PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 Aralık 2021 Honda Güncel Fiyat Listesi (ZAM)

Ezio41
30 Kasım 2021, 17:00
Honda Türkiye motosiklet fiyatlarına 2021 Aralık ayı itibariyle zam yaptı. Güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

İşte 1 Aralık 2021 Honda Motosiklet Fiyatları

https://cdn2.honda.com.tr/assets/files/JUGsHPVF5v1638339809314.pdf

https://imagizer.imageshack.com/img923/8732/A4K5hp.jpg

tarzan rıfkı
30 Kasım 2021, 20:44
yılın son zammı derdim ama değil tabi dahası gelicek kaçarı yok.merak ettiğim honda bayilerinde motor varmı hiç sahibinden de gözükmüyor.cb650r falan bayilerde varmıdır acaba.30 bin küsür zam geldi gibi duruyor
https://honda.com.tr/motosiklet/modeller/naked/naked-fiyat-listesi

Hırbonen
30 Kasım 2021, 21:00
Vay anasini avradini..

Bu zam beni sok etti

X adv diyor 224 diyor..Bu is bitti,espri bile yapamiyorum kitlendim

gerivites
30 Kasım 2021, 21:09
Gayet iyi fiyatlar

vandamme
30 Kasım 2021, 21:16
Tamam zaten motoru değiştirmek istemiyordum, lakin istediğim zaman alabiliyor olmak iyi hissettiriyordu.

Artık alamayacağımı bilmek üzüyor.

Gökhan_Aygün
30 Kasım 2021, 21:24
Ülkenin bittiğini günü sorarlarsa 18.11.2021 dersiniz ..

Hırbonen
30 Kasım 2021, 21:32
Ülkenin bittiğini günü sorarlarsa 18.11.2021 dersiniz ..

Bajaj ile basladi hersey..

ulen kuralkan, bu atesi sen yaktin herkes seni takip etti.

kasırga genç
30 Kasım 2021, 21:42
hadi hepsini anladım.
süpercup niye 300 bin

Mr.wind
30 Kasım 2021, 21:54
Fiyatlar gayet ucuz beyler bayanlar.
(2022 den bildiriyorum)

mgora
30 Kasım 2021, 23:07
Satabiliyonuz ?

tarzan rıfkı
30 Kasım 2021, 23:28
bunu hangi kura göre yaptılar bilemicez tabi ama euro 15 i dolar 13 ü geçeli baya oldu devam da ediyor.2 senedir otomobil sektörünün yaşadıkları ve daha da abartarak yaşamakta olduğu durumu motosiklet sektörü olarak kasım ayının ortasında yaşamaya başladı.şu an şaşırıyorsunuz ama şaşırmayın daha bu fiyatlara 50 daha koyun 'en az'.bir göz attım bmw ducati vs markalara 400 den en boş paketi başlıyor ek vergi olmamasına rağmen.yani bu japon serisi vs 250k ya oturucak geçicek.alabilen varsa durumu olan varsa alsın ne olursa alsın diyorum.xmax pcx mt07 vs vs.r25 140 150 de durur gibi görünüyor.10 gün önce 142 ye mt09 aldım şu an 182 oldu,aralık ayında 200ü geçicek.ayrıca bayiler aynı otomobil gibi satış yapma mantığına girdi yani aksesuarsız satış yapmıyorlar.bazı bayiler ön cam tank pad vs 7000 8000tl ye yaslayıp motorla birlikte almanı mecbur tutuyor.banada 1 2 3 yıl hangisini seçersen seç garanti uzatma mecburiyeti yaptılar.seçimlere kadar bu iş bitmez katlanarak devam eder nereye kadar eski fiyatlara döner genel olarak ülke onu kestirmek çok güç.ama euro ne yaparsan yap 15 den 6 7 tl ye şu saatten sonra zor gelir kısaca geçmiş olsun iş bitti

watercolours
30 Kasım 2021, 23:41
Demokrasi tren miydi, otobüs müydü neydi. İnecekleri durağa geliyorlar herhalde.
Askeri vesayeti kaldırdık diyenler şimdi MGK kararını öne sürüyor -ki Fetö konusunda uyarı yapılan MGK kararını kaale almayanlara bir suç atfedilmediğine göre bu MGK kararları da aynı minvalde olacaktır.

