PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CG Marş rolesi sorunu + yeni özellik eklendi

Fecreza
05 Ekim 2023, 20:28
Merhaba sevgili abilerim kardeşlerim konu açmadan önce forumda ne kadar marş rolesi başlığı varsa hepsini inceledim sorun marş rolesinden gibi geliyor sabah tesisatı komple söktüm güzelce bantladım marş motoru geç tepki veriyordu temizliğini yapayım düzelir diye düşündüm açtım baktım kömürler sağlam sorun yok tekrar taktım bütün soketleri olduğu gibi taktım ekstra olarak cglerde fazla soket oluyor fazla soketleri temizledim marş bastım önce bir marş alacak gibi oldu ama almadı tekrar denedim marş basıyor ama almıyor roleye baktım ısınmış aküyüde kontrol ettim sıcaktı akünün voltaj değerini ölçtüm gayet normal boşta değeri stabildi ayreten önceden vites boşta iken debriyaja basmadan çalışıyordu şimdi debriyaja basmadan çalışmıyor bunu daha önce bir arkadaşın motorunda da yaşadık eski tesitatta aynı debriyajsız çalışıyordu yeni tesisat aldık debriyajsız çalışmıyor işin garip tarafı bu kendi kendine özellik eklendi :mrgreen: beyinle ilgili diye düşünüyorum marş rolesini de avometre ile bozzer kademesinde ölçtüğümde ses gelmiyor yani çalışıyor gibi gözüküyor ama marşa bastığımda tırttt tırrtt diye ses geliyor çevirmiyor vurdurmayı denedim çalışacak gibi oluyor çalışmıyor yani birden bire çalışan malzeme çalışmıyor onu anlamadım başka fikri olan var mı acaba belki marş rolesinden de olmayabilir