PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26 Kasım 2021 Yamaha Güncel Fiyat Listesi (ZAM)

Sayfa : [1] 2

admin
26 Kasım 2021, 23:59
Yamaha Türkiye motosiklet fiyatlarına 26 Kasım 2021 itibariyle zam yaptı. Güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

İşte Yamaha Motosiklet Kasım 2021 Tavsiye Edilen Perakende Satış Listesi

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/Deneyim/Fiyat-Listesi/#/

https://imagizer.imageshack.com/img922/3450/cbF1xU.jpg

Kerem34_
27 Kasım 2021, 01:45
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Dayılar, amcalar, dostlar artık mutlulukla Hindistan olduğumuzu kabullenebiliriz, gerçi o da zor teknoloji falan geliştirebiliyor o adamlar. Benzine gelen son zamlarla birlikte artık 100'lük cublara geçiş yapabiliriz.

Bu sitede birçok kez R25 2021 sonu fiyat tahmini yaptım. Karamsar olan ben bile en fazla 73-75 diyordum. Daha yılın bitmesine 1 aydan fazla zaman varken gelen bu zam kafamı açmış bulunmakta. Evet R25 bile 81 olduysa (bayiden 84'ten aşağı çıkarmanın imkanı yok, aksesuar, garanti uzatma vs. )

Allah Yamaha'dan razı olsun. Tavsiye edilen satış fiyatı 8500 euro olan motoru 81.000 liraya satıyor adamlar. Çoktan 90'a satmaları lazımdı. Bu ay sıfır motosiklet alanlar kendilerini birazcık şanslı sayabilir.

Bu sefer ağlanacak halimize ağlayalım, altta gevşek gevşek espri yapan olursa rahmetli büyük babaannesine kadar sövmeyi planlıyorum bunun bilincinde olarak yazsın.

https://i.hizliresim.com/cqr1ly9.jpg

Nınja
27 Kasım 2021, 01:54
Hepimize geçmiş olsun yine üzüldük

ShipShaq
27 Kasım 2021, 01:57
İsterse 100.000 lira yapsınlar R25'i yine alan çıkar. Yani çıkıp demez 250 cc başlangıç motoruna 80 kağıt bayılcaz, ne kadar mantıklı. Bizim millete enflasyon, döviz kurları işlemiyor. Varını yoğunu satar alır.

felsefeci55
27 Kasım 2021, 01:59
ALLAHIM YETHER BU KADAR SINAMA BİZİ DAHA NE KADAR SINAYACAKSIN BİRAZDA BİZİM YÜZÜMÜZ GÜLSÜN YA 50CC MOTOR 35K BU NEDİR

Kerem34_
27 Kasım 2021, 02:08
İsterse 100.000 lira yapsınlar R25'i yine alan çıkar. Yani çıkıp demez 250 cc başlangıç motoruna 80 kağıt bayılcaz, ne kadar mantıklı. Bizim millete enflasyon, döviz kurları işlemiyor. Varını yoğunu satar alır.

Kanka mt-07 bloklu 700'lüğü 160bin, safkan r6 200.000. Ne yapsın yeni başlayan, 200.000 verip 600'lüğünü mü alsın? Götü boklu hintliye Çinliye 50 bin lira mı versin? Herkes çıkartıp İngiliz'e 150bin sayamıyor. Bunun seçilen motosikletle alakası yok yani. Nk250 olmuş 50 bin.

Ekonomi bitti demek bu kadar zor değil, Yamaha ile, alan adam ile bir alakası yok bu işlerin. Almanya'da da bu paraya satıyor adamlar bu motoru.

Ozan arıcı
27 Kasım 2021, 02:26
Bence bu günlerimiz daha iyi bile. Bu gidişle R25'in 200-250 bin tl olacağı günleri göreceğiz. Daha bir kaç ay öncesine kadar ayda bir zam gelirdi. Artık 1 ay içinde 3 kere 10'ar bin liralık zam geliyor. Bu ülke bu saatten sonra yaşanılabilirliğini tamamen yitirmiştir

