PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Voge rr525

drake84
06 Ocak 2024, 11:48
Merhaba ben bu motoru ülkemize gelince almayı düşünüyorum motorda tcs, abs, kaydırmalı debriyaj, ters maşa amortisör, tft ekran ne ararsan var merak ettigim ise bu motor sizce cbr 500r, ninja 500 ve rs457 modellerine tercih edilir mi evet biliyorum Çin malı ve fiyatı da Japon ve italyana yakin olacaktir.

https://youtu.be/FOddLg6uEkY?si=98V6I0PxmdF7u3fb

abyasar
06 Ocak 2024, 13:21
TFT ekran hakkında sormak istiyorum. Bu kadar değerli kılan şey ne onu? Dikkat dağıtıcı başka bir şey daha gibi geliyor bana sadece ama yanlış düşünüyor olabilirim.

tommygun
06 Ocak 2024, 13:30
Çok yakışıklı motor yapmışlar.

pea
06 Ocak 2024, 13:39
TFT ekran hakkında sormak istiyorum. Bu kadar değerli kılan şey ne onu? Dikkat dağıtıcı başka bir şey daha gibi geliyor bana sadece ama yanlış düşünüyor olabilirim.

Pazarlama işte. Her sene yeni bir şey çıkarıyorlar, müşteri de olmazsa olmaz diye düşünüyor.
Birkaç sene önce sonradan eklenmiş gibi duran transformers far modaydı. Klasik farlı motosikletlere bakmaz oldu insanlar.
Bir ara tüp/trellis şase revaçtaydı. "Trellis yoksa Tofaş'tır aaaabi" diyenler vardı.

TFT ekran, telefon bağlantısı varsa, navigasyon vs kullanılabiliyorsa işe yarar. Ama spor motosiklette, biniş pozisyonundan dolayı, ne kadar işe yarar bilmem.

F54
06 Ocak 2024, 16:30
bu çinlilere sormak lazım nerden geliyor bu 525 550 cc motor aşkı
gerçekten 500 cc nin her versiyonunu yapacaklar
güzel motorlar yapıyorlar baya niyetlenen var çevremde bence biraz daha zamana ihtiyaçları var alınmaz demiyorum