera dönebilirim ama belki de dönmek istemeyecğim. İstanbuldan taşındıktan sonra şehir içi hiç sürmüyorum, köfteci rotalarında da köy yollarında xmax bozuk yollarda yoruyor, büyük tekerlekli bir motor olsun dedim. iş için İstanbula giderken de otobanda 130-140'la yormadan zorlanmadna gitsin gerektiğinde uzasın da arkamdan arabalar taciz etmesin deyince en makulu vstrom 650 oldu, çok da denk düşen bir tane bulunca da hemen giriştim. yoksa bir iki sene para biriktirip Cyan'ın vstrom'a niyetliydim.

Vitesli ve büyük hacim cidden güzel bir zevk yaşatıyor insana, V motorun homurtusunun gazı açtıkça artmasının zevki bambaşkadır kolay kolay bir daha scootere döneceğinizi zannetmiyorum :). Varsa bir kaç fotoğraf gözümüz gönlümüz açılsın :).

espresso
23 Nisan 2024, 08:08
Vitesli ve büyük hacim cidden güzel bir zevk yaşatıyor insana, V motorun homurtusunun gazı açtıkça artmasının zevki bambaşkadır kolay kolay bir daha scootere döneceğinizi zannetmiyorum :). Varsa bir kaç fotoğraf gözümüz gönlümüz açılsın :).

Hele bir istanbul'a gidip vstromu alayım foto atarım.
Bugün sabah çocukları 23 nisan törelerine göürüp getiricem, öğleden sonra 3 gibi istanbul'a doğru xmax ile son şehirlerarası yolculuğuma başlayacağım.

Yobaaz
23 Nisan 2024, 09:03
Hele bir istanbul'a gidip vstromu alayım foto atarım.
Bugün sabah çocukları 23 nisan törelerine göürüp getiricem, öğleden sonra 3 gibi istanbul'a doğru xmax ile son şehirlerarası yolculuğuma başlayacağım.

hangi modelini alıyorsun abi güle güle kullan

Guven
23 Nisan 2024, 11:50
Vstrom 650 alıyorum, satan kişiyle anlaştık, istanbula gidip benim motoru orada kardeşime bırakıp vstrom'u alıcam.
Hayırlı uğurlu olsun Espresso
Keyifle kullanmanı dilerim. :cat:

Memcoş48
23 Nisan 2024, 23:33

Vstrom 650 alıyorum, satan kişiyle anlaştık, istanbula gidip benim motoru orada kardeşime bırakıp vstrom'u alıcam.[/QUOTE]

Çok sevindim, Tommy dost ile konuşmuştuk inceden haberim vardı V-strom'dan. Çok güzel motor. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, güle güle keyifle sağlıkla kullanın. Artık köfte rotalarında geride kalmak yok😊

espresso
24 Nisan 2024, 23:16
Bugün noterde vstrom'un devrini aldım. Yarın plaka bastırmaya gideceğim. Fırsat bulup foruma giremedim, yarın sabahtan da birikmiş şleri haledim öğleden sonra Ümraniye taraflarındaki plaka basan yere gdeceğim noterden aldığım kağıtla. Kadıköy'e yakın başka plaka basım yeri neresi var?

Vstrom 650 XT güzel motormuş, üzerine binince xmax'den sonra dev gibi geldi. şimdilik otoparka çektim, plaka çıktıktan sonra eğitim alıp öyle döneceğim istanbul'dan.
Hele bir koşturmalarım bitsin foto çekip konu da açarım. Yalnız motor çok büyük, daha çok köfte yedirecek bana. :)

Cyan
24 Nisan 2024, 23:37
Bugün noterde vstrom'un devrini aldım. Yarın plaka bastırmaya gideceğim. Fırsat bulup foruma giremedim, yarın sabahtan da birikmiş şleri haledim öğleden sonra Ümraniye taraflarındaki plaka basan yere gdeceğim noterden aldığım kağıtla. Kadıköy'e yakın başka plaka basım yeri neresi var?

Vstrom 650 XT güzel motormuş, üzerine binince xmax'den sonra dev gibi geldi. şimdilik otoparka çektim, plaka çıktıktan sonra eğitim alıp öyle döneceğim istanbul'dan.
Hele bir koşturmalarım bitsin foto çekip konu da açarım. Yalnız motor çok büyük, daha çok köfte yedirecek bana. :)

Tekrar hayırlı uğurlu olsun.

https://www.tsof.org.tr/index.php/plaka-basim-atolyesi-adresleri/676-istanbul

Bu listeye göre en Kadıköy'e en yakın Ümraniye.

Khaira
24 Nisan 2024, 23:44

Hayırlı uğurlu olsun, çok sevindim çok güzel tercih olmuş. Kazasız belasız inşallah :)

Nikkfurie
25 Nisan 2024, 00:06
Hayırlı olsun Espresso kazasız belasız bin , bir foto paylaş yahu merak ettik bak :)