PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barkın Bayoğlu'ndan sonra motosiklet testi ve yorumu yapan var mı?

Sayfa : [1] 2 3

zileliorhan
10 Ağustos 2023, 12:44
Barkın Bayoğlu'ndan sonra motosiklet testi ve yorumu için kimi tavsiye edersiniz?
Düzenli olarak sürüş testi ve teknik özellik yorumu yapan birisi var mı?

f0cus
10 Ağustos 2023, 12:55
İstenilen tüm özellikleri taşımasa da
Kolaçan, Motorcu Muhabbeti ve Motopixel in bazı videoları keyiflidir

shruikan
10 Ağustos 2023, 13:05
ben de aradım, pek yok. yapım kalitesi olarak motopixel var da içerik tatmin edici değil. zaten bi incelemeci "otobanda hız deneyeceğiz" dedi mi kapatıyorum videoyu.

yabancılardan bikeworld, mcn güzel; arada bi de motorcyclist magazine güzel incelemeler yapıyor.

tommygun
10 Ağustos 2023, 13:40
Ben "Motosiklet İstasyonu" adlı kanalı beğeniyorum.

zileliorhan
10 Ağustos 2023, 13:55
İstenilen tüm özellikleri taşımasa da
Kolaçan, Motorcu Muhabbeti ve Motopixel in bazı videoları keyiflidir

Teşekkürler cevap için :rendeer:

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

ben de aradım, pek yok. yapım kalitesi olarak motopixel var da içerik tatmin edici değil. zaten bi incelemeci "otobanda hız deneyeceğiz" dedi mi kapatıyorum videoyu.

yabancılardan bikeworld, mcn güzel; arada bi de motorcyclist magazine güzel incelemeler yapıyor.

Teşekkürler cevap için :cat:

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

Ben "Motosiklet İstasyonu" adlı kanalı beğeniyorum.

(Üçünüzün de)Tavsiye ettiği kanallara bakıyım. Teşlekkürler :thumleft:

Beto87
10 Ağustos 2023, 14:36
Rahmetli gibisi daha da gelmez. Motorcu muhabbeti güzel, kolaçan samimi ama motopixel in ne olduğuna ben karar veremedim henüz. Motosikletin broşürünü okuyor, otobanda gazlıyor bir de nedendir bilinmez her bindiği motor buna ben burdayım diyor. Ama efsane edit, montaj filan yapıyor orası ayrı.

freasy
10 Ağustos 2023, 14:52
Rahmetli gibisi daha da gelmez. Motorcu muhabbeti güzel, kolaçan samimi ama motopixel in ne olduğuna ben karar veremedim henüz. Motosikletin broşürünü okuyor, otobanda gazlıyor bir de nedendir bilinmez her bindiği motor buna ben burdayım diyor. Ama efsane edit, montaj filan yapıyor orası ayrı.

motorla ilk ilgilenmeye başladığımda motopixel'in videolarını beğeniyordum. sonra baktım hepsinde aynı şeyleri söylüyor. birçoğu da sponsorlu diye düşünüyorum. yalandan olumsuz yanlarını da söylüyormuş gibi yapıp her motoru övüyor.

Hırbonen
10 Ağustos 2023, 15:04

https://youtu.be/1bH8ar-rRZE?si=1dlz6R8JlyKBbOd8

2:25 "yine bavyerrinin imzasi bir allah carpmislik,boyle iyhibinjh(carpilma efekti) :)

Allah rahmet eylesin.

JK5F
10 Ağustos 2023, 15:23
100 Oktan Alişan Fidan bence şu an en kalitelisi.

okanbagiscan
10 Ağustos 2023, 15:23
Efsaneydi o tadı kimse veremez.

Motoseverrr
10 Ağustos 2023, 15:39
Valla hiç kimse onun yerini dolduramaz o bambaşka bir insandı, sanki ailemden bir insanın yokluğu gibi hissederim onun yokluğunu mekanı cennet olsun.

