PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ktm duke 200 lastik önerisi

Batturik
04 Ocak 2022, 18:38
Merhaba motoru düzenli olarak haziran itibarıyla kullanıyorum.
Çok memnunum ama lastiklerde çatlaklar oluşmaya başladı değiştirmek istiyorum.
Üstündeki lastikler mt60 rs corsa var.
Asfalta daha uygun lastikler seçmek istiyorum.
Arada kaldığım için bir türlü lastik seçimi yapamıyorum yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
110/70 R17 // 150/60 R17

tommygun
04 Ocak 2022, 18:48
Pirelli Mt 60 Rs Corsa'nın dişli olduğuna bakmayın harika bir yol lastiği olduğunu rahmetli Altın Elbiseli Adam da söylemişti.

Nikkfurie
04 Ocak 2022, 18:51
Kışında günlük kullanıyorsan Anlas Winter bakabilirsin , Avrupa' da Kuzey ülkelerinde de çok popüler bir lastik..üstelik kur farkı nedeniyle şu an ithal lastiklerle arasında ciddi fiyat farkları var..

cıbılduck
05 Ocak 2022, 23:05
Anlas Winter grip öneririm kanka. Aynı motordan bende de vardı o lastikle sürdüm kışın. Islakta falan normal sürüşte konforlu bi lastik. Korku vermiyor.

Batturik
06 Ocak 2022, 21:09
Pirelli angel city düşünüyorum.
Daha önce kullanan var mıdır acaba.
Tamamen kışlık bir lastik istemiyorum açıkçası.
Antalya da yaşıyorum yağmur yağdığında tam yağıyor genelde sürmeyi tercih etmiyorum.
Biraz daha yazlık bir lastik istiyorum.
Daha önce benzerini yada angel city kullanan var ise yardımcı olabilir mi.

tommygun
06 Ocak 2022, 21:22
Ben geçmişte Sym Wolf 250 için yazın Anlaş Mb34 Tournee Sport radyal kullanmıştım. Sıcak hava coğrafyasında gerçekten çok iyiydi, siz de kar-yağmur-soğuk yaşamıyor ve binmiyorsanız bu lastiği bir araştırın derim.

Kerem34_
06 Ocak 2022, 22:41
Antalya zaten soğuk olmuyor, yağışta da kullanmayacağın kesin ise ben olsam ebat varsa anlas viento sport veya mitas sport force alır geçerdim. 200'lük motor zaten, öyle efsane açılardan bahsetmek mümkün olmayacak. Rosso desen yeni Avrupa üretimi lastik bulmak zor, bulunsa bile 2 takım viento parası, aradaki makasa değecek bir fark olduğunu da kimse düşünmüyor zaten.

Batturik
07 Ocak 2022, 17:42
Peki anlas viento sport mu
Yoksa mitas sport force mu tercih edersiniz
Aklımda bir de Pirelli angel city var 3 ünün arasındayım

Atincozkan
07 Ocak 2022, 18:08
Anlas viento sportun herhangi bir testi ve karsilastirmasi henuz yok.kullanici yorumlarina guvenme derim...
Mitas sport force testlerde rakipleri kadar iyi...
Pirelli angel citynin test sonuclari iyi, sport touring ozellikli sulu asfaltta yol tutusu iyidir...
Ben olsam mitas veye pirelli alirdim

.tercih sizin

4strings
08 Ocak 2022, 21:03
Daha 1 ay önce 250 Duke 'a Pirelli angel city taktırdım. Eski sportech m5 lere göre his biraz farklı. Spor motosikletten ziyade yol motoru gibi hissettiriyor. O kadar yüksek yatış açılarına dayanabileceğini sanmam. Yagmurda geçen yeni denedim arka tekerlek frende iyi tutuyor, elbette abs devreye giriyor ama çok da erken değil. Bu lastik sanırım asya pazarı için üretilmiş radyal olmayan naylonlu bir lastik. Kuruda tutuşu tahminimden iyi çıktı. En iyi özelliği ise su kanalları sayesinde botlar fazla kirlenmiyor yağmurda. Bir de çabuk ısınıyor M5 e göre belirgin olarak. Bu fiyata en iyisi denebilir. Belki anlas viento daha ucuza daha iyidir ama yoktu ebatları ben alırken.