PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial

İsimsiz123
25 Ağustos 2022, 15:33
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-ilk-sahibinden-kazasiz-1032591672/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-satilik-135-cc-drift-yola-gider-temiz-motor-1046670986/detay

Bu ilanlara bakar mısınız

levend84
25 Ağustos 2022, 15:52
1.ilan iyi gibi duruyor

erensel
25 Ağustos 2022, 16:11
Her ne kadar Commuter seven bir insanda olsam
Mondial Cup motor konusunda oldukça başarılı.

İsimsiz123
25 Ağustos 2022, 16:34
1.ilan iyi gibi duruyor
Cup motora bakarsanız ön Far üstü siyah muhtemelen Far patlaması sonucu oldu bir de göğüs bölümüne bakarsanız güneş yanığı ve yıpranmalar var

levend84
25 Ağustos 2022, 16:52
Cup motora bakarsanız ön Far üstü siyah muhtemelen Far patlaması sonucu oldu bir de göğüs bölümüne bakarsanız güneş yanığı ve yıpranmalar var

cub motorda kozmetik ciddi bir sorun gorunmuyor

Drift motorun,on çamurlugun arkasi kirik,uydurma yan ayak takmislar.herseyi geçtim,mangal borusundan egzoz uydurmuslar(driftin orjinal egzozu oyle olmaz).motorda yağ kacaklari var 15.000km olduguna bile şupheliyim.plakada gorunmuyor.

Önüde pıstırılmiş

Cub,ona nazaran eli ayagi daha duzgun,arkada cantasi var derli toplu efendi adam isi duruyor.

Tabi yine de siz bilirsiniz,hangisini begenirseniz onu alin.

Hee bu arada,driftin temizleri 20 25 binden başliyor.

arndiol
25 Ağustos 2022, 16:57
Drift derim.

tel jant yapmadıysa, fırfırlı şeyler takmadıysa ve motoru asagı pıstırmadıysa alınır

İsimsiz123
25 Ağustos 2022, 20:40

Drift motorun,on çamurlugun arkasi kirik,uydurma yan ayak takmislar.herseyi geçtim,mangal borusundan egzoz uydurmuslar(driftin orjinal egzozu oyle olmaz).motorda yağ kacaklari var 15.000km olduguna bile şupheliyim.plakada gorunmuyor.

Önüde pıstırılmiş

Cub,ona nazaran eli ayagi daha duzgun,arkada cantasi var derli toplu efendi adam isi duruyor.

Teşekkürler verdiğiniz bilgileri göz önünde bulunduracağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

Peki orijinale çevirmek için parçaları değişsem şu an ne kadar tutar ortalama

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:08 ----------

Haklısınız plakayı çıkarmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

Yağ kaçağı göremedim ama bakmaya gidersem göz önünde bulundururum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Üste çıksın diye yazıyorum

salih dalkıl
25 Ağustos 2022, 22:00
Ben olsam drift bakardım benim gözümde lifan dan sonra en kaliteli çin malı mondial drifttir ama ilamdaki drift değiş😂😂

Mr.wind
25 Ağustos 2022, 22:11
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-ilk-sahibinden-kazasiz-1032591672/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-satilik-135-cc-drift-yola-gider-temiz-motor-1046670986/detay

Bu ilanlara bakar mısınız

cub motor bakiyorsaniz altai tank50 ye bi bakin derim.

Angrypower
25 Ağustos 2022, 22:12
cub motor bakiyorsaniz altai tank50 ye bi bakin derim.

cub dediğin 100'lük olacak, soba borusundan egzozu olacak, ara mahalleye girdiğinde herkes belanı dileyecek :)

İsimsiz123
25 Ağustos 2022, 22:22

Önüde pıstırılmiş

Bana instagram hesabınızı özelden yazın konuşayım bu konuda sizinle bilgi sahibi olmak istiyorum

Mr.wind
25 Ağustos 2022, 23:18
cub dediğin 100'lük olacak, soba borusundan egzozu olacak, ara mahalleye girdiğinde herkes belanı dileyecek :)

Ahah komsum o ruhsatta 50, gercekte 110:) vardi bende bitane fiti fiti gidiyosun:)

seyfi0
26 Ağustos 2022, 08:28
İlan fotoğrafları, akaryakıt istasyonlarında ve yeni bıcı bıcı yapılmış fotoğraflardan oluşuyorsa bir kere daha düşünmek gerekiyor. (bu bilgiyi formdan birisinden öğrenmeliyim ve sonuna kadar hak verdim işe yarıyor)

İsimsiz123
26 Ağustos 2022, 12:40
İlan fotoğrafları, akaryakıt istasyonlarında ve yeni bıcı bıcı yapılmış fotoğraflardan oluşuyorsa bir kere daha düşünmek gerekiyor. (bu bilgiyi formdan birisinden öğrenmeliyim ve sonuna kadar hak verdim işe yarıyor)

Teşekkürler fakat ben ilanlarda öyle bir şey fark etmedim