PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2024 Motosiklet Fuarı Biletleri Satışa Çıktı

Sayfa : [1] 2

admin
04 Mart 2024, 09:24
2024 motosiklet, ekipman ve aksesuarları fuarı için yenilenen salonlar ile geri sayım nihayet başladı.

Motobike İstanbul 2024, İstanbul Fuar Merkezi'nin yenilenen 5, 6 ve 7 numaralı salonlarında gerçekleştirilecek.
Bu salonlardan metro istasyonuna ve otopark alanına doğrudan erişim imkanı bulunuyor.

Yeni salonlar, çok sayıda restoran, dinlenme alanları ve tuvaletlerin yanı sıra, fuar alanına ulaşımı kolaylaştıracak daha kullanışlı giriş kapıları ile ziyaretçilere çok daha iyi bir deneyim sunacak.

Bu sene fuar Çarşamba - Cumartesi günleri arasında gerçekleştirilecek, pazar günü fuar olmayacak.

Motobike İstanbul 2024 Motosiklet Fuar Alanı Giriş Çıkış Saatleri

- 20 Mart 2024 Çarşamba - Kapı açılış saati 14:00, etkinlik bitiş saati ise 19:00 olarak belirlenmiştir.
- 21 Mart 2024 Perşembe - Kapı açılış saati 10:00, etkinlik bitiş saati ise 19:00 olarak belirlenmiştir.
- 22 Mart 2024 Cuma - Kapı açılış saati 10:00, etkinlik bitiş saati ise 19:00 olarak belirlenmiştir.
- 23 Mart 2024 Cumartesi - Kapı açılış saati 10:00, etkinlik bitiş saati ise 18:00 olarak belirlenmiştir.

Motobike İstanbul 2024 Motosiklet Fuar Biletleri Satışa Çıktı

Motosikelt Fuarı ziyaretçi biletlerinizi şimdi Biletix (https://www.biletix.com/etkinlik-grup/419102891/TURKIYE/tr)'ten alabilirsiniz!

B]Motobike İstanbul 2024 Motosiklet Fuar Bilet Fiyatları[/B]

Motobike Istanbul 2024 Çarşamba bilet 200 TL
Motobike Istanbul 2024 Perşembe bilet 250 TL
Motobike Istanbul 2024 Cuma bilet 300 TL
Motobike Istanbul 2024 Cumartesi bilet 350 TL
Motobike Istanbul 2024 Kombine bilet 500 TL

Fuara katılan firmalar tarafından verilecek ücretsiz davetiyeler kod numaraları ile Biletix sitesinden bilete dönüştürülmesi gerekmektedir.

B]Motobike İstanbul 2024 Motosiklet Fuar Salon Planı[/B]

https://imagizer.imageshack.com/img923/2641/ImWJo3.jpg

B]Motobike İstanbul 2024 Motosiklet Fuarına Nasıl Gidilir[/B]

Metro: Aksaray- Havalimanı metro hattı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir. Zeytinburnu'na da Şirinevler metrobüs duraklarından Havalimanı metro hattına aktarma yapılabilmektedir.
Metrobüs: Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar'dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. 34 A metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inilebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.
Otobüs: İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.
Taksi: İstanbul Havalimanı DTM İstanbul Fuar Merkezi’ne yaklaşık 40-45 km uzaklıktadır.
Havalimanı geliş kapısında taksi durakları mevcuttur. Geliş Salonu’nda para değişimi yapabilir ve ATM’leri kullanabilirsiniz. Havalimanı ile fuar alanı arası yaklaşık 130 -140 Türk Lirası (20-25 Euro) tutmaktadır. Gidilen güzergahtaki otoyol ve köprü ücretlerine göre taksi ücreti artabilir ve İstanbul’un trafik durumuna göre varış süresi uzayabilir.
Özel Araç: 3 alternatif arterden karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz: E5, TEM, Sahil Yolu
Havalimanına Ulaşım:

Havaist: Kadıköy, Bostancı İDO, Beşiktaş, Taksim'den kalkan HAVAİST araçları ile İstanbul Havalimanı'na ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.hava.ist web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Otobüs: Bakırköy-İstanbul Hava Limanı arasında yolcu taşıyan İETT’nin İST-4 hat numaralı otobüsleri, Bakırköy İDO İskelesinden hareketle Ataköy, Şirinevler, Kuleli istikametini takip ederek İstanbul havalimanına ulaşmaktadır. İDO'nun İstanbul Fuar Merkezi'ne uzaklığı yaklaşık 15 dk.'dır.

