PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarın mahkemem var sonuç ne çıkar ne olur tecrübesi olan var mı

canberkgry
11 Haziran 2023, 22:23
Merhaba geçen sene alkollü bir trafik kazası geçirdim. Ehliyete el konuldu. 6 ay ehliyetsizdim. Şimdi yarın mahkemem var sonuç ne çıkar ne olur tecrübesi olan var mı ve gitmem şartmı ? Gidip gitmemek herhangi bir - yada + sonuç doğurur mu? Acil yardım bekliyorum. Mahkeme dosyasında trafiği tehlikeye atma vs vs bişeyler yazıyordu.

manifest
12 Haziran 2023, 00:42
dua et ehliyetini geri vermesinler.bende dua edecegim.

Beto87
12 Haziran 2023, 03:31
dua et ehliyetini geri vermesinler.bende dua edecegim.
+1. İnşallah güzel de bir ceza çıkar mahkemeden de insan hayatını tehlikeye atmak neymiş anlar umarım.

DickName
12 Haziran 2023, 03:53
Yarın mahkemen var ve sen bugüne kadar iplememişsin ve motosiklet forumundan akıl almaya çalışıyor, acil yardım bekliyorsun.
Ben hakim olsam üst sınırdan hüküm kurup indirimsiz İKİ YIL HAPİS cezası verir, ayrıca bırakın motorlu taşıt sürmeyi, ömür boyu dolmuşa binmeni bile yasaklardım.

watercolours
12 Haziran 2023, 07:19
Son günün akşamında mı tebligat geldi de acil görüş istiyorsunuz? Sorumsuzluğun zirve noktası. Aylarca yat, son gün acil yardım.

momentS
12 Haziran 2023, 08:47
konu açıp sorman hata

en azından dürüst yazmışsın

tabi doğruysa

arndiol
12 Haziran 2023, 10:14
Canberk hocam; öz kardeşim olsa alkollü araç kullananı savunmam.

Bir halt yemişsin hala mahkemeye gitmemek için bin takma atıyorsun. Ders de almamışsın.

üzücü.

erguny
12 Haziran 2023, 11:22
İnsanların hayatını tehlikeye atan biriyle trafikte olmak istemem.