Muzaffer Kaa
27 Kasım 2021, 03:58
Gerçekten bu işin sonu nereye varacak anlayamıyorum. 1 Kasımda Dominarı 250 42.650 TL idi ben bir kısmını nakit kalanı kredi ile 54.000 TL aldım 2 senede öderim diye. 3 gün önce şuan nakit olarak almak istesem fiyatı 54.650 yazıktır günahtır ya. Ben aa ne güzel motorun fiyatı arttı ben zarar etmedim demektense bu rakamlara kim motor alacak diye düşünüyorum bakın tam 23 günde 12.000 TL zam geldi. Üstelik bu motor hint malı. Şimdi elinde R25 olanlar üstüne 10k daha ekleyip 2.el piyasasını yükseltcek ve olan motor alırım umudu ile para biriktiren arkadaşlara olacak. Ne denilebilirki daha fazla. Sözüm ne yamaha ne bajaj ya de x bir firmaya dolar böyle yükselirken TL bu kadar değer kaybederken onlar ne yapsın. Neyse gideyim de bedava verilen makarnanın yanında geçenlerde dağıtılan çayımı içeyim. Belki pudra şekeriyle de tatlı yaparım...

Kerem34_
27 Kasım 2021, 05:32
Bu arada R25'in reel fiyatı şu an 90.000 liranın üstünde. İnanmayanlar yarın bir tane R25 almayı denesinler. 2020 model 10bin km altı olanlara bile 80 yazılacak yarından itibaren. Doğru olanı da yapacaklar, satarken ben de öyle yapacağım çünkü. Neden diyeceksiniz? Ben satıp yeni motor için notere giderken bir kere daha zam gelecek de ondan çünkü, amaç onun zararını yaşamamak, para kazanmak değil.

E.Yzr
27 Kasım 2021, 08:25
Sabah sabah gözlerimi yine zamla açtım. Hemen ilanımı güncelledim. 70e koydum. Yapacak bir şey yok, alacağım motosiklete de zam gelmiş

watercolours
27 Kasım 2021, 08:45
Güçlü Türkiye. Örnek ülke. Dış güçlerin müdahalesine 2 gün direnemiyor.

-ZERO-
27 Kasım 2021, 09:40
Lan distribütörler burayı mı takip ediyor acaba. R25 70 80 olur dediydim sene sonunu başını beklemeyi geçtim sene bitmeden oldu. Vay arkadaş. An itibariyle geçen sene aldığım fiyatın tam iki katına çıktı. Stokçular sıfırını 80 den koyuyodu sahibindende.

tarzan rıfkı
27 Kasım 2021, 10:26
Tahmin ettim koşa koşa gidip mt9 aldim 2 gün önce 2 önceki fiyattan.yani fatura kesileli 5.gün bugün 40.000tl kardayım:queen: son motorunu alan şanlı kesimden biri oldum.mt9 dan sonraki motor belli nmax 125 yada pcx 125 olur.fiyatlari 1 aydır hatmettim.honda ve yamaha 1 haftadır 40 50 bin tl daha ucuzdu şimdi diğerleriyle eşitlendi.şu an en uygun marka dün güncellenen suzuki ama ortada motor yok.ayni otomobil sektörü gibi oldu motosikletlerde 400den aşaya araba olmadığına göre en basit motor 100 bin olması mantıklı oluyor.vah vah vahhhh

Thracian
27 Kasım 2021, 10:43
ALLAHIM YETHER BU KADAR SINAMA BİZİ DAHA NE KADAR SINAYACAKSIN BİRAZDA BİZİM YÜZÜMÜZ GÜLSÜN YA 50CC MOTOR 35K BU NEDİR

En sağdaki Euro bazında fiyatlara bakarsak, Yamaha şu anda motosikletleri ucuza bile veriyor. Artık parası olan beklemesin motosiklet alsın da diyemiyorum çünkü bu benzin fiyatları ile motosiklete sahip olsanız bile doya doya gezmek çok zor. Ne yazık ki motosiklet ülkemizde artık zengin oyuncağı.

Ezio41
27 Kasım 2021, 11:20
Yetmez ama E V E T :queen: R25 1 Ocak 2022 tarihinde 100,000 TL. Yamaha Türkiye'nin ölmeye başladığı tarih olarak not alalım bugünü. Kawasaki ve Suzuki'den sonra Yamaha da aralarına katıldı.