Havalimanından Ulaşım:

Havaist: İstanbul Havalimanı'ndan kalkan HAVAİST araçları ile Kadıköy, Bostancı İDO, Beşiktaş, Taksim'e ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.hava.ist web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Otobüs: Bakırköy-İstanbul Hava Limanı arasında yolcu taşıyan İETT’nin İST-4 hat numaralı otobüsleri, İstanbul havalimanından hareketle Kuleli, Şirinevler, Ataköy istikametini takip ederek Bakırköy İDO İskelesi'ne ulaşmaktadır. İDO'nun İstanbul Fuar Merkezi'ne uzaklığı yaklaşık 15 dk.'dır.
Adres:

İstanbul Fuar Merkezi, 34149 Yeşilköy, İstanbul, Türkiye

B]Motobike İstanbul 2024 Motosiklet Fuarına Katılan Firmalar[/B]

Akal Tic. ve Teks. San. Ltd. Sti.
Akeso Medikal Teknoloji San. Tic. Ltd. Sti
Altinboga Gaz Aletleri Makine San. ve Tic. Ltd. Sti.
Altingrup Insaat Emlak Gida San. ve Tic. Ltd. Şti.
ASL Dugun Org. Reklam Fotografcilik Tekstil ve Ins. Tic. Ltd. Sti.
Ata Express Elk. Ilt. Tan. Paz. Dag. San. ve Tic. A.S.
Billas Lastik Ve Kaucuk San. A.S.
Bimosa Bisiklet Motosiklet Metal Uretim San. ve Tic. Ltd. Sti.
Blue Motorlu Araclar San. ve Tic. Ltd. Sti.
Borbis Bisiklet Ve Dayanikli Tuketim Mallari San. Ve Tic. Ltd. Sti
Brava End. Kimya Ve Kozmetik Urn. San. Tic. Ltd. Sti.
Cetur Celebi Turizm Ins. San ve Tic. A.S
Cinar Motosiklet San. ve Tic. Ltd. Sti.
CSN Motor San. ve Tic. Ltd. Sti.
Csr Endustriyel Elektronik Ins. Teks. San. Tic. Ve Paz.Ltd. Sti.
Decoart Metal Dekorasyon San. ve Dis Tic. Ltd. Sti.
Depar Motor ve Malzeme Sanayi Ve Tic. A.S
DEVINNO TEKNOLOJİ YATIRIMLARI A.Ş
Eren Coban- Bimotaks
Global Trade Ulasim Araclari Ith Ihr San ve Tic Ltd Sti
Baki Tokaci
Inci Gs Yuasa Aku San. Ve Tic. A.S.
Isotlar Motor Otomotiv Petrol Turizm Nak. Ins. San. Ve Tic. A.S.
Jett Elektrikli Arac Enerji Yaz. San. ve Tic. A.S
Jura Uluslararasi Dis Tic.ve San.Ltd. Sti.
Kaan Batibeki - Kaan Elektronik
Kolat Motor A.S
Kordon Motorlu Araclar Dijital Baski San. ve Tic. A.S.
K Rides Motosiklet ve Bisiklet San Tic A.S
Kuba Motor Elk. Teks. Ith. Ihr. San. Ve Tic. Ltd. Sti.
Mertas HDM Motorlu Araclar Tic. A.S
Metin Hazar
Mobis Lastik San. Ve Tic. A.Ş.
Modimot Modifiyeli Motosiklet Aks. Ltd. Sti
Motekss Motosiklet Ekspertiz Sist. Tic. A.S
Moto Gusto Motorlu Araclar Pazarlama Sanayi Dis Ticaret Ltd.Sti.
Motoran Motosiklet Motorlu Araclar San. Tic. A.Ş.
Motosev Motosiklet Aksesuarları
Nanchang Dongjin New Enerji Teknoloji San. Tic. Ltd. Sti
Neksus Isletme Org. Ins. Tur. Taah. Tic. A.S
New Way Ithalat Ihracat ve Ticaret Ltd Sti
Nukrotech Motosiklet Aks. Dis Tic. Ltd. Sti
Onder Moto Sport Motorlu Tasitlar Turz. Ins. Nak. San. Tic. Ltd. Sti.
Ibrahim Halil Uyanik - Ozreha
Panda Motor Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Sti.
Pinar Celik - Boss Parts
REGAL MOTOR DIS TIC LTD STI
Sebnem Sengul - Ride To Love
RKN GRUP OTOMOTIV SAN VE TIC LTD STI
Sarpas Sanayi Urunleri Paz. Ve Tic. A.S.
Selcag Tekstil Ith. Ihr. San. ve Tic. Ltd. Sti.
Simmoto Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Sti.
Ticaret fuarı inovasyonları
Soudal Yapi Kimyasallari San. ve Tic. A.S
Supervizyon Teknoloji Metal Tekstil San. ve Tic. Ltd. Sti.
Tal Dış Ticaret A.Ş.
Tech90 Teknik Ekipman A.S
Ticaret fuarı inovasyonları
Teknopet Madeni Yaglar San. ve Tic. A.S.
Tien Tekstil San. ve Tic. Ltd. Sti.
Touride A.S
Trio Zirai ve Motorlu Araclar Ticaret. A.S.
Ugur Motorlu Araclar A.S
Uniteks Tekstil Gida San. Dis Tic. A.S
Unverdi Ic Ve Dis Ticaret Pazarlama Ltd. Sti.
Velomoto Ith Ihr Nakl San Tic Ltd Sti
Volta Motor Sanayi Ve Ticaret A.S
Yesilyurt Motorlu Araclar Ve Kuryecilik Sanayi Tic. Ltd. Sti.
Yetimoglu Motorlu Araclar San. ve Tic. Ltd. Sti.
Yns Kalip Plastik ve Yazilim San. Tic. Ltd. Sti.
Yuki Endutriyel Makineler ve Motor San. A.S.
Yuki Motorlu Araclar Imal Ve Satis Anonim Sirketi
ZFB Dis Ticaret Otomotiv Oto Kiralama Insaat Petrol San. ve Tic. Ltd. Sti.
Z-Moto Motorlu Araclar Tic. A.S