Metehan07-70
10 Ağustos 2023, 16:07
Bizim oralarda bir söz var dı eskiden, Herkes sakız çiğner ama, kimse Ayşe Abam gibi patlatamaz diye.

degerk
10 Ağustos 2023, 16:33
Barkın abi öleli 6 sene oluyor 6 senedir Türk motosiklet kanallarından herhangi bir şey açıp izlemişliğim yok. Aea alemde tekti ve verdiği tat başkaydı. Bizim kanalların hepsi teknik özellik sayıyor ve bunu da inceleme sanıyor. Tavsiyem yabancı kanallar bakın artık anlayabildiğiniz kadar

TIGERSHARK
10 Ağustos 2023, 17:33
100 Oktan Alişan Fidan bence şu an en kalitelisi.

Alişan kaliteli ama çok sıklıkla video yüklemiyor. En büyük handikapı bu ama canlı yayınları gayet uzun ve izlettiriyor kendisini onun haricinde yeni fark ettiğim motopark tv de güzel anlatıyor

-Black-
10 Ağustos 2023, 17:47
Barkın Bayoğlu'ndan sonra motosiklet testi ve yorumu için kimi tavsiye edersiniz?
Düzenli olarak sürüş testi ve teknik özellik yorumu yapan birisi var mı?

100OktanTV Alişan kardeşimizin videolarının ilginizi çekebileceğini düşünüyorum hocam.

Rahmetli, güzel bir zamanda, önemli bir boşluğu doldurmuştu. Kendine has tarzı da beğenildi. Şimdi ne zaman o zaman, ne de motosiklet algısı o dönemdeki gibi.

tecrube0
10 Ağustos 2023, 18:24
Selcuk la barkini ayni kefeye koymayin nolur :(

tommygun
10 Ağustos 2023, 19:44
AEA'da muazzam bir genel kültür vardı. Yurtdışında yaşamış, İstanbul'un önemli bir okulunda eğitim görmüş, çok yönlü biriydi. Farklı dilde birçok yazıyı, videoyu anlayıp tercümesini bizlere rahatlıkla anlatabiliyordu. Garibim Selçuk tam Anadolu esnaf işi. AEA'da olan o kültürün ve lezzetin zerresi Selçuk'ta yok. Yabancı kelimeleri daha doğru düzgün telaffuz bile edemiyor. Bilmediğini de bilmeyip sallıyor, tam %52'ye tabi bir arkadaş. Selçuk'un kamera kullanımı, editleri, sponsorlarıyla olan cıvık ilişkileri tamam güzel ama adamda bir çiğlik var, bir şeyler eksik. Kolaçan Mevlüt'ün şivesi de Allah'ın gücüne gitmesin çok kötü, Ankara'yı ve Ankaralıları çok severim ama bu Mevlüt'ün şivesini duymaya 10 dakika dayanamıyorum. Her an "Hayırdır gardaş?" diyecek bir Yozgatlı, bir Kırşehirli, bir Çorumlu gibi. Sahi Mevlüt nasıl ünlü oldu o da hayret.

tecrube0
10 Ağustos 2023, 20:04
AEA'da muazzam bir genel kültür vardı. Yurtdışında yaşamış, İstanbul'un önemli bir okulunda eğitim görmüş, çok yönlü biriydi. Farklı dilde birçok yazıyı, videoyu anlayıp tercümesini bizlere rahatlıkla anlatabiliyordu. Garibim Selçuk tam Anadolu esnaf işi. AEA'da olan o kültürün ve lezzetin zerresi Selçuk'ta yok. Yabancı kelimeleri daha doğru düzgün telaffuz bile edemiyor. Bilmediğini de bilmeyip sallıyor, tam %52'ye tabi bir arkadaş. Selçuk'un kamera kullanımı, editleri, sponsorlarıyla olan cıvık ilişkileri tamam güzel ama adamda bir çiğlik var, bir şeyler eksik. Kolaçan Mevlüt'ün şivesi de Allah'ın gücüne gitmesin çok kötü, Ankara'yı ve Ankaralıları çok severim ama bu Mevlüt'ün şivesini duymaya 10 dakika dayanamıyorum. Her an "Hayırdır gardaş?" diyecek bir Yozgatlı, bir Kırşehirli, bir Çorumlu gibi. Sahi Mevlüt nasıl ünlü oldu o da hayret.