-ZERO-
27 Kasım 2021, 11:24
Yetmez ama E V E T :queen: R25 1 Ocak 2022 tarihinde 100,000 TL. Yamaha Türkiye'nin ölmeye başladığı tarih olarak not alalım bugünü. Kawasaki ve Suzuki'den sonra Yamaha da aralarına katıldı.

ezio reyiz şaşırttın. normalde sen açardın bu başlıkları :mrgreen:

Gökhan_Aygün
27 Kasım 2021, 11:25
Bu zamlar önümüzdeki 6 ay içinde EN AZ 3 DEFA daha güncellenir ..

2 kesin de 3'ü göreceğiz.

Ezio41
27 Kasım 2021, 11:28
ezio reyiz şaşırttın. normalde sen açardın bu başlıkları :mrgreen:

Takip edemiyorum artık. Bir ay içerisinde 3-4 zam oluyor artık :queen: Yetişebilirsem 1 Aralıkta görüşürüz :P

Nasate
27 Kasım 2021, 12:00
Gözlerim kanıyor ! Bu fiyat gerçek mi ya :pr: sene 2016 sonu veya 2017 başı mt7 heveslendim Tam tamına 29000 Tl ye az km yapmış mavi renk vardı. Evlilik aşamasındayken sonra alırım dedim ! bakın üstünden 5 yıl geçmiş sayarsak, 5 yılda bu motor 130bin tl... ( 2. eli 110 120 diyelim takip etmiyorum ) Yahu hangi yatırım bu kadar kar getirir (Dolar bile bukadar getirmiyor hesaplayınca ) Delirelim :queen:

Cyan
27 Kasım 2021, 12:06
Gözlerim kanıyor ! Bu fiyat gerçek mi ya :pr: sene 2016 sonu veya 2017 başı mt7 heveslendim Tam tamına 29000 Tl ye az km yapmış mavi renk vardı. Evlilik aşamasındayken sonra alırım dedim ! bakın üstünden 5 yıl geçmiş sayarsak, 5 yılda bu motor 130bin tl... ( 2. eli 110 120 diyelim takip etmiyorum ) Yahu hangi yatırım bu kadar kar getirir (Dolar bile bukadar getirmiyor hesaplayınca ) Delirelim :queen:

Aslında döviz kurlarının artışı kadar; arada uzakdoğu mallarına gelen %20 gümrük vergisi artışını gözardı ettiniz herhalde, hesap ondan şaşmıştır... (%8-10 kadar da yabancı paranın kendi enflasyonu var; 5 sene önce 100$ olan mal bu sene 100$ olmaz...)

nicknamer
27 Kasım 2021, 12:11
Açıkçası zamlardan önce Euro kısmına bakmak gerekiyor diye düşünüyorum. R25 8.000 Euro bandında görünüyor. Geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam 6.000 Euro bandındaydı. Tüm motosikletler ortak şekilde bu değişiklikten nasibini aldıysa bence o kısma bakmak lazım.

Bir Tracer hayalim vardı. Artık gerçekten hayal..

hokahey
27 Kasım 2021, 12:11
Adam zamanında uyarmış/söylemiş. Aşk ile, şevk ile bir daha tekrar edelim o zaman:

https://i.hizliresim.com/hl3o82m.jpeg (https://www.hizliresim.com/hl3o82m)

Hırbonen
27 Kasım 2021, 12:17
Adam zamanında uyarmış/söylemiş. Aşk ile, şevk ile bir daha tekrar edelim o zaman:

https://i.hizliresim.com/hl3o82m.jpeg (https://www.hizliresim.com/hl3o82m)

Tamam iste tl nin cop seviyesine inmesiyle uretim ekonomisine gecis yapiyoruz..

Dun rte soyledi,19 yillik hazirlik sona ermis.