nicknamer
04 Mart 2024, 12:02
Japonlar yine yok. Zaten alamıyoruz göremiyoruz, bari fuarda görseydik.

Tracer 7 vardı bir tane o da lastik standında, geçen yıl.

Dışarıdaki otopark şampiyonlar ligi gibiydi orası ayrı.

Cf 450Nk dışında merak ettiğim model yok. Zaten çok da uzak bir yerde, fiyatlar pek memnun etmedi açıkçası. Çinli fuar olacağa benziyor. Motosikletler yerine bisikletler sergilenirse şaşırmam bu arada :)

Ha bir de piller dı sanırım belki bu yıl fuara gelir.

Gidersem de scooter almaya olur, hayırlısı.

killingroad
04 Mart 2024, 12:10
Çarşamba günü basına özel gibi bir durum yok sanırım değil mi? Öğleden gidip girebiliyoruz.

yaşlıveacemi
04 Mart 2024, 12:45
Taksi: İstanbul Havalimanı DTM İstanbul Fuar Merkezi’ne yaklaşık 40-45 km uzaklıktadır.
Havalimanı geliş kapısında taksi durakları mevcuttur. Geliş Salonu’nda para değişimi yapabilir ve ATM’leri kullanabilirsiniz. Havalimanı ile fuar alanı arası yaklaşık 130 -140 Türk Lirası (20-25 Euro) tutmaktadır. Gidilen güzergahtaki otoyol ve köprü ücretlerine göre taksi ücreti artabilir ve İstanbul’un trafik durumuna göre varış süresi uzayabilir.

Gel de taksiciye hak verme? Adam buna inanıp ta on lira bahşişle birlikte yüz elli lira uzatırsa :mrgreen:

Motoseverrr
04 Mart 2024, 12:47
Valla abiler fuar adettir gelenektir ama bu kadar yoksun bir fuar olamaz ya, listedeki görmeye değer marka Kawasaki gerisi fasa fiso. Geçen seneyi mumla arayacağız sanırım. Bari forum olarak belli bir gün belirleyip toplansak ve tanışsak hoş olmazmı :)?

yaşlıveacemi
04 Mart 2024, 12:54
yaklaşık 130 -140 Türk Lirası (20-25 Euro) tutmaktadır.