Hırbonen
30 Kasım 2021, 23:44
bunu hangi kura göre yaptılar bilemicez tabi ama euro 15 i dolar 13 ü geçeli baya oldu devam da ediyor.2 senedir otomobil sektörünün yaşadıkları ve daha da abartarak yaşamakta olduğu durumu motosiklet sektörü olarak kasım ayının ortasında yaşamaya başladı.şu an şaşırıyorsunuz ama şaşırmayın daha bu fiyatlara 50 daha koyun 'en az'.bir göz attım bmw ducati vs markalara 400 den en boş paketi başlıyor ek vergi olmamasına rağmen.yani bu japon serisi vs 250k ya oturucak geçicek.alabilen varsa durumu olan varsa alsın ne olursa alsın diyorum.xmax pcx mt07 vs vs.r25 140 150 de durur gibi görünüyor.10 gün önce 142 ye mt09 aldım şu an 182 oldu,aralık ayında 200ü geçicek.ayrıca bayiler aynı otomobil gibi satış yapma mantığına girdi yani aksesuarsız satış yapmıyorlar.bazı bayiler ön cam tank pad vs 7000 8000tl ye yaslayıp motorla birlikte almanı mecbur tutuyor.banada 1 2 3 yıl hangisini seçersen seç garanti uzatma mecburiyeti yaptılar.seçimlere kadar bu iş bitmez katlanarak devam eder nereye kadar eski fiyatlara döner genel olarak ülke onu kestirmek çok güç.ama euro ne yaparsan yap 15 den 6 7 tl ye şu saatten sonra zor gelir kısaca geçmiş olsun iş bitti

Ulen rifki, 15 tl den 6 7 ye gelmesi mi ?

Olm 9 10 tl falan yazsaydin sadece tebussum edecektim ama simdi guldurdun beni.

tarzan rıfkı
01 Aralık 2021, 00:18

seni unuttum tabi kusura bakma.senin zekana göre kısaca anlatırsak euro 7 civarlarına gelmeden eski hayatımıza kavuşamayız.şu an euro 5 lira desinler fiyatlarda buna göre oynama 1 saniyede olmaz.mallar ona göre alındı ona göre işler ayarlandı.bu arada euro 15.40 dolar 13.60 olmuş bile biz tartışırken.yine kısaca herkese geçmiş olsun şaşırtmaya devam

DickName
01 Aralık 2021, 00:21

Ben de gıdıklayayım o zaman.

AMPULCÜ MODE=ON

At liradan bir sıfır, şaaakkk dolar 1,5 lira. At iki sıfır, şaaaakkkk dolar 15 kuruş.
Altı sıfırı birden atan reyiz, bir iki tanesini mi atamayacak?

AMPULCÜ MODE=OFF

watercolours
01 Aralık 2021, 00:22
9'dan 13,6'ya çıkmışsa %50 fakirleştik yani 1 ay içinde? Hayaldi, gerçek oldu.

Hırbonen
01 Aralık 2021, 00:51
seni unuttum tabi kusura bakma.senin zekana göre kısaca anlatırsak euro 7 civarlarına gelmeden eski hayatımıza kavuşamayız.şu an euro 5 lira desinler fiyatlarda buna göre oynama 1 saniyede olmaz.mallar ona göre alındı ona göre işler ayarlandı.bu arada euro 15.40 dolar 13.60 olmuş bile biz tartışırken.yine kısaca herkese geçmiş olsun şaşırtmaya devam

Olm rifki,zekama neden laf ediyon ?

Euro su saatten sonra 6 7 tl zor olur diyerek kahkaha attirdin bana,simdi su guzel ortami neden bozuyon ?

