PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yürüyüşe de gelen motor botu lazım önerileriniz?

E_coli
28 Kasım 2022, 10:35
Duratech Milano isminde bir bot almıştım korumasına diyecek bir şeyim yok soğuk geçirmiyor fakat az yürüyüşde bile ciddi rahatsızlık veriyor hem rahat hemde koruyucu bot önerisi lazım .teşekkür ederim

joshua
28 Kasım 2022, 12:37
Bot çok rahat olunca koruma özelliği zayıflıyor diye düşünüyorum, Bir ixs attack evo uzun birde ysd diablo gtx kısa botum var, ixs çok daha sert güven veriyor, ysd hamur gibi maşallah ne kadar güvenli bilemiyorum.

watercolours
28 Kasım 2022, 13:06
"Tank istiyorum ama cabrio tavan olsun" gibi bir şey bu dediğiniz.

AzÇok
28 Kasım 2022, 13:25
Duratech Milano isminde bir bot almıştım korumasına diyecek bir şeyim yok soğuk geçirmiyor fakat az yürüyüşde bile ciddi rahatsızlık veriyor hem rahat hemde koruyucu bot önerisi lazım .teşekkür ederim

Güvenlikten feragat etmeden konfor olmuyor. Ben konforu tercih ettim. Puma marka uzun bot aldım. Motosiklet botu olmadığı için metal korumaları yok. Fakat konforu mükemmel. 4 saat diz boyu karda yürüdüm. Su geçirmedi. Ayaklarım sıcak kaldı. Yağmurda da henüz su geçirdiği olmadı. 7-9.5 saat arası uzun yol sürüşlerinde Şubat ayı dahil tam performans gösterdi. Fakat 80-110 km/h ye kadar ve skuter sürüşleri için bu tercihi yaptım. Racing veya vitesli motor sürücüsü olsaydım tercihim farklı olurdu.

XGAMER
28 Kasım 2022, 19:02
https://www.motomax.com.tr/forma-ground-flow-siyah-gri-korumali-motosiklet-botu

freasy
29 Kasım 2022, 09:09
yds diablo 7.2 gtx var bende. güvenlik konusundan emin değilim ama ortalama bir bottan bile daha rahat bir bot. ben ofiste ayakkabı bulunduruyorum gidince botu çıkarmak için. bazen başka ofiste işim olduğunda akşama kadar bu botla takılıp hiçbir rahatsızlık hissetmiyorum. ki normalde rahat edemem çoğu ayakkabı ile.

GoGi
29 Kasım 2022, 09:16
Ben Forma Swift Flow kullanıyorum. Yürümeye çok rahat gelebilir. İş yerinde sabahtan akşama kadar ayağımda. (masa başı)
Bir de bu botlarla efor testi olum. 20 dakikaya yakın hızlı tempoda yürüdüm. Rahatsızlık vermedi ama tabiki de bir miktar yordu. Ancak bu yorgunluğu benim kondisyonsuzluğuma da bağlayabiliriz. Başka bir ayakkabıyla da yorulacaktım.

CRF
29 Kasım 2022, 09:33
şu modeli kullanıyorum . Spor ayakkabılarımdan daha rahat. Çok menmununm.

https://www.revzilla.com/motorcycle/alpinestars-jam-air-shoes

BOO_74
29 Kasım 2022, 22:04
Yds nin botu yürüyüş için de rahat, modelini hatırlamıyorum

E_coli
01 Aralık 2022, 07:44
Hocam sanki bu soğuk ve su alacakmış gibi geldi bana

iskampavya
01 Aralık 2022, 09:37
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?channable=0209b46964003131373235363939373234&ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Alpinestars-CR-X-Drystar-Motorcycle-Shoes2020/SubProducts/Alpinestars-CR-X-Drystar-Motorcycle-Shoes2020-0078&Locale=en_TR&gclid=EAIaIQobChMIy4HN9-XX-wIVhuJ3Ch1rqAkmEAQYASABEgLIF_D_BwE

bu botu kullanıyorum, bota hunharca yapmadığım eziyet kalmadı hala taş gibi banamısın demiyor. kışlık ve su geçirmez, kulanıdığım spor ayakkabılardan daha rahat. açıklamaına baktığınızda yürüyüş ve motorsiklet için tasarlandığını göreceksiniz.

Alpinestars CR-X Drystar

watercolours
01 Aralık 2022, 12:01
YDS'nin eskiden daha şık botları yok muydu?