İçimde her ne kadar bir şüphe olsa da ben Mehmet ŞİMŞEK'ten umutluydum. :mrgreen:

Şakası bir yana bu yazıya bakarak taksiye falan binmeyin sonu ne olacağı pek belli değil. :mrgreen:

killingroad
04 Mart 2024, 13:12
Bu derece eski bir bilgiyi nasıl bir fuar alanı metninde kullanabiliyorlar yahu..
Bitaksi şu an 800-950TL arasında tutar diyor.. 20-25 EUR çok çok isabetsiz olmamış ama =)

tommygun
04 Mart 2024, 13:38
Fuara katılan firmalara ve de Messe Frankfurt'a rica ediyorum, bastırın parayı en güzel stand görevlisi arkadaşları tutun. Motosikletten, ekipmandan yüzümüz gülmeyecek bari ablalardan yüzümüz gülsün. Hadi bakalım koç yiğitler, hadi bakalım aslan parçaları, hadi bakalım dadaşlar göreyim sizleri..

killingroad
04 Mart 2024, 13:49
Messe'nin yapabileceği pek bir şey yok ya bu konuda, tamamen firmalar seçiyor stand görevlilerini.
Biraz da garip bir iş bunu yapmak, katılımcı tarafında çokça bulundum fuarlarda, baya katalog gibi fotoğraflar galeriler geliyor, bir de mail'in bunun için hemen fişleniyor tabi, düzenli olarak ablaların katalogları geliyor, napıyorum ben ne iş yapıyorum diyor insan =)

kAAN84
04 Mart 2024, 13:56
Hiçbişey göremeyeceğin fuara 350TL vermek :)

tommygun
04 Mart 2024, 14:01
Messe'nin yapabileceği pek bir şey yok ya bu konuda, tamamen firmalar seçiyor stand görevlilerini.
Biraz da garip bir iş bunu yapmak, katılımcı tarafında çokça bulundum fuarlarda, baya katalog gibi fotoğraflar galeriler geliyor, bir de mail'in bunun için hemen fişleniyor tabi, düzenli olarak ablaların katalogları geliyor, napıyorum ben ne iş yapıyorum diyor insan =)

Aklıma KKTC'deki taksilerin katalogları geldi ki konumuzla ilgisi yok. Neden aklıma geldi, nasıl geldi bilemiyorum.

Motoseverrr
04 Mart 2024, 14:10

O zaman geçen sene Mv Agustanın standında stand görevlisi seçen arkadaş için buradan bol bol teşekkürlerimi iletiyorum.

killingroad
04 Mart 2024, 16:05
Aklıma KKTC'deki taksilerin katalogları geldi ki konumuzla ilgisi yok. Neden aklıma geldi, nasıl geldi bilemiyorum.

Yazarken bunu düşüneceğinden emindim :D

Ramazan Can
04 Mart 2024, 16:20
Nerde eski o fuarlar

MotoGT
04 Mart 2024, 20:34
Hayal kırıklığına uğradım. Tam da Ankara'dan gelmeye niyetlenmiştim.

tommygun
04 Mart 2024, 20:39
Fuarda tanıdıklarla muhabbet sohbet ya da konuk konuşmacıları dinlemek artık benim daha çok hoşuma gidiyor. Hiç bir zaman alamayacağım ya da imkanım olsa bile tercih etmeyeceğim motorların selesine oturup kunek gibi poz vermek, teknik verilerini okumak çok benlik değil.

Beto87
05 Mart 2024, 11:14
Gel de taksiciye hak verme? Adam buna inanıp ta on lira bahşişle birlikte yüz elli lira uzatırsa :mrgreen:

Admin 2018'de kalmış galiba. O mesafeye o parayı uzatırsa yolcu, fuara gelemeyecek halde bulabilir kendisini.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

Çinli festivaline 500tl kombine parası az değil mi ayrıca?

