PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Panayırı 7-8 Ekim'de Başlıyor

admin
20 Eylül 2022, 10:00
Türkiye Motosiklet Platformu tarafından organize edilen Motosiklet Panayırı 7-8 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak. Birçok motosiklet markalarının stantları, çeşitli eğitimler, ekipman satışları, 2. el motosiklet satışları, motosiklet kulüp ve dernek stantları ve birçok aktivite panayırda yer alacak.

Ahmet Turan Peker
21 Eylül 2022, 16:22
7-8 ekim 2022 tarihinde İstanbul Ataşehir de gerçekleşecek etkinlik. 3 sene önce idi galiba Göztepe de yapılmış idi. O zaman bir pantolon almıştım. umarım yine uygun fiyatlı bir şeyler olur

https://www.tmp.gen.tr/tmp-motosiklet-panayiri/

tommygun
21 Eylül 2022, 18:09
7-8 ekim 2022 tarihinde İstanbul Ataşehir de gerçekleşecek etkinlik. 3 sene önce idi galiba Göztepe de yapılmış idi. O zaman bir pantolon almıştım. umarım yine uygun fiyatlı bir şeyler olur

https://www.tmp.gen.tr/tmp-motosiklet-panayiri/

Göztepe ile Hasanpaşa arasında Medeniyet Üniversitesinin yanındaki Salı Pazarı alanında yapılmıştı, ben de katılmıştım ziyaretçi olarak. 2. El motosiklet de satılıyordu, Gymkhana yarışması gibi birşey de yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Ahmet Turan Peker
21 Eylül 2022, 18:49
Göztepe ile Hasanpaşa arasında Medeniyet Üniversitesinin yanındaki Salı Pazarı alanında yapılmıştı, ben de katılmıştım ziyaretçi olarak. 2. El motosiklet de satılıyordu, Gymkhana yarışması gibi birşey de yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Bu sefer Ataşehir de kapalı pazar alanında. Katılım hava durumuna göre değişir bence. Hava iyi olur ise yoğun olur. Tabii yarışlar falan gibi etkinlikler olması lazım

tommygun
21 Eylül 2022, 18:59
Bu sefer Ataşehir de kapalı pazar alanında. Katılım hava durumuna göre değişir bence. Hava iyi olur ise yoğun olur. Tabii yarışlar falan gibi etkinlikler olması lazım

Bence gidilir, bu tip ya da daha iyi organizasyonların sürekli yapılması için katılım gerekiyor.

Ahmet Turan Peker
22 Eylül 2022, 20:07
Bence gidilir, bu tip ya da daha iyi organizasyonların sürekli yapılması için katılım gerekiyor.

Ne yazık ki motosiklet net de motosiklet haberleri dışında her şey ilgi görüyor. Sonra birileri çıkıp neden buranın eski tadı yok diyor..bir sen kaldın herhalde gezi falan paylasany

tommygun
22 Eylül 2022, 20:20
Ne yazık ki motosiklet net de motosiklet haberleri dışında her şey ilgi görüyor. Sonra birileri çıkıp neden buranın eski tadı yok diyor..bir sen kaldın herhalde gezi falan paylasany

Gezi işi artık çok masraflı, ben kalmalı yapmadığım halde en az 1000 TL çıkıyor cebimden her bir yolda. Abi sen benden daha sağlam geziyorsun , sen de burada paylaşmıyorsun. Senin şu asma köprüde başına geleni Zafer Hoca olmasa öğrenemeyecektik.

levend84
22 Eylül 2022, 20:37
Gezi işi artık çok masraflı, ben kalmalı yapmadığım halde en az 1000 TL çıkıyor cebimden her bir yolda. Abi sen benden daha sağlam geziyorsun , sen de burada paylaşmıyorsun. Senin şu asma köprüde başına geleni Zafer Hoca olmasa öğrenemeyecektik.

Reis,zafer hocanin hangi videosu?

Ahmet abiyle ayni gun üye olmuşsunuz,vay be zaman ne çabuk geçiyor.

Ahmet Turan Peker
22 Eylül 2022, 20:55

Gezmek paylaşmak dan daha kolay yav ciddi emek istiyor. Yazanlara özeniyorum gerçekten. Bu sene çok gidemedim. Hakkari oldu sadece. Onu da ufak tefek paylaştım ama detaylı olmuyor..

Ama iyi düştük 🤣

tommygun
22 Eylül 2022, 20:57
Gezmek paylaşmak dan daha kolay yav ciddi emek istiyor. Yazanlara özeniyorum gerçekten. Bu sene çok gidemedim. Hakkari oldu sadece. Onu da ufak tefek paylaştım ama detaylı olmuyor..

