PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kestirsek mi acaba?

DickName
25 Ocak 2023, 09:42
Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.:sunny:

https://vimeo.com/792503219

O ne diyo (https://onedio.com/haber/polisler-kadin-oldugumuz-icin-ceza-yazmiyor-diyen-motorcu-kadin-plaka-takmam-sigorta-yapmam-1123048)

Mr.wind
25 Ocak 2023, 10:03
İşlerine gelince eşitlik de eşitlik, işlerine gelmeyince hesabi erkek öder.

Kadin icinde bulundugu durum icin hicbir caba sarf etmedigini soylese de; Abazan adam kadini seks objesi olarak gordugu icin ceza yazmiyor. Kadin da bu durumdan gayet memnun. Hölölö hölölö

Ruling
25 Ocak 2023, 10:12
https://www.youtube.com/watch?v=eCnkzHSvJZM

tommygun
25 Ocak 2023, 10:15
Emniyet teşkilatımız bu röportajdan sonra bence bu kızın içinden geçecek, yağmur gibi ceza yağdıracaklar.

Kızda da denyoluk var, madem bir halt yemişsin ne diye bir tarafını gere gere anlatıyorsun? Sus, bırak, anlatma.

DickName
25 Ocak 2023, 10:25
Kızda da denyoluk var, madem bir halt yemişsin ne diye bir tarafını gere gere anlatıyorsun? Sus, bırak, anlatma.

“Meyan-ı güft ü gûda bed-meniş îhâm eder kubhun
Şecaat arzederken merd-i kıptî sirkatin söyler”
Koca Mehmet Ragıp Paşa

Tercümesi:
Mayası bozuk olanlar, söz esnasında farkında olmadan kabahatlerini îma ederler.
Nitekim Kıptî beyi de, kahramanlığını anlatmak için hırsızlıklarını örnek verir.

mavellen
25 Ocak 2023, 10:48
Duyduklarıma inanamıyorum. Bu nasıl bir zihniyet, bu nasıl bir yaşam, bu nasıl bir kafa yapısı. Ne içiyor bu. Bu türlerin trafikten azalması lazım. Bu tipler motorcuları temsil etmez ama bunu görenlerde tüm motorcular böyle diyor. Bu tip kişilikler yüzünden bizimde bu algıya maruz kalmamız kabul edilemez bir şey.

Bir videoda görmüştüm. Keşke baban lastik taksaymış diyordu.

arndiol
25 Ocak 2023, 10:59
Bildiğim kadarıyla Normal şartlarda plakayı sisteme girdiği anda karşısına bu sekilde sigortasız muayanesiz cıktıgında polisin bırakma yetkisi yok.

tc kimlik ile kontrollerde bir sıkıntı gördüğü zaman direk tutması gerekıyor, mesela ceşmede bir polis arkadaş söylemişti, gbt sayısı dolsun dıye arkadaşına yapmıs herıf de askerlık tecili bittiği için onu jandarmaya vermek zorunda kalmıs.

acıkcası kızın abarttıgını dusunuyorum.

fakat "kadın" oldugu için bunları bekleyen ya da yaşayan birisine saygı eşitlik duymam. obje olarak özel sektörlerde calısmalı.

harun27
25 Ocak 2023, 11:21
Aslında sorun kadında değil. Bu ve bunun gibiler her yerde. Sorun sayfada benim görüşüm. Youtube da oldukca bilinen bir sayfa. Mercedesciler ve etiket paylaşımları ile dikkatimi çekip hoşuma gidiyordu ama son paylasımları 106-honda-motosiklet videoları ile hoşa gitmeyen ama prim yapan videolar paylaşmıstır. Sorun bana göre sayfada çünkü videodaki kadın gibi ve benzeri erkekler her yerde.

TIGERSHARK
25 Ocak 2023, 12:56
Kusura bakmayın arkadaşlar ama bende böyle güzel bir karıya ceza yazmam :)

xtrafrozen
25 Ocak 2023, 13:25
Çok güzel bir karısınız hanımefendi

Tundzhay
25 Ocak 2023, 14:08
Kurgu sanki.

ahmetmert58
25 Ocak 2023, 14:19
Bir kazaya karışıp ölüme sebebiyet verirsen yetersiz ehliyeti, sigortan olmadan son model pahalı bir aracın farına çarpıp kırdığında da görürsün bunlara para vermeye gerek varmıymış yokmuymuş.

arndiol
25 Ocak 2023, 14:48
Bir kazaya karışıp ölüme sebebiyet verirsen yetersiz ehliyeti, sigortan olmadan son model pahalı bir aracın farına çarpıp kırdığında da görürsün bunlara para vermeye gerek varmıymış yokmuymuş.

video atar "kadın oldugum için hapse girmedim" diye :D

Gökhan_Aygün
25 Ocak 2023, 15:11
Video ironi olmalı ya da ne bileyim "motosiklet sürücülerini/polis teşkilatını kötülemek" için yapılmış falan olmalı.