LynXMaSTeR
05 Mart 2024, 15:07
var mı tanıdık içeri giriş için yardımcı olabilecek :)

tarzan rıfkı
05 Mart 2024, 16:53
hayır nabacaksınız gidip onu anlamadım nk250 mi göreceksiniz dominarmı pulsarmı görüceksiniz ? bunları görmeye 250 300 lira para + yolmu verceksiniz ? istanbulmotosiklet fuarının HİÇ BİR ÖZELLİĞİ KALMAMIŞTIR.extra akseuar indirimleri vs olurdu onlarda yok zaten.tamamen çöp bir proje fuar.nerde o eski heyecan yeni modeller deli gibi kask mont indirimleri kampanyalar hey gidi günler hey.

tommygun
05 Mart 2024, 16:54
Geçen sene Nekipedia Onur ve Zafer Akçay'ın 1'er saatlik söyleşilerine katılmış çok keyif almıştım. Bu fuarda da iyi konuşmacılar olursa bence çok daha keyifli geçer.

killingroad
05 Mart 2024, 16:56
hayır nabacaksınız gidip onu anlamadım nk250 mi göreceksiniz dominarmı pulsarmı görüceksiniz ? bunları görmeye 250 300 lira para + yolmu verceksiniz ? istanbulmotosiklet fuarının HİÇ BİR ÖZELLİĞİ KALMAMIŞTIR.extra akseuar indirimleri vs olurdu onlarda yok zaten.tamamen çöp bir proje fuar.nerde o eski heyecan yeni modeller deli gibi kask mont indirimleri kampanyalar hey gidi günler hey.

Taam gitmicem ya =)

abi herkesin bir sebebi olabilir. başka konuda da yazmıştım benim için motosiklet fuarının anlamı "himmetli export" =) giderim tshirt'ümü neyimi ne alacaksam alırım, bazen Tech90'a da bakıyorum ama sonra x zamanda Hasanpaşa mağazasından daha da uyguna alabiliyorum, ne gereği var. Kimi insan da özellikle şehir dışında yaşıyorsa bir şekilde piyasadaki ve yeni çıkan motosikletleri görmek için tek fırsatı burası oluyor.
Onun dışında sanırım geçen seneki fuar için @tommy yazmıştı, bu bizim Türk sürücüler olarak biricik etkinliğimiz, fuar haftası fuar gezmesi falan anlamsızlaşsa da orada bulunmanın atmosferi geleneği sürdürme hissiyatı gibi bir çok şey de giriyor devreye.

Ha onun dışında fuar zaten nedir ki? bırak bizim dandik fuarı, EICMA'ya gittim ben, çıkarken "ulan bir daha fuara gidersem iki olsun" dedirtti, fuar hep biraz harala güreledir. bunu sevip sevmemek kişisel bir şey tabi, benim mesela motosiklet fuarına motorla gitmişliğim yok daha =) gitmem =)

Dinçdarı
05 Mart 2024, 22:04
Utku akçay ailecek fuarda olacaklarını söyledi.

TIGERSHARK
05 Mart 2024, 23:30
Hiçbir şey olmasın yine de giderim. Ben ortamını seviyorum

Siyahi
06 Mart 2024, 10:17
Eskiden sırf yeni motorları görmek için Denizli'den uçağa biner Atatürk havalimanından CNR'daki moto fuarına gidip tekrar uçakla geri dönerdim. Hem ulaşım çok kolaydı hem uçak ve diğer masraflar çok daha makul fiyattaydı. Şimdi bırak fuardan sıfır motor almayı, yapacağım yol masraflarına bile bütçeler yetişemez oldu. Anca youtube'dan fuar videoları izlerim artık.

tommygun
06 Mart 2024, 10:31
Fuara 2 hafta kalmış bu sene konuk konuşmacılar kim ve nasıl etkinlikler yapılacak neden hala göremiyorum?

yaşlıveacemi
06 Mart 2024, 11:46
Fuara 2 hafta kalmış bu sene konuk konuşmacılar kim ve nasıl etkinlikler yapılacak neden hala göremiyorum?

Reis ve Kurum, İmam davetli mi değil mi orası karışık. :mrgreen:

izzmarit
06 Mart 2024, 13:28
2007-2010 arası yapılan fuarları özledim. 2018 e kadar tüm fuarlara geldim, her gelişimde biraz daha eksildiğine şahitlik ettim.
Ekipman indirimleri olurdu vs. Şimdi 350TL bilete verip içeride 200TL indirim alabilmek nekadar mantıklı. Sadece birkaç arkadaş toplanma bahanesi olarak görmeye başladım.

Hem katılımcılardan fahiş stant ücreti alıp hemde ziyaretçiden ücret almak ta ayrı bir gariplik. Birkaç seneye gelenlerden otopark ücreti de isterlerse hiç şaşırmayacağım.

killingroad
06 Mart 2024, 13:30
Ücretsiz girilen fuarlara katıldıysan fuarın neden asla bedava olmaması gerektiğini anlayabilirsin. =)
Eder etmez kısmına bir yorum yapamam tabii ki, ama bedava fuar en olmayacak şeye dönüşüyor.