Hakkari ne yahu abi sanki Ümraniye'den Kadıköy'e inmiş gibi "Hakkari" diyorsun :)

Ahmet Turan Peker
22 Eylül 2022, 21:02
Hakkari ne yahu abi sanki Ümraniye'den Kadıköy'e inmiş gibi "Hakkari" diyorsun :)

Aklında bulunsun gidecek olursan mayis 15 de başla ne sıcak ne soğuk manzara mükemmel oluyor

Ahmet Turan Peker
07 Ekim 2022, 15:10
Hafif den hareket başladı

https://i.hizliresim.com/nmwhbp6.jpg (https://www.hizliresim.com/nmwhbp6)

tommygun
07 Ekim 2022, 16:53
Hafif den hareket başladı

https://i.hizliresim.com/nmwhbp6.jpg (https://www.hizliresim.com/nmwhbp6)

Ahmet Abi otopark işi nasıl? Dışarıda kaldırıma mı alıyoruz motorları yoksa mekan yanında park imkanı var mı?

gurcanozturk
07 Ekim 2022, 17:12
Ahmet Abi otopark işi nasıl? Dışarıda kaldırıma mı alıyoruz motorları yoksa mekan yanında park imkanı var mı?

Park yeri yoksa, pazar yerine 500m uzaktaki Brandium AVM kapali otoparkina birakilabilir.

tommygun
07 Ekim 2022, 17:16
Park yeri yoksa, pazar yerine 500m uzaktaki Brandium AVM kapali otoparkina birakilabilir.

Küçükbakkalköy, İçerenköy, Dudullu bir çok it, kopuk, uğursuz ve hırsızın ikamet ettiği bir bölge. Brandium otoparkı yerine gözümüzün önünde olsa motorlar daha sağlıklı olurdu.

Ahmet Turan Peker
07 Ekim 2022, 21:35
Küçükbakkalköy, İçerenköy, Dudullu bir çok it, kopuk, uğursuz ve hırsızın ikamet ettiği bir bölge. Brandium otoparkı yerine gözümüzün önünde olsa motorlar daha sağlıklı olurdu.

Pazar yeri çok büyük park sorunu yok motorla içeri girebilir ve park edilebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Pazar yeri çok büyük park sorunu yok motorla içeri girebilir ve park edilebilir
Ha gitmeye değer mi dersen o iş biraz karışık. Bugün mesai günü olduğu için çok bir hareket yoktu. Yarın nasıl olur bakalım

Ramazan Can
08 Ekim 2022, 07:58
Ahmet abi gelmeye çalışacağım gelirsem bir çayını içerim . Bu aralar iş ve ev haricinde sıfır etkinlik sosyallik kendi adıma

okanbagiscan
10 Ekim 2022, 17:31
Bende cumartesi giderim diye düşünüyordum ama hava kötü olunca çıkarmadım motoru.

tommygun
10 Ekim 2022, 17:42
Biz Cumartesi gittik. ATP Ahmet Abi sağolsun çay ikram etti ama mekan önünde kalabalık etmeyelim diye çok durmadan, selam verip kaçtık. Farklı aksesuar firmaları ve kulüpler vardı. Oktay Motor'da Oktay Abi sürekli birilerine yeni motorları anlatıyordu. Bir zamanlar Youtube'da abone kasmak için foruma giren "Saliha" dediğimiz küçük bir kızcağız vardı, onu gördük. Adventure İstanbul tayfasından Yıldıray ve Nuri mekandaydı. Ben görmedim ama bir ara mekana Selçük geldi sanırım. Makud.cu çok güzel bir hatunla Ktm.ci çok hoş bir hatun vardı. Hayallerimin kadını İpek Süleymanoğlu yoktu ama motoru oradaydı. Mekanın arka tarafında bir büfe vardı, adamlar bir döner yapmışlar, müthiş kokuyordu, akşamına içeceğim diye döner yemedim ama aklımda kaldı. Velhasıl biz güzel makara yaptık ve döndük.

