PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletçiler istanbulda nerede buluşabilir?

Emmirkan
13 Mart 2024, 12:58
Merhaba,

CFMOTO Team adında bir motosiklet grubum var(hakkında (https://cfmoto.team/)) ve türkiyenin en büyük motosiklet topluluklarından bir tanesi. Grupla öncesinde haliç metro köprüsü altında buluşuyorduk, caminin altındaki kafede masaları kapatıp çay içip orada sohbet ediyorduk. Hem motorları yan yana rahatça koyabileceğimiz hem de oturup çay içebileceğimiz tek yer haliçti mekan kapatılana kadar.

Bir buluşmada ortalama 150 motorcu arkadaşımız katılıyor, bu kadar kişinin kaldırabileceği ve oturup çay içebileceğimiz istanbulda merkezi yer önerisi olan var mı?

tommygun
13 Mart 2024, 13:14
Biraz uzak olsa da Darlık'ta Kabaağaç mesire yerini tavsiye ederim.

https://maps.app.goo.gl/AwbgH1FJMAoXQAhCA

Nikkfurie
13 Mart 2024, 13:15
Cevap veriyorum : nerde çokluk orda .okluk :) 150 kişiyi bir mekana toplamak zor iş dostum , ben her sene festivallere gidiyorum , o kadar geniş alanda bile jandarması , ambulansı hazır bekliyor..

xtrafrozen
13 Mart 2024, 13:18
Kavga falan olursa sizi çağırabiliyor muyuz ?

Alman_
13 Mart 2024, 14:07
Sahillerin beltur cafeleri var. Caddebostan, maltepe, kartal, pendik, vs gibi. Avrupa yakasında da vardı sanırım. Çağırmışlardı gitmemiştim. Eski motor grubunda. Avrupa yakası sahillerini bilmediğim için bilen ark.lar bilgilendirir. Veya daha iyi yer tavsiyesi verebilir.

Beto87
13 Mart 2024, 14:20
Sahillerin beltur cafeleri var. Caddebostan, maltepe, kartal, pendik, vs gibi. Avrupa yakasında da vardı sanırım. Çağırmışlardı gitmemiştim. Eski motor grubunda. Avrupa yakası sahillerini bilmediğim için bilen ark.lar bilgilendirir. Veya daha iyi yer tavsiyesi verebilir.

150 kişiyi kaldırmaz oralar. Eylem var diye polis dağıtır ortamı.

arndiol
13 Mart 2024, 14:23
150 kişi daha önce nasıl toplandınız ve nasıl sizi polis kovalamadı onu daha cok merak ettim :D

helal olsun cf moto nun bu kadar profesyonel bir ekürisi oldugunu bilmiyordum. keşke cf motoun kendisi de böyle profesyonel olsaydı :queen:

Emmirkan
13 Mart 2024, 14:44
150 kişi daha önce nasıl toplandınız ve nasıl sizi polis kovalamadı onu daha cok merak ettim :D

helal olsun cf moto nun bu kadar profesyonel bir ekürisi oldugunu bilmiyordum. keşke cf motoun kendisi de böyle profesyonel olsaydı :queen:

Trafiğe çıkmıyoruz, o kadar kişiyi trafiğe sokarak riske atmaktan korkuyoruz açıkçası. Buluşmalarda da öncesinde uyarıyoruz, teker yapma yakma şımarma gibi hareketlere tahammülümüz yok ehehe

Kavga falan olursa sizi çağırabiliyor muyuz ?

Ahahaha Denemek lazım daha çağırmadık

Cevap veriyorum : nerde çokluk orda .okluk :) 150 kişiyi bir mekana toplamak zor iş dostum , ben her sene festivallere gidiyorum , o kadar geniş alanda bile jandarması , ambulansı hazır bekliyor..

Kitle gayet efendi, sadece motosiklet sahipleri var. Bir kere şile sürüşümüz de oldu, sürüş boyunca şımaran gaza gelen olmadı tek şerit virajımızı aldık :)

Nikkfurie
13 Mart 2024, 15:02
.....Kitle gayet efendi, sadece motosiklet sahipleri var. Bir kere şile sürüşümüz de oldu, sürüş boyunca şımaran gaza gelen olmadı tek şerit virajımızı aldık :)

Hocam sen yazdıkça neler yaşandığını tahmin edebiliyorum :(
150 motor Şile ! tek şerit ! hani kavga gürültü çıkmasa bile o sürüş bile eziyet yav , yeni başlayan hevesli arkadaşlar toplanmışsınız ok de bi salın birbirinizi :D kafa dengi şöyle 5-6 max motor takılın ;)

Emmirkan
13 Mart 2024, 15:15
Hocam sen yazdıkça neler yaşandığını tahmin edebiliyorum :(
150 motor Şile ! tek şerit ! hani kavga gürültü çıkmasa bile o sürüş bile eziyet yav , yeni başlayan hevesli arkadaşlar toplanmışsınız ok de bi salın birbirinizi :D kafa dengi şöyle 5-6 max motor takılın ;)

150 kişi gitmedik yahu şileye, o kadar kişi girilmez o yola :) 150 kişi sabit noktalarda buluşuyoruz, şileye 15 kişi falan gittik

maximusti,
13 Mart 2024, 15:42
bizim apaçi ruhlu 250sr ı olan bir arkadaş var, kankalarıyla sabit olarak merter mc de takılıyorlar.

Alman_
13 Mart 2024, 16:08
150 kişiyi kaldırmaz oralar. Eylem var diye polis dağıtır ortamı.150 abartdır bence aşağıda da demiş 15 kişi diye. :)

TanImsIz
13 Mart 2024, 19:11
Severim boyle kalabalik gruplari ve surusleri. Benide gruba alirmisin :) Cfmotom yok gerci ama , yinede gelme demessiniz diye dusunuyorum ?

hasmet
13 Mart 2024, 20:46
Buluşmalarda da öncesinde uyarıyoruz, teker yapma yakma şımarma gibi hareketlere tahammülümüz yok ehehe

Ki zaten mümkün de değildir herhalde... Sonuçta CFMOTO.

Şaka şaka... 150 kişiyi kızdırmayalım şimdi. :)

Umarım uygun bir yer bulursunuz. Zor iş o kadar kişiyle uğraşmak...

Beto87
14 Mart 2024, 11:39
Buluşmalarda da öncesinde uyarıyoruz, teker yapma yakma şımarma gibi hareketlere tahammülümüz yok ehehe

Kitle gayet efendi, sadece motosiklet sahipleri var. Bir kere şile sürüşümüz de oldu, sürüş boyunca şımaran gaza gelen olmadı tek şerit virajımızı aldık :)

İnsanın canı çekiyor böyle anlatınca. Ya bizim forumda böyle grup var mı efendi gibi grup sürüşü yapılan? Bir süredir uzak kalmıştım gruplardan ama sezon da yaklaşınca insan arıyor.