Hersey planli,kitabina uygun ilerliyor rahat olun arkadaslar..emin ellerdesiniz.

tarzan rıfkı
27 Kasım 2021, 12:57
Bu arada dünku toplantıda sene sonuna doğru 1 tane daha faiz indirimi olucağının sinyalini verdi.yani bu fiyatlara yine bi 20 30 konucak o faiz indirimi sonrası.ya mal alın ya dolar ya altın euro Tl hariç ne varsa alın kısacası

Gofretcocuk5
27 Kasım 2021, 13:28
Fiyatlar gayet uygun abartmayın ne var herkes zam yapıyor

f0cus
27 Kasım 2021, 13:35
Bu arada dünku toplantıda sene sonuna doğru 1 tane daha faiz indirimi olucağının sinyalini verdi.yani bu fiyatlara yine bi 20 30 konucak o faiz indirimi sonrası.ya mal alın ya dolar ya altın euro Tl hariç ne varsa alın kısacası

kesinlikle katılıyorum. sırf bu söylemden sonra bile %5 yükseldi dolar.

watercolours
27 Kasım 2021, 13:35

Hersey planli,kitabina uygun ilerliyor rahat olun arkadaslar..emin ellerdesiniz.

19 sene önce "Önümüzde 20 yıla yakın hazırlık var" deseydi inanırdım. Her seçimden önce "Bana oy verin, uçacağız" yerine "Bana oy verin, uçmayacağız ama hazırlıklarımız devam ediyor" deseydi inanırdım. Şimdi ATP inansın.

hokahey
27 Kasım 2021, 13:53

https://i.hizliresim.com/c9dll7a.jpeg (https://www.hizliresim.com/c9dll7a)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

İlaç ve gıda krizi çıkarsa o zaman ayvayı yeriz.

Metela
27 Kasım 2021, 14:06
Yamaha yaptı yapacağını diyemiyorum çünkü mecburi yaptıkları, sonuçta ülke parası itibarı artık beş para etmez hale geldi/getirildi, evet milletin ... koyanların sonuçlarını görüyoruz, gerçekten çıkarı olanları anlıyorum onların zihniyetleri pis, korkunç, yamyamlar resmen ama midesi sırtına yapışmışlar saray, köprü, yol yaptı, dolarla işim yok gibi şeyler diyenler var ya onların daha da beter olmalarını canı gönülden istiyorum, sonuçta yakında ne ekmek, ne de ekmeği alacak para bulabilecekler.

Hırbonen
27 Kasım 2021, 14:21

Bence artik faiz indirimi olsa da etkisi çok kisitli olur veya olmaz.

Zaten su an dunyanin en dusuk reel faizi bizdedir,ben diyim -15 siz deyin -20

Su ortamda yuzde iki daha faiz inse ne olacak ?

Dolarin gidebilecegi yerinde bir siniri var.

Bu fiyatlardan motor alan yaya kalir benden soylemesi :d

Alper600RR
27 Kasım 2021, 14:33
Vayy bee. Eskiden r25 parasına zımba gibi s1000rr lar alınıyordu. Simdiki duruma bak :/

joshua
27 Kasım 2021, 14:34
Doların gidebileceği bir sınır olduğunu düşünmüyorum, arjantin pesosu para birimine bakarsak ekim 2015 1 usd 9 peso iken şu an 1 usd 100 peso yani dolar bizde de gerekenler yapılmaz ise çok daha fazla yükselebilir.

Hırbonen
27 Kasım 2021, 14:42
Doların gidebileceği bir sınır olduğunu düşünmüyorum, arjantin pesosu para birimine bakarsak ekim 2015 1 usd 9 peso iken şu an 1 usd 100 peso yani dolar bizde de gerekenler yapılmaz ise çok daha fazla yükselebilir.

Asgari ucret 200 dolarin altina gelmez bence.

Asgari ucret 4000tl olsa ,1 usd max 20 tl ye kadar gidebilir ama cok zor ya..

Yani kendilerine oy verenler bile "kurtulus savasi","dis gucler" falan dinlemez.

İc karisiklik olursa onu bilmem tabi,o zaman farkli seyler konusuruz.

joshua
27 Kasım 2021, 14:49
adamların tavrı beni endişelendiriyor, halen şu vaziyette iken faiz indireceğiz diyor bas bas, doları kaçtan bulursanız alın diyor resmen.

tarzan rıfkı
27 Kasım 2021, 15:04
Bence artik faiz indirimi olsa da etkisi çok kisitli olur veya olmaz.

Zaten su an dunyanin en dusuk reel faizi bizdedir,ben diyim -15 siz deyin -20

Su ortamda yuzde iki daha faiz inse ne olacak ?

Dolarin gidebilecegi yerinde bir siniri var.