Mevlüt en azından vicdanlıydı .Dürüsttü ilk videolarında yüzü bile görünmüyordu. Selçuk zaten medyacı olduğu için mesleği o yüzden kamera kullanımı , yazılım kullanımı iyi . RM5 olayında millet Selçuk 'un yüzünden çok zarar etti.Sırf para alıyorum diye doğru yanlış söyledi.Övdü de övdü.Tartmadan etmeden ve bu da ilk değildi.

AEA gerçekten kültürlüydü. Yabancı diller , hobiler vs mükemmel bir insandı. Modelcilik hobisi , piyano çalması , ekşi sözlükte yazdığı bir sürü şey vardı mesela ulan bu herif nerden biliyor bunları diyordun. Bajajla başını belaya soktu adam doğru söyledi diye .Şimdikiler yapar mı :)

tommygun
10 Ağustos 2023, 20:10
Mevlüt en azından vicdanlıydı .Dürüsttü ilk videolarında yüzü bile görünmüyordu. Selçuk zaten medyacı olduğu için mesleği o yüzden kamera kullanımı , yazılım kullanımı iyi . RM5 olayında millet Selçuk 'un yüzünden çok zarar etti.Sırf para alıyorum diye doğru yanlış söyledi.Övdü de övdü.Tartmadan etmeden ve bu da ilk değildi.

AEA gerçekten kültürlüydü. Yabancı diller , hobiler vs mükemmel bir insandı. Modelcilik hobisi , piyano çalması , ekşi sözlükte yazdığı bir sürü şey vardı mesela ulan bu herif nerden biliyor bunları diyordun. Bajajla başını belaya soktu adam doğru söyledi diye .Şimdikiler yapar mı :)

Bizim forumda biz daha plan,proje,sperm bile değilken yanılmıyorsam "Carl Gustav" nickiyle yazıyormuş AEA.

tecrube0
10 Ağustos 2023, 20:40
Bizim forumda biz daha plan,proje,sperm bile değilken yanılmıyorsam "Carl Gustav" nickiyle yazıyormuş AEA.

Şimdi baktım da adam ilk mesajını tartışmak için atmış :) Çok nazik tartışmalar olmuş :/ Allah rahmet eylesin.

Barkın bu mesaja cevabı yapıştırmış ama .

Sayın Barkın Bey;

Ben buraya tartışmak için gelmiyorum. Sizin kişiliğinize karşı hiç ağzımı açmadım açmam da. Ama siz aynı saygıyı göstermek konusunda ne yazık ki özensiz davranıp niyetimi sorgulamaya kalkmışsınız. Bir daha kişiliğime saldırırsanız aynı terbiyeyi göstermeyeceğimden emin olabilirsiniz. Bu noktadan sonra sizinle konuşmaya gerek görmüyorum.

Gazınızı site dışında çıkarmanızı öneririm. Eğer illa site içinde çıkarmaya çalışacaksanız lütfen forumlarda tartışma çıkarmayın, yok yine bu söylediğimi de umursamayacaksanız lütfen benimle tartışmaya kalkmayın, başka biri ile tartışmayı deneyin.

Benim için bu site sadece, benimle aynı hobiyi paylaşan insanlarla konuşabileceğim, birşeyler paylaşabileceğim bir yer. Tartışmak için buraya gelmiyorum.

Tüm iyi niyetimle tekrar sevgiler, saygılar diliyorum.