Olm mt9 u kasko yapmadin di mi :)

Buyuk hata olur sana diyim,ama kasko da kol gibidir,malum 180 bin borumu.

mgora
01 Aralık 2021, 10:33
Cub motorun intikamı ,vizyona girmiştir :)

ogzhn_67
01 Aralık 2021, 10:57
GÜZEL GÜNLER GERİDE KALDI.
Bir çift lastik alamıyoruz bırak motosikleti..

blueway2
04 Aralık 2021, 01:01
Bugün baya okkalıca yeniden yapıştırdı Honda

okanbagiscan
04 Aralık 2021, 01:14
Ohaaa 30 kasımda konu açıldığında 169500 olan cbr650R 194900 olmuş.Yokkk artıkk

Lucas
04 Aralık 2021, 11:16
GÜZEL GÜNLER GERİDE KALDI.
Bir çift lastik alamıyoruz bırak motosikleti..

Ekim başında 1700 liraya aldığım Mitaslar en son baktığımda 2870 TL'ydi. Şansa yaşıyoruz :)

Ramazan Can
04 Aralık 2021, 11:42
Bir Africa twin
Bir pcx sahibi olduğum için kendimi ekstra lüks zengin gibi hissettiren hondaya teşekkür ediyorum 🤪🤪🤪

arndiol
04 Aralık 2021, 11:44
Ekim başında 1700 liraya aldığım Mitaslar en son baktığımda 2870 TL'ydi. Şansa yaşıyoruz :)

2818 yılında 2016 model motorumu 3bin tl'ye almıstım :D

Hırbonen
04 Aralık 2021, 11:54
Oha africa 240 olmus,x adv 258

wing41
04 Aralık 2021, 12:04
https://www.youtube.com/watch?v=XUYnPqMfZxM

Anlık modum.

gurcanozturk
04 Aralık 2021, 12:21
Benim X-ADV hayalim havaya uctu boylece. Ekonomiyi bu hale getirenleri hala alkislayanlara bir miktar ozlu soz hazirladim, bilgileri olsun.

Lucas
04 Aralık 2021, 12:50

Gelecekte demekki fiyatlar çok uygun. Neyle ışınlandınız hocam ? Cihaz soğumadan bizi de bi ışınlar mısınız ? :)

arndiol
04 Aralık 2021, 13:48
Gelecekte demekki fiyatlar çok uygun. Neyle ışınlandınız hocam ? Cihaz soğumadan bizi de bi ışınlar mısınız ? :)

2023 de akepe zaman makınasını ıcat edecek. :silent:

tarzan rıfkı
04 Aralık 2021, 14:48
Olm rifki,zekama neden laf ediyon ?

Euro su saatten sonra 6 7 tl zor olur diyerek kahkaha attirdin bana,simdi su guzel ortami neden bozuyon ?

Olm mt9 u kasko yapmadin di mi :)

Buyuk hata olur sana diyim,ama kasko da kol gibidir,malum 180 bin borumu.

mt09 a kasko :):):queen: kapalı garajda yok :queen::queen: yaz 10 bin tl yıllık.hırsıza yaramaz daha piyasası oturmadı:santa:

haa size ne yazdık bu daha başlangıç devamı gelicek bunu diyeli zaten 4 gün olmuş :) bu kadar yakın beklemiyordum bana da süpriz oldu :cherry: cb650r 182 bin tl vericem haa :queen::mrgreen::mrgreen: yer yarılsa o motora o parayı :queen::) neyse büyük konuşmamak lazım.
haa bu arada malesef ki devamı gelicek siz ona düz 200 diyebilirsiniz.ama honda çok pis diss atmış oldu yamaha ya.mt09 ile cb650r fiyatı şu an aynı:) bulabiliyorsanız mt09 a hücum zam gelmeden.210 dan altı kurtarmaz zam gelir ise

Hırbonen
04 Aralık 2021, 15:18
mt09 a kasko :):):queen: kapalı garajda yok :queen::queen: yaz 10 bin tl yıllık.hırsıza yaramaz daha piyasası oturmadı:santa:

haa size ne yazdık bu daha başlangıç devamı gelicek bunu diyeli zaten 4 gün olmuş :) bu kadar yakın beklemiyordum bana da süpriz oldu :cherry: cb650r 182 bin tl vericem haa :queen::mrgreen::mrgreen: yer yarılsa o motora o parayı :queen::) neyse büyük konuşmamak lazım.
haa bu arada malesef ki devamı gelicek siz ona düz 200 diyebilirsiniz.ama honda çok pis diss atmış oldu yamaha ya.mt09 ile cb650r fiyatı şu an aynı:) bulabiliyorsanız mt09 a hücum zam gelmeden.210 dan altı kurtarmaz zam gelir ise

Honda kullanicisini enflasyona ezdirmiyor,allah razi olsun onlardan.