Bu fiyatlardan motor alan yaya kalir benden soylemesi :d

valla tr de hiç bir şey imkansız değildir.hergün şaşırmaya devam ediyoruz edicezde.dolar 13 olcak desen kim inanırdı sadece 2 ay önce? herkesi dolar almaya teşvik ediyorlar ya mal ya dolar seç diyor.yani 15 de olur 18 de artık şaşırmicam allah şaşırtmasın

natijax
27 Kasım 2021, 15:26
enteresan durumlar yaşıyorum 2 yıl önce falan motora başlamama birkaç ay kala hayalım xmaxdi ve 30bindi. şimdi bakıyorum ys125 olmuş 40bin tl.
yalan yok ys gibi bir motora 40 bin vereceğime motor almam. zamanında 2 bin tl falanmış bu motorlar benim kuzen 2 bine almış hala kullanıyor en az 10 yıldır. gelinen noktaya bak. gerçekten utanç verici. xmax olayıan gelirsek daha geçen yıl 40 bin falandı yanlış hatırlamıyorsam bilmiyorum sizi ama ben aşırı sinirleniyorum böyle olaylara anlatamam.

Hırbonen
27 Kasım 2021, 15:34
Arkadaslar bu motosiklet ureticileri neden otv, kdv nin kaldirilmasi veya indirilmesi icin girisimde bulunmuyor ?

2022 de bence otomotiv sektorune bir indirim gelecek,cunku vergi gelirleri bu sekilde daha fazla dusuyor ,ama bu motosiklet sektorunu kimse ziklemiyo afedersiniz.

Bizim senator de bize hic bakmiyii ya

Gofretcocuk5
27 Kasım 2021, 15:54
Fiyatlar gayet uygun abartmayın ne var herkes zam yapıyor

ShipShaq
27 Kasım 2021, 17:10
Kanka mt-07 bloklu 700'lüğü 160bin, safkan r6 200.000. Ne yapsın yeni başlayan, 200.000 verip 600'lüğünü mü alsın? Götü boklu hintliye Çinliye 50 bin lira mı versin? Herkes çıkartıp İngiliz'e 150bin sayamıyor. Bunun seçilen motosikletle alakası yok yani. Nk250 olmuş 50 bin.

Ekonomi bitti demek bu kadar zor değil, Yamaha ile, alan adam ile bir alakası yok bu işlerin. Almanya'da da bu paraya satıyor adamlar bu motoru.

Benim demek istediğim şu, enflasyonun bir kısmı da tüketimden gelir. Faizler niye artırılır? Tüketimi azaltmak için. Yani buna rağmen ben illa Iphone kullancam, 80.000 lira olsa bile gidip 250cc'ye o kadar para vercem, yani kısacası param pul olmasına rağmen tüketime devam edecem dersen bunun fiyatının artması da devam eder. Ben olayın Türkiye kullanıcı tüketiminin, davranışlarının fiyatlardaki bu kadar volatiliteye rağmen değişmemesine hayıflanıyorum. Yoksa tabii ki ekonomi yönetiminin ne kadar bedbaht olduğunun bende farkındayım.
Ayrıca benim aldığım İngiliz 150 ye gelmedi. Gidip 30.000 lira daha fazla verip daha boş donanımlı Yamaha (MT-09) alacağıma bunu aldım.

IRau
27 Kasım 2021, 17:13
parça fiyatıda arttı demektir

xmax oğlum nolur masraf çıkartma lan nolur

tarzan rıfkı
27 Kasım 2021, 17:55

parça servis yağ işçilik aksesuarlar vs vs.hep motor fiyatlarına bakıyoruz yamaha sitesinde servis ücretide yazıyordu hiç kimse onu takip etmediği için ordaki farkı tam göremiyoruz sanırım.kasım ayı motosikletler için yıkım ayı oldu.15 16 aydır otomotiv sektörünün düştüğü duruma düştü herkese geçmiş olsun.kara borsa 2.eli daha pahalı ayda 4 5 kere zam.ayrıca al satcılarda motosiklerlere dadandı çoğu galeride 1 2 tane motor ilanı görüyorum 0km alıp yatırıyorlar.arabaya ötv indirimi geldide ne oldu ?? şu anki durum yaz ayından kat be kat beter hatta tc tarihinde en beter ay oldu.euro dolar düşmedikten sonra bu fiyatlarda zerre kıpırdama olmaz artar ama düşmez.
bundan sonra olacakları yaziyim kendisi de söylüyor zaten her fırsatta.yerli üretim olan herşeye talebi arttırmak içeride parayı çevirmek.ithal malları öyle bir seviyeye getiriceksinki adam iç pazara mahkum olsun.bunu açık açık söyledi.paran varsa kardeşim git ducati yamaha kawasaki al diyor.yoksa gel bakalım tc üretimi motorlara modellere bak.yani bu araba olur telefon olur motor t shirt herşeyi dahil edin.ötv kdv indirimi gelirse yerli üretime gelicektir