Metela
07 Mart 2024, 20:57
Ne güzel her geç gittiğin gün bilet fiyatı artıyor. Çin malı ağırlıklı, büyük markaların bazılarının ya katılmadığı ya da 3-5 model koyduğu, genel olarak scooter alacaklara hitap edecek bir fuar, ben gider buraya harcayacağım 500-600 TL yi keyifli bir yemeğe harcarım daha iyi.

espresso
07 Mart 2024, 23:16
Ne güzel her geç gittiğin gün bilet fiyatı artıyor. Çin malı ağırlıklı, büyük markaların bazılarının ya katılmadığı ya da 3-5 model koyduğu, genel olarak scooter alacaklara hitap edecek bir fuar, ben gider buraya harcayacağım 500-600 TL yi keyifli bir yemeğe harcarım daha iyi.

Ben de köfte yeriz o paraya diyorum. :)

jacob34
09 Mart 2024, 22:28
Bence bu son fuar olur. Bir anlamı kalmadı. En basit ihtimalle kampanyalar filan olurdu bir arkadaş söylemiş artık onlar da yok. Ee ne anlamı kaldı? Bugün gittim honda anese hiç bir motor yok. Önümüzdeki hafta gelcek olan activialardan sipariş verdim bir tane. Ama onların bile pek tadı tuzu kalmamış. Bu arada shark ridiill kask aldım 3 bine :) mutlu olduğum tek konu oydu sanırım :) kampanya varmış

Bergson
11 Mart 2024, 09:56
Bence bu son fuar olur. Bir anlamı kalmadı. En basit ihtimalle kampanyalar filan olurdu bir arkadaş söylemiş artık onlar da yok. Ee ne anlamı kaldı? Bugün gittim honda anese hiç bir motor yok. Önümüzdeki hafta gelcek olan activialardan sipariş verdim bir tane. Ama onların bile pek tadı tuzu kalmamış. Bu arada shark ridiill kask aldım 3 bine :) mutlu olduğum tek konu oydu sanırım :) kampanya varmış

Kampanya nerede varmış biraz detay verebilirmisiniz bizde faydalanalım :)

cbr1100 xx
12 Mart 2024, 09:53
Hayırlı olsun.....Gitmek lazım....

espresso
12 Mart 2024, 11:33
Kampanya nerede varmış biraz detay verebilirmisiniz bizde faydalanalım :)

Eskiden olurdu demek istemiş sanırım.
Eskiden fuarda kampanyalar olurdu ekipman falan almak mantıklı olurdu ama fuar kalabalığında ne uğraşıcam deyip aynı fiyatlarla hasanpaşadaki mağazalardan almıştım ekipman.

Mallaca
12 Mart 2024, 13:17
21-22-23 Mart tarihlerinde fuarda A03 standı TEDONE Markası ile orada olacağım. Daha önce görülmeyen inovatif bir ürün. Özetle gardrobunuz daki tüm kot pantalon veya üst kıyafetleriniz artık korumalı motosiklet pantalonuna dönüşüyor.

Bir tür içe giyilebilen tamamen paraaramit (kevlar) içlik alt ve üst kıyafet diyebilirim.

Fuara gelecekler mutlaka uğrasın, tanışmış oluruz. İsmim Halil Barış

ahmettstn
17 Mart 2024, 08:15
Davetiye edinebilirsek gideceğiz bakalım

Motoseverrr
19 Mart 2024, 01:12
20 Mart çarşamba günü için bilet almıştım ve belli sebeplerden ötürü gidemeyeceğim dileyen olursa biletin pdf ni ücretsiz atabilirim, benim yerime gidebilirsiniz.

tommygun
19 Mart 2024, 07:59
Cuma sabahı İzmir'e yola çıkma durumum var, o nedenle bir aksaklık olmazsa Perşembe günü gelip tüm gün fuarda olmayı planlıyorum.

Mallaca
19 Mart 2024, 09:01
Davetiye edinebilirsek gideceğiz bakalım

Dostum özel mesaj kutuna bakar mısın? Elimde kalan son bilet numarasını ve kullanımını göndermek için özelden telefon numarana ihtiyacım var. Acil..