Başka türlü bir anlam çıkarmak gerçekten zor. ::yanliss:

Kadın kendini kilisede sanıp "günah çıkarma" ayini falan mı yapıyor anlamak zor. Bir şeyin kötü olduğunu bile bile bu kadar açıkça ifade etmesi ironi ya da hedef gösterme amaçlı olsa gerek. :santa:

doberman
25 Ocak 2023, 15:39
ceza yazılamaz abi

sallami
25 Ocak 2023, 15:43
He deyiverin kızımıza. Polis kotasını doldurmadıysa kralını tanımaz. Yapıştırır cezayı. Rüyasını anlatıyor olsa gerek.

espresso
25 Ocak 2023, 19:25
Fakecops'a denk gelmese bari. :pl:

tommygun
25 Ocak 2023, 20:36

Allah helak etsin Amerika'yı. Tam kültür erozyonu bir ahlaksız halk. Faketaxi, fakecops, fake hede hodo, step bilmem ne diyerek 50 senelik endüstriyi mahvetti kokainci şerefsizler. Fake hostel diye bir seri yapmış yamyamlar, bu nasıl bir gundiliktir?

OnixsyS
25 Ocak 2023, 20:48
Bildiğim kadarıyla Normal şartlarda plakayı sisteme girdiği anda karşısına bu sekilde sigortasız muayanesiz cıktıgında polisin bırakma yetkisi yok.

tc kimlik ile kontrollerde bir sıkıntı gördüğü zaman direk tutması gerekıyor, mesela ceşmede bir polis arkadaş söylemişti, gbt sayısı dolsun dıye arkadaşına yapmıs herıf de askerlık tecili bittiği için onu jandarmaya vermek zorunda kalmıs.

bi çevirmede jandarma banada söylemişti herhangi bir eksiğiniz varmı sisteme girince varsa yazmak zorundayım diye ama ağız mı yokluyo yoksa gerçeğimi söylüyo o zaman kestirememiştim

valla onu bunu bilmem herşeyim tamken bile polis orjinal egzozuma ceza yazmaya çalıştıgından beri polislere benim saygım kalmamıştır

Mr.wind
25 Ocak 2023, 21:31

Ahahahahah Abi hazirliksiz yakalandim buna:)

arndiol
26 Ocak 2023, 12:59
bi çevirmede jandarma banada söylemişti herhangi bir eksiğiniz varmı sisteme girince varsa yazmak zorundayım diye ama ağız mı yokluyo yoksa gerçeğimi söylüyo o zaman kestirememiştim

valla onu bunu bilmem herşeyim tamken bile polis orjinal egzozuma ceza yazmaya çalıştıgından beri polislere benim saygım kalmamıştır

tc kimlik kontrollerinde bırakma ihtimali yok. direk savunması alınıyor.

ancak plaka kontrolünde de benzer durum olabilir. ablaya ben cok inanmadım o nedenle. inanmak istemiyorum dogrusu.

DickName
26 Ocak 2023, 13:05
Polislere ehliyetsiz yakalandı, yardım için çağırdığı arkadaşı da ehliyetsiz çıkınca ikinci şoku yaşadı

https://vimeo.com/792917767

Antalya’da bulvara 20 metrelik ters yönden çıkmak isteyen ehliyetsiz motosiklet sürücüsü genç, denetim yapan trafik polislerinin ‘şok’ uygulamasına yakalandı. Gence ve motosiklet sahibi abisine 16 bin bin TL para cezası yazılırken, motosikleti teslim alması için çağırdığı arkadaşı da ehliyetsiz çıkınca ikinci şoku yaşadı.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Eski Sanayi Sitesi'nde 699 Sokak'tan Gazi Bulvarı yan yola bağlanmak için kullanılan yaklaşık 20 metre uzunluğundaki yolun bulvar çıkış yönüne karşılıklı 'girişi olmayan yol' levhası koyuldu. Ancak sürücüler, daha önce çok sayıda ceza yazılan yolu kullanmaya devam etti. Zaman zaman araçların karşı karşıya geldiği yolda, trafik de sıkışmaya başladı.

Kaskını taksa da cezadan kurtulamadı

Polis ekipleri şikayetin arttığı yol üzerinde ‘şok' uygulama yaptı. Polisin uygulama yaptığını gören birçok sürücü yolu kullanmaya devam ettiği görüldü. Polis ekiplerine hazırlıksız yakalanan motosiklet sürücüsü Soner Özdemir, önce elinde bulunan kaskını kafasına taktı ama polis ekiplerinin dikkatinden kaçamayarak durduruldu.