Gencay

tommygun
10 Ağustos 2023, 20:45
Şimdi baktım da adam ilk mesajını tartışmak için atmış :) Çok nazik tartışmalar olmuş :/ Allah rahmet eylesin.

Barkın bu mesaja cevabı yapıştırmış ama .

Eski üyeler tam eski Türkiye'nin özetiymiş, çok kibarlar. Bizim dönem kullanıcılarının büyük kısmı sıkıntılı, tam ampül.

lordmayros
10 Ağustos 2023, 20:53
ben motopark tv yi izliyorum genelde

tecrube0
10 Ağustos 2023, 21:09
Tüm mesajları okudum sonu şöyle bitiyor :)

Gencay bey;

Sizi kırdıysam, bilerek/bilmeyerek hakaret ettiysem, kendimi yanlış anlattıysam, özür dilerim.

Umarım bir vaktini bulup Ankara'ya geldiğimde şahsen tanışırız.

Barkın Bayoğlu

Sayın Barkın Bey;

Sevgili arkadaşım. Ben özür dilerim, sizin anlattıklarınızla ilgili tek bir yere takılıp, emeğinizi görmeyerek üzdüğüm için. Hakkınızı helal edin. Umarım birgün tanışma fırsatımız olur. Ankara ya yolunuz düştüğünde birasını yada kahvesini içeceğiniz bir arkadaşınız daha var unutmayın.

Sevgi ve saygılarımla;

Gencay Güral ÜNSAL

tommygun
10 Ağustos 2023, 21:25
Tüm mesajları okudum sonu şöyle bitiyor :)

Ha işte böyle naif üyelerin ardından 15-20 sene sonra geldiğimiz duruma bak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Motopark tv de İzmitli zengin bir ailenin yakışıklı çocuğu olmaktan başka hiç bir özelliği olmayan, her üst düzey motosiklete erişim imkanı olup daha viraj alamayan genç irisi, ergen bir kardeşimiz bence.

hakangul82
10 Ağustos 2023, 21:54
Ama genç ve zengin olması onun suçu değil 😂😂.

Cyan
10 Ağustos 2023, 22:00
Yerli kanalları pek takip etmiyorum, arada denk gelirse. Tek yerli kanala aboneyim o da Alişan'ın kanalı ama o da son zamanlarda işi iyice ticarete döktü (yapsın tabi kendi bileceği konu), eski tadı kalmadı.

Motoseverrr
10 Ağustos 2023, 22:04
Yerli kanalları pek takip etmiyorum, arada denk gelirse. Tek yerli kanala aboneyim o da Alişan'ın kanalı ama o da son zamanlarda işi iyice ticarete döktü (yapsın tabi kendi bileceği konu), eski tadı kalmadı.

Rahmetli bu işide güzel yapardı, Evans, Putoline, Motolastik ve KMA gibi firmaların reklamını yaparken hem bizleri bilgilendirir hem eğlendiri hem reklamınıda yapardı, en anlam veremediğim konu Motosiklet hakkında yorum yapan bir insana neden Turşu firması sponsor olur.

espresso
10 Ağustos 2023, 22:20
Rahmetli bu işide güzel yapardı, Evans, Putoline, Motolastik ve KMA gibi firmaların reklamını yaparken hem bizleri bilgilendirir hem eğlendiri hem reklamınıda yapardı, en anlam veremediğim konu Motosiklet hakkında yorum yapan bir insana neden Turşu firması sponsor olur.

O turşu firmasını videolardan görüp denemiştim, hala da marketten denk gelirse alırım, salatalık turşuları çok güzel, biranın yanında çok iyi gidiyor. Market rafında Berrak marka turşu görünce alıyorum hemen.

Motoseverrr
10 Ağustos 2023, 22:24
O turşu firmasını videolardan görüp denemiştim, hala da marketten denk gelirse alırım, salatalık turşuları çok güzel, biranın yanında çok iyi gidiyor. Market rafında Berrak marka turşu görünce alıyorum hemen.

