PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mitas sport force + evolution’ı nasıl bilirsiniz

Cr1Enis
23 Kasım 2022, 16:16
Daha öncesinde lastiğimin seyir halinde patladığından bahsetmiştim. Haliyle lastik arayışına girdim. 160/17 lastik bakıyordum. Daha öncesinde mitas sport force plus ile anlaş viento sportu araştırmıştım. Mitas’ın yorumları daha olumlu diye onu alacaktım. Fakat dün ürünü tam alacakken aynı sitede aynı ürünün evo modeline rastladım sadece 300tl daha pahalıydı ve kendisi hakkında bir bilgi bulamasam da siparişini verdim.

Aldığım sitede sanırsam son üründü şuan listede sadece force plus çıkıyor. Daha önce duyan kullanan tecrübe eden var mı aramızda? Fazladan 400 kağıt verdim değer mi değmez mi? 180 taban alıp lastiği bir miktar genişletecektim ondan da vazgeçip orjinal ölçüsünde aldım yorumlarınız nedir

Atincozkan
23 Kasım 2022, 22:15
mitas sport force un internette 3-4 tane dergi incelemesi var.yorumları çok iyi.mukemmele yakın.ben 2. takımı kullanıyorum.evo modelini bilmiyorum.heralde bi tık iyisidir

Cr1Enis
23 Kasım 2022, 22:28
Hocam arka lastiğiniz kaç km’de bitti. Bir sezonda 10.000 km yapıyorum. Yeterli olur mu yoksa çok çabuk mu bitiyor?

OnixsyS
23 Kasım 2022, 22:54
bende de Mitas sport force + var gayet memnunum bundan öncekilerde aynısıydı çok güzel yol tutuş hiss veriyor
ama evo modelini ilk kez duydum belkide geliştirilmiş modelide olabilir kullananlar yorum yaparsa bilgileniriz

bu arada lastiğin orjinal boyutunda kalmanız güzel olur benden önceki sahibi 180 lik takmıştı lastik bana verdikten bir süre sonra daha ömrü olmasına rağmen (1 yıllık lastikti ben aldıgımda ) düzleşmeye başladı ben tekrardan orjinal ölçülerine getirince daha güzel viraj almaya başladım

fb__ömer
23 Kasım 2022, 22:54
Hocam arka lastiğiniz kaç km’de bitti. Bir sezonda 10.000 km yapıyorum. Yeterli olur mu yoksa çok çabuk mu bitiyor?

Sport force+ 7400km hala çok iyi.

Cr1Enis
24 Kasım 2022, 01:32
Evo modelini ben de bilmiyordum tamamen rastlantı. Lastikdeposunu arayıp bilgi istedim oradaki personel de evo’nun çift hamurlu ve daha uzun ömürlü olduğunu söyledi. Fakat kendi sitesindeki açıklamaya göre sırt desenlerinde tasarım değişikliği ve pist kullanımında bazı artılardan bahsetmişler. Daha çok pist kullanımına uygun sanırım.