AeroPower
19 Mart 2024, 09:43
Merhaba Motoseverrr Bey size özelden mesaj attım

mandarake
19 Mart 2024, 10:30
Merhaba..eskiden kapıdan bilet satışı yapılıyordu.. şimdi illa biletixdenmi almamız gerekiyor?bilgisi olan var mi?

Mallaca
19 Mart 2024, 11:09
Dostum özel mesaj kutuna bakar mısın? Elimde kalan son bilet numarasını ve kullanımını göndermek için özelden telefon numarana ihtiyacım var. Acil..

Arkadaşlar "ahmettstn" adlı kullanıcı, ayırdığım bileti benden öğleden sonraya kadar almaz ise özelden bana telefonunu ileten bir arkadaşa ücretsiz bilet kodu ve kullanımına ait pdf ileteceğim. Bilet boşa gitmesin.

Alman_
19 Mart 2024, 11:19
Bana ücretsiz olduğu halde (engellli olmamdan dolayı) gidesim gelmiyor. En son gittiğimde eminönü pazarı gibi kuru kalabalık vardı. Maksat motorların üzerine binip poz vermek ve mankenlerle foto çekilmek isteyen kekolar vardı. Her yer tıklım tıklım wc, yemek yenecek yerler. Yok bana göre değil. :)

Mallaca
19 Mart 2024, 14:43
Arkadaşlar "ahmettstn" adlı kullanıcı, ayırdığım bileti benden öğleden sonraya kadar almaz ise özelden bana telefonunu ileten bir arkadaşa ücretsiz bilet kodu ve kullanımına ait pdf ileteceğim. Bilet boşa gitmesin.

Arkadaşlar elimde kalan son bilete iki arkadaş talip oldu ve ilk yazana bileti verdim. İnşallah fuarda A03 TEDONE standında 21-22-23 tarihlerinden birinde görüşürüz. Bileti alan açıklamak isterse kendisi açıklar.

Tekerinize taş değmesin.

antonyou_xy
19 Mart 2024, 16:49
Motosiklet mağazasından aldığımız kodları nasıl bilete dönüştürüyoruz bilen varmı?

Mallaca
19 Mart 2024, 17:29
Motosiklet mağazasından aldığımız kodları nasıl bilete dönüştürüyoruz bilen varmı?

PDF olarak bilet kodunu nasıl kullanacağına dair bilgi var elimde. Özelden numaranı yaz wp üzerinden göndereyim.

mertowski
19 Mart 2024, 18:07

Biletix adresine giriniz (https://www.biletix.com/etkinlik-grup/419102891/TURKIYE/tr)

En üstte bulunan Günlük Davetiye yazan yere tıklayın.

https://r.resimlink.com/RBDfLvkE4X.jpg (https://resimlink.com/RBDfLvkE4X)

Etkinliği Seçin

https://r.resimlink.com/XerwN9K.jpg (https://resimlink.com/XerwN9K)

"Seç" olarak çıkan yere tıkladığınızda "Token" olarak yazan yere bilet kodunuzu giriniz.

https://r.resimlink.com/d2rbv.jpg (https://resimlink.com/d2rbv)

ahmettstn
19 Mart 2024, 19:28
Ders dolayısı ile foruma biraz geç girebildim , nasip değilmiş.Yine de zamanını aldığım için ve forumdan bir kullanıcıya davet yolladğı için buradan da @mallarca halil abime çok teşşekkür ediyorum. Herkese iyi fuarlar.

yaşlıveacemi
19 Mart 2024, 19:53
Ders dolayısı ile foruma biraz geç girebildim , nasip değilmiş.Yine de zamanını aldığım için ve forumdan bir kullanıcıya davet yolladğı için buradan da @mallarca halil abime çok teşşekkür ediyorum. Herkese iyi fuarlar.

Hakkını helal et bilet bana nasip oldu.

Mallaca rumuzlu arkadaşa buradan tekrar teşekkür ederim.

tommygun
19 Mart 2024, 19:55
Hakkını helal et bilet bana nasip oldu.

Mallaca rumuzlu arkadaşa buradan tekrar teşekkür ederim.

İsmet Abi kelli adamsın. Keşke fuar biletini gençten, öğrenci bir arkadaşa bıraksaydın. Biz görmedik mi bilet çağrısını?