PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pcx karaborsa durumu

mkolia
23 Eylül 2022, 18:47
Merhaba arkadaşlar,

Yıllar sonra motosiklet camiasına geri dönmek istedim, sıfır pcx almayı düşünüyorum. Honda79.600 fiyat listesi vermiş arıyorum stokta yok...

Sarı sitede 900 küsür adet sıfır pcx ilanı var en ucuzu 88 bin TL den başlıyor, biz neden böyle bir milletiz her yerde karaborsa stok kolay yoldan para kazanma...

Bildiğiniz stoğu bulunan bayii biliyor musunuz arkadaşlar, herkese hayırlı sürüşler..

degerk
23 Eylül 2022, 19:41
Yamaha ve Honda’nın bu stok olaylarından g.tu başı çok oynadı. Bayiler kafasına göre fiyat çekiyor. Bayide motor olsa bile liste fiyatından alamazsın. Aksesuarlı falan diye en az 10 bin fazla istiyorlar. Bu olayın en kolay çözümü almamak. Nmax, pcx, xmax ve forza kara borsa. Bu scooterler yerine Kymco ve Sym markalarına yönelmek daha mantıklı. Hatta ikinci elde Vespa ve piaggio modelleri pcx nmax den daha ucuz.

tomass
23 Eylül 2022, 23:04
Ben tanıdık bir bayiden 6 ay önce x max için sıraya girdim.
Sıra Geçen hafta geldi ve motosikleti aldım.
21 bin TL’de mecburi aksesuar aldım.
Durum bundan ibaret.
Honda gelecek de demiyor, yok çekiyor.

erensel
23 Eylül 2022, 23:59
0 KM scooter için degerk arkadaşımızın alternatif olarak önerdiği Kymco ve Sym markaları fikrini destekliyorum.

furkantrojka
24 Eylül 2022, 03:44
Sıfır km Tracer 700, DL650, KLE 650, NC750, Ducati V2, Triumph Tiger 660 ve bunlara muadil herhangi bir motor arıyorum son iki haftadır. Yamahacı arkadaşlar kendilerinden 50 bin liralık aksesuar almazsan motoru satmıyor kesinlikle. Honda'dakiler yalvarsan da getirmiyor. Ducati ve Triumph için kapora yatırıp, sıra bekliyoruz. Sıra geldiğinde fiyat neyse onu ödüyoruz.

Ülke ülke değil, sirk resmen. Adam para kazanmak için işletme açmış, amacı motosiklet satmak. Normalde onun satmak için uğraması gerekirken biz almak için yalvarıyoruz.

CRF
24 Eylül 2022, 09:34
esengül aksesuarlı satıyor gidip görüş istersen

panic adak
24 Eylül 2022, 09:41
ben 3 arkadaşımı honda ve yamahadan vazgeçirip sym aldırdım. oldukça memnunlar. mecbur değilsiniz bu köylü kurnazlarına.

Kasım38
24 Eylül 2022, 10:20
Simsarlara 1TL yedirmem dedim pcx yerine tam muadili olmasa da Kymco Agility aldım, 60 bin vade farksız 12 taksit. Motor teknoloji olarak geride ama şimdilik sorun yok.