caglar48
27 Kasım 2021, 17:56

garajda lastik ve zincir disli değişimi bekleyen s1000r bunu beğendi

IRau
27 Kasım 2021, 18:06
parça servis yağ işçilik aksesuarlar vs vs.hep motor fiyatlarına bakıyoruz yamaha sitesinde servis ücretide yazıyordu hiç kimse onu takip etmediği için ordaki farkı tam göremiyoruz sanırım.kasım ayı motosikletler için yıkım ayı oldu.15 16 aydır otomotiv sektörünün düştüğü duruma düştü herkese geçmiş olsun.kara borsa 2.eli daha pahalı ayda 4 5 kere zam.ayrıca al satcılarda motosiklerlere dadandı çoğu galeride 1 2 tane motor ilanı görüyorum 0km alıp yatırıyorlar.arabaya ötv indirimi geldide ne oldu ?? şu anki durum yaz ayından kat be kat beter hatta tc tarihinde en beter ay oldu.euro dolar düşmedikten sonra bu fiyatlarda zerre kıpırdama olmaz artar ama düşmez.
bundan sonra olacakları yaziyim kendisi de söylüyor zaten her fırsatta.yerli üretim olan herşeye talebi arttırmak içeride parayı çevirmek.ithal malları öyle bir seviyeye getiriceksinki adam iç pazara mahkum olsun.bunu açık açık söyledi.paran varsa kardeşim git ducati yamaha kawasaki al diyor.yoksa gel bakalım tc üretimi motorlara modellere bak.yani bu araba olur telefon olur motor t shirt herşeyi dahil edin.ötv kdv indirimi gelirse yerli üretime gelicektir

trabzon castrol bayisinden castrol scooter yağı alıyodum 35 liraya aslında 4-5 tane stoğumda var beni uzun bi süre iadere eder ama şuan bitse fiyatı 70 lira
ayrıca

yamalube dişli yağı
yamalube antifriz 3-4 adet
termostat (belki bozulur)
şanzıman dişli yağı oringi
4 tane balata spreyi
1 takımda niken h7 led ampul depoladım

DickName
27 Kasım 2021, 18:13
... ama bu motosiklet sektorunu kimse ziklemiyo afedersiniz.

Doğrudan ziktikleri için ziklemeye uğraşmıyorlar. Kurtarmıyoo.

vandamme
27 Kasım 2021, 18:25
Kötü günler geride kaldı, sırada daha kötü günler var. Durumunu yaşıyoruz…

watercolours
27 Kasım 2021, 18:51
İçeride kaliteli mal üretilsin alalım. Koli bandı aldık, açarken yırtılıyor.

frustrated
27 Kasım 2021, 19:09
8000 euro 113 bin lira.
81.000 lira 5730 euro.

tommygun
27 Kasım 2021, 19:43
https://i.hizliresim.com/p53gf7p.jpg (https://www.hizliresim.com/p53gf7p)

hokahey
27 Kasım 2021, 20:21
https://i.hizliresim.com/p53gf7p.jpg (https://www.hizliresim.com/p53gf7p)

Ben bu 'filimi' izledim sonu çok kötü bitiyo.

Gökhan_Aygün
27 Kasım 2021, 21:41
R 25 neye göre 8 483 Euro ?

Avrupa, Amerika ya da Asya da ortalama 6 000 $ ile 6500 Euro arasında ? Hem de R3

https://www.yamaha-motor.eu/de/de/products/motorcycles/supersport/r3-2022/

https://www.yamahamotorsports.com/supersport/models/yzf-r3-motogp

Sitesinde her ülke için tek tek fiyatlara bakabilirsiniz.