Rahmetli Ağır Vasıta Sollamak adlı videosunda Berrak turşularının aracı ile çekim yapmıştı yine oradan hem bilgi hemde reklam yapmıştı, Berrak turşularını Bursa'da pek görmedim ya da dikkatimi çekmedi.

TIGERSHARK
10 Ağustos 2023, 22:37

Ben hayal meyal bu nickli arkadaşın konularını hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam uzun tartışmalar yapıyordu ama bu nickin barkın beye ait olduğunu meşhur olduktan sonra öğrendim

jackknife
10 Ağustos 2023, 23:44
Advençır İstanbul var
Adventure İstanbul var aea konseptinde değil ama güzel sohbetleri var
Hayat motorla güzel var

Kalitelerine kefil değilim hiç tanımıyorum ama izliyorum
Zaten biliyorsunuz daha motorum bile yok benim
O yüzden beni fazla hesaba almayın :)

Kolaçan çok seviyorum, Mevlüt samimi geliyor bana. Eşine motor sürmeyi öğretmesi benim hanıma motor fikrini sevdirdi gibi.
Ayrıca Mevlüt tam bir Hondacı ya :)
Ben de çok seviyorum markayı sebebini bilmiyorum ama öyle.
Eskiden Hondam.com vardı, orada da takılmıştım uzun süre. Anlayacağınız üzere arabam yoktu hatta ehliyetim de yoktu, yaşım da tutmuyordu.
Hiç hondam olmadı, anahtarlığı bile olmadı ya nasıl iş lan bu.

okanbagiscan
10 Ağustos 2023, 23:49
Rafta Berrak turşu görünce hep rahmetliyi hatırlıyorum.

tecrube0
11 Ağustos 2023, 06:05
Skyturkteyken sponsor bulamiyorlar ve berrak tursulari sponsor oluyor.Motosikletle hic alakalari yok esasinda adamlarin :) Barkin bir videoda anlatiyordu.Facebookta fan grubu olan bir marka�� berrak tursulari fan klubu :)

Cyan
11 Ağustos 2023, 09:03
Skyturkteyken sponsor bulamiyorlar ve berrak tursulari sponsor oluyor.Motosikletle hic alakalari yok esasinda adamlarin :) Barkin bir videoda anlatiyordu.Facebookta fan grubu olan bir marka�� berrak tursulari fan klubu :)

Ben hiç market turşusu almadığım için görmedim bu markayı. Bakıp görmemiş olma ihtimalim de yüksek. (Bence turşu dediğin turşucudan alınır, market turşuları pek iyi olmuyor, iyi bir turşucunun ürünleri market ürünlerini her zaman döver...)

R4DON
11 Ağustos 2023, 09:07
Motopark tv de İzmitli zengin bir ailenin yakışıklı çocuğu olmaktan başka hiç bir özelliği olmayan, her üst düzey motosiklete erişim imkanı olup daha viraj alamayan genç irisi, ergen bir kardeşimiz bence.

Abi insanlık binlerce yıldır asil ailenin zengin çocuğu olarak doğmuş olmaktan başka özelliği olmayan adamlar tarafından yönetiliyor. Bence sen motosiklet youtubırı değilde benliğini adayıp aynı yola baş koyacağın motosiklet mehdisi gibi bir şey arıyorsun :cherry:

tommygun
11 Ağustos 2023, 09:13
Abi insanlık binlerce yıldır asil ailenin zengin çocuğu olarak doğmuş olmaktan başka özelliği olmayan adamlar tarafından yönetiliyor. Bence sen motosiklet youtubırı değilde benliğini adayıp aynı yola baş koyacağın motosiklet mehdisi gibi bir şey arıyorsun :cherry:

Yaşlanınca iyice huysuzlaştım. Yakında bankamatik kuyruğunda millete sataşırım.

espresso
11 Ağustos 2023, 10:42
Ben hiç market turşusu almadığım için görmedim bu markayı. Bakıp görmemiş olma ihtimalim de yüksek. (Bence turşu dediğin turşucudan alınır, market turşuları pek iyi olmuyor, iyi bir turşucunun ürünleri market ürünlerini her zaman döver...)