Mart ayinda 2016 model africami 180.000 tl ye satacam ins,sifiri 280 olur cunku.

Hep derim honda alemlerin kralidir.

Bakin sahibinde ktm 1290 adv ler,ducati multi ler bunlar zamaninda kac bin dolarlara alindi simdi ikinci elleri nerdeyse africa kadar ehehe..

tarzan rıfkı
04 Aralık 2021, 17:39
Honda kullanicisini enflasyona ezdirmiyor,allah razi olsun onlardan.

Mart ayinda 2016 model africami 180.000 tl ye satacam ins,sifiri 280 olur cunku.

Hep derim honda alemlerin kralidir.

Bakin sahibinde ktm 1290 adv ler,ducati multi ler bunlar zamaninda kac bin dolarlara alindi simdi ikinci elleri nerdeyse africa kadar ehehe..

arkadaş için gtümü yırtarak bulduğum cb650r ve cb1000r motorları aldıramaıüdım zam öncesini yakalamıştım.örneğin 30 kasımda 8000km de 2019 model 20 çıkışlı cb1000r 136 bin liraydı.3 4 tane ilan bu fiyatlarsaydi termignoni egzozlu.mt9 alamasaydım bu paraya o motoru bırakmazdım sonuç 170 180 ler oldu 1 günde.300km de cb650r lar 130 140k arasıydı 2021 model şu an onlarda 180 buldu.para olaydı vallaha billaha al sat yapardım

Shrieker
05 Aralık 2021, 03:17

Hocam, öldü mü ?

Metela
05 Aralık 2021, 23:04
4 gün içinde ikinci zam
https://cdn2.honda.com.tr/assets/files/KSgdd5zPJ21638542746272.pdf

https://i.hizliresim.com/rrudce7.jpg

Hırbonen
05 Aralık 2021, 23:24
4 gün içinde ikinci zam
https://cdn2.honda.com.tr/assets/files/KSgdd5zPJ21638542746272.pdf

https://i.hizliresim.com/rrudce7.jpg

Bu fiyatlardan motor alan yaya kalir.

Dolarda düşus bekliyorum,buyuk fonlar 14 seviyelerinden girer bence.

Eger 1 ay icinde 15 asilirsa,samimi soyluyorum temel gida maddelerini stoklarim.

Bu durum bizi cok farkli yerlere goturebilir bence.

vandamme
05 Aralık 2021, 23:38

Eger 1 ay icinde 15 asilirsa,samimi soyluyorum temel gida maddelerini stoklarim.

Neden yaya kalsın? Sürekli zam geliyor zaten.

Hırbonen
05 Aralık 2021, 23:47
Neden yaya kalsın? Sürekli zam geliyor zaten.

Ben diyorum ki dolar bir miktar dusecek,dolayisiyla fiyatlarda ona gore guncellenir.

Yok eger bu fiyatlardan motor alip doviz de artmaya devam ederse guzelim dolarlarinizla motor aldiginiza pisman olabilirsiniz,cunku boyle bir ortamda nakit(doviz, altin) da kalmak cok onemli.

Mr.wind
06 Aralık 2021, 00:01
Ben diyorum ki dolar bir miktar dusecek,dolayisiyla fiyatlarda ona gore guncellenir.

Yok eger bu fiyatlardan motor alip doviz de artmaya devam ederse guzelim dolarlarinizla motor aldiginiza pisman olabilirsiniz,cunku boyle bir ortamda nakit(doviz, altin) da kalmak cok onemli.

dostum hangi sebepten dolayi dusecegini tahmin ediyorsun?

