PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.sırada ben varım

motoloto
21 Ocak 2023, 10:30
Fuar için ücretsiz bilet veren olursa ilk ben geldim.Olursa bu ilk fuarım olacak.ist Avrupa yakası

TIGERSHARK
21 Ocak 2023, 10:47
fuar ne zaman ?

motoloto
21 Ocak 2023, 14:53
Bilmiyorum türkiyedeki şubatta olmuştu geçen sene

logaritma
21 Ocak 2023, 15:17
Geçen sene hatırladığım kawasaki dışında japon lardan katılım olmamıştı bakalım bu sene nasıl olucak

Cyan
21 Ocak 2023, 16:17
Geçen sene hatırladığım kawasaki dışında japon lardan katılım olmamıştı bakalım bu sene nasıl olucak

Yani Honda'da en az üç yeni model var. Suzuki'de yeni modeller var. Yamaha'da da yeni Tracer var sanırım, başka takip etmedim. (Nedense Yamaha bana pek hitap eden bir marka değil. Kawasaki zaten hiç değil...) Sanki katılmaları gerekir gibi...

Son üç senedir yaptığım gibi gene bir kombine alırım sonra üşenir kalabalığa girmeye erinir gitmem. Belki arkadaşlarla toplaşma görüşme fırsatı olursa diye giderim.

motoloto
21 Ocak 2023, 18:03
Bilet istiyorum ama açar youtube de izlerim daha mantıklı değil mi

OnixsyS
22 Ocak 2023, 06:35
Fuar için ücretsiz bilet veren olursa ilk ben geldim.Olursa bu ilk fuarım olacak.ist Avrupa yakası

bileti pekte bulunmayan bir altın cevher değil biz geçen sene internetten almıştık 1 hafta öncesinden
orda giriştede bilet satıyolarmış valla bu seneki pekte bişey değilki krom cglere baktık (r25 katili)
he gidilirmi gidilmezmi şahsen hava değişikliği olsun diye gidilir

trattataa
22 Ocak 2023, 22:15
Ekonomi bok gibi.
Talep oldukça düşmüştür.
Firmalar bunu görüyordur zaten.
Adamlar neden o kadar masrafa girsin ki?

Mr.wind
22 Ocak 2023, 22:38
Talep azalmasi yok. Aksine hayvan gibi talep var ama arz yok. Sifir motor araba ne varsa karaborsada.

Suan honda yamaha liste fiyatindan bayide satis yapsin, one gecmek icin insanlar kapida birbirini keser.

Yani benim gordugum bu. Firmalar da bence buna benzer birsey goruyor gibi geldi sanki:)

tommygun
23 Ocak 2023, 08:07

İşin komik yanı Kawasaki'yi temsilen fuara Z-Moto değil, Z-Moto'nun bayisi Necat Moto katılmıştı yanılmıyorsam.