Bu market turşuları içinde iyilerden. Tabi ki turşucudan alınma turşu gibi olamaz.
Bir de bu firma klasik anadolu kaplanımsı firmalar gibi muhafazakar değil oradan dikkatimi çekmişti. Sahibi de kuzenimin universiteden arkadaşıymış, bilgisayar okumuş sonra ailenin büyükleri istanbulda gezmeyi bırak gel fabrikanın başına geç demişler, kuzen öyle anlatmıştı, aa ben okuldan tanıyorum bunları demişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Yaşlanınca iyice huysuzlaştım. Yakında bankamatik kuyruğunda millete sataşırım.

Cyan ve ben şu model olduk, seni de aramıza ekleriz. :)
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/fa/StatlerandWaldorf%282%29.JPG

ilker a.
11 Ağustos 2023, 11:00
Oğuzhan Muslu var :cherry:

Eskiden, hangi konuyu ararsanız arayın, birkaç tane iyi kanal, birkaç tane de acemi kanal olurdu.
İyi kanalları takip eder, acemilerin de gelişimine tanıklık ederdiniz.
Eskiden (10 yıl önce) zordu bu işler; kamera, ışık, mikrofon vs. bul, çekim açılarından anla, videoları kurgula, upload et.

Şimdi her şeyde olduğu gibi youtube videosu çekme işi de ayağa düştü.
Her konuda her gün sürüyle kanal açılıyor.
Bi tripod, bi kamera bulan herkes başlıyor "Arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz, abone olmayı unutmayın" demeye.
1-2 yıl sonra da kanallar ölü kanala dönüşüyor, hiçbir yeni video gelmiyor.

Youtube'da sürekli video izleyen biri olarak, uzun zamandır takibe değer bir kanala rastlamadım.
Yukarıda yazılan kanalları izleyebilirsiniz ama aşağı yukarı hepsi aynı tarz, aynı uslüp, aynı şeyleri anlatıyor.

tommygun
11 Ağustos 2023, 11:11
Motosiklet Arenası diye bir kanal var, daha önce Türkiye'de yapılmamış müthiş bir fikirle giriş yaptı. Trafiğe kapalı bir alanda kukalarla düzenlenmiş bol dönüşlü bir parkur oluşturmuş. Orada insanları zamana karşı kapıştırıyordu. Harika bir fikirdi. Tabi ki bizim ülkemizde çoğunluk Gymkhana gibi aktiviteleri becermekten ziyade teker yapmayı ya da düzde basmayı marifet saydığından kanal yeteri kadar büyüyemedi. Bir de kanal sahibi arkadaş 1 sene içinde sürekli motor aldı, değiştirdi, övdü, sattı bir antipati oluşturdu bende. Zaten galerici ruhlu insanları hiç sevmiyorum. Başlangıç felsefesine uygun olarak kanalı yürütebilseydi bence harika olurdu. Keşke motor tanıtımı, övme, saçma sapan röportaj işlerine girmeseydi.

ryangt
11 Ağustos 2023, 11:55
bahsedilen youtuber'ları kısmen biliyorum ama aralarından motopixel selçük'ü iyi biliyorum, size tavsiyem selçük beyin kanalıdır.

videoda anlattığı her cümlenin her kelimesini iyi dinleyin ve her dediğinin tersini yapın ve tersini kabul edin. Zira adamın anlattığı herşey taraflı veya yanlış,en iyi ihtimalle eksik.