-ZERO-
06 Aralık 2021, 00:04
şu performansı yamahadan da bekliyoruz. r25 120 bin olsa da 100 bine satıp kredi borçlarımı kapatıp geri kalanını da dövize atıp unutsam :P

Alper600RR
06 Aralık 2021, 00:05

Hocam necmettin erbakan gibi birde “çil yavrusu gibi dağılırlar” deseydini tam olacaktı.
26 ya 2019 r25 alan arkadasika yalvarmistim nolur alma bu paraya degmez etme dedim suan dedigim icin cok pismanim iyiki beni dinlememişte almış. Yani seçime kadar bu boyle gider büyük ihtimal seçimden sonrada dogru kararlar verip yururlerse belki o zmaan roller farkli olur

Hırbonen
06 Aralık 2021, 00:24
dostum hangi sebepten dolayi dusecegini tahmin ediyorsun?

Ya yazdim yazdim,sonra gittim yanlis yere bastim aq,

Useniyom simdi ayni seylere yazmaya..
ozetle yurtdisindan bu seviyelerden mallanmak icin doviz gelir diye iyi niyetli dusunuyorum.

Yok oyle olmaz,doviz gitmeye devam ederse de kanli canli kriz olur,bu kriz de 2001 krizine benzemez(2001 deki devualasyonu 2 ayda astik bu arada)

Sonuc,her iki durumda da bu fiyatlardan motor alan yaya kalacak :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Hocam necmettin erbakan gibi birde “çil yavrusu gibi dağılırlar” deseydini tam olacaktı.
26 ya 2019 r25 alan arkadasika yalvarmistim nolur alma bu paraya degmez etme dedim suan dedigim icin cok pismanim iyiki beni dinlememişte almış. Yani seçime kadar bu boyle gider büyük ihtimal seçimden sonrada dogru kararlar verip yururlerse belki o zmaan roller farkli olur

Erbakan degil batirel galibs :)

Mr.wind
06 Aralık 2021, 07:43
Ya yazdim yazdim,sonra gittim yanlis yere bastim aq,

Useniyom simdi ayni seylere yazmaya..
ozetle yurtdisindan bu seviyelerden mallanmak icin doviz gelir diye iyi niyetli dusunuyorum.

Yok oyle olmaz,doviz gitmeye devam ederse de kanli canli kriz olur,bu kriz de 2001 krizine benzemez(2001 deki devualasyonu 2 ayda astik bu arada)

Sonuc,her iki durumda da bu fiyatlardan motor alan yaya kalacak :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Erbakan degil batirel galibs :)

Cok iyi miyetli dusunmussun dostum. Ben de tahminimi yazayim. Dolarin daha da yukselecegini dusunuyorum. sebeplerini 2 baslikta yazayim:

1-Dis minnaklar:

A) "Amerika hapşırsa dunya nezle olur" Fed bu ay ortasi muhtemelen Faiz artirirmi karari alacak. 2 senedir uyguladiklari gevsek para polikasindam vazgececekler.

B) Ayrica, gecen ayin basinda Fed varlik alimlarini azaltacagini da aciklamisti. Bu aciklamanin Tr de ki hiz kur artisina etkisi var.

C) Siyasi dengesizlik, TL ye olan guvensizlik vs vs yabanci yatirimcinin kacmasina ve gelmemesine sebeb oluyor.

2-ic minnaklar:

A)cari acik sebebiyle dolarin dogal olarak piyasadan azalmasi

B) faiz indirimleri.

C) asgari ucret zammi sonrasi olusacak butce acigini kapatmak icin daha fazla TL basilacak olmasi

D) Reisimiz ve etrafindakilerin Insan ustu Vatansever cabasi.

sonuc: Suan dolar duserse ya bir mucize olur, Ya da azicik birikimiyle dolar almis insanimizin cebindeki parayi silkeleme olerasyonu olur. Ama her iki durum da gecici olacaktir.