Nikkfurie
10 Ekim 2022, 17:53
Biz Cumartesi gittik. Ahmet Abi sağolsun çay ikram etti ama mekan önünde kalabalık etmeyelim diye çok durmadan, selam verip kaçtık. Farklı aksesuar firmaları ve kulüpler vardı. Oktay Motor'da Oktay Abi sürekli birilerine yeni motorları anlatıyordu. Bir zamanlar Youtube'da abone kasmak için foruma giren "Saliha" dediğimiz küçük bir kızcağız vardı, onu gördük. Adventure İstanbul tayfasından Yıldıray ve Nuri mekandaydı. Ben görmedim ama bir ara mekana Selçük geldi sanırım. Makud.cu çok güzel bir hatunla Ktm.ci çok hoş bir hatun vardı. Hayallerimin kadını İpek Süleymanoğlu yoktu ama motoru oradaydı. Mekanın arka tarafında bir büfe vardı, adamlar bir döner yapmışlar, müthiş kokuyordu, akşamına içeceğim diye döner yemedim ama aklımda kaldı. Velhasıl biz güzel makara yaptık ve döndük.

Ooo Tommy hocam en güzel hatunların olduğu standı es geçmişsin :) ben TKMK standında biraz takıldım muhabbet güzeldi , sonra Goldwing ci abiler motordan son ses Erik Dalı çalmaya başladılar ayrıldım panayır alanından :D

tommygun
10 Ekim 2022, 18:00
Ooo Tommy hocam en güzel hatunların olduğu standı es geçmişsin :) ben TKMK standında biraz takıldım muhabbet güzeldi , sonra Goldwing ci abiler motordan son ses Erik Dalı çalmaya başladılar ayrıldım panayır alanından :D

Erik dalı öncesi Metallica çalıyordu sanırım. Biz de makarasını yaptık "Adamlardaki kültür karmaşasına bak anunaki önce Nothing else matters, ardında denyo bir gıygıy şarkı"diye. Aynı zaman aralığında orada olup da tanışmamışsak çok üzülürüm.

espresso
10 Ekim 2022, 18:01
Biz Cumartesi gittik. ATP Ahmet Abi sağolsun çay ikram etti ama mekan önünde kalabalık etmeyelim diye çok durmadan, selam verip kaçtık. Farklı aksesuar firmaları ve kulüpler vardı. Oktay Motor'da Oktay Abi sürekli birilerine yeni motorları anlatıyordu. Bir zamanlar Youtube'da abone kasmak için foruma giren "Saliha" dediğimiz küçük bir kızcağız vardı, onu gördük. Adventure İstanbul tayfasından Yıldıray ve Nuri mekandaydı. Ben görmedim ama bir ara mekana Selçük geldi sanırım. Makud.cu çok güzel bir hatunla Ktm.ci çok hoş bir hatun vardı. Hayallerimin kadını İpek Süleymanoğlu yoktu ama motoru oradaydı. Mekanın arka tarafında bir büfe vardı, adamlar bir döner yapmışlar, müthiş kokuyordu, akşamına içeceğim diye döner yemedim ama aklımda kaldı. Velhasıl biz güzel makara yaptık ve döndük.

Döner kokusu alıp yenmez mi yaa. yiyeydin, bak şimdi benim de aklım kaldı dönerde. :)

tommygun
10 Ekim 2022, 18:05
Döner kokusu alıp yenmez mi yaa. yiyeydin, bak şimdi benim de aklım kaldı dönerde. :)

Abi ben yedim mi en az 2-3 yarım ekmek gömüyorum, içki içeceksem de mutlaka aç karnına içmeliyim. O nedenle hayvan gibi yiyip anakonda gibi asfaltta yatmaktansa aç kalıp akşam içmek için hazır olmak istedim.

gurcanozturk
10 Ekim 2022, 18:05
Ortam kiraathaneden hallice idi, eglence olsun ne var ne yok gidelim bakalim diye ciktik yola zaten. Tommygun ile orada bulustuk, 2-3 tur attik. Ben yelek aldim gitmisken ise yarasin dedim.

KTM'li abla :)

Nikkfurie
10 Ekim 2022, 19:10
Erik dalı öncesi Metallica çalıyordu sanırım. Biz de makarasını yaptık "Adamlardaki kültür karmaşasına bak anunaki önce Nothing else matters, ardında denyo bir gıygıy şarkı"diye. Aynı zaman aralığında orada olup da tanışmamışsak çok üzülürüm.

Ben 4 gibi geldim üzüldüm şimdi yazsaydık keşke oradayken bu başlığa :(

tommygun
10 Ekim 2022, 19:11
Ben 4 gibi geldim üzüldüm şimdi yazsaydık keşke oradayken bu başlığa :(

Yok biz 13:00-14:15 arası mekandaydık. Sonra ayrıldık.

Ahmet Turan Peker
10 Ekim 2022, 20:16
O Gold amcalar varya 🤣🤣 ne kadar uzak olursan kulağın o kadar rahat.. Tamam makinalar ateş ediyor da . Çok ateş ettiler yav