PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Terim’e hırsız şoku: Parasını ödedi bir kere binemedi!

awitrus
28 Nisan 2022, 09:07
İstanbul Sarıyer’de Teknik Direktör Fatih Terim’in satın aldığı ancak henüz teslim almadığı yaklaşık değeri 800 bin lira olan lüks motorunun iki hırsız tarafından çalındığı anların görüntüleri ortaya çıktı.

Oto Hırsızlık Büro Amirliği'nce Kağıthane’de gözaltına alınan iki şüphelinin Şarkıcı Fedon’un yeğeni Oyuncu Bimen Zartar’ın 350 bin liralık motorunu çalan kişiler olduğu öğrenildi.

Sarıyer'de bir oto galeriye 2 Mart gecesi giren hırsızlar içeride bulunan 800 bin liralık motoru elleriyle sürükleyerek araca yükleyip çaldılar. Sabah iş yerine geldiğinde motorun olmadığını fark eden iş yeri sahibi T.B. hemen polise gidip galerisinde bulunan ve ünlü teknik direktör Fatih Terim tarafından satın alınan motorun çalındığını bildirdi.

Sabah'tan Yunus Emre Kavak'ın haberine göre Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince başlatılan çalışmalar kapsamında 2 şüpheli Kağıthane'de olaydan bir hafta sonra gözaltına alındı.

Gözaltına alınan Mesut Ş. ve Habib T. emniyete götürüldü. Şüphelilerle birlikte çalınan motorda yükledikleri araçta ele geçirildi.

Şüphelilerden Mesut Ş. (30)'nin 8 suç kaydının olduğu öğrenilirken diğer şüpheli Habib T. (28)'nin ise 12 suç kaydı olduğu öğrenildi.

FEDON'UN YEĞENİNİN MOTORUNU DA AYNI KİŞİLER ÇALMIŞ

Şüphelilerin daha Fatih Terim'in motorunu çaldıktan sonra ünlü şarkıcı Fedon'un yeğeni oyuncu Bimen Zartar'ın da motorunu çalan kişiler olduğu öğrenildi. İki şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

https://imagizer.imageshack.com/img922/9797/M2sFKH.jpg

arndiol
28 Nisan 2022, 09:39
ülke ülke değil troll üretim merkezi

siyanoz
28 Nisan 2022, 09:44
Herhalde Galatasaray sevgisinden getirmediler .Artık kimler arandıysa, kimler kimlerin g*tünü keseceği söylendiyse motor hemen gelmiş. Garibanda adalet arasın çalanı ,çalınanı satın alanı bilen devletin kapısında.

Öz_Musti
28 Nisan 2022, 09:49
Geri getirmeselerdi zaten Fatih hoca mekanı akrabalarıyla basıp motoru ellerinden alabilirdi :)

https://www.fanatik.com.tr/alacati-da-fatih-terim-ve-damadi-volkan-bahcekapili-mekan-basti-1307222

tommygun
28 Nisan 2022, 09:57
What can i do, sometimes. It is the football, that is the football. Something happened everything is something happened.

okanbagiscan
28 Nisan 2022, 10:36
Ben motosikleti merak ettim.Kim binecekmiş bu motora Fatih Terimmi.Konsinye olarak verdiyse sıfır motoru.Al satmı yapıyor Fatih Terim.Yok daha neler.

gurcanozturk
28 Nisan 2022, 11:01
Ben motosikleti merak ettim.Kim binecekmiş bu motora Fatih Terimmi.Konsinye olarak verdiyse sıfır motoru.Al satmı yapıyor Fatih Terim.Yok daha neler.

Parasini odediyse nasil konsinye oluyor ben oraya takildim.

ryangt
28 Nisan 2022, 12:16
motor borusan'dan alınıp emaneten tanıdığı galeriye bırakılmış anladığım kadarıyla.

forumun eskilerinden rahmetli xxx'nin motoru çalındığında yine rahmetli olan ve çevresi geniş xxxxxx abimiz devreye girip polise sağlam bir fırça kayınca motoru arka sokağa bıraktırmıştı . Polis/hırsız ilişkisi ve çıkarları yıllardır aynı. Ne desem gg.

TIGERSHARK
28 Nisan 2022, 13:47
motor borusan'dan alınıp emaneten tanıdığı galeriye bırakılmış anladığım kadarıyla.

forumun eskilerinden rahmetli xxx'nin motoru çalındığında yine rahmetli olan ve çevresi geniş xxxxxx abimiz devreye girip polise sağlam bir fırça kayınca motoru arka sokağa bıraktırmıştı . Polis/hırsız ilişkisi ve çıkarları yıllardır aynı. Ne desem gg.

Adam şöhret olunca çalınan şeyi çabuk bulunuyor bu memlekette.

Nasate
28 Nisan 2022, 14:19
Bence döt korkusundan geri getirmişlerdir. Adamlar güvenlikli yerde bile çalabiliyor. Valla ileride zengin olup bir lüx motor alırsam garajın yerini kazdırıp özel bölme yaptırcam :mrgreen:

DickName
28 Nisan 2022, 14:40
İş kazası. Hırsızların da başına gelebiliyor tabi.:silent:

panic adak
28 Nisan 2022, 14:45
fatih terimin büyük yerdeki tanıdıkları, hırsızlara götünü keseriz mesajı iletmişler demek ki. yoksa garibanın motoru için bunlar olmaz.

Rheago
30 Nisan 2022, 12:20
Acaba sıradan bir vatandaşın motosikleti çalınsaydı, hırsızlar bu kadar çabuk yakalanıp tutuklanabilir miydi?

Green_Beret
30 Nisan 2022, 17:31
800 bin mi? Vay babayın gemüğüne :)

tommygun
30 Nisan 2022, 17:55
Bence başlığı "Hırsızlara Fatih Terim şoku - çaldılar ve mahkemece tutuklandılar" olarak değiştirmek gerek.

Motoseverrr
30 Nisan 2022, 19:57
Ödünç ÇALmışlar :)

xtrafrozen
09 Mayıs 2022, 09:55
Esas konu, hırsızların 3 gun sonra salıverilip, yeni işlerine odaklanacak olmaları.. Gerisi magazin..

nigdeli48
16 Mayıs 2022, 10:36
elbetteki hırsızlığı tasvip edemeyiz ama beterin beteri olsun. federasyondan aldığı milyon dolar tazminatlar burnundan gelsin.

Moto43
16 Mayıs 2022, 13:25
bananey iyi olmuş zenginlerin motorlarını çalsınlar güce tapan mazluma değinmeyen

watercolours
16 Mayıs 2022, 13:34
Çalıp fakir fukaraya verseler bir mantığı olabilir de çalanlar da kötü niyetli sonuçta.