Tahminim seneyi 15 ile kapatir

blueway2
06 Aralık 2021, 08:49
Normal bir arabaya 400-500 verenler hala sırada bekliyorsa,merak etmeyin motorada 200-250 verenler olacaktır.Bunlar daha iyi günlerimiz sözüne katılıyorum.Dolardaki yükseliş devam edecek.Bizde o günde, bugün gibi yorum yapacağız.

murattatoğlu
14 Aralık 2021, 09:35
Cok iyi miyetli dusunmussun dostum. Ben de tahminimi yazayim. Dolarin daha da yukselecegini dusunuyorum. sebeplerini 2 baslikta yazayim:

1-Dis minnaklar:

A) "Amerika hapşırsa dunya nezle olur" Fed bu ay ortasi muhtemelen Faiz artirirmi karari alacak. 2 senedir uyguladiklari gevsek para polikasindam vazgececekler.

B) Ayrica, gecen ayin basinda Fed varlik alimlarini azaltacagini da aciklamisti. Bu aciklamanin Tr de ki hiz kur artisina etkisi var.

C) Siyasi dengesizlik, TL ye olan guvensizlik vs vs yabanci yatirimcinin kacmasina ve gelmemesine sebeb oluyor.

2-ic minnaklar:

B) faiz indirimleri.

C) asgari ucret zammi sonrasi olusacak butce acigini kapatmak icin daha fazla TL basilacak olmasi

sonuc: Suan dolar duserse ya bir mucize olur, Ya da azicik birikimiyle dolar almis insanimizin cebindeki parayi silkeleme olerasyonu olur. Ama her iki durum da gecici olacaktir.

Sen ne güzel konuştun öyle , söylediğin her şeye imzamı atıyorum.

'' Minnak Tayfası ''

Hırbonen
14 Aralık 2021, 20:40
En son 5 aralik gunu,dolar kuru 13.4-13.5 uzerinden zam yapilmisti.

Dolar 14.38 ve alemin krali honda hala zam yapmadi..

Tam bir alim firsati arkadaslar, paraniz varsa yapistirin gitsin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

1-Dis minnaklar:

2-ic minnaklar:

B) faiz indirimleri.

Evet 14 sınıri asildi ama çok kisa surecek.

1000 puan faiz yukseltip cil yavrusu gibi dagilacaklar.

Bu ezan susmayacakkk, bunu da boyle bil mr.wind efendi!

Mr.wind
14 Aralık 2021, 22:50
En son 5 aralik gunu,dolar kuru 13.4-13.5 uzerinden zam yapilmisti.

Dolar 14.38 ve alemin krali honda hala zam yapmadi..

Tam bir alim firsati arkadaslar, paraniz varsa yapistirin gitsin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Evet 14 sınıri asildi ama çok kisa surecek.

1000 puan faiz yukseltip cil yavrusu gibi dagilacaklar.

Bu ezan susmayacakkk, bunu da boyle bil mr.wind efendi!

dosta korku, dusmana espiri, tarafsiza film, cocuga oyuncak, lahmacuna ketcap verdin dostum:)

yarin aksam 9 da fed faiz artirdigini bi aciklasin, sen o zaman şovu gör. Fed faiz artirir, bizimkilerde faiz dusurur.

Vatandas ta iki ekmegin arasinda sikisan kasar peyniri olur, tost olur. Pardon vatandas su saatten sonra kasar bile olamaz. Olsa olsa kasar gorunumlu son kullanma tarihi gecmis eritme peyniri olur.

Hırbonen
14 Aralık 2021, 23:44
dosta korku, dusmana espiri, tarafsiza film, cocuga oyuncak, lahmacuna ketcap verdin dostum:)

yarin aksam 9 da fed faiz artirdigini bi aciklasin, sen o zaman şovu gör. Fed faiz artirir, bizimkilerde faiz dusurur.

Vatandas ta iki ekmegin arasinda sikisan kasar peyniri olur, tost olur. Pardon vatandas su saatten sonra kasar bile olamaz. Olsa olsa kasar gorunumlu son kullanma tarihi gecmis eritme peyniri olur.

