PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oktay Motor'dan CF Moto Modelleri Stoktan Hemen Teslim

admin
27 Mart 2024, 09:48
Oktay Motor'da CF Moto modelleri stoktan hemen teslim ve kredi kartına vade farksız 9 taksit imkanını kaçırmayın.

Sınırlı sayıdaki stok için Oktay Motor satış temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

www.oktaymotor.com

https://imagizer.imageshack.com/img923/2825/uT3ufZ.png

hn33
27 Mart 2024, 13:27
CF moto öncelikle yedek parça sorunu çözsün

IRau
27 Mart 2024, 13:44
motopixel in videosunda oktay abi selçuğa üst perdeden konuşuyordu eski videolardaki gibi değildi

sanırım para kazandıkça oktay abi baya bi değişmiş

nicknamer
28 Mart 2024, 21:28
oktay motordan oktay bey bayağı bir değişmiş.

nk250 motosikletim var. sr’a yükselteyim yapamıyoruz bile. siz dışarda satın gelin diyor bayiler. kafayı kırıp satsam diyelim, bir daha size bulaşır mıyım? bayide kafayı kaldırmıyorlar sanırsın bana yamaha.

ayrıca nk250 harita ile gelecek diyorlardı, yan çizildi :) halen yok.

buteo
28 Mart 2024, 21:34
motopixel in videosunda oktay abi selçuğa üst perdeden konuşuyordu eski videolardaki gibi değildi

sanırım para kazandıkça oktay abi baya bi değişmiş

videoda kesmişler, ne olay oldu tam olarak ?

TIGERSHARK
28 Mart 2024, 23:04
oktay motordan oktay bey bayağı bir değişmiş.

nk250 motosikletim var. sr’a yükselteyim yapamıyoruz bile. siz dışarda satın gelin diyor bayiler. kafayı kırıp satsam diyelim, bir daha size bulaşır mıyım? bayide kafayı kaldırmıyorlar sanırsın bana yamaha.

ayrıca nk250 harita ile gelecek diyorlardı, yan çizildi :) halen yok.

Bu aralar her yerde cf moto görüyorum. Şu an piyasada en çok tercih edilen alt marka gibi bir şey oldu galiba.

IRau
29 Mart 2024, 07:18
videoda kesmişler, ne olay oldu tam olarak ?

selçuk motorları gezerken birden oktay abi geldi elinde anahtar sallaya sallaya selçuğu küçümseyici konuşmalar yaptı yok sizin için uğraşıyoruz gibi şeyler söyledi

sen bizim elemanımızsın der gibi selçukta şok oldu

tommygun
29 Mart 2024, 08:30
Selçuk ile Oktay Motor arasında yıllar önce Zontes nedeniyle bir gerginlik olmuştu. O olayın etkisi sürüyor olabilir.