Genç arkadaşının ‘bende ehliyet yok' demesi ile ikinci şokunu yaşadı

Özdemir'e polis ekiplerince ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan ve trafik güvenliğini tehlikeye atmak gibi çeşitli suçlardan 8 bin TL para cezası uygulandı. Motosikletin abisinin üzerinde olmasından dolayı abisine de 8 bin TL cezai işlem uygulandı. Yazılan cezalar karşısında büyük şaşkınlık yaşayan genç, motosikleti alması için ehliyetli olduğunu düşündüğü arkadaşını da olay yerine çağırdı. Genç arkadaşının ‘bende ehliyet yok' demesi ile ikinci şokunu yaşadı.

“Ben bugüne kadar 40 bin TL'ye yakın ceza ödedim"

Polislere ceza yazmaması için adeta dil döken Soner Özdemir, “Ben bugüne kadar 40 bin TL'ye yakın ceza ödedim. Sıkıntı yok motosikletime binmeye devam edeceğim” dedi. Ceza yiyen bir başka sürücü ise çocuklarını kursa götürmek için ters yöne girdiğini belirtti. Bir başka sürücü ise ceza karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

Motosikleti teslim almaya gelen gencin abisi Hüseyin Özdemir ise, “16 bin TL ceza maşallahımız var. Çok komik. İlk defa böyle bir şey başımıza geldi. Kardeşim kendisi ödeyecek” dedi. 4 bin TL ceza yiyen başka bir motosiklet sürücüsü genç kız ise yola arkadaşının yönlendirmesi ile girdiğini belirtti.

arndiol
26 Ocak 2023, 13:37
Polislere ehliyetsiz yakalandı, yardım için çağırdığı arkadaşı da ehliyetsiz çıkınca ikinci şoku yaşadı

Antalya’da bulvara 20 metrelik ters yönden çıkmak isteyen ehliyetsiz motosiklet sürücüsü genç, denetim yapan trafik polislerinin ‘şok’ uygulamasına yakalandı. Gence ve motosiklet sahibi abisine 16 bin bin TL para cezası yazılırken, motosikleti teslim alması için çağırdığı arkadaşı da ehliyetsiz çıkınca ikinci şoku yaşadı.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Eski Sanayi Sitesi'nde 699 Sokak'tan Gazi Bulvarı yan yola bağlanmak için kullanılan yaklaşık 20 metre uzunluğundaki yolun bulvar çıkış yönüne karşılıklı 'girişi olmayan yol' levhası koyuldu. Ancak sürücüler, daha önce çok sayıda ceza yazılan yolu kullanmaya devam etti. Zaman zaman araçların karşı karşıya geldiği yolda, trafik de sıkışmaya başladı.

Polis ekipleri şikayetin arttığı yol üzerinde ‘şok' uygulama yaptı. Polisin uygulama yaptığını gören birçok sürücü yolu kullanmaya devam ettiği görüldü. Polis ekiplerine hazırlıksız yakalanan motosiklet sürücüsü Soner Özdemir, önce elinde bulunan kaskını kafasına taktı ama polis ekiplerinin dikkatinden kaçamayarak durduruldu.

Özdemir'e polis ekiplerince ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan ve trafik güvenliğini tehlikeye atmak gibi çeşitli suçlardan 8 bin TL para cezası uygulandı. Motosikletin abisinin üzerinde olmasından dolayı abisine de 8 bin TL cezai işlem uygulandı. Yazılan cezalar karşısında büyük şaşkınlık yaşayan genç, motosikleti alması için ehliyetli olduğunu düşündüğü arkadaşını da olay yerine çağırdı. Genç arkadaşının ‘bende ehliyet yok' demesi ile ikinci şokunu yaşadı.

Polislere ceza yazmaması için adeta dil döken Soner Özdemir, “Ben bugüne kadar 40 bin TL'ye yakın ceza ödedim. Sıkıntı yok motosikletime binmeye devam edeceğim” dedi. Ceza yiyen bir başka sürücü ise çocuklarını kursa götürmek için ters yöne girdiğini belirtti. Bir başka sürücü ise ceza karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

Motosikleti teslim almaya gelen gencin abisi Hüseyin Özdemir ise, “16 bin TL ceza maşallahımız var. Çok komik. İlk defa böyle bir şey başımıza geldi. Kardeşim kendisi ödeyecek” dedi. 4 bin TL ceza yiyen başka bir motosiklet sürücüsü genç kız ise yola arkadaşının yönlendirmesi ile girdiğini belirtti.

keşke videodaki kızı arasalarmış, cezayı iptal ederlerdi :queen:

harun27
26 Ocak 2023, 14:56

Polislerimizi kanunu uyguladıgı için canı gönülden tebrik ediyorum

tommygun
26 Ocak 2023, 15:30

Cenabetlik diye ben buna derim.