Hırbonen
11 Ağustos 2023, 12:13
Arkadaslar dun bir kanal buldum :)

Ukalaligi ve abartiyi bir tik azaltirsa bence bu adam is yapabilir.,

Tenere 700 sasisi icin "demirrrr abi bu" falan demeye gerek yoktu.
Dukatiyke yola falan cikmam bozulir demesi falan hoş detaylar var :)

Afrikayi ovmus afferin , gs i de fazla gommus sanki.bilemedim.

https://youtu.be/gL5ajt2mf6k

https://m.youtube.com/watch?v=gL5ajt2mf6k

https://youtu.be/nCm3Sqory8c

En azindan isi bilen birine benziyor.

Bu arada,selcuk izleyen adamin kendine saygisi yoktur ve o adamla arkadaslik yapmam kesinlikle.

okanbagiscan
11 Ağustos 2023, 13:41
Hırbo bu adam Afrika 4 5 litre yakar diyor.Nasıl inanayım bu amatöre. :mrgreen:

Nikkfurie
11 Ağustos 2023, 14:48
Arkadaslar dun bir kanal buldum :)

Ukalaligi ve abartiyi bir tik azaltirsa bence bu adam is yapabilir.,

Tenere 700 sasisi icin "demirrrr abi bu" falan demeye gerek yoktu.
Dukatiyke yola falan cikmam bozulir demesi falan hoş detaylar var :)

Afrikayi ovmus afferin , gs i de fazla gommus sanki.bilemedim.

https://youtu.be/gL5ajt2mf6k

https://m.youtube.com/watch?v=gL5ajt2mf6k

https://youtu.be/nCm3Sqory8c

En azindan isi bilen birine benziyor.

Bu arada,selcuk izleyen adamin kendine saygisi yoktur ve o adamla arkadaslik yapmam kesinlikle.

Merak ettim izledim de adam başlıkta GS i gömmüş anlatırken herkesten fazla övmüş Hırbo izlemeden başlığa bakıp yazmışsın sende , siz buna motormu diyorsunuz diye kinaye yapmış , gs in şaftını beğenene de ilk defa denk geldim ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

O videoyuda izlememiş ki , Hırbonen başlıklara bakıp tavsiye veriyor yutup amatörü :)

Hırbonen
11 Ağustos 2023, 15:49

Adam sert kullaniyor ondan :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Merak ettim izledim de adam başlıkta GS i gömmüş anlatırken herkesten fazla övmüş Hırbo izlemeden başlığa bakıp yazmışsın sende , siz buna motormu diyorsunuz diye kinaye yapmış , gs in şaftını beğenene de ilk defa denk geldim ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

O videoyuda izlememiş ki , Hırbonen başlıklara bakıp tavsiye veriyor yutup amatörü :)

Hahaha.izleyecegini ve cevap yazacagini biliyodum niki :)
Valla acik acik demis,gs sadece iyi duruyor iyi viraj aliyor ve konforlu..bi de gyzel gorunuyor.
Onun disinda sifir bir motor :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

https://youtu.be/fjkddsnTpCo?si=lr41f6-gd_VlJ4Lo

Arkadaslar kanal budur.icerik ne kadar zengin bakar misiniz ?
Suruculeri zaten ustadlar ustadlari.

Tek sikinti almanca.yirumlards bile hep goruyirum "english pleaseee!" Cok iyi kanal bence.

Aranizda almancasi olan biri iletisime gecip turkce destegi vermek istiyorum diyebilir mi ?
Kanalin izleyicisi katlanir.siz de kazanirsiniz bence.

okanbagiscan
11 Ağustos 2023, 17:11
Ama şimdi de senin yumuşak kullandığın sonucu çıkıyor.:mrgreen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Bu arada FortNine da güzel kanal.