Sen beni ciddiye almadın galiba :)

https://www.bloomberght.com/deutsche-tcmb-sonraki-ceyrek-1000-baz-puan-faiz-artirmak-zorunda-kalabilir-2294116

Sonraki ceyrek yapacağına simdi yapamaz mi :) ummet donmeye alisik,bence "laik bir ulkede ne nas i" diye bir acikla yaparsa sasirma :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

https://www.bloomberght.com/deutsche-tcmb-sonraki-ceyrek-1000-baz-puan-faiz-artirmak-zorunda-kalabilir-2294116

Sonraki ceyrek yapacağına simdi yapamaz mi :) ummet donmeye alisik. "laik bir ulkede ne nas i" diye bir aciklamayla 800 puan arttirlarsa sasirma :)

Bu arada soyle bişey de var

https://eksisozluk.com/entry/131127760

Yaa fed faiz artsa ne olur onlarin enflasyonu da hayvan gibi yuksek..

Altin cazip gelmeye basladi,bir uzman olarak altin diyorum :p

Mr.wind
15 Aralık 2021, 00:06

Sonraki ceyrek yapacağına simdi yapamaz mi :) ummet donmeye alisik,bence "laik bir ulkede ne nas i" diye bir acikla yaparsa sasirma :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Sonraki ceyrek yapacağına simdi yapamaz mi :) ummet donmeye alisik. "laik bir ulkede ne nas i" diye bir aciklamayla 800 puan arttirlarsa sasirma :)

Bu arada soyle bişey de var

https://eksisozluk.com/entry/131127760

Yaa fed faiz artsa ne olur onlarin enflasyonu da hayvan gibi yuksek..

Altin cazip gelmeye basladi,bir uzman olarak altin diyorum :p

eksideki iddiayi bende gordum, Hatta soyle soyleyim, 1 haftadir saglam dalgali seyreden kurda alim satim emirleriyle 3-5 corba parasi cikardim.

En son dun 13,80 den alip artik beklemeye gececektim kiiii, eksideki hicbir dayanagi olmayan iddiayi kendime mazaret sunup 14,35 ten bugun bozdum.

Suan 14.40. Bende 14.25, 14.15 ve 14.00 a 3 ayri alim emri girdim. Nasil olcak icimden bir ses hata yaptim diyor.

Neyse tahminim soyle, yarin artarak 14.70 e gelir, mb mudehalesi gelir ise 14 civarinda bende son kez alip 3-5 kurusumun pic olmamasi icin dahada bok tlye donerim.

Hırbonen
15 Aralık 2021, 00:28
eksideki iddiayi bende gordum, Hatta soyle soyleyim, 1 haftadir saglam dalgali seyreden kurda alim satim emirleriyle 3-5 corba parasi cikardim.

En son dun 13,80 den alip artik beklemeye gececektim kiiii, eksideki hicbir dayanagi olmayan iddiayi kendime mazaret sunup 14,35 ten bugun bozdum.

Suan 14.40. Bende 14.25, 14.15 ve 14.00 a 3 ayri alim emri girdim. Nasil olcak icimden bir ses hata yaptim diyor.

Neyse tahminim soyle, yarin artarak 14.70 e gelir, mb mudehalesi gelir ise 14 civarinda bende son kez alip 3-5 kurusumun pic olmamasi icin dahada bok tlye donerim.

:) Yaa nereye kadar gidecek hacii 20 olursa sence orda durur mu artik ?

Rahat ol ya,gerekirse ulke satariz araplara yine de secime kadar idare ederiz.

Harbi artmasın aq sosyal patlama yasanir,benim evde sopa bile yok olm naparim ben :(

Arjantin de bile millet komsunu soyuyomus..biz de neler olur kimbilir..allah korusun

Mr.wind
15 Aralık 2021, 00:52
:) Yaa nereye kadar gidecek hacii 20 olursa sence orda durur mu artik ?

Rahat ol ya,gerekirse ulke satariz araplara yine de secime kadar idare ederiz.

Harbi artmasın aq sosyal patlama yasanir,benim evde sopa bile yok olm naparim ben :(

Arjantin de bile millet komsunu soyuyomus..biz de neler olur kimbilir..allah korusun

bilemiyorum ki doatum simdide araplarla 22 tl den swap anlasmasi yapildi deniyor..Bizde biat kulturu var, millet acliktan olse de isyan etmez rahat ol:)