zileliorhan
11 Ağustos 2023, 17:12
Öncelikle şunu vurgulayım: Birisini teknik bilgi, yetenek ve tecrübe konusunda eleştirebilmek için, eleştiren kişinin, eleştirdiği kişiden teknik bilgi, yetenek ve tecrübe konusunda daha üstün veya en az onun seviyesinde olması gerekir.
Ben motosiklet kullanmaya 53 yaşımda başladım. Henüz 60-70 bin km bir tecrübem var. İzlediğim kişileri eleştirebilecek seviyede değilim. Haddimi bilirim.
Sadece hızlı konuştukları için bir eleştiri getirmek istiyorum. Nispeten Alişan Fidan normal hızda konuşuyor.
Ancak izlediğim kişilerin hiçbirinden, AEA’nın tadını alamadım. AEA’ın konuşurken yaptığı espriler, sıcaklığı, doğallığı, tarafsızlığı ve teknik bilgisi diğerlerinde yok gibi.
Metehan07-70’nin dediği gibi, “Herkes sakız çiğniyor ama kimse Ayşe Aba gibi patlatamıyor”
Bu arada yurtdışı YouTube kanallarına da baktım. “bikeworld, mcn, motorcyclist magazine” kanalları hoşuma gitti. İngilizce anlama problemim olmadığı için, herhalde artık yurtdışı kanalları daha çok izlerim. Hele de bikeworld’daki yorumcunun nefis BBC (Londra) İngilizcesi şahane. Bu tavsiyesi için shruikan’a hasseten teşekkür ederim.
Sözün kısası, herhalde AEA’nın tahtı uzun süre boş kalacak. Belki de Barkın Bayoğlu’nun yeri hiç dolmayacak.
Allah mekanını cennet etsin, nur içinde yatsın. :salut::rendeer:

Alpbatur
11 Ağustos 2023, 18:08
Adam sert kullaniyor ondan :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Hahaha.izleyecegini ve cevap yazacagini biliyodum niki :)
Valla acik acik demis,gs sadece iyi duruyor iyi viraj aliyor ve konforlu..bi de gyzel gorunuyor.
Onun disinda sifir bir motor :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

https://youtu.be/fjkddsnTpCo?si=lr41f6-gd_VlJ4Lo

Arkadaslar kanal budur.icerik ne kadar zengin bakar misiniz ?
Suruculeri zaten ustadlar ustadlari.

Tek sikinti almanca.yirumlards bile hep goruyirum "english pleaseee!" Cok iyi kanal bence.

Aranizda almancasi olan biri iletisime gecip turkce destegi vermek istiyorum diyebilir mi ?
Kanalin izleyicisi katlanir.siz de kazanirsiniz bence.
İyi duruyor,iyi viraj alıyor ve konforlu. Birde güzel görünüyor.... Geriye ne kaldı ki zaten :)

DickName
11 Ağustos 2023, 18:23
Her an "Hayırdır gardaş?" diyecek bir Yozgatlı, bir Kırşehirli, bir Çorumlu gibi.

Bu arada Mevlüt aslen, öz, hakiki, gerçek Yozgatlıdır.:queen:

tommygun
11 Ağustos 2023, 18:30
Bu arada Mevlüt aslen, öz, hakiki, gerçek Yozgatlıdır.:queen:

Bermuda şeytan üçgeninden olduğunu iyi tahmin etmişim.

Hırbonen
11 Ağustos 2023, 18:35
İyi duruyor,iyi viraj alıyor ve konforlu. Birde güzel görünüyor.... Geriye ne kaldı ki zaten :)

:)

140 kmh hizda araba konforu var ve egzoz sesi de guzel ayrica.
Ama cok mutsuz adam, heyacan yokmus.

Kisacasi,bir africa degil diyor ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Ama şimdi de senin yumuşak kullandığın sonucu çıkıyor.:mrgreen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Bu arada FortNine da güzel kanal.

Abicim ben normal kullaniyorum, o yuzden 3.7 lt ile geziyorum :)
Bu adam ofrooadcu,o yuzden biraz fazla yaktiriyor diye tahmin ediyorum